• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
jj, ta sestra je na ráno, v pátek kdyz jsem šla na to IUI, tak tam zase byla,potřebovala by nějaký kurz s jednání se zákazníky (pacienty), člověk tam přijde a ona místo aby ho nějak slušně přivítala a zeptala se co potřebuje, tak na mě s prominutím čumí a čeká až jí odříkám pomalu celou anamnézu :angry:
5. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
oprava: na ránu :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Jo ale jsou na tom i holky hůř, právě na MMB chodí jedna a tý bych to těhu přála ze všech nejvíc. už se snaží 10 let, myslim že byla 6-7 na IVF což je síla a těhu neni :frowning2: . Já věděla že bych max šla do 3 pokusů a pak bych se na to vykačšlala a i kvůli teda penězům :wink: . Jen kdyby někdo natočil můj příběh tak nikdo neuvěří že se to stalo 2x. V dubnu 2004 1 potrat, v červnu 2005- den po mých narozeninách mě doktor oznámil těhu a to jsme byli už v natalu na 1 konzultaci :slight_smile: . teď v dubnu slabě pozitivní test a nakonec slábnul takže se mimís asi neudržel a zase v červnu zjištěné těhu :slight_smile: . manžel říkal víc štěstí než rozumu. Pokud by to vyšlo tak Viki měl být 22.2 a te´d na začátku března :grinning:. Pokud spermio bylo ok tak IUI vyjít může, je tam sice menší procento ale proč rovnou do IVF když se to třeba povede takhle. Já mam blbě hormony takže bez léčby to nejde :unamused: . S tou sestrou to říkáte všechny :slight_smile: . V úterý jdu k doktoru a budu volat do natalu na zrušení návštěvy :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
třeba má ponorku :slight_smile: Jak se citíš po IUI?
5. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
jsem unavená asi po utrogestanu a ten první den mě dost bolelo v podbřišku a špinila jsem :unamused: teď už je to lepší :wink: a jak ty?
5. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Micha ta musí být fakt super :grinning:. tak alespoň už víš co od ní čekat. My když tam byli před 4 lety tak nevim jestli tam byla ale ta byla celkem ok ale taky divně čučela :slight_smile:. Co my víme třeba má nějakej problém a vadí jí všichni kolem ní :slight_smile: . Hlavní jsou doktoři :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
já tam mam z doktorů nejradši Rokytu, teď posledně mi dělala utz a iui Bouše a přijde mi trošku suchar, ale všechno mi vysvětlil, tak jsem spokojená :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
ty jo dneska píšu jako prase, to bude asi tim, že se u toho válim na gauči :grinning:
Před IUI jsem nebrala clostik a ani teď nic neberu, cítim se moc dobře a skoro jsem ani nevěděla, že nějaký zákrok proběhl. Při těch prvních vyšetření mi přišli na pár věcí (zakloněná děloha, vysoký proklaktin, PCO, 3 velké cysty na levém vejcovodu, který chtějí odstranit),ale jinak jsem v zdravá :grinning:
teda, tak to můžu bejt ráda jen za ty anovuláky :confused: prolaktin jsem měla jen lehce zvýšený, po týdnu braní norprolacu se to srovnalo, no a taky jsem týden brala atb kvůli ureaplasmatům, ale ty jsou už taky ok :wink: takže teď jen aby se to iui povedlo :slight_smile:

řikam si, že když už se stal jeden zázrak a mě dozrály folíky, tak by se mohl stát ještě jeden :grinning:
5. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak něco našli viď a to dělali IUI i když máš ty cysty :wink: , tak to asi fakt nic neznamená, prý v těhu jsou častý zase kvůli žlutýmu tělísku :slight_smile:. Já mam jen jednoho hormonu víc ale poslední profil byl v roce 2003 tak jsem měla strach aby toho nebylo víc a asi ne :grinning: a manžel má asi taky spermie ok :slight_smile:. Kdy testíš :wink:
5. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Já si taky myslim, že to s těmi cystami až takový neni. Manžel má spermie uplně v pořádku, tak jsem přesvědčená o tom, že potřebujeme jen nepatrnou pomoc :sweat_smile: MS mam přesně po 35 dnech, tzn. že na konci příští ho týdne se uvidí, jak to všechno dopadlo. Moc se mi testovat nechce, bojim se toho jako čert kříže :slight_smile: Dřív jsem testovala jak ďas a pak jsem jen řvala jak tur. Naposledy jsem si test dělala před rokem a půl, jsem dobrá :grinning:
5. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
mě řekl dr. že utrouš a ten estrofem mám brát do termínu očekávaný ms, jenže já za poslední 3 měsíce měla cykly 26, 32 a 43, tak jsem si sama určila termín testu na 17.7. :slight_smile:
terko, ty budeš asi dřív, že jo? držim palce, aby ti to vyšlo :wink:
5. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Já zase většinou měla vyšetření se Švábkem, je to bobma doktor, docela jsme se u něj s manželem nasmáli. Jen řikal, že ten vejcovod je mi k ničemu, když nefunguje a dělají se tam cysty. Prý by ho dal pryč. Tak nevim, kdyby to nějak ohrožovalo moje zdraví, tak by mě IUI nedělali a rovnou poslali do nemocnice, si to tedy alespoň myslim :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
1,5roku tak to jsi fakt dobrá. Já mam 2 lékárny 5 min od baráku tak to se nedá. A te´d naposled jsem přišla a říkam jeden mamatest a lékárnice že tam jsou 2 testy a já řekla že asi jo že to neni pro mě :grinning: , už je mě trapně. Takhle tam chodim od prosince každý měsíc :slight_smile: . Tak příští týden budu držet palce a snad uvidíš //. A kdyby ne na kolik IUI půjdeš :confounded: . Já jsem měla v plánu max 3 a pak IVF :wink: .
Micha jo tys vlastně měla ty cykly docela rozhozený kort ten minulej ne, hak jsi furt psala že ms nikde atest jen / :confounded:
5. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak to je pak opravdu těžký určit si termín :slight_smile: Taky ti moc držim palce!!!
5. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
jj, markét, totálně rozhozený, když jsem to ve středu řikala dr. že se mi to takhle protáhlo, tak mi řekl, že další cyklus s clostilem už by se měl srovnat, tak doufám, že už clostil nebudu potřebovat :grinning:
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Já mam taky lékarnu hned u baráku, dokonce mam hned u baráku i Natalart :grinning: Taky jsem tam byla pečená vařená až jsem se styděla, tak jsem si tenkrát koupila do zásoby a nedávno jsem je vyhazovala, protože měly prošlou lhůtu :grinning: Naposledy jsem viděla // před 11 lety. Terezka měla teď 2.7. narozeniny, tak jsem ten porod nějak proživala znova :grinning: Krásný pocit a co potom až to bude naživo :grinning:
5. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Micho, já když jsem vysadila HA,tak jsem to měla rozhozený jak blázen a upravil mi to utrogestan, který jsem ale brala přes rok, ale té doby mam naštěstí s tim pokoj.
5. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak to už máš velkou slečnu :wink: , to já bych je projít lhůtou asi nenechala :slight_smile:.
Micha clostík tě cyklus určitě zpravidelní :slight_smile:, já měla min cyklus 32 dní a duch na testu byl 30DC a dneska mam obr dálnici a jsem 37DC :slight_smile:.
5. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Markét s doktorem jsem se domluvili 2 x IUI a pak IVF, ale třeba IUI zkusim víckrát.
5. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Taky jsem byla v pokušení, každý měsíc jse otevřela skříňku s léky a přemlouvala samu sebe, abych to nedělala, že se jen budu zase trápit. Byla jsem takový sadomasochista :grinning:
5. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
no já přestala brát HA v květnu 2006 a měla jsem s tím strašný problémy, můj dr. to vůbec neřešil, že mám ms tak max. 5-6x do roka :angry: pak mi napsal naprosto nevhodný prášky, který to dle mého názoru ještě zhoršily, sice mi srovnal cyklus, ale zařídil mi anovulační cykly :angry: no a když mi minulý cyklus řekli v natalu, že vajka nedozrávají, tak jsem byla zralá na psychárnu :frowning2:
holky a ke komu chodíte jinak na gyndu? já si budu muset najít novýho doktora až přestanu chodit do natalu...
kámoška mi doporučila Mejchara, má ordinaci v natalu naproti té recepci, prý k němu přešla během těhu a je prý super...pokaždý když jdu kolem, tak si řikám, že se zajdu zeptat jestli by mě vzal, ale pak na to pokaždý zapomenu :sweat_smile:
5. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
to je jen na Vás :slight_smile: , já bych asi jak víc než 3x do toho nešla :wink:. Zase u IVF je přece jenom větší šance ale třeba už těhulka jsi :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Markét, 2x do toho půjdu určitě. Ještě nevim jak budu psychicky snášet případné neúspěšné pokusy. Jestli špatně, tak půjdu do IVF co nejdříve to půjde.
Micho,já chodim k Andrlemu a jsem s nim moc spokojená. Nedokážu si představit, že bych měla chodit k doktoru o kterém mam pochybnosti s tím jak mě léčí.
5. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Já chodim k Bornovi na lochotín. Chodila jsem na slovany ale po potratu a jak se doktor zachoval jsem věděla že už tam nikdy nevlezu :frowning2: . A pak přes tchána jsem teď tady už od roku 2004 a jsem spokojená :slight_smile:. fakt se musí najít doktor ke kteráýmu máš 100% důvěru. jediný ke komu bych nešla je ženská doktorka :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
jé, tak pár vchodů od jeho ordinace bydlím :grinning:
no já zkusim toho mejchara když si ho kámoška tak chválí, její sestřenka k němu taky chodí, té pomohl k druhému dítěti :wink:
5. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Fakt tak v úterý tam jdu zase, ale má týden dovolenou tak tam je zástup :unamused:. Já bydlim zase na slovanech takže půl hodiny se projedu slavnou MHD :grinning:
5. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Bornovo manželka mi rodila!!! :slight_smile: Ta Plzeň je vážně malá :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Markét, ty jsi prodělala potrat? Možná, že jsi to psala, ale asi jsem to nějak nezaregistrovala. Co se stalo?
5. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.