• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
Mirasek nejlepší vitamíny na trhu jsou femibion 800 je před těhu až do 12tt a pak 400. Jsou o něco dražší ale mají lepší složení a něco co jiný nemají a hlaavně kvůli vývojovým vadám. Já beru femibion ob den před těhu a te´d každý den. minulý těhu mě doktor taky dal maternu a z tý jsem blila docela slušně :slight_smile:. ona před těhu stačí i jen kyselina listová ale já radši rovnou ty lepší ale fakt jsem je brala když jsem si vzpoměla :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
marketko a ten feminion je na předpis ?
2. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
ne neni, normálně ho koupíš v lékárně. koukni i na netu o něm píšou a jsou sice dražší 304 na 1 měsíc ale taky nejkvalitnější :wink:. pokud nemáš s otěhotněním problémy tak stačí jen listovka- ta je nejdůležitější a od těhu femibion 800 :slight_smile:. Já ho brala dost nepravidelně a te´d už každý den :wink:. V tomhle šetřit nechci :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky všechny Vás zdravím. Jsme už z Plzně, můžu se k Vám přidat a podělit o zážitky a nezážitky?
2. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
markét, díky moc za radu, určitě si ho koupím, na tomhle nemá cenu šetřit, nevím jak to budu mít s otěhotněním, snad se to povede :slight_smile:
mazlik: vítej :wink:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Díky za přivítání. Věřím, že se ti brzy povede otěhotnět. My čekali přes rok, a pořád nemáme ještě vyhráno. Sice těhotná jsem,ale nejhorší jsou ty 3měsíce.
2. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mirásek taky to tak beru a zase taková palba to není a před těhu fakt stačí ob den takže to máš na 2 měsíce. A zase ty levný třeba bereš 2x denně takže to možná vyjde i na stejno :slight_smile: .
mazlík vítáme tě tady :slight_smile: .
Dneska na mě myslete, ve 14.40 jsem objednaná k doktoru tak jsem zvědavá co mě řekne :wink:. k večeru podam zprávy :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Market, také děkuji za přivítání. Budu držet palečky, aby ti doktor dnes zdělil jen samé radostné zprávy.
2. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
myslim že na UTZ nic vidět nemůže, jsem 4+5 dle mých výpočtů :slight_smile:. Ale kvůli tomu že v min těhu jsem chodila na injekce na udržení tak tam mam přijít už te´d :wink:
2. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
markét: držím palečky :slight_smile: Večer hned napiš :wink:
2. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,tak se tedy přidávám,jsem z Litoměřic
2. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Děkuji za přijetí :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ven: nemáš zač :slight_smile: :wink:
Mazlik: díky, snad se to povede, člověk musí věřit, ale nesmí se na to moc upínat
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mirásek, to máš pravdu, protože jinak by se zbláznil. Tak dělej normálně věci jako dřív a ono bude dobře.
Market, už na UTZ vidět něco bude, prý takové váčky. Já byla v pondělí 15den po ketu, to jsem teda byla na krev,kde mi těhotenství potvrdilli a na utrazvuk mě napsal na středu 8.7. a prý už by měl vidět, právě ty váčky.
2. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
no uvidíme :slight_smile:, tak tys to neměla až tak jednoduchý vi´d :unamused:. Nás už čekal Natalart- 1 konzultace v červenci a moje tělo když je pod tlakem atk asi otěhotní. ostatní otěhotní v klidu a já asi jen ve stresu :grinning:
2. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Neměla jsem to vůbec jednoduché. Chodím do Natalartu už přes rok. Přesně před rokem jsem sice taky byla těhotná,ale potratila jsem, tak se taky pořád bojím, aby bylo všechno v pořádku.
2. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
To je jasný, já potratila v roce 2004 a navíc díky doktorovi tak o tovíc to bolí :frowning2: . 2 těhu bylo taky rizikový takže te´d si nedávam naděje na hladký průběh a jsem fakt na úplném začátku. Ale testy sílí tak jsem ráda. v dubnu jsem měla taky pozitivní 1 test a 2 den čárka slábla až zmizela úpně. A te´d v neděli jen duch a v pondělí sílila :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Market, to mi ani neříkej, já si teda test nedělala ani před tím pondělím a nechci si ho dělat ani teď,tak doufám, že středy to vydržím, než mi teda doktor řekne, snad, že je vše v pořádku. A je vidět jedno nebo dvě. :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
tys vydržela netestit tak to seš dobrá. Já minulý cyklus měla po 32 dnech a jak mě bylo furt zle tak jsem blbec testila 25 a 26Dc a jen / a pak 30DC duch a do včera furt silnější tak uvidím, za chvíli se půjdu připravit. Prsa mě bolí jako nikdy, od včera mam divný tlaky v podbřišku a na zvracení je mě taky
2. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
No vydržela, tentokrát ano. Při předchozích třech pokusech, to jsem testíky dělala, ale tentrokrát jsem si řekla, že to vydržím a vydržela. Ale jak to tak čtu od tebe tady, tak si snad koupím testík a zkusím jestli mám čárku. Ale i mě prsa bolí, nikdy mě takhle nebolely, tak si tak říkám, že snad je vše v pořádku. A po jídle mi taky většinou není moc dobře.
Budu držet palečky a dej určitě vědět, jak jsi dopadla a co ti řeki.
2. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

mazlik, a ty jsi byla na IVF? mě čeká zítra dopoledne IUI, začínám být trošku nervózní :sweat_smile:
2. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky.Mohu Vás poprosit o skouknutí mého alba na ovu testík?je ok?Mám ale lehce tvarohovitý výtok?Je to normal?
2. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
veny, negativní, ta testovací čárka musí být stejně silná jako kontrolní nebo silnější :wink:
2. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
A co ten výtok?Píchá mě vpravo,bolí záda,divný pocity v podbříšku.Takže snažení k ničemu?
2. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
to určtě ne, někdo má ovu i při nižších hodnotách LH než na který reaguje ovu test, měříš si bazálku? to je lepší než utrácet strašný prachy za ovu testy :wink:
2. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Ale ten výtok je normal?někde jsem četla na začátku ovu může být lehce tvarohovitý :unamused: Nepálí mě ani nesvědí
2. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
to nevim, já ho mám pokaždé jiný :sweat_smile:
2. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj tak jsem zpět. hodinu v čekárně :frowning2: . byl tam mladý doktor z nemocnice a dost dlouho koukal na UTZ a nejsem z toho moc moudrá :wink:. Říkal že tam něco je o vel 3,2mm a mohl by to být gestační váček ale že je moc brzo tak to není na 100=, ale co by to bylo ne. navíc mam na levym vaječníku cystu :unamused: a na to nic neřek. výška děložní sliznice je 1,7cm a prý to těhotně vypadá. vzal krev a v úterý opět UTZ a to by řek jestli opravdu šlo o gestační váček. nakonec mě řek že kdybych začla mít silný křeče nebo krvácet tak do nemocnice, že by mohlo jít o mimiděložní :pensive: . A až bude krev a když by byla negativní tak můžu jít ve čt do Natalartu, takže víceméně nic moc nevim. Nic na 100= nepotvrdil, ale furt mluvil o začátku těhotenství tak nevim. i mě na UTZ ukázal možný gestační váček a vypadalo to jako světle šedivý protáhlý flíček :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
ahoj market, to je dobře že už jsi zpět, určitě to bude v pohodě :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Michamicha: Já byla na KETu už nekolikrát. No teď nedávno po čtvrté. Napřed jsem prošla stimulací, pak hyperstimulačním syndromem a jak se vše uklidnilo, tak pokusy po dvou embrií. Vůbec se neboj, nebolí to, je to pohoda. Tak držím palečky. A pak písni.

Market: To nezávidím, když jdeš k doktorovi, aby jsi se něco dozvěděla a odcházíš a vlastně nevíš a ještě máš strach. Ale věřím, že to bude v pohodě. Buď jen v klidu, nenamáhej se a uvidíš, že to vyjde.
3. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.