• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Ahoj devcata,no to jste se pekne rozjeli,to je super :sweat_smile: Bae vitej!Me ted ta moje cacorka usla,tak si jdu udelat chvilku jen a jen pro sebe :sunglasses: Holky,nezoufejte,brzo to dopadne!Opravdu tomu verim
22. zář 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
cau kajo,ja nezoufam, jen když tady pročítam některy debaty ,tak trošku stresuju ale jinak mam pohodu. Až budem znat všechny vysledky tak pak začnu stresovat :grinning:
22. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
No ja uz to radeji nectu :cry:
22. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
ja už si taky zakazuju si to tak brat. je skvěly si poklabosit ale nesmí se to tak prožívat :grinning:
22. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
a co jinak ? dětičky nezlobej :grinning:
22. zář 2008 v 19:40  • Odpověz
dadous, mam stejné pocity, občas když vidím ty témata, tak bojím, bojím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
ja děsím děsím. se nedivím že nam to nejde :grinning:
22. zář 2008 v 19:47  • Odpověz
i já se děsím.....tolika smutných příběhů.... :cry:
22. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás tu zdravím. U mě to je ted takové,ženevím na čem jsem :sweat_smile: čekáme mrchu... nečekáme... toť otázka.. uvidíme :wink:
22. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahoj katy, čekame nečekame všichni :grinning:
22. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
chjo,škoda,že se to nedá nějak urychlit :slight_smile:
22. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
to jo, hold nam budou muset pomoct DR když příroda nechce :wink:
22. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
a vy budete chytřejší kdy? Já uvidím o víkendu.. jestli přijde mrcha... ale ty moje rozlítaný cykly... někdy ukázkových 28 dvakrát po sobě.. pak díky dovolené 35... :unamused:
22. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
ja v patek dostala mrchu, takže příští pondělí hned naběhnu k dr. avyslechnu si ortel protože tam budou už i vysledky ze spermia
22. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
a ty jsi jinak OK?
22. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
no dělala mi stěry a to už by tam taky mělo byt, a jinak jsem ok i ovu byla potvrzena doktorem tak uvidíme, to čekaní je hrozny :confounded:
22. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz
já jsem byla u Dr.min týden... mám menší zánět,ale dala mi pro jistotu čípky i pro těhu... měla jsem v tu dobu ovulaci... folikul se mi dělá,to na UTZ viděli... jde o to,jestli fungují vejcovody... na kterých jsem měla už srůsty... zda tam nejsou znovu... po víkendu budu chytřejší... jdu hajat... ukážu se tu zítra... pa a držím pěstičky :wink:
22. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
ok zítra pa
22. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky Hilky,tak jsem byla dneska u toho Mynáře a super!!mám z toho moc dobrej pocit,je fakt boží.teda aspoň na mě tak působil.Jinak těhu nejsem,ale počítala jsem s tím,tak nejsem vůbec zklamaná.Dal mi agolutin a prej jestli to do 10 dnů nedostanu,tak si ho mám píchnout.dělal mi i UZV a prý dobrý.
23. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
Zdravím,tak jsem dneska měla takový odpočinkový den..lítáme kolem baráku a tak my jdou ted myšlenky trochu jinam... ale jsem zvědavá,o víkendu by měla přijít MS a myslím si,že i teda přijde... manžel bude asi zklamanej,ale kdo si počká,ten se dočká... :wink:
23. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
autor
cauky na mě leze chřipka :angry:
baes:tak to je parada,ja tam jdu v pondělí tak ani nevím kdo tam bude :sweat_smile:
24. zář 2008 v 15:10  • Odpověz
ahojky,holčiny
Dadous,ten Mynář není v nemocnici,je v masarykově domě.Je tam každý úterý a dopoledne bere bez objednání.Já jsem se dnes opět přesvědčila,že do nemocnice už nee...
24. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky! Trošku jsem to tu teď lajdala, tak se nezlobte :sweat_smile:

Baes, o Mynářovi jsem slyšela taky jen to nejlepší, a to že nemá moc pacientek je fakt výhoda, počkej až budeš těhu a nebudeš muset nikde čekat!! :wink: Já chodím do Český skalice k Marklovi a taky spokojenost... :dizzy_face:

Já si v těch tématech o marném snažení radeji moc nečtu, je mi taky moc líto všech co se snaží a nejde jim to.. . Tak si raději otevřu nějaký společný termín holek který mají teď kolem porodu, a je hned veseleji! :wink:

Taky se mi teď o týden opozdila MS, ale já když neberu prášky tak to mám taky jak se tomu zachce, takže jsem si ani test nedělala a počkala si :grinning: . a dočkala jsem se :unamused:
24. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
Dadous, tak čaj s citronkem, medem a do hajan!!!
24. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
ahojky, jo do hajan těžko :frowning2: musíme na nakup :angry:
baes uvidím jak se budou chovat doktoři a pak kdyžtak přestoupím :wink: třeba jednou budem sedět s pupíkem ve stejny čekarně :grinning:
24. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
tak třeba jo,bylo by to fajn :grinning: a hlavně už by to mohlo být brzo :wink: Musíme věřit!!
24. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
Nazdarek,tak mala je chudinka nemocna.Chytla nekde strasnou rymu a uz ji zacina stoupal teplota,ach joo,chudinka :cry: A k tomu zlobeni,zlobi,zacina se ted strasne vztekat,ale coz,hlavne,ze je zdrava(kdyz pominu ty virozy,anginy atd).Holky vy se nestresujte,do Vanoc budeme vsechny tehu!Ja zmenila taky gyn.Dr.Ted chodim ke Strechovi do Nachoda a taky pohoda(no dlouho jsem tam nebyla :confused: )Zatim ahojda
25. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
autor
ahojda ,to ja zas věřím, skončila mrcha a mě rostou prsa :sweat_smile: to je blazinec :grinning:
25. zář 2008 v 15:16  • Odpověz
Dadous,treba uz jsi tehu?nedelala jsis test?Moje znama byla taky tehu a normalne tu mrchu mela(asi jeste 2mesice od oplaoneni).U me priznak tehu bylo taky,ze mi rostla prsa a to docela dost a hlavne me strasne bolela
25. zář 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
no mě nebolej, ale těhu orčo nejsem :unamused: to by byla moc velka nahoda :grinning:
25. zář 2008 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.