• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no taky jsem koukala. Tak víš co možný je vše. alespoń víš že jde o zdravé těhu a je jedno jestli tam bude jedno nebo 2, hlavně aby šlo vše dobře a vydrželo tam celých 9 měsíců :wink:. Mě právě při Vikínovi ani HCG nezjištovali. Na UTZ už to bylo vidět tak nebylo co řešit :slight_smile:
16. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
máš pravdu, jedno, nebo dvě - hlavně aby to bylo vše v pořádku!!!
16. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Fakt jsem na tebe zvědavá :slight_smile:, jen teda 2 by byl asi záhul ne i v těhu a pak :slight_smile:. sama tda říkam že bych radši jedno, ale když budou 2 tak to budeme muset taky zvládnout, ale asi by to bylo dost náročný. navíc viki dost žárlí :unamused: a po císaři bych se trochu bála ale jak říkám byl by to osud apokud půjdu na IVF tak i možné :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Záhul by to byl, ale dvojčata máme v rodině, takže by to zas tak velké překvápko nebylo :slight_smile: Ať je jedno, nebo dvě, tak to vypadá dobře, je mi dobře, cítím se krásně, šťasně a věřím, že už jsem si všechno zlé a špatné vybrala.
16. čer 2009 ve 23:51  • Odpověz
tak to máš slušnou šanci :slight_smile:. uvidíš příští týden, protože to HCG je fakt dost vysoký a bu´d jsou tam 2 nebo jsi otěhotněla dřív. Co vim tak většinou holky po vynechání MS hlásí max 200 jednotek. To se máš že tě je dobře, já blilla celý těhu takže jsem si ho moc neužívala :unamused:, ale zase jsem si říkala že když je mě zle tak je mimčo ok a to mě t vý chvíli stačilo :wink:
17. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Jituš,mě dvojky napadli už včera,jak jsi psala hodnotu HCG. :slight_smile:

Já měla příšerný první trimestr :unamused: blila jsem,žáha mi pálila celý těhu,radši nevzpomínám. Ale je pravda,že se na to rychle zapomene. :wink: My máme v Institutu dva mrazáčky,můžou tam být 5 let,tak se pak rozhodneme co dál,možná si pořídíme benjamínka. :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Markét já se dívala kdy jsem šla jako samoplátce na krev a byla jsem skutečně 19.5., kdy to bylo jednoznačně negativní a potom UTZ a bylo mi řečeno, že sliznice je pryč, že těhu 100% nejsem, takže je to jednoznačně fakt toho 31.5. jsem si jistá :slight_smile: Jo a ještě 4.6. mi Dr. Krmíčková ze Smetanky potvrdila proběhlou ovulku, která byla před pár dny :slight_smile:

Esterka: Mamina mi řekla, že mi dává týden a začne mi být blbě, jestli jsem po ní.
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, ale postupně Vás dočítám.

Jitka86: moc a moc gratuluju, paráda. Držím palečky ať to všechno vyjde.

Byla jsem u svého gynekologa a mám doporučení na spermiogram pro manžela a pro sebe doporučení na hormonální profil. Orientačně jsme koukali na ultrazvuk - byla jsem 12.den cyklu - nebyl si 100% jistý zda ovulace už byla nebo zatím ne, možná vlevo, ale to by byla ovulace moc brzo. Uvidíme příští měsíc.

Jak dlouho trvá výsledek spermiogramu? Budeme vědět hned? Nebo jak?

Před týdnem se mi narodila neteřinka, je nádherná :slight_smile: , tak bych už taky chtěla mimi :wink:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, my se zaciname snazit s pritelem od pristiho tydne,az mi skonci MS.Tento mesic jsem vysadila prasky, je mi 22, jmenuju se Pavla a bydlim taky v Plzni na Kosutce...:slight_smile: Vsem tehulkam, gratuluju!
17. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hele holky, vidim,ze jste tady hodne zkuseny...jakpak se pocita ovulace...?? A co byste delali vy na mem miste, kdyz byste vysadily HA,chranily byste se jeste nejakej cas nebo byste se zacali hned snazit o mimi?? Dekuji:slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Petra177: výsledek spermiogramu je cca do 30 minut hotový, takže vám ho poví hned.

Peprlík: Ahojky, dneska je ta antikoncepce tak ošetřená, že už to není jako dřív, že musíš čekat 6 měsíců apod., ale je to na tobě a na tom co ti řekl doktor.
17. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
No ona mi rekla ze muzu hned, ze po vysazeni antikoncepce je ovulace daleko bourivejsi tak nevim...ale jak rikam jsem nezkusena, ani nevim jak se to pocita :grinning:
17. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
stejne to asi necham osudu, bez pocitani, bez mereni si teploty...snad to prijde, ale kazdopadne se moc a moc tesim:slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Nejplodnější dny bývají 12 - 16 den cyklu, ale u každého je to jiné. Zkus si koupit v lékárně ovulační testy, ty jsou nejspolehlivější.
17. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Tak včera na jiný doskuzi psala jedna že 16 den po ET což je podobně jako ty tak HCG necelý 300 :sunglasses:. takže jsi bu´d musela otěhotnět dřív, což říkáš že nni možný takže to bych spíš typla na ty dvojčátka :sunglasses:
18. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
No doktor včera chválil to hcg že je hodně vysoký :slight_smile: tak že uvidíme co z toho bude. Fakt to není možný, kdybych si nenechala vzít tu krev, tak si to budu myslet možná taky, ale z 19.5. méně než 0,5 a 6 dní před tím hcg 4. Takže to jsem si jistá :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
No uvidíš. právě že bych to jinak čekala kolem těch 300. protože vlastně se chodí na UTZ 14dní po vynechání MS a to HCG musí být přes 1000 aby už bylo něco vidět. A te´d už budeš mít o dost vyšší :slight_smile:. mě te´d bylo 3 dny na zvracení, docela hnusně a bolela mě hlava. manžel hned že jsem třeba těhu, možná bych tomu věřila ale kdybych měla pár dní před MS, jenže já jsem teprv 20DC. Dneska už je mě trošku líp a snad bude i zítra a´t na oslavě narozek nevypadam jak mrtvola :grinning:
18. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Mě řekl, že když je HCG 1.500 že už je to vidět na UTZ 100%. Mě je taky na dvě věci... Mám pořád hlad, bolí mě hlava a nemůžu spát, resp. usnout... Třeba se vám to taky povedlo :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
tak to v pondělí už něco uvidí :slight_smile:. No mě bylo blbě celý těhu, ale nějak mě to nepřišlo divný prostě jsem alespoň věděla že je malej ok. bylo byto hezký kdyby se povedlo ale moc tomu nevěřim. To by totiž byl úplně stejný zázrak jako minule před 4 lety. Stejný měsíc, manžel se dneska usmíval že by to byla sranda zase jít do Natalartu a už být zase těhu :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
A když v těhu není špatně, tak to není dobré? On je tam doktor jenom ve středu, takže jdu až ve středu k večeru na 17 hod. Ale 1500 už mít musím, protože v úterý bylo těch 883, a to se každý druhý den zdvojnásobuje, ne?
19. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
ne někomu je dobře že ani neví že je těhu :slight_smile: . jen vim že když je někomu furt špatně tak se říká že je to zdravé těhu :sunglasses:, ale třeba jen tim utěšují těhulky který furt zvrací. Já zvracela do 6 měsíce a i pak mě bylo nejlíp jen po polívce :wink: . ob den se hodnoty zdvojnásobují. To už te´d musíš mít kolem 2000 :grinning:. te´d mam chvíli čas, dělala jsem 3 druhy chlebíčků na oslavu a v 15 přijde tchán s gratulací :sunglasses: . Nejradši bych ani nic neslavila :unamused:
19. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Krásně si oslavu užij!!! Vše nej nej! Já jedu ke kamarádce. Zatím pa pa
19. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
markét, ty máš taky narozky? :wink:
20. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj, Jitko děkuji. Dneska jdeme do dinoparku tak snad se tam malýmu bude líbit :slight_smile:.
Mirásek, Ty máš taky teď někdy narozeniny, já včera 29 :sunglasses:. nejradši bych nic neslavila, sešli se nějaký penízky tak jsem je dala do krabičky do které šetřim od rizikového těhu až do teď a nejspíš to buchnem za IVF, tedy doufam že ne úpně všechno :unamused:. jinak všem přeju příjemný víkend :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Koukám, že máme narozeniny všechny v červnu :slight_smile: Tak jak se vám líbilo v dinoparku? Předpokládám, že byl malej nadšenej :slight_smile: Třeba se krabička buchne úplně jinak :slight_smile: neházej flintu do žita.
20. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
market, já mám dnes 25, ale taky to nějak moc neslavim. Akorát jsme si včera udělali výlet s manželem do Prahy....
21. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsme byli až dneska a bylo to pěkný. malej je docela strašpytel a dost se jich bál,po hodině se mu tam líbilo a domů jsme jeli od Zoo vláčkem :slight_smile:. takže to bylo fajn. tak to jsme tady všechny blíženci :grinning:
21. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Vypadá to tak :slight_smile: Já měla 8.6. "26 nar" Dneska jsem si dala 2 hodinovou vycházku s pejskem a udělalo mi to moc dobře. Zvracím jako alík...
21. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
No tak to jsme tady skoro všechny v červnu :slight_smile:. tenhle měsíc si fakt vyžíráma léčbu oba dva. manžel mátaky problémy, naposled to měl před 4 lety :wink: a mě je od včera furt na zvracení. přičítam to klobáse co jsem si dala v dino parku, ale je mě na blití i dneska :pensive:. Ať už tenhle měsíc zkončí :frowning2:, už mě to začíná docela zmáhat. Co máš za pejska, my máme fenku ale tedy je nějaká líná, jí stačí vycházka 10 minut a už cválá domů :unamused:, já tedy v těhu zase toliik nezvracela ale na blití mě bylo furt. Pamatuju si do dneska jak manžel o víkendu vymaloval předsíň, já si v pondělí dala k snídani slaninový toust a už jsem nedoběhla a mohlo se malovat znova :grinning: a pak jsem většinou zvracela při obědě, normálně jsem jedla a ke konci jsem běžela :unamused:. Jen doufam že 2 těhu nebude horší než 1, to nevim co bych jedla aby to ve mě zůstalo :confounded:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
A zkoušela sis udělat test? Máme Yorkšíra :slight_smile: Já zvracím ráno ty šťávy hnusný - blééééééééé. A mamina mi včera chtěla udělat radost, tak dělala řízky a jak jsem cítila ten přepálenej olej, tak mě to nakoplo znova...
22. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.