• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o mimi z okolí Trutnova

(Zamčená)
15. dubna 2010 
autor
ahoj holky,šumava super, zase trošku jiny lidi :sweat_smile: .Ježiška se chystame nakupovat zítra, protože donesl obalky :grinning: . Dneska budeme zvelebovat hnizdečko,chystame se lepit stropní tapety,tak se snad moc nepohadame :grinning: .Kajo kdyby jste vyrazily do Janek tak dej vědět, mohli by jsme někde dat svařačka na zahřatí, pisnu ti mobil do IP. Zatím se mějte krasně a vše nej nej do noveho roku :wink:
29. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
ahojda,Dadous my nakonec nebyli lyzovat,nechtelo se nam cekat ty fronty,tak snad priste a neboj urcite se sejdeme :sweat_smile: A jak jste si uzili Silvestra?Ja bajecnee,usla jsem s dcerkou v 22hod a probudila se az rano :unamused: :unamused: to mel tatka radost,ale ja nebyla k probuzeni..A co rikate na ten zaval snehu,krasa co?Dadous vy tam mate jeste urcite vice nez my tady,co?Dcerka je nadsena a ja vlastne taky,protoze aspon spalim nejaka kilca navic tim behanim na kopec a nazpatek za pekacem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a od tohodle mesice snad uz bude oficialni snazenicko,pockam na MS a pak hup na to :confused: zatim ahojda
3. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Buble velikanska gratulace k // :grinning: :grinning: :grinning: To jsem FBI,vid?Ja uz chci takyyyyyyyy!!!!!
5. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj, jé, Budulínku, ty jsi špion! zrovna se to sem chystám napsat a ono se to už ví!!! Koukám všichni si čtou ve všech tématech :grinning: :grinning: :grinning: , holky "od nás" čtou tady, vy tam, to je dobrý aspon to nemusíme psát 2x! Takže Budulínku a Dadouš, koukejte na to vlítnout at v tom nejsem sama!!!!

Na Silvestra jsme nakonec byli taky doma, pes se dost bál už odpoledne (z těch pár petard byl úplně vedle), tak jsme nešli ani ke švagrovcům-. Já jsem vydržela do půl 12, pak jsme se s mužem objali a popřáli si a šla jsme chrupat.
5. led 2009 v 16:45  • Odpověz
No jo obcas nakouknu :dizzy_face: :dizzy_face: S vama tam,, odvedle"jsem si tam taky parkrat napsala :grinning: :grinning: Hlavne at je vse v pohode a doufam,ze se rychle pridam,i s Dadous.
5. led 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojda, kdepak je Dadous? Chodí do práce, asi že?

Budulínku, však já vím že jsi "k nám" taky psala, však se nic neděje.
9. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Nazdarek,taky si rikam kam se nam Dadousek ztratil :angry: Uz takhle se nas snad kazdej boji,ze nam nikdy nikdo nic nenapise a neprida se k nam,co? :frowning2: :frowning2: Holky ja uz asi blaznim,normalne jsem bulela jako zelva,kdyz me dorazila MS(a to jeste dorazit mela,protoze do tedka jsme si davali bacha,aby nebylo mimi,ale ted uz na to vlitneme na 100..).Manza nechapal,myslel si ,ze se neco stalo a ono tohle.A to jsem mu jeste nadavala,ze to je kuli nemu atd,nez jsem mu vysvetlila proc bulim..No holt asi hormony. :grinning:
A jak je tobe tehulko?Citis se dobre?Ke komu chodis na gyndu?Ja ke Strechoj
9. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Budulinku, nic si z toho nedělej, pěkně si to propočítej, manželovi vysvětl,i že bude mít týden plný "povinností" a ono to klapne! My jsme to teda spočítané neměli, jen odhadem, a vyšlo to.

Jak mi je? No dost nevolno, nemám na nic chut, a když, tak si dám trošku a dvě hodiny mi je z toho blbě. U Barborky mi devět měsíců nebylo naprosto nic, jen jsem chodila v noci na záchod :grinning: . Ale ty nálady, to je teda taky něco, jsem pěkně protivná, naštěstí můj skoromuž byl poučen, tak si z toho hlavu nedělá, ale občas jsem fakt hrozná :frowning2: :sweat_smile:

No jo, taky nechápu proč se ztratily všechny holky který se sem na začátku hlásily... škoda... :frowning2:
10. led 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jasně že chodím do prace,někdo na vas musí makat :grinning: :grinning: ale ja si to co nejdřív vyberu :grinning:
buble gratuluju k těhu, se budem s kajou snažit tě co nejdřív dohnat,vid kajo :wink: . Zustali jsme tady tři, tak by to mohlo dopadnout :sweat_smile:
11. led 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky! Tak od začátku roku jezdím na dva dny v týdnu taky do práce, ale nějak mě to strašně zmáhá, jsem pak šíleně unavená, asi se domluvím že bduu jezdit jen na jeden den nebo že to zruším úplně. Uvidíme, jsem zas ráda že vypadnu mezi lidi.

Jinak mě přešla ta počáteční nevolnost, je mi špatně už jen když jedu vzadu v autě :wink: .
16. led 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj devcata,ja jsem ted nejaka marod,tak moc toho nepisu,nemam moc sily koukat do pocitace :cry: Dadous to vis,ze za chvilku budeme vsichny komplet tehu.Ja uz se nemuzu dockat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bubble no konecne zmena profilu,co?A co by jsi chtela asi kluka kdyz uz holcicka je,co?A jaky asi jmena?Holky jaka jmena se vam vubec libi?Me ted Sara,Eliska,Elen,Laura a kluci nevim Daniel,David,Adam.....Fakt nevim.Tak hodte nejake typy
19. led 2009 v 19:06  • Odpověz
Ha, Budulínku, tak jména fakt ještě nemáme. A chtěla bych určitě holčičku. S klučičími jmény máme potíž, u Barborky jsme nevěděli co to bude až do porodu, ale do těch papíru jsme vyplnili jen holčičí jméno, protože klučičí jsme prostě nevymysleli. Nakonec během porodu jsme tam nechali dopsat Ondru, ale naštěstí klapla ta Barborka. :wink: :grinning: Tak jsem zvědavá jak to vymyslíme tentokrát. Ale mám pocit že tentokrát to bude ten kluk... Nevím proč, ale mám takovýho tucha. :fearful:

Tak já jsem se radovala, že sem nepíšete, rpotže poctivě snažílkujete, a vy marodíte? Budulínku, tak se dej dopořádku, u nás minulý týden řádila všude kolem mě urputná střevní chřipka, mě naštěstí nepostihla,ale mě je nevolno tak nějak pořád, tak to bylo asi proto :sweat_smile: . Barborka taky chudinka zvracela a průjmovala, ale jen dva dny a pak dobrý. Tak hlavně at to od tebe nechytí malá :wink:

No a profil jsem si změnila až dnes po návštěvě u doktora, nějak se tomu pořád bojím uvěřit, aby bylo všechno v pořádku... Ale zatím je, drobek má UŽ 6mm a já jsem ofiko 6+2tt!!!
19. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
To jsme na tom uplne stejne.My kluka taky nemeli a naporodnim sale napsali Ondru :grinning: :grinning: A taky bych chtela holku,ale hlavni je ,aby se to povedlo a bylo to zdrave.Manza by chtel asi kluka,aspon porad mluvi o braskoj :dizzy_face:
Chudaci deti,kdyz jsou nemocny,ja je vzdycky strasne lituju..Hlavne ze uz je o.k.
Ja u holky taky tusila,ze to bude ona.Ani mi to nemusel rikat ultrazvuk.
A copak nas Dadousek?
Vcera tady byl na navsteve znamej a taky nam ukazovat utrazvuk,ty to cekaji 14.8.No proste babyboom :grinning: :grinning: ZAtim ahojda bude koncit skolka,tak musime strojit pa
20. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Holky zijete? :cry: :cry:
25. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj Kajo,, my zijeme, ale nemame nejak cas, a lepsi uz to asi nebude. :frowning2: Ale obcas nakouknu, a tady pohyb zadnej, teda...
Dnes je venku kraaasne!!! Takova jarní vůně, tu miluju, hrozně mi připomíná jedno jaro, nejkrásnější období mýho života, tak od tý doby miluju tuhle vůni a s dojetím vzpomínám!!! :cry: :dizzy_face: Jsem ted takovej cimprdlich, kvůli všemu bych bréééčela!
26. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojda,ja takY brecim kuli vsemu a to jeste nejsem tehu :grinning: Ja taky toho casu moc nemam,tak to chapu..A co ta Dadous,myslis ze uz byli u toho doktora?TAky se vubec neukaze,ach joo :cry: A jak je tobe,asi nic moc co?No jo,jdu si uvarit obed na zitra at muzeme dopolko na dlouhou prochazku..A jak to budes resit s kocarkem?Nam je ted 2,5 a az ted zaciname chodit ven bez nej,Dostala k Vanocum kolo a uz si na kocar ani nevzpomene,tak uvidim,jak ji to dlouho vydrzi a ni nechce chodit :grinning: Zatim ahojda
26. led 2009 v 17:52  • Odpověz
No přemýšlela jsem o tom jak to řešit s kočárem, ale sourozeneckej kupovat nebudu, to je nesmysl, tak si pořídím jen ten skateboard, Bára už taky hodně ujde, a na podzim už bude holt muset. a mám i takovej ten šátek na nošení dětí, tak v nejhorším mimi do šátku, bára do kočáru. A mám i krosnu na záda, tak kdybych chtěla být jó praštěná tak Bára na záda, miminko dopředu do šátku a můžu na tůru na hory :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
ahoj holčiny,tak doktor se odložil na 20.unora, protože jsem to pořadně neohlídala a nechala jsem to na Davidovi, a zas mě přesvědčil že je to chlap :slight_smile:
1. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
Jéje, Dadoušku až 20.2.? No jo, tak snad už....
2. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
kdepak jste?
8. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
tadyyy!!!ahojda,nejak mi blbne net,tak rychle vyuzivam moznosti u znamejch :cry: Dadous,nojo chlapy,nekdy by poradne zaslouzili :cry: Ale 20.2 uz je za chvillku a uz to budeeeeeeeeee!!!!Me zase dorazila mrcha,takze nic :frowning2: :frowning2: Jinak Buble,ja si myslim,ze sourozeneckej potrebovat opravdu nebudes,to uz bude dcerka chodit skoro bez kocarku.U nas jsem si myslela,ze snad i ve 3letech ho budeme mit,a ze dne na den se to zmenilo a uz jsem ho 3mesice nevytahla a ani si nevzpomene,ze se nekdy vozila :grinning: Devcata opatrujte se a ja az to bude jen mozne,tak se zase ozvu a cekam jen same dobre zpravicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Nazdarek devcata,tady to teda zije ani vas nestacim docitat,trosku zpomalte,jo? :grinning: :cry: :grinning: :cry: :grinning: ja mem net stale nefunkcni,tak jsem sem rychle nakoukla u znamejch :confounded:
Bubble toto utika uz 12tt!!!A vse v pohode?Brisko uz roste.Znama je ted v 15tt a ted ji ten bruch hezky naskocil :grinning:
A copak nas Dadousek,jakpak jste vcera dopadli,nejake novinky a hlavne dobre zpravy?
Holky nezapomente mi taky neco napsat,at si tady nepisu sama,jo?
21. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Budulínku, nno my byly ted 14dní nemocné, otrávené a zavřené doma, tak to ted doháníme návštěvama a procházkama :wink: .
Břuch nemám zatím vůbec žádnej, nepočítám-li vypapkaný špíčky :grinning: :grinning: :grinning:
Jak Dadoušek???????????????????
2. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
jee slava aspon nekdo :grinning: :grinning: Ty nemoce museji byt hrozny.Kdyz jsme nemocny my,tak to protrpim.Hlavne to ze se nemuze ven.My normalne chodime 3denne ven,ale byt zavrene treba jen 2dny,tak umirame obe :frowning2: :frowning2: No hlavne,ze jste to zvladly holky a uz jste fit :sweat_smile:
No Dadousek s nama asi nemluvi nebo ja to nechapu,ach joo.No snad dopadla dobre a brzy se ozve s veselou zpravickou a hlavne // na testiku.
Bubble dneska jsem se v autobuse seznamila s Popplinkou.Chudak se me asi zezacatku lekla,ale byla uplne v poho a sympaticka.Tak nekdy muzeme dat srazek, rada vas poznam vsechny.
2. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky davam si trošku voraz od koně, protože jinak furt něćo hledam a moc to pitvam, ale v žadnym případě na vas nezapomínám :wink: . David byl u toho urologa, ten mu projel ultrazvukem nadobíčko a prej tam snad něco je, takže mu vzali krev na hormonalní profil a 24.3 tam jedem znova a dozvíme se jestli budou lovit spermoně chirurgicky :unamused: au, chudaček. pak už by se to mělo pohnout, takže nebojte nic, budu informovat a snad buble brzo doženu :sweat_smile: samozřejmě s kajoušem :grinning:
3. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Nazdarek,tak dadous dobre zpravy,ne?My vytrpime porod a David chudak toto :cry: Ale urcite to uz dopadne.Ja uz se snazim od konika taky trochu vzdalovat,ctu pak ty smutny pribehu a jsem pak v prd...Holky tak se zatim opatrujte ja mam malou nemocnou,tak jdu k ni mazlince moji
5. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
teda fuj, tady je ale absence :frowning2:
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj, já jsem taky z Trutnova :slight_smile: . Je tu někdo? :grinning:
6. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
ahoj rozo, vítej v klubu :grinning: akorat že tedy to ted nějak vazne :unamused: holky na mě kašlou :cry: ale ja vím že maj maly dětičky, tak jim to odpouštím :grinning: . A co ty ? planujete ještě další mimi :dizzy_face: ?
6. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Dadous :slight_smile: , to jsem ráda, že se někdo ozval :slight_smile: .
Neplánujeme, teď jsem na mateřský, pak musím do práce vydělat nějakou tu korunu :grinning: a pak se uvidí... Já bych teda ještě chtěla :sweat_smile: , nejsem už nejmladší, tak uvidíme...
6. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.