• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
ahoj, zkoušela a /. Jenže jsem stejně testovala brzo :wink:. Minulý cyklus byl 32 dní a já testovala 25 26DC. Takže budu testovat pokud nedorazí MS tak asi v neděli- to budu 30DC a uvidíme. Je mě furt blbě a bolí prsa, ale to může být i příznak před MS. Za 14 dní už jdeme do Natalartu :slight_smile:. pak dej vědět jak jsi dopadla u doktora. To máte tedy pr´tavce :slight_smile: , to my máme o trochu větší- kavalírku :wink: a lepšího psa k dítěti jsem chtít nemohla. před tím jsme měli čivavu a to už nikdy víc :confounded:
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak dej vědět jak dopadlo testování. Včera jsem byla u doktora, takže jsem 5+4 tt. Je v děloze, srdíčko začíná pomaličku fungovat, ale to prý bude vidět až příští týden a dost mě polekal tím, že řekl, že má embryo nepravidelný tvar a pak mi řekne že to nemusí nic znamenat. Byla jsem úplně vyřízená. Dneska jsem volala do Smetanky jak to všechno vypadá, protože jsem jim to slíbila a rovnou jsem se na to zeptala. Takže mi bylo řečeno, že je to teď takovej prnďa, že to pan doktor nemohl poznat, nehledě na to že nechápou proč to tak zkoumá, že mě akorát vystresuje, a to se stalo, takže snad to bude OK.

Pejsek má 4,5 kg, takže zas takovej prcek není. Je moc hodnej, ale myslím si, že ze začátku bude trochu žárlit.
25. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Teda holky, co je s váma? Tady to žije...
26. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
viď mrtvo. Já nejvíc chodim na MMB, tam jsou holky i dopoledne :slight_smile:. Tak hlavně že je mimís tam kde má být a tedy nechápu že takhle doktor straší :unamused: . Vidíš a podle HCG bych to viděla na dvojčátka :grinning:. mě včera bylo docela dobře a od 3 h ráno je mě zase špatně tak nevim co se děje. Už mě to moc normální nepřijde a pokud je to jen psychika tak je to docela síla :unamused:. test budu dělat až v neděli ale moc se mě do něj nechce, protože už vidim že tam bude zase jen / :unamused: . jen od rána mě začla bolet už i prsa což může být i z toho utrogestanu takže nic než čekat nezbývá :unamused:. ten Váš pejsek je docela kousek :slight_smile:, no to bude. Náš čivavák to zabalil když jsem byla v 5 měsíci a mžná to bylo i lepší, děti rád neměl a než aby se něco stalo :frowning2: . u týhle mít strach nebudu, ta snad miluje i nepřítele :slight_smile:
26. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Kamarádce řekli že jsou tam 2 až ve 3 měsíci. Dětičky byly schované za sebou :slight_smile: Mě je dneska celý den tak strašně zle. Pořád zvracím, nebo mi je na zvracení. Už nevím co mám zkusit aby se mi udělalo lépe. S tím testíkem ti budu držet všechny palečky!!! Semíček má děti rád, nikdy by jim neublížil, ale je to prostě střed vesmíru a najednou se bude muset podělit o místo ve smečce :slight_smile: Ale on to ustojí, je to zlato :slight_smile:
26. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
Tak to je docela síla viď takhle dlouho. prý se to blbě poznává u jednovaječných :wink:. na nevolnosti v těhu prý jsou zázvorový lízátka v lékárně a ty prý zabírají nebo ledově vychlazená coca cola po lžičkách. mě tyhle stavy pustili až v 7 měsíci :unamused:. Tak to máte se psem dobrý, ten náš prostě děti nesnášel a neměl k tomu ani jeden důvod :frowning2:. takže možná to bylo pro všechny lepší že umřel :unamused: a to mu bylo jen 5 let. Žárlit bude 100%, budete muset vyhradit pozici a bude to ok. zase bude mít častý vycházky tak bude za "vetřelce" ještě rád :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
O těch lízátkách jsem slyšela, tak zítra vyrazím směr lékárna... Kamarádka má dvojvaječná dvojčata a řekla jí to doktorka až ve 3 měsíci, dětičky hrály na schovku :slight_smile: On má časté vycházky i teď, tak si myslím že se to nezmění. Chodím s ním X krát denně ven, nebo lítá na zahradě když jsme u našich :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak ta naše je líná jako veš :wink:. stačí jí obejít blok kolem bývalé porodnice a už jde domů. od 5 ráno nespim jak je mě špatně, tak jsem zkusila test, jenže když minulý cyklus byl 32 a dneska jsem 30 a jsou tam// :slight_smile:, ale ta druhá je docela slabá tak snad bude sílit. manželovi jsem to radši neřekla, už se ptal tak jsem mu řekla že se budu testit až v úterý. v květnu jsem taky měla // a pak 38DC MS ale asi jsem těhu byla, ale čárka nesílila, ale slábla. A pokud to vyjde tak začnu věřit na zázraky :grinning:. Je to skoro ve stejnou dobu.
28. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Zázraky se dějí!!! Tak gratuluju mamino :slight_smile: Tak dej vědět jak čárečka sílí!!!
28. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jitko kdy jsi byla poprvé u doktora jde my kolik jsi byla týdnů. Dneska jsem dělala test, MS má přijít až zítra a čárka neni už duch ale sílí :slight_smile: , tak snad to tentokrát dopadne líp než v dubnu. jen mam trošku problém že 9. července máme jít do Natalartu a já teď nevím na kdy se objednat ke svýmu. přijde mě jako blbost jít do centra když mam pozitivní těhu test. podle poslední MS jsem 4+2. myslíš že za týden už by doktor poznal jestli jsem těhu :unamused:, od 5 ráno nespim jak je mě špatně, ale nezvracím a prsa teda bolí dost :wink:
29. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
To HCG z krve 883 jsem měla když jsem byla 4+2 tt a u doktora na potvrzení těhu jsem byla 5+3 tt. V 5 týdnu vidí jestli je těhotenství v děloze, ale já jdu ještě teď aby pan doktor viděl srdíčko. Tak se objednej raději za 2 týdny ať to máš jedním vrzem. Do Natalu nemá smysl chodit když to vyšlo normálně :slight_smile: Gratuluju!!! Už to ví manža?
29. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Mě vzbudí nevolnosti i v noci. Musím vždycky něco málo sníst abych nezvracela, ale je to strašný. Buď je mi na zvracení, nebo zvracím. Do kdy trvají ty nevolnosti?
29. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Tak co testík - je tam dálnice? Už si volala k doktoru?
30. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Tak co je nového?

Já mám zase dneska stavy... Blééééééé
1. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj, tak dálnice tam neni, ale dneaska jsem dělala 4 test a furt sílí :slight_smile:. už včera jsem volala k doktoru a má te´d dovolenou :unamused: . Sestra že mam přijít až 16, což by bylo ok. ale jak jsem jí řekla že jsem minule chodila 2x týdně na injekce na udržení těhu tak šla za zastupujícím doktorem a že mam přijít hned ve čtvrtek :wink:. takže tam jdu už zítra odpoledne, asi nic neuvidí ale asi kvůli těm injekcím. Minule doktor říkal že kdybych na ně nechodila tak potratim tak mě asi chce vidět, přece jenom nejsem klasická těhulka. jen jsem zvědavá co je tam za doktora :sunglasses: . Koukam že už sem chodíme jen my 2 :frowning2: . mě je taky špatně ale nezvracim, za minulý týden jsem zhubla 1,7kg :unamused:, ale já mam veliký základ tak mě to ani moc netrápí :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj těhulky, tak jak se máte, po dlouhé době jsem zavítala :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Markét: Možná už tam něco uvidí, nebo ti dá alespoň tu injekci a vezme ti krev kvůli HCG. Mě je strašně. Opět zvracím od včerejška od 4 od rána. Prostě peklo. Doufám, že tyhle stavy brzo pominou a bude mi dobře. No a co manžel? Už si mu to řekla????

Mirasek: No to je dost že si sem hodila oko.
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo řekla a byl docela naštvanej že jsem mu to neřekla hned v neděli :unamused:, já se jen chtěla vyhnout tomu co bylo v dubnu :wink:. Já zatim nezvracim, já s vikínem začla zvracet až kolem 3 měsíce, ale na zvracení mě bylo taky. Počítej tak do toho 10-12tt :unamused: . Právě že jdu k doktoru až odpoledne tak si myslim že ani krev brát nebudou. uvidíme, právě kvůli těm injekcím tam musím. protože sestra dost odměřená a jakmile jsem jí řekla důvod tak hned že se domluví s doktorem. Taky si myslim že na UTZ nic neuvidí, max řekne že děloha vypadá na těhu, ale když mam 4 pozitivní testy tak snad těhu jsem :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Tak asi mu to bylo líto že to neprožíval s tebou. Chlapům něco vysvětlit - občas náročná záležitost. Naše mamina zvracela až do pohybů. Já chodím k doktoru taky odpoledne a krev mi vzali. On tam ten můj jinak není. Tak i kdyby nic neviděl, tak tě alespoň prohlídne a dá ti tu injekci. Pořád lepší si týden počkat na puntík na ultrazvuku, než to zanedbat.
1. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
No právě, sestra dost protivná že tam doktor neni a a´t přijdu 16. A když jsem jí teda řekla kam mam jít a pak vysvětlila o co jde tak že se zeptá doktora a pak jsem slyšela jak jí říká a´t přijdu ještě tenhle týden. možná na děloze změny budou, to fakt nevim. při vikínovi jsem tam byla až 14 dní od vynechání MS. Ale test sílí tak snad HCG roste :wink:. Zítra dam vědět jak jsem dopadla a počítam že budu chodit zase na injekce a za 14 dní je tam doktor tak mě určitě bude chtít vidět :wink: . už ale netestuju, vidim že testy sílí akdyž jdu už zítra k doktoru tak neni důvod :wink: . snad ti bude brzo líp, ale fakt se říká že když je ti špatně tak je to těhu silné :wink: . Já mam zatím jen celodenní nevolnosti :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, já vás sleduju :grinning:

byla jsem dneska na UTZ a v pátek jdu na IUI :wink:
1. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Markét a co si nechat vzít HCH jako samoplátce? Já byla na Železniční poliklinice v tom dubnu a platila jsem asi 240,- Kč a výsledek máš do hodiny. Bylo by to pro tebe lepší kdyby si měla výsledek a pan doktor viděl že HCG roste. Já teď přišla z gyndy. Srdíčko tluče jako o závod a mimísek je v pořádku. Dostala jsem čípky proti zvracení a pokud nezaberou, tak nemocnice a kapačky... Ale jinak je vše OK!!!

Michamicha: Ahojky, to je prima že nás sleduješ a co se ozvat? :grinning: Tak ať to IUI dopadne dobře!!! Budeme držet všechny palečky!
1. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Já tam už jdu zítra víš tak to necham na doktorovi, třeba mě řekne a´t v pondělí na krev uvidim. A kolik jsi že už máš srdíčko. To je super, to je takový záchytný bod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . To jsi dostala torecan ne, ty snad zaberou. zítra dam vědět co se dozvim :wink:, spíš si myslim že nic moc se mnou řešit nebudou spíš půjde o ty injekce a za 14 dní a UTZ by něco vidět být mělo. ale jsou to jen spekulace :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Teď jsem 6+3 tt. Jsem ráda že je vše OK - Ťukám na zoubky. Jj, dostala jsem Torecan čípky 3 x denně 1 čípek. Jenže jsem dostala jen 2 balení, takže to mám tak na 4 dny a na kontrolu jdu až za 2 týdny. Tak dej hned vědět co ti řekl doktor!!! Jo a HCG mám už 21543 :grinning:
1. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky mohu se přidat ikdyž nejsem z Plzně?
1. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
venyska: jasně, pojď dál. Odkud teda jsi :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky, jaké vitamíny jste brali před tím ne jste otěhotněli, my se budem tak od září snažit a tak a já teĎ beru centrum materna, ale chtěla jsem slyšet co byste mi poradili jako nejlepší...díky :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Ahojky, já brala modré Calibrum - Babyplan a ještě na lékařský předpis Acidum Folicum. A za 5 cyklů se mimís povedl :slight_smile: Podle mě jsou ty vitamíny stejné, jen záleží na tom jaký jim dal výrobce název a koho tvůj gynekolog preferuje.
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
díky moc, ak já zůstanu u té materny, ono je to asi fakt vše stejný a od toho doktora, to jso nějaké spešl? :wink:
2. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.