• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
Holky tak co je s vami? :frowning2: že by jste všichni dovolenkovaly? :wink:
21. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!!
My nedovolenkujem, jedem až v sobotu. Ale nějak nemám uz na ten PC tolik času, kde jsou ty časy když jsem těhotná proseděla celý dny u koně!
Už mě chytá cestovní horečka, hrozně se těším až vypadnem. Ne že bych to tu neměla ráda, ale už toho je díky té mateřské nějak moc. Byla jsem zvyklá na větší psychickou i fyzickou aktivitu a moc jsem doma nepobyla - dokud jsem jezdila do práce - a teď jsem více méně pořád kolem domu, takže se prostě už těším aspon na týden pryč. :wink:
Hlavně aby bylo aspon trochu počasí, protože to co je venku teď, poseldních několik dní je fatk DIVNÉ!!!
22. črc 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
Ahoj buble a kam razíte? :slight_smile:
22. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz
Dadous, jedem jen na Vranovskou přehradu, jede s námi moje ségra s rodinou, švagrovka s rodinou plus ještě tři rodiny kámošů, všcihni s dětma, takže to bude takovej dětskej tábor s dozorem rodičů :grinning: . Budem bydlet v chatkách. :wink:
22. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
JEE tak to je parada vyrazit s tak velkou partou :grinning: aspon si užijete pořadnou legraci, protože s dětma je vždycky zabava :slight_smile: hlavně at vam vyjde počasí :wink: ja mam od příštího tydne 5 tydnu doveleny :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
Tak kočky zase je tu nějakej klid :grinning: :grinning: Mužem se sražet , mam volno mužu kdykoliv :slight_smile:
31. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahojda,po delsi dobe take zdravim.Ja pristi tyden nemuzu mala ma narozky,tak budou jen oslavy :grinning: Jinak co rikate vedru?Me se nechce ani vylezat ven,jak je nedejchatelno :cry: Dadous to si budes uzivat,co,tolik dovoleny?A vy nikam na dovcu nejedete?My uz jsme po,ale hned bych jela znovu,jen na to mit :sunglasses:
31. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ahoj kajo no konečně tady někdo je malinko se zlobím že mě tady nechavate samotnou ale ja vím že s dětičkama to nejde sedět furt na netu. Dovču si moc neužiju páč David nastoupil do jiny prace a dovču mu ted nedaj :frowning2: Příští tyden jdu na gyndu tak uvidím co se dozvím ,asi taky budem vyběhavat doktory takže dovolena ve stylu" příprava na těhu" :grinning: Vedro mi neva ,mam rada teplíčko :sunglasses: Tak to pořadně oslavte a pak dej vědět kdy budeš mít čas ju?! :wink:
31. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky nebudete některá zítra na porcinkuli v Hostiném? :sunglasses:
1. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojda bohuizel ne.jedeme na porcinkuli do Opocna.Tak si to uzijte.Jo Katarinkajk minule psala,ze tam bude :grinning: Pristi tyden ti budu drzet palecky na ty gynde,hlavne´at ti to brzo dopadne.Ja snad zacnu se snazilkovanim od zari,rijna :grinning: Uz ted jsem jako blazen,koukam po kocarkach,miminkach a to mam 2lete doma :grinning: zatim pacek a uzij si to
2. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Dadous: to je škoda,že jsem si to nepřečetla dřív.. to bysme se asi potkaly :wink: pocházím přímo z Host. :sweat_smile:
3. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
kat: No ja ti psala na mail ale nanapsala jsem jmeno takže si asi vubec navěděla o koho jde vid?! :grinning:
3. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
Dadous: jejda,tak to jsem fakt netušila :grinning: jsem to ale trdlo... :grinning: a byli jste tu nakonec???
5. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
Ahoj katy: to byla moje blbost že jsem se nepodepsala :sweat_smile: byli jsme tam v sobotu asi do čtyř, strašně mě bolely nohy z toho obchazení naměstí ale ohnostroj musel bejt asi dobrej co? :wink:
6. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojda holky,zijete vubec,ze nic nepisete?? :confounded: Copak je u vas noveho?U nas je po oslavach,takze uz docela pohoda.A co ty Dadous,jak uzivas dovoleny pred materskou? :grinning:
20. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
:grinning: zatim nuda ale makame na tom. sem si myslela že už od zaří budu doma :unamused: ale zatim pořad nic :wink:
20. srp 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak my jsme taky dooslavovali, ale ty první narozeniny si ty oslavy zasloužily :wink: ! Zavzpomínala jsem jak mi bylo před rokem a jak to letí... :confounded: :fearful: Za chvíli ze mě bude stará babka!!!
Jinak jsem v pondělí vzala poslední antiko piluli a cca za dva měsíce se oficiálně zařadím mezi snažilky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A kdoví, třeba za rok už budem slavit krom druhých narozenin malušky i narození sestřičky! (chtěla bych totiž děvčátko :sweat_smile: )
20. srp 2008 v 18:10  • Odpověz
Dadous ty proste cekas na nas,vid? :grinning: :grinning: Hlavu vzhuru nejdyl od rijna budes doma,tomu verim :sweat_smile: :sweat_smile: Bubble taky jsem vzpominala jak bylo pred rokem a brecela jsem litosti,jak to utika.Myslela jsem,ze dalsi rok to bude jine,ale prdlajs,znovu jsem zvpominala jak mi bylo pred 2roky a jak jsem vykrikovala,ze Karolinka bude jedinacek :grinning: :sweat_smile: No a uz chci dalsi
20. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
autor
no holky snažim se to moc neřešit ale jde to jen velmi obtížně :grinning: :grinning:
21. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
A jakpak se vam holky libilo v tom Hostinem?Poradne jste se potocili na kolotoci?A co Katarinka,dlouho nam taky nic nenapsala :astonished:
21. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
no my jsme tam byly asi čtyři hodiny a stačilo. motal se mi žaludek,jen jsem se podivala na kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak moc pekny odpoledne :wink:
22. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
Dadous, my jsme se byli podívat na pouti minulou neděli a nějak jsem asi vyměkla nebo co, ale ty aktrakce mi přišly úplně brutální! Taková loď která se kyvadlově houpala kolem dokola byla asi nejhorší. a když jsem slyšela jak na ní ty ženský hystericky ječí, tak se mi taky ježily vlasy! No a moji holčičku ten křik až rozpalakal! :frowning2:
22. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
no ja bych na to taky nevlezla. dřiv mi to nevadilo ale co se narodil mladej tak bych na to nešla. to budou asi ty mateřsky pudy :grinning:
22. srp 2008 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?:slight_smile: Koukám, že to tady nejede úplně optimálně, ale snad se to změní:slight_smile:
25. srp 2008 v 07:04  • Odpověz
Ahoj Katwind! Jasně že se můžeš přidat, třeba se to tu rozjede! Ty jsi taky snažilka nebo už máš děti? A odkud jsi? :wink: To je jen takový malý vstupní dotazníček :grinning:
25. srp 2008 v 07:45  • Odpověz
Jasný:wink:
Pocházím ze Dvora, teď jsem v Hostinném, shodou okolností se znám s katarinkoukm i s xsuzzí:wink:
Je mi čerstvě 26, nenápadná snažilka od června:wink:
Velikost bot 39:grinning::grinning:
A už bych ráda v profilu nějaké tt, ale věřím, že kdo si počká, ten se dočká a bude si toho víc vážit, snad :grinning: :sunglasses:
25. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak jsem to včera zas dostala :frowning2: na mě je spolehnutí :wink: . Ahoj kat,to je fajn že ses přidala,holky to tady pěkně flakaj :grinning:
25. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Dadouš, nezoufej, pevně věřím tomu že za dva,tři měsíce už budeme mít všechny za nickem to číslo s tt :wink:

Katwind, to je fajn, taky mám 39 :wink: :grinning:
25. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
buble, super, můžeme si půjčovat boty :grinning:
25. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
Katwind :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.