• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
Já jsem celkem v klidu, ale stejně nejistotta je než bude srdíčko, vždy´t to znáš :slight_smile:. Já si totiž myslim že doktořineradi něco říkají dopředu a je fakt že něco o vel 3,2mm je hodně malinký. Ale ve zprávě je napsaný začínající gestační váček tak snad to je. A ještě před UTZ jsem mu říkala že tam asi nic vidět nebude a on že spíš ne ale že se koukne. Jen nevim co s tou cystou, ale na to ani neřek že by to vadilo. te´d už si testy nedělam, ale že by 4 vyšli s // a nebyla bych těhu by bylo dost divný. Říkal když jsem odcházela že jde o hodně mladé těhu, poslední MS byla 30.5. :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak budu držet palečky, aby bylo vše v pořádku. Dnes jsem nervozní já, protože jsem ráno začala malinko špinit. Není to moc a ani čistě, ale přece jenom bojím se co to znamená.
3. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
tak si tam zavolej. Ale co vim tak špinění je ok. vadí čistá krev ale já chodim na mimibazar :slight_smile: a je tam jedna které zavedli jen 1 a test měla pozitivní a za pár dní začla krvácet a říkala že dost silně i kusy z ní padali takže vše obrečela a pak se zjistilo že je těhu i tak. pro klid duše bych tam cinkla. projela jsem net a zjistila že ve 4+5tt na UTz většinou nic vidět není a ta cysta se dělá ze žlutýho tělíska potřebného v těhu a většinou kolem 12tt zmizí tak jsem v klidu a asi zkusim ještě test, jak sílí :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky, tak to mám za sebou, vůbec to nebolelo, kromě zrcadel jsem vůbec nic necítila :slight_smile: v čekárně jsem teda čekala skoro o půl hodiny dýl, ale bylo tam docela plno... no a pocit z toho mám dobrý, jsem hned psala manžovi, tak mi odepsal, prej abysme nakonec neměli trojčátka :grinning: :grinning: no já budu ráda za jakýkoliv počet :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Ahoj Markét: Takže je velikááá naděje, viď. Když budeš vědět něco nového, tak napiš.

Micha: Takže z tebe bude zasloužilá matka :slight_smile: hlavně aby se to povedlo, viď a bylo vše OK.

holky držím palečky
3. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
jitko asi jsem fakt blázen, normálně jsem si dneska zase dělala test :slight_smile:. A už jsou stejně tlustý tak snad HCG roste a říkam si že mimoděložní to nebude :wink: . V úterý tam jdu zase odpoledne a jsem zvědavá kolik je HCG, nejvíc mě štve ta cysta, ale na netu píšou že je to dost častý díky žlutýmu tělísku a většinou to zmizí kolem 12tt :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
markét,vyfoť testík :wink:
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
už je tam, jinak já víc chodim na mimibazar a tam mam celou galerii :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
pěkný dálničky, já měla takový ale po té injekci :grinning: kéž by za 14 dní byly opravdový :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
market, já na mimáči nakupuju,kde je tam máš tu tvojí galerii? :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Chodim do snažilek :wink: a mam stejnou i ikonku tak se můžeš přidet, jsme tam super parta. A mam tam fotek víc než dost :wink: .
Micha musíš doufat, já jsem si myslela že nikdy dálnici neuvidim a teď tam je tak sio myslim že jde i prosperující těhu :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
moje ID 68644 :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
markét, a kde to tam najdu? :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
:slight_smile: vždyt tam chodíš, buď v inzerentech zadáš moje ID nebo se zaregistru a přijď na snažilky. Já tam jsem , najdeš mě dle ikonky- je stejná jako tady :wink:
3. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
já právě zadala to tvoje ID a vyjela mi Šárka.K z Jindřichovo Hradce, tak proto se ptám :wink: Já mám ID 225622
3. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
jéééé, už jsem to našla
:slight_smile:
3. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
a já mám ID 122453 :wink:
3. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
tak mě to našlo to co tobě, ten JH :frowning2:
3. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
No protože jsem debil a napsala jsem špatné ID :slight_smile: . oprava ID 68844 :wink: to chodíte taky do snažilek, to asi ne. to bych si Vás určitě všimla :slight_smile: . A já tam furt brečim že jsem tam sama z plzně a Vy jste klidně na koníkovi :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
teda micha koukala jsem do albíčka a ty pleteš takový krásný košíky. To tě fakt obdivuju, na to bych asi neměla nervy :wink:
3. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
teď už jsem dlouho nepletla, neni na to čas :frowning2: si to nechávám až budu těhu a budu se doma nudit :grinning:
3. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
víte co mi na tom mimibazaru vadí? ty smajlíci, mě se prostě nelíbí :sweat_smile:
3. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
tak to seš jako manžel :slight_smile:, tomu nejvíc vadí ten svatební jak ten manžel jen kývá hlavou :slight_smile: . tak smajlíky nedávej ne :wink: . Já na tohle nemam nervy. jediný co jsem dřív dělala bylo vyšívání ale te´d mam už 2 roky rozdělaný velký obrázek a jaksi neni čas.
3. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj všem,
už pár měsíců brouzdam na této stránce, ale až teprve teď jsem našla odvahu se zaregistrovat a přidat mezi vás. Samozřejmě že i já patřím mezi ty, co touží po miminku a ráda se s vámi podělim o zkušenosti. S manželem se snažíme 3 roky a před týdnem jsem byla na první IUI. Jak dopadla se dozvím až o týden dýl. Všem moooooc držim palce :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Vítám tě tady, do jakého centra chodíš :wink:. My na syna čekali 5 let, tak vím co to je za nervy :unamused:, te´d jsme se snažili ůjenů od září :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
markét, což o to, já je nedávam, nebo když jsem někomu děkovala za balíček, tak jsem vybírala takový ty střídmý :grinning: ale mě nebaví na ně koukat :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
hlavně ten stou frkačkou je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Market, chodim do Natalartu. Já už jsem během posledního roku trochu otupěla, ze začátku jsem neúspěch snášela mnohem hůř než teď. Naivně jsem si myslela, že se stačí pouze rozhodnout, že chci dítě a ono to bude :slight_smile: Nikdy mě ani v duchu nenapadlo, že bych s tím mohla mít problém, hlavně když už jedno mam.
5. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Micha, mě nevadí, zase rychleji píšeš ne. Dáš pár smajlíků a je klid :slight_smile: .
Terezo jo je to psycho, teď jsem věděla že 5 let už bych nezvládla. napřed jsem si říkala že to bude ok, když už máme Vikína a bylo to ještě horší. my měli do natalu jít 9 července :slight_smile: .
Dneska jsem dělala poslední test a už jsou obě stejně silný :grinning: , takže HCG určitě roste a v úterý už chci na UTZ něco vidět :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Markét, tvuj přiběh jsem si pročetla od začátku (byla to fuška :slight_smile: ). Vim, že se ti zadařilo přirozenou cestou a věřim, že bude všechno naprosto v pořádku. :slight_smile: Chtěla jsem rovnou jít do IVF, protože už je mi přes 30 a za ty 3 roky jsme pochopili, že přirozenou cestou to nepůjde, ale doktor mě přesvědčil, abychom nejdřív zkusili IUI. Teď jsem ráda, že mě přesvědčil. Asi je rozumné jít cestou nejmenšího odporu :slight_smile: Jsem tam moc spokojená až teda na sestru v recepci. Je vidět,že jí ta práce vyloženě baví :grinning:
5. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.