• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
ahoj!
dadous - ted jsem si vsimla, ze jsi ze Svobody, tam jsem jezdila k babičce na prázdniny :grinning:
25. čer 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
Ahoj všechny vas zdravím :grinning: caryfuk: jé tak jsme se třeba potkaly :slight_smile: ještě sem jezdíš? buble: taky mě to napadlo ale stačí že všichni civej když třeba grilujeme :angry: ještě totiž nemame na zahr. altan. Jinak na šití není nic těžkýho takže bys to taky určitě zvladla :slight_smile:
25. čer 2008 v 15:05  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
caryfuk :dizzy_face: my máme nejhodnějšího mrňouska na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je straaašně moc hodnej a v noci spinká už 14 dní 8 hodin v kuse,je to Naše zlatíčko a děsnej smíšek :dizzy_face: :grinning:
co Matoušek? :dizzy_face:
já budu muset vypnout pc,něco mega moc velkého se sem žene :confused:
25. čer 2008 v 18:21  • Odpověz
Ahoj!
dadous - do Svobody už nejezdím, babička se přestěhovala blíž k našim :wink: . ale strašně ráda na Svobodu vzpomínám, trávili jsme tam všechny prázdniny a bylo to super.
xsuzzi - :slight_smile: teda 8 hodin spaní v kuse je pěkný, to se nám zatím nedaří :wink: ale jinak Máťa je taky pokládek, už pěkně reaguje, začíná s ním být legrace.
bubble - taky bych chtěla umět šít, ale prostě jsem na to moooc levá :unamused:
jinak včera tady byla pořádná bouřka, to bylo zas po dlouhý době, co jsem se opravdu bála.
26. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem puvodne od Trutnova asi tak 17 km, ted jsme teda prestehovany, ale travime tam hodne casu, pac tam jezdim za rodicema. Snazilka taky jeste nejsem, to az tak pristi rok, ale rada bych se sem za vama semtam podivala. :wink:
26. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahoj devcata,me to horko nebo spis dusno zabije :frowning2: mala nastesti ted na chvilku usla,je to na ni taky hodne.Bazen stale jeste nemam,nevim jakej.Ale za to jsem si koupila domaci pekarnu :sweat_smile: Pry to umi vsechno knedliky,mazence,dorty ,chleba atd.Tak to jsem zvedava :sweat_smile: Ja sit,taky neumim a to je moje mamka taky svadlenka :grinning: xsuzzi-to mas opravdu pokladek,my 8hodin v kusu spali snad az v roke :astonished: A ted usina v pokojicku a tak v 23hod,se presouva za nama do manzelsky,ale to pak spi az treba do 9hod.Zatim pacek a hezky den
26. čer 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: tak to bychom se mohly sejít v Trutnově a poklábosit osobně :slight_smile: Myslím si že TU je takový zlaty střed ne?! Co vy na to? Kdo ma mimi tak by ho vzal sebou , a my snažilky by jsme si aspon pochovali :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2008 v 18:38  • Odpověz
Xsuzzi, tak to je teda Petřík opravdu zlaté dítě, my když jsme kojily tak se budila 5x -6x za noc... spát celou noc začala až teď, když jsme přestaly kojit a najely jsme na UM. Takže si toho važ, to je opravdu vyjímečné!!!

Dadous, klidně nějaký setkání můžem domluvit :wink: ! Já bych chtěla vidět ty malinký miminka, ono to tak strašně rychle utíká :frowning2: , ta moje dračice už žádný mimi není :wink:

Caryfuk, já jsem taky strašně nešikovná, netrpělivá a nepečlivá. Takže bohužel... :frowning2: Ale od tchána jsem k vánocům dostala šicí stroj, tak bych tak ráda... :unamused:

Budulinku, tak pak podej reference na pekárnu, jednu chvíli jsem po ní taky pokukovala, ale nevím jestli bych j využila, v kuchyni mě to taky moc nebavčí.
27. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahoj,ja jsem taky pro nejake setkani :grinning: Pekarna zatim dobry,dneska jsem v ni udelala buchty,vcera hned chleby.A super.Jenom do ni nahazes ingredience a vse se udela samo..Parada,uz nemusim nadavat kdyz,jsem delala neco kynutyho,to se driv nedalo jist :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bubble vrele doporucuji!Zitra jedeme na vylet do Adržbachu,tak se tesim.A co mate v planu vy?zitrase tedy neukazu,ale v nedeli me tu mate zase zde :astonished:
27. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
No nám zítra přijede na návštěvu moje mamka s taťkou a pavděpodobně tu budou i tchánovci, takže se budeme věnovat jim. No a musíme posekat trávu, strašně rychle to roste... takže nic moc, jen tak kolem domu. Užijte si Ádr, má být hezky, tak hlavně aby nebylo nějaký parno...
27. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jaky byl vikend? Ja to dnes dostala takže se budem snažit dalši měsic a pak asi přijdou na řadu doktoři. Co bude s tím srazíkem??? :slight_smile:
29. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
kaja:jak bylo v adru? :slight_smile:
29. čer 2008 v 19:23  • Odpověz
Ahojda,vylet byl dobrej.Mala tam pekne litala a moc se ji to libilo.Jen tech polaku a nemcu,co tam bylo :astonished: Dadous nebud smutna,urcite se to podari.Verim tomu!!!!!A jaky jste meli vikend vy?S tim srazikem se prizpusobim :grinning:
29. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj, tak to si myslím že se tam malý líbilo :slight_smile: Víkend ušel, v sobotu jsme slavily u tchanovcu, takže těžká přežranost :grinning: No a koukam děvčata že s tím srazíkem to vazne ? Doufam že o tom nebuderm jen mluvit a do měsíce to zrealizujem, takže chci vidět navrhy na datum . šup šup at to frčí :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 19:56  • Odpověz
Dobré ráno, teda to jsou Krásný dny, že?
Co takhle se sejít některý den příští týden? Po obědě? NEbo by jste raději dopoledne?
2. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
autor
ahoj buble, no jo to jsou ty mamky na mateřsky , ale co my pracující, my po o ještě pracujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz
hezky vecer holky,me by vyhovovalo taky po obede.To teplo me asi zabije,taky ho tak spatne snasite?Proto ani moc nepisu,vecer jsem rada,ze vubec ziju :cry: :grinning: Chodite se nekam koupat?Ja uvazuji o Nachodu,tak zitra uvidim. :rolling_eyes: Preji hezky vecer a pacek
2. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz
autor
tak jo, po o by to šlo ,ale ja mužu až v srpnu :unamused:
5. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
AHoj, nejsem snažilka, mám už 2 raubíře, ale chodím sem na vás koukat :grinning:
12. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz
ahojky

taky jsem od tohoto městečka :sunglasses:
ale už taky nejsem snažilka - byla jsem 9 měsíců :wink: a kdo se snaží,.. :sunglasses:
13. črc 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
roza:ahoj ty jsi přímo z Tu? jani: ahoj aty jsi odkud? :slight_smile:
13. črc 2008 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,tak se přidávám do klubu :grinning:

xsuzzi: Tebe holka poznávám ze svatby mé kamarádky,která je zároveň sestrou tvého muže :grinning: a bydlíme ve společném městě (teda jestli to tomu tak dá říkat) :grinning: máte kouzelnýho kulíška :wink:
14. črc 2008 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak ten srazík? nějak nám to tady vázne, ne?

Já teda chápu, nemám teď taky vůbec čas, malušenka začíná chodit tak to musím být pořád kolem ní, protože sice chodit umí, ale padat ještě moc ne, tak to jsou bolestivé pády. No a nebojí se, takže se všude hned pustí a jde. A když konečně usne, tak rychle uvařit, uklidit, přes den spí 2x po hodině, takže nestíhám nic moc. a když je hezky tak jsme na zahrádce, nebo na koupadle, nebo ve Dvoře u našich nebo u ségry. Nějak toho koníka poslední dobou lajdám...
15. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem tady, to je fakt že to tady nějak zamrza :grinning: Jinak vítam nově příchozí :slight_smile: No a ten srazík, nemohly jsme to nechat na ten srpen? to mužu rano,odpo i večer :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
Aaa holky co je s vami :confused:
15. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahojdááá,dneska jsem v práci nějak nestíhala,abych se sem dostala. Navíc mi je nějak divně a do toho všeho ovuluju a manžel není doma,přijede až v pátek :frowning2: tomu se prostě říká pech :slight_smile:
15. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahojda,omlouvam se za moji absenci,ale jsem na tom stejne jako Bubble.Vecer padam unavou,ze nejsem schopna ani napsat radku.Ted mi mala spi,tak toho vyuzivam.Jinak mame anginu,vcera v noci velke horecky,dostali jsme antibiotika,ach joo...Jinak vitam nove tvare,to je dobre,ze se rozrustame.A Katarin muzu se na neco zeptat,je to asi blba otazka,ale ja s tim nemam zadnou zkusenost,jak poznas ze ovulujes,to se nejak meri nebo podle menstruacniho cuklu?
16. črc 2008 v 11:02  • Odpověz
Dobrý večer!
Katarinko, a ty jsi ze Dvora? A kde pracuješ? A jak dlouho se už snažíte? Jsem trošku zvědavá, no :sweat_smile:

Budulinku, my taky už přes týden rýmujem, předáváme si to jedna druhé, když mě to nedá abych ji nepusinkovala když mám rýmu. No ona se taky neudrží když má rýmu ona,a nakazí mě, že jo. :wink: :dizzy_face: . Ale angínu nezávidím, musím zaťukat, ale my jsme antibiotika ještě neměly... Tak at jste brzy fit!
16. črc 2008 v 19:52  • Odpověz
Bubble: jsem z Hostinného,tady taky pracuju už 6 let v jedné bankovní instituci.. :sunglasses: a snažit jsme se teprve začali.. já jsem měla dlouhodobé problémy,nějaká ta operace,... a tak doufám,že se brzy zadaří.. už bych si to moc přála... moje starší sestra má dvě děti (Lůca 7 roků a Honza 1 rok),tak že si zatím půjčuju její děti,ale už bych chtěla své :slight_smile: moc se na to těšíme.. hlavně manžel :slight_smile:
16. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyy..... :slight_smile: halooooooooooooooooo :grinning: tak šup šup sem do diskuze :slight_smile: já se sem v práci nedostanu... nějak mi blokli stránky (abych asi lépe pracovala)... našli si mě :grinning: :grinning: jsem když tak k dispozici na mailu,který vám písnu do IP.. mějte se bájově.... :wink: Káča
17. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.