• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
to by náhoda byla,ale znáš to nikdy není nic nemožné :wink:
No jo,holky já se chstám do práce..čekají mě dvě noční :frowning2:
25. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
hojda, konečně patek :sweat_smile: zítra se jedem podívat na Kost, tak bude aspon nějaka kultura :grinning:
26. zář 2008 v 19:11  • Odpověz
Cauky,Dadousku,tak jakpak jsi dneska dopadla?Myslela jsem na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vysledky dopadly dobre,vid?A jakej byl jinak vikend!Co jste vsichni delali?Ja makala jako sroub na baracku.Jeste ted se nemuzu ani hnout :cry:
29. zář 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
Ahoj holčičky je to v haji, u DR jsem byla dneska a David je uplně bez spermii. :frowning2: Za hodku přijde domu tak to budem probírat i když vlastně není co probírat. :frowning2:
30. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
dadoušku :frowning2: :cry: :frowning2:
30. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
Ahoj baes, byla jsem v šoku ale možna se s tím da něco dělat. Objedname se do Sanusu a uvidíme ,zatím mame naději a ja to nevzdam :wink: japak se maš?
30. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
však jo,člověk se nesmí vzdávat,život je boj!!!A my vyhrajem,uvidíš!!!
Mám se celkem fajn,pořád mám mrchu a pak se zase začnem snažílkovat a uvidíme :wink:
30. zář 2008 v 17:11  • Odpověz
A určitě se s tím dá něco dělat,je spousta párů co mají problémy a nakonec se jim stejně poštěstí mít malýho uzlíčka..třeba i s pomocí,ale podaří :wink:
30. zář 2008 v 17:15  • Odpověz
No copak to ctu?? :frowning2: :frowning2: dadous,neboj,vsak oni vam v tom Sanusu pomuzou..Ty jsi zdrava a Davidovi aspon jednu aktivni spermii najdou.Nadeje umira jako posledni. :sweat_smile: Tak nesmutni,zvladnete to!Jak pise Bae nakonec se postesti. :grinning:
30. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
holky ja už jsem v pohodě ale David je z toho špatnej ale už jsme se dohodli že to nevzdame a do toho Sanusu se příští tyden objedname, :wink: takže s tím snažením mě předběhnete :grinning:
30. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
autor
šem tu šám :frowning2: :frowning2:
2. říj 2008 v 16:43  • Odpověz
Nejsi,jen ja nejak jako vzdy nestiham.Litam mezi holkou a barakem.A jsem rozcilena,protoze mame debilni sousedy.Delaji jenom naschvaly,neco udelame a hned leti na urad,jestli to mame povoleny atd atd :cry: :cry: No proste hruza.A co ty a David?uz je v pohode?No ja letim natirat futra.ZAtim pacek
2. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
ahoj budulinku, nojo sousedy si nevybereš :wink: Jinak my jsme už v pohodě a shaníme info co dal. Hele když už něco dělate tak at mate aspon povolení :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
chjo zas nikde nikdo :frowning2: :grinning:
4. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
Ahojda,nejak nam to tady umrelo,co?A jakpak se dari snazenicko uz muzu nekomu gratulovat?dadous co ten Sanus uz jste tam byli?My porad makame na baracku,finisujeme,tak proto nestiham moc psat.Uz se tesim az budeme ve svem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
ahojda ti zavidím baraček. ja jsem ted už druhy tyden na neschopence :frowning2: a už mě to nebaví :sweat_smile: Takže příští tyden jdu za dr at nas tam objedna a snad už se začne něco dít. Holky to tu pěkně flakaj :grinning:
21. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Se picnu tady to teda fakt vazne :angry: Jinak teda tady nam už dneska chumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
Ze by konecne zima?Ja uz se na snih tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sankovatni,lyzovani a hlavne snazenicko,co? :grinning: :grinning: Jinak u me stale stejy,prace na baracku...Ale o vikendu snad vyrazim nekam na vinecko,uz se tesim,trochu se odvazat.A co vy ostatni,je uz nekdo tehu?Asi tady Dadousku zustaneme,samotny,co?A co ten Sanus,uz jste to resili?Zatim pacek jdu koupat,vecernicek a uspavat :wink:
30. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
No to je teda dochazka!!! :frowning2: :frowning2: Holky zijete vubec?A co vy a Vanoce uz se tesite?Kdy zacinate pect cukrovi?
15. lis 2008 v 18:07  • Odpověz
autor
Ahoj kajo, koukam že to tu tahnem va dvou :grinning: Ja se na vanoce těším a cukroví začnu až tak na mikulaše. Moc tho dělat nemusím,protože skorotchyně peče jak o zavod :grinning:
23. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky! Po delší době, omlouvám se :sweat_smile:

Na vánoce se těším poprvé od mých dětských let, mám pro malušenku pár dárečků který bych ji nejraději dala už teď! Ale nechceme toho kupovat nějak moc aby si to vůbec užila, je přeci jen ještě malá...

Jinak k tématu : snažílkování jsme přesunuli na vánoční a povánoční čas,tak třeba nám to vyjde jako budulínkom! :wink:

Cukroví pečeme dohromady s mojí mamkou a s mojí sestrou, každá si vezmeme pár kousků na stůl, takže to nebude žádný velký pečení :dizzy_face:
Horší vánoční úklid, do toho se mi nějak nechce...

A jak Dadouš? něco nového???
24. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojda,ja na Vanoce mam hodne malo darecku,date nejaky typ co holce?Mam zizalu Julii,zboznuje totiz Dadu a kocarek a panenku a dal uz fakt nevim,asi nejake stavebnice...
Cukrovi uz mam asi 3druhy a na dalsi se chystam ted o vikendu,to Kajka pojede k babicce.
A kolik mate snehu?Taky uz skoro nic moc..Ale sankovali jsme.
Jo a vcera jsem s malou byla na predstaveni Michala Nesvadby,ale byla na to jeste mala,porad hledala Frantiska a on vystupoval bez nej :cry:
Tak devcata piste,piste.Zatim pacek
24. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
Chudak Kajinka :sweat_smile: Nesvadba ja nezodpovědnej :grinning:
buble konečně ses ukazala :wink: nas čeka ve čtvrtek navštěva Sanusu tak držte palečky at to psychicky vydržíme.Prej tam nejsou moc kamaradsky :grinning: :grinning: .No jinak sněhu asi 30 čísel ale asi to pujde dolu,protože přes den je nad nulou, huraa :grinning:
24. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
No já jsem včera koupila malé boba na sníh, tak jsme chvíli venku řádily. Ale nadšená z něj moc nebyla, neměla se o co opřít a svalovala se na strany jak byla nabalená. Musím vytáhnout z půdy sáňky. Původně byl bob pod stromeček, ale nebudu čekat na vánoce když pak třeba žádný sníh ani nebude, že....

Budulínku, já taky nevím co bych malé kupovala, panenku (nějakou annabelu nebo něco takového jí vybírá babička), ak my jsen pár drobností, nevím co bych. Kočárek takovej vachrlatej má, to jí zatím stačí...
NO a ten Nesvadba - se divím že neměl toho Františka.... Chudáci děti :sweat_smile: :fearful:

Na autě máme pořád ještě letní gumy, nějak jsme zaspali, tak je odstaveno a jsme odkázány na pěškobus :confounded: . Ale už je máme objednaný, protože to bychom se odsud nehnuly....Tak ať aspon nesněží a jsou suchý silnice!!!!
25. lis 2008 v 07:05  • Odpověz
Dadou budu na tebe moc myslet,a neboj se jich!!!Jsou tam kuli vam ne?kdyby jste tam ,,nebyli" vy,tak nemaji praci a ani vyplatu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak dej vedet!!!Ne zase az za mesic jo.
Na Vanocni uklid kaslu,protoze se budeme stehovat az po Vanocich nakonec,tak nebudu uklizet ted a apak i potom :cry: :cry:
a ty darky,chtela jsem ji koupit jeste detskou kuchynku,ale jsem vyrizena kolik stoji :angry: :angry: Skoda,ze nikde nemuzu sehnat nekde takovou starou,drevenou,za me ji meli ve skolkach.Ta by se mi libila..Ted taky ty Vanoce prozivam,vsechno si planuju.Minulej rok z toho nemela jeste takovej rozum,tak jsem zvedava tedka.
A jak jste na tom s Mikulasem?Jakej mate nazor zvat je domu k detem?Nekdo strasi,ze muzou mit sok atd...Miluly rok jsem to jeste neresila,ale tento uz jsem je chtela objednat..Mam ci nemam?
25. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
jee kajo ted nabízela jedna kolegynka z prace tu barevnou kuchynku z plastu, holka je už na to velka tak se ptala jestli ji někdo nechce. Odkud že to jsi?
25. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
Budulinku, kamarádka mi taky nabízela kuchynku, novou, koupili ji synovi a nakonec mu koupili větší. takhle to je a prodává ji za 600,- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17538277&tab=4. Tak kdyžtak dej vědět, ale mě to přijde taky drahé...
S těmi čerty, já bych je k malýmu dítěti nezvala, nejsem moc příznivcem strašení... Myslím že domluvit jde dětem i jinak než je k smrti vyděsit čertama. Švagrová dětem nakukala že mají čerty poschovávaný po domě a když děti zlobí tak řekne - koukej, támhle vykukuje čert a děti s děsem přestanou zlobit. to se mi moc teda nelíbí... A nikdy nevíš jakej čert ti přijde, kolik panáků už kde vypil a jak to odhadne... Leda že by to byl někdo známý, ale já ani tak bych si ho nepozvala, možná k větším dětem, třeba kolem školy....

Dadouš, taky na vám držím palce, určitě to zvládnete, však to všechno podstupujete pro dobrou věc! :wink:
26. lis 2008 v 07:35  • Odpověz
Dadousku napsala jsem ti zpravicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bubble,s tou kuchynkou zapremyslim.Pockam jeste az mi Dadous zjisti cenu te druhe jo?Taky se mi to zda drahe,Ale v obchodech stoji kolem 1500kc..Proste na tech detech jenom vydelavaj :cry: :confounded: A ta cena ty kamaradkx je slusna,pockam na Dadouse.

A toho certa teda nevim,asi ho pozvu jenom pod okna at je vidi a balicek nechaji asi tam :grinning: :grinning: :grinning: Domu teda ne
A co delate,kdyz je venku tak hrozne?Chodite do MC?A co Dadous v praci?Mohli by jsme dat predvanocni setkani,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
Budulinku, MC tady v Hronově mě nějak nebaví, je to spíš pro miminka,a ta druhá skupina je zas pro větší děti - tam už se vyrábí atd, takže máme takovej mezivěk že ani jedna skupina pro nás není. Občas jedeme do Náchoda do Hopsáčku, tam se nám to moc líbí, ale ted máme problém s autem, máme dvě auta a na tom "mojím" máme letní gumy a nějak nejsou koruny na zimní, vyšly by nás i s diskama na 8-10.000,- a to nám nějak nepřebývá. Takže teď budeme muset asi jezdit autobusem.... Jinak chodíme ven, aspon na procházku, nebo se nakvartýrujem k nějaké kámošce s dítkem, nebo si někoho pozvem k nám... Vůbec nevím jak mám Báru celý den doma samotnou zabavit. Takže když jsme třeeba nemocné tak to je děs... Co děláte vy?
o předvánoční setkání by šlo :wink:
26. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
Doma to je hruza,ale ted hodne kreslime,docela je dobra modelina a co me prekvapilo tak ji bavi skladat detske puzle.U toho vydrzi a samozrejme me zachranujou pohadky a ta ,,pitoma" Dada :grinning: To Dadous uz ma urcite jine starosti s ditkrm,co?Ta je spis rada,ze ho nekdy uvidi,co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jo a nekdy jdeme do bazenu do Nachoda kdyz je plavani pro verejnost.Kurzy uz jsme zrusili,nebavilo ji to uz,Chtela si delat co chce :confounded:
26. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.