• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
To jedine, ten rybník. mě stačí když jedu k doktoru na Lochotín a když vidim těch lidí :wink:. A přijde mě to tam jako bludiště :grinning:
terezo. až 14, i když asi máš pravdu nebo do tý doby možná dorazí MS :frowning2: . třeba to tady Jitka protrhla ate´d bude těhulka jedna po druhý :grinning:
5. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
ty bydlíš někdo na konečný 4 ?
5. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
marketa137: no rybníky, lesy, Krkavec, mám to tu projěžděné na kole a je to paráda, miluju to tu. Naštěstí i barák nám stojí tak, že si s nikým nečumíme do oken. Já jsem tu prostě spokojená, ale je jasný, že je to o zvyku.

tereza7974: na konečný 4 bydlím já :wink:
5. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
chicoola: jj, já tu otázku měla na tebe :slight_smile: To se možná i známe! My bydleli na konečný (v té kostce) do mých 12 let, pak jsme se přestěhovali na Košutku na konečnou 30 a když mi bylo 15 tak jsme se stěhovali do nově postaveného baráčku na Valchu.

Markét, dřív radši ne. To by byl fakt gol, kdyby jedna po druhý byla těhu :grinning: Viki ještě spinká?
5. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
tak tam to je hezký :slight_smile: a až budeš doma tak to budou procházky :slight_smile: . Mě tady štve že neni kam s vikínem jít :unamused: , všude jezdí auta takže musí jedině jít za ruku což se mu moc nelíbí :wink:
5. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Když jsem si četla o Jitce a jejích potížích a pak ten výsledek, tak mi ukápla slzička.
5. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Markét a co ten park na konečný 1?
5. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
jo Jitce se to povedlo taky těsně před IUI. myslíš homolku,. Tam to viki od mimina nesnáší a naše psí lady taky ne :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
tereza7974: tak to je klidně možný, že se známe, já bydlím přímo naproti tomu lékařskýmu středisku.

marketa137: no já tu právě jen přejdu silnici a jsem v lese. Jinak být někde ve středu Lochotína, tak si neškrtnu.
5. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
To je škoda, asi jediná zeleň na Slovanech, ne? Když jdeš ke šťourovi na kontrolu srdíčka?
5. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
promiň ty překlepy, asi jsem přepracovaná :grinning:
5. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
No mě se tam teda taky moc nelíbí :slight_smile:. K doktorovi jdu v úterý, budou výsledky HCG ze čtvrtka a jdu i na UTZ a budu teprv 5+3 takže budu rýáda když tam bude dutinka a srdíčko až tam bude zpátky můj doktor. Ale fakt mě ty doktoří se.ou :unamused:. kdyby řek je to začátek těhu a odpovídá to týdnům. ne on řek že děloha vypadá těhotně a něco tam je o vel 3,5mm a mohl by to být gestační váček a nebo taky ne :frowning2: a pak ještě kecy o mimoděložnim, to asi nikoho moc neuklidní. kdybych neposlouchala co říká sestře do zprávy tak nic nevim. Největší perlu měl při mém odchodu, prý podle krve se uvidí a když budou hodnoty 0 tak můžete jít do natalu ve čtvrtek. Jak můžou být hodnoty 0 když testy sílí :grinning: a co jinýho by v děloze viděl než váček. Protože napřed že to je váček a pak že možná ne atd :wink: . Ale co jsem četla tak plno holek ve 4+5 neměli na UTZ vůbec nic. A i ten UTZ mě ukázal a něco světle šedýho tam bylo :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Já jsem si jistá, že je to váček :slight_smile: Docela zvláštní přístup od pana doktora, možná nechce v tak ranném stádiu potvrzovat 100% těhu. Jako by si nechával otevřená zadní vrátka, kdyby to náhodou nevyšlo. Kdy se vrátí tvuj doktor, třeba budeš potřebovat zase ty injekce.
5. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
marketa137: no to je fakt síla. Přesně jak řekla Tereza, ten si nechává zadní vrátka. Já jsem jednou zvědavá na svojí doktorku. Tam si vytrpím taky svý, už jenom to, že na preventivních prohlídkách pokaždý strávím minimálně 2 hodiny čekáním v čekárně. A u těhulek i v pokročilém stádiu je to prý nemlich totéž.
5. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Takhle dlouho čekat, to by mě fakt omejvali :slight_smile: Ke komu chodíš?
5. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ke Khollový, jako doktorka mi přijde super, ale tohle je o nervy. Na těch prohlídkách 2x do roka se to dalo přežít, zvlášť když jsem se objednávala na poslední chvíli, tak jsem třeba čekala "jen" 0,5-1 hod, ale až budu těhotná, tak mě picne. Nu ale tak hlavně ať vyjde to těhotenství, tohle už nějak přežiju...
5. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
U mého doktora se taky čeká cca 30 minut, ale když jsem byla těhotná tak nás bral přednostně a má i rozdělený ordinančí hodiny pro těhotné.
5. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
taky mě to tak přijde. Můj doktor má ještě příští týden dovču takže v úterý jdu k zástupu a pak snad už ke svýmu. Zatim beru utroš a minule jsem šla k doktoru až 14 dní po venechání MS a pak až ty injekce. navíc k tý cystě nic neřek a to prý bývá na začátku těhu běžné :wink: tak si připadam jako blbec, ale přece yb mě ty testy nesílily ne :slight_smile: a MS nikde a cítim se těhotně. A to jsem mu ještě před UTZ říkala že v tom týdnu asi nebude nic vidět a on řek že spíš ne :slight_smile: .
Tak si najdi jinýho dktora ne, protože přece jenom v těhu tam čekat takovou dobu :unamused:
5. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Markét, to je jasná věc, jsi prostě těhu :wink:
5. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
tereza7974: no moje to má taky rozdělený, čtvrtky jsou jen pro těhotné. Ale četla jsem na netu na těch recenzích o doktorech, že s těhotnými je čekání stejné.

marketa137: no já jí měnit nebudu, je docela důsledná, prohlídky dělala poctivě, jen to čekání mě štve. Nu budu to dělat jako doposud, objednám se jako poslední a pak to bude rychlejší, kdybych šla přes den, tak ty 2 hodiny fakt čekám.
5. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
No já tam te´d čekala hodinu a myslela jsem že vykvetu a pak jsme slyšela že jak je tam zástup tak je tam jen odpoledne a ze špitálu přišel dýl. V úterý jsem objednaná na 13:30 ale když jsem viděla kolik tam má lidí tak to bude min na hodinu taky. jinak čekam max 30min většinou i míň. u nás jsou UTZ pro těhotný v úterý a poradna asi ve středu :wink: .
Terez: taky si myslim že jsem těhu ale ten doktor mě teda dodal a pak ještě řekne začátek těhu, tak si vyber :wink: a krev brali ve čtvrek a testila jsem se ještě v pátek odpoledne a čárka sílí tak to už neřešim a při mimoděložnim si myslim že bych min špinila a měla křeče v břiše a já mam jen tlaky a na levý straně trošku víc ale tam je ta cysta :unamused:
5. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Neboj, v úterý si zavoláš na výsledky a hned nám napíšeš: JE TO TAM HOLKY!!!! :slight_smile: Ty znáš své tělo, dej na instinkt.
5. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, Terez: a kde budete stavět? Já sem bydlela celej život v baráčku na Slovanech, teď bydlím rok v Chebu, v paneláku a je to děs, takže me se rozhodli stavět v Plzni a víkendy trávíme tady u našich na Slovanech :wink: :slight_smile:
5. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
marketa137: tak 30 min. je u mě luxus, ale občas se taky povede, ale to jenom tím, že se objednám na pátou a přijdu v půl šestý. :grinning:
5. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Já tam nevolam :wink: , já tam rovnou jdu, chce dělat zase UTZ. Ještě že je na zástup chlap, k ženský bych asi nešla :wink:. No počítam min 500 jdnotek by to být mohlo, protože jsem viděla fotky testů a stejně zbarvený jsou kolem 1000 a to ve čtvrtek ještě nebylo a pokud to bude kolem 500 tak na UTZ je prý něco vidět kolem 1000. Tak jsem na to zvědavá, snad cysta se nebude zvětšovat :unamused:. Tu mám poprvý v životě a možná jí mam jen díky těhu nebo kvůli braní clostíku :wink:
5. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
mirasek: stavíme ve Lhotě, vy jste ještě tedy ve fázi příprav?

Markét, podle mě jsou cysty docela časté a dokonce o nich ani nevím. Já jsem taky nevěděla, že mam cysty. Doktor mi vysvětlil, že se u některých žen objevují každý měsíc, a pak zase samy prasknou, jsou naplněné nějakou tekutinou.
5. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
terez, ve lhotě chtěli stavět naši novej baráček, ale nakonec koupili nedostavěnou chatu na valše a přistavili a mají taky novej :slight_smile: budou se stěhovat za 3 týdny, to bude zase akce kulový blesk :grinning:

já bydlela do mých 5-ti let v bolevci na plaský, pak jsme se přestěhovali s rodičema do rabštejnský no a já pak bydlela na slovanech, na vinicích, na locháči a pak chvíli s manžou na borech a nakonec jsme si koupili byt v kralovické, ale za 5 let chcem taky do baráčku někam na okraj plzně :wink:
5. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
No právě že většinou prasknou při MS. Hledala jsem na netu a prý jsou vtěhu dost častý , prý jak se tvoří žlutý tělísko :wink: a doktor ani k tomu nic neřek tak to neřešim, ale v 1 chvíli mě to zarazilo :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
terez: ano, my terpve vyběháváme stavební povolení :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Micha: na Valše jsem bydlela do nedávna, naši tam postavili. To jste se tak často stěhovali :slight_smile: Já to nesnášim, člověk si myslí, že má jen pár věcí, ale pak zjistí, že má tolik zbytečností, kterých se nechce zbavit :slight_smile:

Markét: no vidíš, mají prasknou při MS, ale ty jsi to nedostala, tak zákonitě nemůžou prasknout, z toho plyne že jsi těhotná :grinning: My jsme se minuly povolání holky, nás je škoda. Chytrý jsme jak rádio :grinning:
5. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.