• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
já vás nestačím dočítat holkky, tak mám asi opožděné otázky :grinning:
5. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
terez, v rabštejnské jsem bydlela do svých asi 22 let, pak jsem si našla podnájem s kámoškou na těch slovanech, jenže kámoška pak odjela do anglie za prací a já bych ten byt sama neutáhla, tak jsem se přestěhovala na cca půl roku na vinice do garsonky, pak naši koupili ten barák, ale museli ho celej přestavět, takže prodali byt a přestěhovali se do pronájmu a brácha musel z domu, tak jsme bydleli cca 2 roky na lochotíně spolu ve 2+1 no a pak jsem se seznámila s manžou a střídavě bydlela na locháči a na borech, no a manža se musel vystěhovat z těch bor z pronájmu, tak jsme si řekli, že už další pronájmy a koupili jsme byt na košutce :sunglasses: jenže tady u nás v baráku jsou s prominutím samý blbci, takže jakmile to bude možné, tak chcem vypadnout, ale kvůli penězům to vidíme nejdřív za 5 let :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
My bydlíme v bytě po manželovo rodičích, oni si totiž taky postavili ve Lhotě. U nás jsou lidi uplně v pohodě, teď se celý náš vchod rekonstruoval, nová fasáda + zateplení, plastová okna, nový výtah. Hotovej luxus :slight_smile: A kde chcete stavět? Máte vyhlídnutý nějaký pozemek? Je pravda, že trávit léto v paneláku je fakt na bednu.
5. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
no my jsme chtěli začít stavět už letos v losiné, má tam postaveno i ségra, jenže pak když jsme si nechali spočítat hypotéku, tak nám jí nechtějí dát, prý máme moc úvěrů, je pravda že splácíme byt, auto a ještě jeden úvěr co jsme vzali našim aby mohli dostavět a ten si splácí naši sami, akorát je psaný na nás a kvůli tomu se banka cuká :angry: jinak příjmy by nám na hypošku na barák stačily...
no ale co, chvíli si ještě pobudem v paneláku, mezitím půjde jedno dítě do školky a já si pak s druhym prckem budu užívat mateřskou v novym baráčku :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak to je nepříjemný. Jak jsi napsala, tak prostě chvilku počkáte. Ale máš to pěkně nalajnovaný :wink:
5. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jj, to mě děsně baví, plánovat :grinning:
5. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
a ty se snažíš o dítě od toho roku 2006, jak jsi psala, že jsi vysadila HA
5. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
ne, od r.2008
5. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak snad nám to vyjde :wink:
5. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, a můžu se zeptat, kolik vám je let? Jen tak ze zvědavosti, v kolika ty holky plzeňský se začínají snažit. Mně je 28. :slight_smile:
6. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
6. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
Ahoj holky, koukam, že jste ranní ptáčata. Mě je 30 :slight_smile:
6. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
terez, to já teda nejsem ranní ptáče, ale poslední 2 dny mě kolem 6 ráno budí plnej močovej měchýř :angry: pro mě je to novinka, nikdy jsem s tím problémy totiž neměla...
6. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
že by se zadařilo? :wink:
6. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
No já jsem hrozný ranní ptáče. Závidím všem spáčům. Ale já třeba v šest vylezu, nasnídám se a pak zase zalezu a ještě spím. Ale v šest se zbudím, i kdybych přišla z tahu ve čtyři ráno. :angry:
6. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojky, no já teda ranní táče moc nejsem, hlavně dnes, vstávala jsem v 11 :slight_smile: :confounded:

Chicola: mně je čerstvě 25 :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Když jsem byla mladší, tak jsem dokázala o víkendu dlouho spát, třeba i do 10 hod. :slight_smile: Ale teď už ne, budim se nejdéle v půl8 a to i když si jdu lehnout hodně pozdě. Dnes je tam fak hrozný počasí a bedně nic nedávají.
6. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
my koukáme na úžasňákovi :wink:
6. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
my jedeme na grilování k manželovo rodičům, tak snad nebude pršet, i když to počasí je dneska teda nic moc :unamused:
6. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ono nebylo moc hezky celý tři dny. My jsme měli naplánováno spoustu výletů a nakonec jsme doma lenošili. Parádně jsme si však odpočinuli.
6. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Tady v Chebu bylo hezky o víkendu, ale jako zrovna jsme byli v Plzni, takže jsme si to počasí neužili :wink:
6. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
dobré ránko všem :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu někdo?
Markét, jak jsi dnes dopadla, myslim na tebe celý den.
7. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj, no nic moc :unamused: . Vůbec nevim co si mam o tom myslet. Minule cysta v levo a te´d o něco menší v pravo. To mě přijde postavený na hlavu. na utz nic neviděl takže zítra na lepší UTZ do nemocnice a na krev. HCG bylo ve čtvrtek 550, takže těhu jsem ale musí se vyloučit mimoděložní. Říkal že je lepší chodit 14 dní po vynechání MS a já jsem dneska teprve týden. Navíc při mimoděložnim HCG je nízko ne, tak jen doufam že o mimoděložní fakt nejde nebo se už fakt zbláznim, to je furt něco. Ale a´t si nemyslí že mě v nemocnici zavřou, ani náhodou. Takže stále nevim nic, jen jsem na 100% těhu a HCG určitě bude víc protože testy v době testu byli pozitivní ale v sobotu už byli obě čárky stejně silné. takže akorát stres a už vím proč se nechodí k doktoru moc brzo :unamused:
7. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj market, no koukam, že to nemáš opravdu jednoduchý, určitě to ale dobře dopadne, držím palečky :wink:
7. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Právě mě přijde ten doktor jako blbec, přece nemůže cysta zmizet a přejít na 2 stranu :unamused:, uvidm co zítra. Měla jsem jít dýl, takhle i on říkal že je to na hranici změřitelnosti :unamused: tak uvidim, asi bude záležet jak poroste HCG, ale radši budu ob den docházet na ambulanci, ležet tam nehodlam :unamused:. byl by problém s hlídáním a abych tam ležela i 5 dní jen na pozorování to můžu i doma :wink:
7. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
jo, to má špravdu, navíc by to pro tebe bylo ještě jorší, ležet tam a stresovat se tím prostředím... :wink:
7. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj Markét, neboj to bude v pohodě. Jen se divim, že ti tu krev nevzal hned, ale každý doktor pracuje asi jinak. Zatim sebe samu nestraš, určitě si tě tam nebudou chtít nechat :slight_smile: Jen chce mít jistotu, že je všechno v pohodě. Hlavně se zbytečně nestresuj!!!! :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky, mě už totálně hrabe, už se mi třetí den za sebou zdá, že jsem těhotná :slight_smile: Ale je to krásný sen :grinning: Čim víc se blíží den D, tím víc jsem napnutá jako kšandy. Už abyto skončila, nejistota je fakt na bednu! :grinning:
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ale víš co, tim že mě vezmou krev 1x denně to tam nemusim lžet. Jiný je kdybych měla křeče nebo krvácela. lehnout si tam můžu vždycky, vim že pokud si mě tam budou chtít nechat a já řeknu ne tak budou naštvaný, ale nebudu někde ležet X dní aby mě pak zase pustili domů. A pokud budou výsledky špatný tak bych tam šla až by to bylo fakt akutní. Ležet můžu i doma, a klidně budu jezdit na krev přes půlku Plzně :slight_smile:. Spíš si myslim že mě nechaj, že je fakt moc brzo a budou se řídit dle HCG a jediný průser by byl kdyby hodnoty nestoupaly. Ale test den před odběrem byl slabě pozitivní a v neděli už stejně tlustý// takže si myslim že teď to HCG bude 100% přes 1000 :wink:
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.