• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
5. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Jo stalo se. prostě jsem brala clostilbegy a asi pregnyl a jednoho dne byly na testu // a tak jsem šla hned k doktoru a ten že z krve jsem těhu- bylo asi jen 80HCG a na UTZ nic a že když začnu krvácet tak do nemocnice, ale nedal mě nic na udržení. A den před kontrolou ze mě vypad sražený kus krve a já si byla jistá tím že je konec. Od začátku jsem měla blbý tušení- prsa nebolela abylo mě dobře :unamused:. No a v pondělí doktor že tam vidí zbytky :frowning2: to jak řek tak jsem věděla že ho už nechci ani vidět. nakonec mě udělali čištění a pustili domů ale za 2 dny zase vyšší HCG tak zase vyčištění a opět HCG vyšší tak laparo kde nic nenašli a HCG klesalo skoro 2 měsíce :frowning2: a právě u borna jsem přišla na to že mě měl dávat něco na podporu těhu. při Vikínovi jsem chodila 2x týdně na injekce na udržení, bez nich bych potratila. teď ještě nic nemam ale beru utroš a ten je na udržení :wink: tak uvidim za týden až tam bude můj doktor co bude. Bylo to dost hnusný i když jsem byla max v 5tt, ale termín byl před vánoci :frowning2: . teď si říkám že z 50% za to moh doktor a třeba bylo miminko nemocný a než jít na potrat ve 20tt tak je lepší že to dopadlo takhle :wink:
5. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Hlavně, že to dobře dopadlo a máš malého Vikiho. Mimochodem my s manželem máme už asi 4 roky vybrané jméno :slight_smile: Bude to buď Viktor nebo Viktorka. Jsme asi máklí co? To je asi jediná věc ve který máme jasno :grinning: Manžel spermiím řiká Vikoušci :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
tak to my máme vybraný jméno pro holčičku, na jménu pro chlapečka se jaksi neshodneme, já chci Lukáška a MM je zásadně proti, takže takový neutrální jméno je Pavlík :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
To že někdo vystudoval doktorát,ještě neznamená že je dobrý doktor! Někteří doktoři si neuvědomují, že mají v rukách lidské životy.
5. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no mě se viktor líbil od 15 let takže jako 1 jsem chtěla kluka abych měla Viktora :slight_smile:, manžel se se m,
nou ani moc nepřel :slight_smile: . Mě se líbí míň obvyklý jména a určitě jich ve třídě nebude 5 :wink: . jen na holkuz bych asi Viktorku nedala :wink:. Každá máme určitý jména, já bych nikdy nedla jméno po někom z rodiny, to mě přijde strašně jednoduchý a pak když se na něj volá tak bu´d nepřijde nikdo nebo oba :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
No a jaké je to tedy jméno pro tu holčičku? :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
U nás v rodině je tradice jména Jirka, muj děda je Jirka, muj táta a brácha taky a dokonce i muj nevlástní brácha je Jirka. Když se měla Terezka narodit, tak mě táta přemlouval, abych jí dala jméno po něm. Tak jsem mu řekla, že asi upadl, že Jiřina to prostě nebud :grinning: Tak táta čeká na vnuka, ale zatim má 4 vnučky!! :grinning: Je z toho trochu nervozni. Ségra je teď těhotná, tak snad to bude kluk, jinak by tátu odvezli :grinning:
5. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Iva a teď se mi začala líbit Anička :dizzy_face:
5. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
a ještě Marta :dizzy_face: takže když vyjdou trojčátka, o kterých přemýšlí MM :grinning: :grinning: :grinning: holčičky, tak to bude Iva, Anna a Marta :grinning: :grinning:
no a když by byli kluci, tak bude Pavel, ? a já si prosadím toho Lukáška :grinning:
5. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
To jsou hezká jména. Jesti si ten fotbal neprosadíš...... :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vy už tady máte naplánovaný jména :slight_smile:. Já chtěla minule Karolínu ale manžel mě jí totálně znechutil a když jsme se začali snaži tak by to mohla být Karolína, jenžu já už jí nechci :slight_smile:. Minule jsme se schodli na Michalce ale spíš proto že jsme věděli že to bude Viki. Já te´d jména mam ale jestli si je prosadim. U nás by zase hlavně tchán a i manžel chtěli holčičku. Třeba prolomíme rodinou "smůlu. vždycky měl každý děti stejnýho pohlaví a manžel tedy říká a´t s holčičkou nepočítam tak uvidíme :slight_smile: . je fakt že viki by si s bráchou asi rozuměl víc a oblečeního bych měla taky dost :grinning:
5. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky já jedu manželovi odvézt oběd, stavíme totiž baráček a on tam maká jak černej,tak aby mi tam neumřel hlady :slight_smile: Zkusim, jestli tu večer budete. Zatim ahoj
5. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu někdo?
5. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Já jo :wink:, Viki spí. tak čekam až se vzbudí a musíme vyvětrat rychlovkou adélu. kavalírka :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak to ti večer jen tak neusne, viď? :unamused: Markét, bolela tě prsa, než jsi si udělala test?
5. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
No to asi ne :unamused:. Asi bolela ale teď je to pěknej hnus :slight_smile:. Jo vlastně jo asi začli 26DC a test byl s //- jen duch 30DC. ale prsa mě bolela i před MS ale tak jinak :slight_smile:. už na sobě něco vidíš, mě te´d bylo zle 5dní po ovu :wink:
5. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
No mě totiž od čtvtka pobolívala, ale dnes je to už fakt hodně. Ani nemůžu mít podprsenku a mam je horký. Občas se mi to stává i před MS, ale do ní mi chybí týden. A dnes mi i začala pálit žáha, tak ti nevim.
5. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
tak to vypadá nadějně :wink: . My byli min neděli v dinoparku a já si tam dala klobásu a to jsem měla min týden do MS a od tý doby mě bylo dost na zvracení asi 3dny pak den ok a zase no a nakonec už víme proč. Ty prsa je docela hnus :unamused:, jen by mě zajímalo jak dlouho bolí :wink:
5. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat. Jsem z Košutky a od června se snažíme o mimi.
5. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj, jen poj´d mezi nás. Jak to že jste všechny z Lochotína :unamused:, měl by sem přijít někdo ze slovan :grinning:
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Já se jinak cítim moc dobře, jenže mě nebylo špatně ani při první těhotenství a jestli mě tenkrát bolela prsa si opravdu nepamatuju. Třeba nejsem a pracuje psychika aniž bych si to připouštěla, no za týden budu chytřejší :grinning:

chicoola: můžeš se přidat :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
teď jsem si vzpomněla, že se mi hrozně zvedal žaludek z chlupů a vlasů a muj brácha v létě musel chodit v kalhotech přede mnou, protože se mi z jeho nohou pořád zvedal žaludek :grinning: chudáček :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:, jo psycika je mocná čarodějka a tenhle měsíc jsem tady o psychice taky psala protože přece jenom v poslední pokus jsem nevěřila furt mě bylo špatně a bylo mě to divný z čeho a manžel taky říká že s vikínem mě takhle blbě nebylo i když dneska to je trošku lepší :wink:. a testuješ teda v neděli :grinning:
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
tereza7974: pobolívání prsou bývá mezi nejčastějšími příznaky těhotenství, takže pravděpodobnost tu je. Já mám mít taky za týden MS, takže mám prsa nalitá, ale nebolí. Těhotenství ještě nečekám, moc jsme tu mu vzhledem k přítelově chřipce v červnu nedali. Ale je fakt, že před týdnem mi bylo dost na zvarcení, točila se mi hlava, tak jsem taky přemýšlela, jestli to třeba není příznak. Teď je mi dobře, takže nic nečekám.

marketa137: nu jo, Lochotín je silná čtvrť... :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
To máš pravdu ale bydlet bych tam teda nechtěla :unamused:, takový mraveniště :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
tedy Makéty ty mi dáváš s tim testováním :sweat_smile: Nejdřív budu testovat 14. :wink: Teda jestli to dřív nepřijde MS.
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
marketa137: prej mraveniště :grinning: já to tu mám ráda, žiju tu celý život (28 let) a jinam bych nechtěla. Bydlím u lesa, až budu trajdat s kočárkem, ocením to. Procházka kolem rybníku, bude to paráda. Já se na tu mateřskou fakt těším.
5. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Máš pravdu, na Lochotíně je přelidněno, ale je to o zvyk. Mě se tu celkem líbí, ale těšim se až bude postaveno a přestěhujeme se.
5. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
tereza7974: vy stavíte? A kde? My jsme teď zrekonstruovali byt a jsem z výsledku tak nadšená, že by mě odsud nedostalo ani stádo volů.
5. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.