• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
Díky moc, já jsem původem ze Slovan, v létě jsem se přivdala do Chebu, ale nelíbí se mi tam a s manželem momentálnězačínáme se stavbo ubaráčku v Plzni :wink:
22. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Plzeň je krásné město. Já se do Plzně přivdala, jsem původem z Třemošné. Měla jsem trochu obavy z toho, že jsem byla zvyklá na baráček, zahradu a najednou si budu muset zvykat v bytovce a ve městě. No, ale Doubravka je úžasná. Takže to pro mě bylo úplně v pohodě. A kde stavíte baráček - na Slovanech?
22. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
Nene, na Slovanech bydlí naši, tam jsem vyrůstala a teď zrovna jsem tady, budeme stavět na Výsluní :wink:
22. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Jsi ráda, že se vracíš zpátky, viď :slight_smile: A proč máte mimčo naplánované až od září? Kolik ti vůbec je?
22. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
Jsem moc ráda, že se během 3 let azs vrátím, já to tady mám moc ráda a Cheb je takovej jinej...Mimčo máme naplánovaný tak, protže teď ještě kvůli zdravotním problémům beru nějaké prášky a otěhotnět bud moc až po létě... :unamused:
22. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz
mandarinka, nejsem těhu :grinning: a zatím to vypadá, že asi ještě pár měsíců nebudu :angry: vaječníky nepracujou jak by měly :frowning2:
22. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
Tak to já znám moc dobře... Když ti to doktoři zakážou a díky tomu je člověk s psychikou úplně v kelu.
22. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
Michamicha: to je mi líto, ale všechno se zase srovná. Kolikrát člověk ani netuší kolik síly se v něm skrývá i když si myslí že je na dně, tak to není pravda. O to větší chuť je bojovat, kvůli sobě a rodině. Držím palečky
22. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
autor
Holky, já se pro dnešek loučím a jdu na kutě. Zítra sem mrknu a napíšu. Pa pa a dobrou noc.
22. kvě 2009 ve 23:46  • Odpověz
Jo to je, jenže oni asi ví proč to dělají, a snad jednou bude líp :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz
Dobrou noc, taky jdu do hajan :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz
Ahojky, Jitko oni tam všechna ta vyšetření po nás chtěli, my to teda měli už dopředu všechno, genetiku, hematologii, spermio, manžel urologa, nějaký ty nemoci, prostě komplet. Jediný co jsem neměla byl hormonální profil, ten mi teda dělali až tam. Tak držím palce, aby vám to dobře dopadlo. Já jsem tam teda spokojená
23. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Jinak já vyrostla na Doubravce, 1,5 roku jsme bydleli i v Třemošný :slight_smile: manžel je ze Slovan
23. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Fakt? Tak je možný že se známe :slight_smile: viď. Já bydlím na Doubravce 5 let. Jinak u našich v Třemošný jsem přes léto skoro pořád a domů se jezdím jenom vyspat. No, budu moudřejší toho 4.6. ale asi nám tam všechno naberou podle toho, co říkala ta sestřička. To nejhorší a nejdelší čekání hematologie a genetika už mám, na to se čeká měsíc, tak to je dobrý.
23. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak doufám, že si užíváte víkendu a celkem pěkného počasí....za chvíli vyrážím s kámoškou na zmrzku a zajedeme do Olympie, potřebuju sehnat nějakou letní bundičku... :wink:
23. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat. Jsem z Plzně a bydlim na Slovanech :slight_smile: .
23. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Market: Ahojky, no jasně, čím víc tím líp... :slight_smile: Tak ty jsi taky ze Slovan...to nás tu je víc :wink:
23. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jo bydlíme :slight_smile:, vedle bývalý porodnice :slight_smile: :slight_smile:. jen doufam že se to hne a už mě nebaví být snažilka, ale to si asi ještě počkam :frowning2:. No uvidíme, červen bude pro nás docla rozhodující :angry: a pak se to snad hne a bude se něco dít. Už mě nebaví do sebe cpát hormony, jediný efekt je že váha leze nahoru :frowning2:. takže od pondělí jsem změnila jídelníček a potřebuju do srpna tak 10kg dát dolů :wink:, manžel se tomu směje ale tentokrát to snad neporušim :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Markét: tak to Ti držem palečky ať se Ti to povede :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
uvidim, zati se držim tak snad to půjde. Problém je že te´d nesmim cvičit a tak pokud něco půjde dolů tak jen díky změně jídelníčku a ty hormony co beru tomu moc nepřidaj :frowning2:. Tak snad něco dolů půjde, je fakt že te´d je mě daleko líp, já mam i nemocný žaludek a teď neprotestuje :wink:, takže na tom něco je. Jíst víckrát po menších porcích a večer mě nechytá vlčí hlad :slight_smile: :slight_smile:. A už teď se bojim kolik naberu při stimulaci před IVF i kvůli tomu chci něco dát dolů :unamused:. V pondělí se zvážim a uvidim jestli šlo nějaký kilčo dolů :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Mirasek: Ahojky, tak krásné počasí je, ale já ho vidím pouze z okna, nebo když jdu venčit psa. Jinak od rána lítám po bytě, uklízím, vařím a peru. Ty víkendy jsou snad horší, než celý týden v práci :slight_smile: To, co člověk nestíhá přes týden dohání o víkendu, a to je pak peklo :slight_smile: Pak napiš jestli si sehnala bundičku.
23. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj Jíťo, tak bundičku jsem nesehnala, za to jsem sehnala sluněční brýle, tílko za super cenu a taky takovou krásno utuniku..Mám radost, ale manžel už ze mě takovou radost mít nebude, že sem zas utrácela penízky :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, já teď na sebe nic nekupuju, je to škoda, když přece budu těhu, ne? :wink:
23. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Mirasek: Ahoj, to víš, když to bylo za super cenu, tak to člověk musí koupit. Já si minulý čtvrtek musela nutně koupit kabelku :slight_smile: Já mám bundičku z loňska. Sehnala jsem jí v Time Outu. A je krásná, bílá prostě super.
23. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jíťo: já si koupit bílou, tak jsem jak prasátko, protože já prostě bílou nemůžu nosit, anižž bych si jí neumazala :grinning: :slight_smile: :wink:
Mand:to máš pravdu :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Mirasek: Měla jsem černou a potřebovala jsem i světlou a bílou barvu nosím moc ráda :slight_smile: No a když jsem jako čuňátko, tak to nahážu do pračky a je to :slight_smile: Já jsem po dnešku úplně vyřízená. Ještě zítra vyluxovat, vytřít, převlíct peřiny a padnu za vlast. Manžu mám v hospodě, tak jsem doma nejkrásnější a válím se u televize :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
:slight_smile: :wink: :grinning: Jen odpočívej, já taky už relaxuju a koukám na deník Bridgite Jones :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky,
koukám, že se to tu rozjelo, to je paráda :wink: :slight_smile:
ester: no nazdárek, já jsem si řikala, že jsem tě tu strašně dlouho neviděla...., číhla jsem ti do alba, máš úžasný dětičky :dizzy_face:
Já se na Slovany přistěhovala před rokem. Koupili jsme na Malostranský v novostavbě větší byt. Jinak před tím jsem chvíli bydlela v Líních a původem jsem ze Stříbra.
23. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:, můžu se k Vám přidat? Jsem z Plzně z Lochotína.
23. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Že váháš :wink: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.