• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
Dadous to je teda fakt skoda s tou kuchynkou :cry: Zitra na tebe budu myslet!!!!!!!!!!!!!!A uvidis po Vanocich budeme vsechny tehu.
Bubble muzu dat do patka vedet s tou kuchynkou?Ale asi bych ji brala.V patek dam vedet,jo?
26. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
holky diky moc :wink:
26. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
Dadousku,tak jakpak jste dopadli?!!Jen dobre zpravicky jooo!!!
Bubble,zrovna jsem ti chtela psat,ze ji beru :cry: :cry: Nezlobim se,to vis ze ne..Tak budu hledat jinde.
Ja jdu zrovna delat cukrovi,ach jooo.Ale co bych pro ty svoje dva poklady neudelala :sweat_smile:
27. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
autor
Ahoj, bylo to v pohodě.Dada musí jít v lednu ještě na urolo vyšetření jestli ma vubec cenu aby mu dělaly tu operci. Takže další čekaní, ale to uteče protože budou ty vanoce přece :grinning: Jsem rada že jsme tam jeli,Dr je fajn a sestřičky taky :wink:
27. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
No to jsem rada,ze jsi prijela pozitivne naladena :grinning: jo ty Vanoce! :confounded: Ja mam 3druhy cukrovi a o vikendu dalsi 2 a koncim!Devcatka zatim ahojda
27. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
Budulinku, to je mi líto,hned jak jsem přečetla že by jsi brala, tak jsem volala kámošce a ona že ji bohužel půlhodiiny předtím prodala nějaký kamarádce. Tak snad pořídíte jinde :wink:

Dadouš,no vidíš, měla jsi zbytečné obavy!!! Teď si užijete Vánoce a pak už to půjde samo :dizzy_face: ! Nám doufám taky :sweat_smile:

Holky, nevím jak vy, ale já jsem si řekla, že pro všechny děti v rodině už mám dárky nakoupený a vyřešeny, ale vždycky někde něco visím a neodolám, a pořád nakupuju... Horší je že pro dospěláky (moje rodiče, tchánovce,ségra, brácha...)nemám ještě nic a nějak mi na ně pořád nezbývá!!!
29. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky,tak mam kuchynku :grinning: Vcera jsemna aukru chytla akci a mam ji za 700kc.Normalni cena je 2000kc.Takze mam radost.
Bubble s darkama pro dospelaky mam taky problem.A taky nemam tech penizek navic :cry: Nechapu jak to jiny delaji,ze ziji normalne a jeste maji nasetreno :astonished:
Jinak curkovi mam hotovy a jsem vyrizena.Nejvic se tesim na Stedry den,jak K. bude reagovat na darky a jak se ji to bude libit,no uvidime.Zatim ahojda a jdu si dat asi slofika,jsem utahana jako kun
29. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, kajo tak to je dobře ,že jsi ji sehnala, když my jsme zklamaly :sweat_smile:
Jinak ja se do pečení nějak nehrnu, tajně doufam že dostanem od skorotchyně, ta vždycky napeče hromady. Možna udělam jen par rohlíčku a vosí hnízda :grinning: Včera jsme byli v Ikee, vždycky se tam vyřadím, ale lidí bylo jak nas...o. Dnes jedem do Trutnova na rozsvěcení stromu a maj tam bejt i trhy tak si chci koupit ty dřevěny vyřezavany ozdoby na stromek. Jinak darek nemam ještě ani jeden a vubec nevím co budu kupovat :frowning2: je to každy rok stejny :grinning:
30. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
Dadouš, já taky péct nebudu, podělíme se s mamušou a ségrou, MOŽNÁ udělám MAXIMÁLNĚ pár něčeho nepečenýho před Vánocema.
My se chceme jít dnes podívat do kostela na neteřinku, má tam zpívat se školkou :dizzy_face: .
Návštěvu Ikei ZÁVIDÍM, taky tam vždycky nechám peněz, za blbosti... Ale ted jsem tam dlouho nebyla, když jsem něco chtěla tak jsem zaúkolovala nějakou kámošku která tam jela...
30. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
autor
buble, taky jsme se včera stavovaly u švagrovcu, jsou z milovic a neteř(7 let) dnes taky jde zpivat ke stromu, ale je to trochu z ruky :sweat_smile: .U nas to pečení nema moc smysl, pekla jsem hlavně kvuli mladymu, protože ho to vždycky hrozně bavilo, ale ted už na to jaksi nema čas :grinning:
30. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Holky,neodnesl vas cert,ze vubec nepisete? :angry: Holky,tak jsem nakonec holce toho Mikulase objednala a bylo to super.Nebyla vubec vystrasena,certi byli hodny,jen trosku hudrovali a super.Mela jsem strach ,ze muze zacit koktet,pocuravat atd...Ale pak mi rikala,ze se ji to moc libilo a Andela nechtela pustit pryc. :grinning: Slibila,ze bude hodna,zadne vztekani atd...No proste jednim slovem super :grinning:
A copak jinak delate?
5. pro 2008 v 18:06  • Odpověz
Asi vas odnesl,holky to jste musely zlobit :grinning: :grinning:
jo a moje dcerka me stale premlouva,at k nam jeste prijde Mikulas a spol.Ja se z toho picnu,mela jsem z toho hruzu,aby se moc nebala a ono naopak. :grinning:
7. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
ahol kajo, mě neodnesl čert :wink: my pracujem :grinning: trošku zkulturnujem byteček. Tak to je dobře že se mala nebala, to mladej vyždycky řval jak prokoplej :grinning: ale od patnacti děla čerta on :wink: Před vanocema se chystame na vylet, pobytovy vikend na šumavě.Se těším že odsud vypadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
jee,to bych si dala taky rict nejaky vylet :confounded: No tak aspon vyrazim na vanocni zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si to krasne uzijte a odpocivejte.Zatim papa a kdo vi kde je Bubble,ta asi zlobila a ted zatapi v peklicku :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
ahoj! ne, v peklíčku nezatápím :grinning: :grinning: :grinning: ,ale snažím se gruntovat domeček, je to docela náročný s tou mojí malou treperendou, nějak ji to nebaví a věší se po mě, kňučí, že si chce jít hrát... Když v poledne usne na 1,5hodiny, tak nevím co dřív, nějak ten letošní úklid nejde na svět... Cukrovího máme 5druhů, to jsme pekli o víkendu. Myslela jsem že udělám ještě něco navíc, ale neudělám :sweat_smile: ...
Dadouš, ten víkend ti závidím, taky jsme měli jet ted o víkedu dámskou jízdu s dětma do Špindlu, ale dvě z dětí mají neštěovice, takže se nejede nikam :cry: :cry: :cry: . Tak si to pěkně užijte :wink:
10. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
Ten Spindl bych taky brala :angry: Dneska jsem videla nabidku a vikendovy pobyt s masazeme ,cvicenim atd..Tak me to docela laka,zacit neco se sebou delat.Jen nejsem schopna asi tady nechat malou,to bych se ustyskala :cry: A co vy,chodite nekam cvicit?Ja bych chodila,ale nemam s kym :cry: :cry:
10. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
čau holky,taky nemam s kym chodit na cvičení, dřív jsme chodily ale ted jsou všichni nějak líny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak na cukroví jsem ještě nemakla,není vubec čas :grinning: ale v neděli chci udělat těsta a v utery upeču.V pondělí se chystam ke kadeřnici :sweat_smile: ostříhat vlasy,mam je do třičtvrtě zad a už na ně nemam nervy :grinning:
buble to je škoda že nemužete jet do toho špindlu, to muže bejt supr vyrazit jen s dětičkama :wink:
kajo do ktery zoo razíte? :slight_smile:
10. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
chtela jsem do Dvora,ale nakonec uvidime podle pocasi,asi az pristi tyden.Hod pak foto,jak ti to bude sluset,jo?A jak by jsis to ostrihani predstavovala?A nejakou barvicku?
10. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
autor
nebudu popisovat,počkej si do pondělka pak hodím foto :grinning: a mam melíry tak je asi necham,jen si jich dam víc,chtěla jsem uplně na kratko jenže na to nemam ksicht :grinning: Tak to příští tyden budem všichni vyletovat,aspon bude o čem povídat :wink:
10. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Dadouš, taky jsem se nechala nedávno ostříhat, ale já jsem trošku "pos.ra", mám to pořád tu svoji klasiku :grinning:, chtěla jsem to trochu jinak, ale nakonec mám jen zastřižené konce. Na krátko jsem se nechala ošmikat jen natruc před tanečníma, v šestnácti, abych nemusela nosit drdoly :grinning: . A jeslti máš vlasy do půli zad, tak to chápu že údržba je docela náročná :wink:
10. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
buble nebaví mě to věčny mytí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Fotky už jsou v albumu :grinning:
15. pro 2008 v 18:40  • Odpověz
Tý jo, Dádo, ty jsi měla úžasný vlasy!!!! Ale naprosto chápu proč šly pryč :sweat_smile: :dizzy_face: . A takhle ti to taky sluší! Jak se cítíš?
15. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Ahoj buble,je to super,nechapu jak jsem se s tím mohla tak dlouho tahat :grinning:
15. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahojda,ted koukam na promenu :grinning: Slusi ti to moc!Ale i ty dlouhy musely byt pekny.A tu dylku docela zavidim me nikdy tak dorust nechtely.Ja se tyky chystam na promenu,ale barevnou.Jsem tmava(puvodne prirodni blondynka) a ted bych to chtela zase nejak prosvetlit,ale asi az po svatkach ted nevim kam driv skocit :confounded: A jak u vas finisuji pripravy na Vanoce?
16. pro 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahoj devcata,chci vam poprat krasny a pohodovy Vanoce.Hlavne to zdravicko vam i vasim blizkym.A at se nam pristi rok podari ty nase miminka at muzeme poradat hromadny vychazky :grinning:
19. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Ahojda holčičky taky vam přeju krasny vanoční svatky, dětičkam hodně darku pod stromečkem, no a nam at se brzo zadaří ty dvě čarky na testíku :wink:
24. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojky, tak jak užíváte? Naštěstí se mi letos podařilo nenahromadit dobroty, takže zatím jsem bez "újmy" na váze :grinning: .
Štědrý den no a další dva sváteční jsme si s malou už moc užili, bylo to fajn. Začíná pěkně breptat a konečne je jí i rozumnět :grinning: , takže si spolu už pokecáme.
Na testíku zatím jen jedna /, ale ono to klapne :wink:
Tak užívejte a do Nového roku vše nej vám všem!!!m
28. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
ahoojj,my jsme si Jeziska moc uzili.Mela takovou radost z kocarku a miminka,ze jsme ostatni darky dobalovaly druhy den :grinning: A ted jen vari a vari v te kuchynce(to jsem ani necekala).A jakpak jste byli hodne vy?Ja dostala mobil,tak jsem asi moc nezlobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chystame se pristi tyden na lyzovacku,ale nevim jeste kam bud Jansky nebo Olesnici v Orlickejch...Uz se tesim,zase chvilku zasportovat.A malou chceme naucit taky,no uvidime.Bubble vy uz se teda oficialne snazite?A jak bylo Dadous na Sumave,dobry?Kam razite na Silvestra?My stale nevime..... :fearful:
28. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
Budulínku, no snažíme se pořád stejně, a to tak, že to nijak nepočítáme, neplánujeme, ale po novém roce už fakt začneme :sweat_smile:
My Silvestr ještě taky nevíme...
Užijte si lyžovačku!!!
28. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.