• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Holky, nebyla jste některá někdy na té výstavě For arch? Se tam chystám, tak snad to bude za něco stát:wink:
15. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
NAzdarek,Kat nebyla,tak ti bohuzel neporadim :cry: :cry: Bubble,s tou cokoladou to muze byt teda vyborny.Ale pokud by mu ten strudl zachutnal jeste vic,tak bych nedelala nic jineho jen pekla a pekla a to ja tak nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je hrozny pocasi,co?ja nevim co mam s holkou celej den delat,ach joo.MC je tady na prd..Dadous nenervuj se,bude to dobry uvidis,Dadous bude dobrej,, spermonik!A ty jsi taky o.k
16. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
kajo dííík :grinning: jsem dneska cejtila kovovou chut v puse :grinning: :grinning: jsem z těch příznaku co maj těhule uplně vedle :angry:
16. zář 2008 v 15:58  • Odpověz
ahojky holky,jsem taky z TU,ale doufám,že mě nikdo nezná,tajím snažílkování :wink: :slight_smile:
22. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: ahoj baes, to tady tajíme asi všichni :slight_smile: jak dlouho se snažíte?
22. zář 2008 v 15:22  • Odpověz
tak to je fajn,tajím to hlavně kvůli práci a pak taky proto,že nemíním poslouchat otázky typu.Jak to,že ještě nejsi těhotná?vám to nejde??.Znáte to.Jinak se snažíme od července...
22. zář 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
no jo mame to všichni stejný :wink: každej si myslí že na to skočíme a hned je zadělano :grinning:
22. zář 2008 v 16:19  • Odpověz
přesně,můj manža si to taky myslel,a teď je trošku zklamanej :frowning2: a abych řekla pravdu já docela taky..jsem doufala,že třeba.... :wink: Chce to čas a trpělivost,že? :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
no to mi povídej, ja a trpělivost se moc nekamaradíme :grinning:
22. zář 2008 v 16:32  • Odpověz
i já s tím mám trochu problémy,ale snažím se obrnit proti ní... :slight_smile:
22. zář 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
Ted nam zrovna v praci otěhotněla kolegynka a ja mam zas nervy že se nam to snad nepodaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale my stejně musíme počkat na spermio,takže do pondělka to budou ještě nervíky :grinning:
22. zář 2008 v 16:36  • Odpověz
no já se zase nedivím,že na Trutnovsku není skoro žádná snažilka,protože já mám zase 6 kamarádek,známých co právě otěhotněly....jsem se jich ptala,kde ten bacil chytly,ale neřekly mi to,mršky :grinning:
22. zář 2008 v 16:41  • Odpověz
do pondělka to uteče,neboj...hele už bude skoro úterý,pak středa.....a PONDĚLÍ :wink:
22. zář 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
no jestli ten kun tady není zakletej :grinning: někdy mam pocit že se tady pěkně nervujeme,ale zase na druhou stranu těhulky přibývaj :sweat_smile: tak nevím v čem to je?
22. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
chtěla bych se zeptat,když jsi přímo z TU,ke kterýmu chodíš gynekoloj?Já jsem z těch našich gynekologů docela špatná :frowning2:
22. zář 2008 v 16:43  • Odpověz
no,nevím no,je fakt,že jsem občas,když jsem měla čas pročítala některý diskuze a docela mi nahnaly strach!!!
22. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
nejsem přímo z Tu jsem ze Svobody a chodila jsem tady k Pechovi. Ted v zaří jsem začala chodit přímo do nemocnice k dr.Melišíkovy. Je docela příjemna ale byla jsem u ní jen jednou tak nemužu říct. Ale hlavně že se něco začlo dít a stejně bych musela jezdit do Tu protože tady ten matlak nema ani ultrazvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 16:48  • Odpověz
No právě u mě je problém,že ty doktory v nemocnici docela dobře znám a je to jako děs.K Pechoj jsem taky přemýšlela,že půjdu,ale prostě nevím no,je to takovej machr a docela dost holek si na něj stěžuje...Melišíková už pracuje?jsem si myslela,že je na mateřský...já jsem přemýšlela..musím se jít na nějakýho toho doktora podívat,že bych zkusila Mynáře.je sice v TU jen jednou týdně,ale je prej docela dobrej...
22. zář 2008 v 16:51  • Odpověz
autor
ja myslela že je to ona takova drobna blond vlasy, ale možna ji v ordinaci jan někdo zastupoval(doufam že to nebyla uklizečka) :grinning: . mě je celkem šumak ke komu budu chodit, hlavně že s nami budou něco dělat :wink:
22. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
:slight_smile: Uklízečka to snad nebyla :wink: .Já ani nevím jak melišíková vypadá.je tam pak už jen Junková..ta má rovnátka na pevno..Tak je fajn,že aspoň něco dělá a snaží se vám pomoct.Jestli to do zítra nedostanu,tak zkusím toho Mynáře a pak ti písnu jakej byl,ju?? :grinning:
22. zář 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
ok. by mě fakt zajímalo u koho jsem byla?! :angry:
22. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
asi to byla ta melišíková :wink:
22. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
Holky, Mynář je od nás, jestli to je on:wink: dvůr králové a lidi si ho chválí:wink: i když nemá klientelu tak velkou jako ostatní doktoři, tak nevím, já k němu nechodím:wink:
22. zář 2008 v 17:02  • Odpověz
jinak vítek baes:wink: já jsem utajená tak napůl, pár lidí to ví, ale jinak to neříkám:wink:
22. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
Hm to je jedno, zvlaštní je že jsem měla cyklus vždycky tak 28-30 dní a jen co mě začlaly sledovat DR tak byl 26 dní :unamused:
22. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
dadousi, ale 26 by nemělo vadit ne? :wink:
22. zář 2008 v 17:23  • Odpověz
to bude ion..děkuji za přivítání.Klientelu moc velkou nemá,proto bere i bez objednání :wink: Teda na to aspoň budu zítra spoléhat!No já jsem to po vysazení HA dostala až za 35 dní a teď zase čekám :frowning2: Zítra to bude 38 dní,břicho mě nebolí nic.Jen je mi na zvracení.Dělala jsem si test minulý týden a pondělí a objevila se mi tam slabá //čárka.Nemohla jsem tomu uěřit,tak jsem si test dělala po druhý,ale nic..jen /.Test jsem opakovala v pátek a zase jen /.Take jdu zítra k doktoroj,aby se na mě mrknul a taky aby mě prohlíd.Na preventivce jsem byla před rokem v červnu,tak stejně musím na stěr...
22. zář 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
ahoj kat, to asi ne ale zarazilo mě že to přišlo tak brzo, na mě je totiž spolehnutí a vždycky to přišlo přesně na den, :wink:
22. zář 2008 v 17:27  • Odpověz
no,mě to pěkně blbne..
22. zář 2008 v 17:33  • Odpověz
jinak myslím, že k mynářovi chodí xsuzzi odsud, ale jistá si nejsem...ale můžete se jí zeptat, pokud něco potřebujete:slight_smile:
22. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.