• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
autor
Radim Uzel do toho nemá co kafrat když je sexuolog a ne gynekolog. Z mého okolí jsme teda totálně všechny co jsme teď těhule histerky. A já budu maximální když budu po mojí mami, protože ta zvracela až do pohybů.
21. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky, nebyla jsem tady. Bylo to pro mě psychicky náročné :frowning2: . Pro ty co nechodí do diskuze Natalart. V pátek dopad UTZ blbě a byl vidět jen gestační váček ale bez plodu a dle doktorky jde o neprosperující těhu, ale HCg vyrostlo přes 27000 tak že tomu dají čas do pondělí a včera se na UTZ ukázal mimís, má 4,6mm a už bouchalo i srdíčko takže nakonec je vše ok. Už jsem šla do nemocnice i s věcma na revizi :unamused: . Jediný problém je že mam vysoký cukr v krvi, takže cukrovka jak vyšitá a to jsem na začátku těhu. Jo dle MS jsem byla včera 7+3 ale dle UTZ jen 6+1 takže jsem otěhotněla o týden dýl :slight_smile: . teď jdu až za 4 týdny a bude už i průkazka. Jo včera mě vzali 8 zkumavek krve :confounded:
21. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Markét, teď už bude zase dobře. Všechny nervy sis vybrala. Teda takhle tě potrápil puntík jeden mrňavej!!! A je ti jinak už dobře? Ten cukr máš možná i z těch nervů co si teď prodělala, to je potom jedno s druhým.

Já už mám taky průkazku. Mimís už měl ve středu 18 mm :slight_smile: krev mi budou brát až příště, tj. první týden v srpnu.

Drž se!
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
No právě že jsšm cukrovku měla už minule takže je to jasný. Jen je dost vysoký takže 7.8. jdu do dia poradny a dostanu glukometr a pak inzulín :unamused: . Hlavně že mimís je ok, ale bylo to psycho :frowning2: . Dneska jsem 6+3 takže o týden je mladší a proto dlouho nic nebylo vidět. Já si myslela že jsem měla ovu 14DC a ono až o týden dýl :grinning:
22. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Každá holt máme něco. Já si píchám injekce na ředění krve. Ach jo... Ale nějaký injekce vydržíme, hlavně když budou miminka v pořádku. To ti věřím že to bylo psycho. Mě stačila ta první prohlídka jak mě doktor vystrašil ti nepravidelným tvarem a řvala jsem doma jako želva. Tak ať hezky rostete mamino :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Vždy´t jo každá máme něco, u mě je jediný + že cukrovka dnem porodu zmizí :wink: . Ale hlavně aby miminka byla ok a třeba je dobře že zjistili cukrovku takhle brzo než kolem 20tt. Já jsem ani nebrečela, jen jsem si říkala že to je snad zlý sen. Můj doktor pak říkal že on hlavně kouká na HCG a když hezky roste tak tomu dává čas a ne že je to na revizi a v pondělí že je vše ok a jen jsem otěhotněla dýl. Jinak nezvracim, jen je mě furt na zvracení a furt spim :grinning:
22. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Je fajn že ten doktor počkal, raději nepřemýšlet co by se stalo kdyby nečekal. Já jsem unavená čím dál tím víc a mám pořád hlad a to zvracení taky, ale to už se začíná pomalu urovnávat. Je to jen občas už ne po každém jídle a pití. A to špinění je taky normální? Asi jo, viď. Hlavně když nekrvácíš.
22. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já nešpinim :wink: . Beru utrogestan 3x1. Z diabetologie mě volali a jdu až 11. srpna a alespoň už vim jaký je to pavilon :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Bereš to sportovně :slight_smile: já si totéž říkala s hematologií :slight_smile: alespoň to nemusíme hledat viď. Já neumím číst... četla jsem špiním a ono je to spím :slight_smile: Večer jedu k našim až opadne ten pařák. Venku se nedá vůbec dýchat, je to šílené.
23. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Nic jinýho nezbývá, hlavně když je mimís tam kde má být ne :wink: . J8 s ní fakt počítala, jen mě prostě zarazilo že jí mam hned takhle na začátku :unamused: . Já přinesla papír od doktora a manžel si jen přečet rizikové těhotenství a už nesmim nic dělat, ani nákup už mě sebral většinu vaření a mam dovoleno jít jedině na záchod :unamused: . Jenže já když ležim tak je mě hůř než když sedim. Dneska jsme měli bramboračku a nic moc teda, nějak mě je z ní špatně, ale ono je jedno z jakýho jídla :wink: a kolik bedarů mě vyskákalo na ksichtě to je docela síla :slight_smile: . Každá máme něco a ty si pícháš jak často, v tomhle se nevyznám. Já v minulém těhu píchala inzulín 4x denně do stehna a do prstu na glykemii asi 5x :unamused:
23. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Tak to znám. Já můžu na záchod a dýchat. Vytírání, luxování, mytí nádobí, vynášení odpadků, nákupy, všechno mám zakázané od manži. 1 jsem vynesla odpadky a seřval mě jak malé dítě. Jenže já se nudím a potřebuju něco dělat a nejen ležet, nebo koukat na telku. Injekce si píchám každý den ráno do břicha. Je to gel, takže to dost bolí a pálí, ale musím to vydržet. Co se týká beďarů, tak o tom mi raději ani nemluv, vypadám jak puberťák... Tak pokud si cukrovku měla, tak by se stejně objevila znova, hlavně když to doktoři zjistili a řeší to.
23. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně vi´d :grinning: . To by jsme se někdy mohly někde sejít a pokecat co říkáš. jsme obě z Plzně tak třeba střed plzně by nebyl špatný nápad :wink: . Já mam čas kdykoliv. No ty bedary jsem u vikína neměla a já jich niokdy moc neměla jak mam rozhozený hormony :unamused: . právě že můj doktor říkal že čím dřív se to začne léčit tím lépe. Takže kdyby nehrozili revizí tak bych cukrovku zjisila mnohem dýl a zvládnout se dá dost věcí, jen chtít :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Já měla pleť jak dětskou prdelko, používala jsem z kožního takovou vodičku, která obsahuje trochu antibiotik, takže paráda, jenže to teď používat nechci kvůli mimču, takže budu hojit obličej až po porodu :slight_smile:

Jasně že se můžeme sejít! Já mám taky čas kdykoli krom návštěv u lékařů :slight_smile: Příští týden můžu krom pondělí a čtvrtka každý den. Jen prosím někam kde se nekouří :slight_smile: Mám docela ráda kavárny kde je teráska. Naposledy jsem byla s kamarádkou jak je ta rohová kavárna pod Baťou ve Zbrojnické, tak tam mají terásku přímo do parku. Bylo to tam moc příjemné.

Všechno je lepší zjistit dřív než potom když je pozdě a je to všechno rozjeté a horší. Tak mi napiš který den se ti to bude hodit a kde se sejdeme a v kolik a já se přizpůsobím :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hele v úterý má Viki svátek a co ve středu :wink:. Nevim jak máš vycházky :wink: . Klidně můžu na 10 a nevim od kolika tam maj otevřeno :unamused: . A sraz by jsme si dali třeba na náměstí a jak se poznáme si ještě napíšem :slight_smile: . Jen nevim jestli bych přišla sama nebo s vikínem, uvidim jak manžel bude mít volno :slight_smile: .nebo můžem do MC donalda pokud teda nejsi jeho velký odpůrce :grinning:
23. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Vycházky mám až odpoledne, ale doktorka mi řekla že na rizikové těhu kontroly nechodí, tak že můžu chodit kdykoli ven. V kavárnách mívají tak od 11 a jak mají tady v té, tak to nevím. Na náměstí u těch andílků co se ošahávají. Mě poznáš :slight_smile: už mám panděro :slight_smile: To neva že vezmeš malýho s sebou. Klidně můžeme i do toho Mc Donalda :slight_smile: odpůrce nejsem.
23. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Tak já Tě pak nappíšu do vzkazu tel a budem se domlouvat přes mobil. No tam kde jsou ty andílci, snad se poznáme :slight_smile: . Já břicho mam taky ale ještě z minula :unamused: . Uvidim jak manžel bude doma, u MC Donalda mu velice chutná :grinning: . Pak si napíšem co budeme mít na sobě aby jsme se poznaly :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Ty andílci na kostele co se ošahávají pro štěstí :slight_smile: Tak můžeme k tomu Mc Donaldovi, je tam i dětský koutek, takže to je pak pohodička :slight_smile:
25. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
tak jo, jo u těch uhlazených :slight_smile: . Jen mě naštvali že to tam předělávali a udělali koutek ale tak pro 6ti letý :unamused: , ale to je jedno. Viki se zabaví hranolkama :wink:. Už mam napsaný tel tak se pak domluvíme přesně :wink: . Jinak teda to musela být lahůdka, mělas ho nechat tam kde byl :wink: . Tak už mam vypozorováno kdy je mě špatně, od 23-10h a když se pak ráno trošku najim tak je to lepší, ale včera jsem usnula v 10 ráno a spala do oběda :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
No, přesně u těch :slight_smile: Určitě se domluvíme po mobilu co a jak a kde konkrétně. To si piš že to byla lahůdka, teď mi to vadí strašně, dřív ani tak moc ne, ale teď je to peklo. Já dneska vstávala v 9 ráno na snídani, potom injekce a pak tradá na kutě a chrněla jsem až do 13 hod :slight_smile: Jo a vlasy jsem si nechala přebarvit :slight_smile: Mám to tmavě hnědý :slight_smile: tak jenom hlásím změnu, aby si mě poznala :slight_smile:
25. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Se mnou je to fakt hrůza jak nemůžu spát a už to vidim že zase před obědem usnu. naštěstí vaří manžel :slight_smile: . 10. má narozky a furt přemýšlím co udělat, chtěla jsem udělat slaný dort a ten prý dělat nemam, stejně bych ho nejedla :unamused: tak uvažuju že bych mu vyrobila salámovýho pejska :slight_smile:. Je to rychlovka a vydrží na dýl, ale spíš uvidim jak mě bude, protože ty rána jsou hrozný. Vim že se říká že každý těhu je jiný, ale nečekala jsem že bude horší jak to minulý :sunglasses:. Určitě se poznáme a kdyby ne tak máme mobily, hlavně tel nenechat doma :grinning: . Teď jen při pomyšlení na sladký se mě dělá zle a Viki si k svátku přeje tiramisu takže zítra se musim obrnit trpělivostí. Budu ho dělat poprvý ale bude to rychlovka :wink:
26. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Já dneska nespala od půl 4 do půl 7. A po obědě jsem na 1,5 hod. usnula jako špalek :slight_smile: Teď jdu honem rychle něco ještě vyprat a pak už se vkládnu k televizi a do hajan. Mě se ze sladkého taky dělá blbě - z buchet, koláčů a tak, nemám na to vůbec chuť, takže tě s tou přípravou tiramisu chápu... Tak snad to přežiješ!
26. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj, tak Viki půjde taky :wink: . manžel alespoň v klidu natře parapet a já to nebudu muset čuchat :unamused: . tiramisu je hotové, ale ani jsem nebyla schopná ochutnat ten krém :unamused: . Zítra si můžem napsat SMS, viděla bych to kolem tý 10h, nebo klidně 9:30. Když bude takový horko tak mě poznáš dle Vikína, červený kra´tasy a sandálky a když to stihnu tak ho zítra ostříham na krátko a já mam tmavý vlasy do copu a modrý brýle :wink:
27. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ahojky, tak teď přišel manža domů s tím, že ve středu si nahlásil volno a pojedeme do Prahy do Ikey pro komody. To je jako naschvál. Můžeme to teda odložit na příští týden? Mrzí mi to!!!
27. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Nic se neděje, ok :slight_smile:. vždy´t o nic nejde :wink:
28. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Ale jo, mrzí mi to! Já dneska vůbec nespala. Nemohla jsem zabrat. Usnula jsem až v 8 ráno a teď jsem si píchla injekci a vidím to tak, že půjdu zalézt ještě alespoň do 1 hodiny, abych byla trochu odpočatá.
28. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
nedá se nic dělat. jinak až se tě to bude hodit tak dej vědět. Nám je to jedno, my jsme furt doma. Až toho 11 srpna jdu na diabetologii a 10 má manžel narozky a jinak je to jedno :wink: . Já na dnešek spala celkem ok, ale jsem furt jako nedospalá :slight_smile: . Jinak jsem měla nadváhu už před těhu a te´d jsem si měřila břicho a mam o 5 cm víc, to snad něni ani možný :slight_smile:. To jsem zvědavá jestli toho 11 se narvu ještě do džín :unamused:
28. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Koukala jsem na příští týden, mám středa až pátek doktory, takže by to šlo úterý, ale zatím nic neslibuju, nevím co bude doma. Vysvětlím ti to až se uvidíme. Děda má zdravotní problémy a řeknou mu výsledek...

Já jsem měla počáteční váhu 64 kg a měřím 174 cm. Takže OK. Teď mám 66,9 kg a vážím o 600 g méně než minulý týden. Přes bříško mám taky víc, ale nevím přesně kolik :slight_smile: No, já už nosím těhu kalhoty, protože mi všechny tlačily a dělalo se mi pak úplně na zvracení. Tak jsem si koupila odlehčené džíny na léto, ale dýl jak do října je mít nebudu, to už je neobleču, takže budu muset koupit nějaké pro lochnesku :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: no já je snad oblíknu do toho 12tt a pak budu muset koupit těhu kalhoty :wink:. klidně v úterý, fakt je to jedno, my jsme doma furt. až se tě to bude hodit tak se sejdem :slight_smile: .
28. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Zatím fakt nic neslibuju, protože nevím který den mu to doktorka řekne a jak bude reagovat, víš. Asi tam budu muset mamině pomoct, protože to nebude "pěkný".

Teď mi volal manža že ségra jeho kolegyně z práce prodává autosedačku pro mimi, že jí veze ukázat domů, ale že je zelená a že se mu nelíbí :grinning: Já mám vybranou krásnou černou Maxi cosi - má nejlepší testy co se týká nehod (nechci nic přivolávat) a je fakt moc moc hezká a líbí se i manžovi, ale holt aby neurazil tak jí táhne domů :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jo tak když chcete stejně jinou tak není co řešit. hele fakt až se Tě to bude hodit, my jsme doma furt tak stačí i napsat sms. Jinak koukam že tahle diskuze je už jen naše :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.