• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
autor
Kamarádce se narodilo mimčo v září, v říjnu jsem tam šla na čumandu a chtěla jsem zimní overálek a nikde nic. Nebudu šílet a kupovat to všechno, jenom když mě něco trefí do očí :slight_smile: Dobrý ceny mají v Tescu to Cherokee a nebo v Intersparu naproti pokladnám je krámek s dětským oblečením a taky Chmelařová na Slovanech. Mám to zkouknutý už z loňka, když jsem nakupovala s kamarádkou. Já už mám kočárek vybranej - předběžně, ale to se ještě 100x změní :slight_smile:

Doktor mi právě vyhrožoval s kapačkama jestli to neustane, tak možná to je fakt kvůli tomu. Jakej je lepší přebalovák? Dřevěnej ve stylu komody, nebo nějakej obyč. plasťák? Jakou máš zkušenost?
13. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jste si užili víkend, my včera slavili první výročí od svatby, tak jsem byli na večeři a já byla jak otesánek, jedla jsem a jedla, tolik mi chutnalo,ale to mě pořád :grinning: až se manžel zeptal jestli nejsem těhotná, načež sem mu sdělila, že ne, ikdyž MS má zpoždění, ale dle testu nic... :confounded:
13. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jitko, já tentokrát asi budu brát dost věcí přes MMB a nebo jinde na netu. jsou o dost levnější nž jinde. je fakt že u Chmelařový jsme kupovali na malýho- ty nejmenší a tak asi zase nějaký koupim tam. Ale už zhruba vim co jsem využila a co ne tak se tim budu řídit i te´d. Zimní kombinézu naštěstí neřešim, protože pokud to dopadne tak mimís bude v březnu a Viki byl v lednu a kombinézu měl asi 3x na sobě. Byla hezká ale k ničemu, furt se chudák potil. Záleží kolik chceš do pultu investovat. Já chtěla právě ten dřevěný, máš to i jako skříň a to je jedna z mála věcí která nám zbyla :slight_smile:. Ten molitan jsme vyhodili protože ten nevydrží víc jak 2 roky, začíná se trhat tak ten koupíme a jinak přebalovák máme. alespoň něco a kočár koupim na 100% přes net, vyjde o dost levněji než v kameném obchodu :wink: . ten plastovej přebalovák mě přijde dost nestabilní a kolem 9 měsícu už dítě zkouší vstávat a pochybuju že přebalovák by to ustál :slight_smile:
Mirásek tak to gratuluji, to by chtělo ten nejlepší společnej dáreček ne :slight_smile: a nevim jak dlouho máš zpoždění ale třeba jsi otěhotněla dýl a test to ještě neukáže :wink:
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Mě právě přijde plastový přebalovák taky dost nestabilní, tak díky za radu :slight_smile: Kočárek budeme kupovat taky přes net, ale s tím že ho půjdu omrknout jak vypadá live :slight_smile: Co je to MMB? Nám to vychází na únor, ale jsem pořád venku kvůli pejskovi, takže s overálkem nic nezkazím.

Mirasek: To by byla pecka, kdyby se to vážně povedlo!!! Já dala manželovi také dárek ve formě těhu k druhému výročí svatby :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
MMB je mimibazar, já tam chodim dost na diskuze :slight_smile: a jsou tam jak maminky co prodávají nošené tak i nové věci a někdy na aukcích můžeš sehnat i dost levně věci :wink: a pro mě to bude jednoduší než s pupkem lítat po Plzni, do toh Tesca je to jasný kort bodíčka těch jsme využili nejvíc :wink: . S tim kočárem to samý, jen je blbý že ne všechny je možno vidět na živo :frowning2: , ale právě na MMB jsou i diskuze kočárků a maminky si rádi vyměnují zkušenosti a je jich tam stále dost který mají malé miminka takže zkušenosti naprosto čerstvý. třeba zimní pytel jsme taky nevyužili :unamused: takže vim že plno věcí ani kupovat nebudem :wink: . Největší výhoda dřevěnýho přebalováku je že když sundáš molitan tak máš pěknou skříňku :slight_smile: , která vydrží na furt :wink:
13. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Já si to vychutnám žádný lítání, ale co mě padne do oka, tak to koupím :slight_smile: zimní pytel kamarádka využila poměrně dost, záleží holt jak se to líbí mimču a mamině, jestli je mu pařák a tak. Mě se strašně líbí kočárky i autosedačky Maxi-Cosi. No a co manžel? Jaké byly reakce a tak? Ani ses nepochlubila.
13. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Maxi cosi je pěknej ale dost na něj nadávají že se tam mimčo dlouho nevejde :unamused: . Já zatim favorita nemam :wink: zatim je dost času. Manžel je rád že se to povedlo nakonec normálně, spíš je smutnej z toho že mě nemůže pomoct, už je mě trapně když se mě zeptá jak mě je :unamused: , zatim nezvracim ale pocit v žaludku mam jako bych tam měla kamení :unamused: . Já se furt ještě bojim až tolik radovat, vůbec si nepřipadam jako těhu :wink: a dokud neni srdíčko tak je to stejně nejistý. A pokud mě v pátek řeknou že srdeční akce stále neni tak to bude fakt super :unamused: . I když si myslim že je to ok, HCG stoupá a na UTZ něco je a prý to odpovídá týdnům a říkam si že kdyby se jim něco nezdálo tak nemam ko až za týden ne :wink: . Prostě teď čekam na srdíčko a pak vlastně do tho 12tt a pak už si to snad budu trošku užívat. Včera večer byl protivnej kvůli sexu :unamused:, na jednu stranu řekne že ho do mě nestrčí aby si pak nic nevyčítal a na 2 stranu chce :wink: . navíc mě je tak blbě že nejsem schopna žádný akce a před tim jsem potřebovala sex min 1x denně, ale ráno se mě omluvil že to chápe. My jsme věděli že v těhu sex nepřipadá v úvahu, a já mu i slíbilo že se to nějak udělá ale prostě jsem netušila že mě bude hůř jak za Vikína :unamused:. Takže počítam že za 2-3 dny bude zase žadonit :wink:. Ale prostě sex jako takový riskovat fakt nechci. Naštěstí já nemam potřebu :wink:
13. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Potřebuju ty kočárky vidět na živo :slight_smile: a pak se rozhodnu jestli jo, nebo ne. Taky bych ráda, aby na něj šla ta autosedačka atd. Manžel kolem mě taky pořád skáče, myje nádobí, vytírá, prostě dělá to, co dřív obcházel velikým obloukem. Taky je mi trapně, ale on mi nedovolí nic krom toho jet k našim na zahradu, vyžehlit a válet se v posteli... Co se týká sexu u nás, tak je blok z manžovo strany - bojí se. Já bych chuť měla, ale on má strach.
13. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
tak to já teda chuť na sex poslední cca týdn nemam vůbec :frowning2:
13. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Micha: Copak? Je ti špatně? Že by se IUI povedlo??? To by bylo super!
13. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahojte holky, prosím vás, měla bych dotaz, nevíte kam v Plzni na odběr HCG? Moc vám předem děkuju za případné odpovědi.
14. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Vendulak: Ahojky, já byla na Železniční poliklinice jako samoplátce a potom s doporučením od lékaře. Jako samoplátce to stojí asi 240,- Kč a jsou tam každý den od 7 do 14 hod.
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jíťo díky moc!!! :wink:
14. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Jíťo jestli se můžu ještě zeptat, za jak dlouho si měla výsledky? :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jituš, docela často mě teď bolí v podbřišku a na sex prostě nemam náladu :frowning2: a manža je z toho nervní :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky, tak já mam zase dneska den. Včera večer jsme si s přítelem dali melouna, no snědla jsem ho opravdu dost. V jednu ráno jsem se probudila a bylo mi šíleně špatně. Tak jsem bežela na záchod a zvracela meloun!!! Totéž se opakovalo v pět. Si říkám do prčic, test byl negativním, MS právě skončila a já zvracim? Upozorňuju, že jsem cca 16 let nezvracela, naposledy ve 12, když jsem měla střevní chřipku (a opravdu nechápu bulimičky, jak tohle mohou dělat dobrovolně). No ale tak mě hned napadlo, že jsem těhotná, že jo - jako u všeho, co se mi teď děje divného. No ale to tělo si se mnou fakt hraje, protože v 8 se mi k tomu přidal i průjem a teplota 38, tak prd těhotenství, ale super střevní chřipka!!! :angry:
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
chicoola, to znám :grinning: já včera měla k večeři melouna a váhala jsem jestli sežrat i ten zbývající kus nebo ne, nechala jsem si ho na druhý den a dobře jsem udělala :grinning:
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
zato teď se asi fakt poseru, k obědu jsem si dala čočku a zajídám to jahodovosmetanovym nanukem :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
vendul, já měla výsledky za hodinu :wink:
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Já je měla jednou za 20 minut a jednou za hodinu, záleží na tom kolik je tam lidí, víš.
14. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
michamicha: no já už jistojistě vím, že si tohle léto žádný meloun nedám. :wink: Mam hlad jako prase, snědla jsem jen 6 rýžových chlebíčků, ale aspoň už nezvracím. Zato teplota stoupá. Chjo. :angry:
14. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Tak dneska jdu na další kontrolu. Začínám být pěkně nervózní. Doufám, že příště půjdu po 4 týdnech ať mám trošku klid.
15. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Tak mě teď vzbudil hlad - přímo vlčí hlav. Baštím chleba s Almette a s rajčátky :slight_smile: Jinak včera na gyndě to do padlo na jedničku. Mimís měří 18 mm a odpovídá přesně týdnu těhu :slight_smile: Tak mám velikou radost. Už má náznak ručiček a nožiček - jsou to taková pádla :slight_smile: a má vidět páteř. Chtělo se mi tam až brečet. Je to zázrak před 14 dny to byl puntík a teď už je to pidi človíček :slight_smile:
16. črc 2009 ve 04:50  • Odpověz
jituš, tak to mě tak :grinning:
16. črc 2009 v 05:49  • Odpověz
autor
Michamicha: A to se mi spalo tak hezky a vzbudí mě hlad, ale ukrutnej :grinning:
16. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
autor
Kde jste všechny?
17. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Teda to je ráno... Udělala jsem si hrnek kakaa, namazala rohlík s máslem a marmeládou. Strašně jsem si pochutnala, ale neudržela jsem to déle než 2 minuty po dojezení a dopití. Prnďovi to zřejmě nešmakovalo... :grinning:
19. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj, tak to budeš muset zkusit jinou mňaminu, aby to prckovi sedlo :slight_smile: Já to neznam, když jsem byla těhotná, tak mi vůbec špatně nebylo, když tedy pominu jakýkoli chlupy či vlasy. Z toho se mi opravdu zvedal žaludek a brácha kvůli mě musel v těch vedrech chodit v teplákách, jinak bych se z něj..... :grinning:
19. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Tak to je taky síla :slight_smile: To bych bráchu a ani manžu nedonutila :slight_smile: K večeři jsem vařila rajskou s kolínkama, ta už mu chutnala :slight_smile: Jestli to budu mít fakt do pohybů jako moje mamina, tak se mám na co těšit.
19. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Jitko, ale donutila. Když bys kolem nich chodila a pořád se ti zvedal žaludek, kdykoliv je vidíš. Tak by je to donutilo :grinning: Snad se ti to tvoje zvracení zlepší. Radim Uzel psal na netu, že zvrací jen ženský, který jsou hysterický :grinning: Ale podle mě je to blbost, to by polovina těhotných hysterky :grinning:
21. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.