• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
autor
Taky jsem si všimla že je diskuze jenom naše :slight_smile: No tak máme vybranou jinou, ale manža z téhle stejně odvařenej není, takže jsem zvědavá co neveze domů :slight_smile:

Jaká byla oslava? Byla jsem dnes 1,5 hod. venku se Semíčkem a on do teď leží a spí jako dřevo :slight_smile: nechce se mu nic...
28. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Markét, máš doma ICQ, nebo SKYPE?
28. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj, tak jak bylo v Praze. my včera všichni usli kolem 17 h a do 19 jsme spali. Dostal rytíře z lega tak byl nadšenej i se nechal fotit a zítra od dědy dostane taky lego tak to bude radost :wink: . ICQ a Skype nemam a ani ho nechci, už te´d na netu trávim dost času :wink:
29. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Ahoj, tak v Praze dobrý :slight_smile: máme ty komody. Ale dost jsem se tam ¨přetáhla¨ celý den v poklusu byl dost náročnej. Dneska jdu na masáž, strašně se těším. Bolí mě neskutečně za krkem.

Takže oslava byla vydařená :slight_smile: to je dobře. Kolik je vůbec malýmu?
30. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
To víš přece jenom to je v těhu náročný. Já jsem opět od 5 moc nespala a i manžel říká že vypadam strašně :wink: . Dneska přijde ještě tchán s manželkou popřát vikínovi a teda na chlebíčky nemam tak udělam jen obložený talíř a kašlu na to :slight_smile: . Vikíno je 24. ledna 2006. až budu mít čas tak udělam i album vikínovi. Možná zítra, to manžel jde na tetování tak vyberu nějaký fotky a hodim to tam :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Na tetování :slight_smile: můj manža si taky plánuje tetování :slight_smile: prý až se to narodí, tak jsem na něj zvědavá, ale chce ho už 5 let :slight_smile: Já jsem za noc vstávala 3x na malou na záchod a ráno jsem měla oči jako brambory a ne a ne zabrat. Víš co, v tom pařáku co dneska bude, tak se na nějaký chlebíčky vy.... udělej jen ten obložený talíř a hotovo. Já vždycky nakrájím ještě ovoce, nebo zeleninu. Stejně v tom horku nemá nikdo na jídlo ani pomyšlení. Na malýho album už se těším :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
No manžel už má obrázků dost a já jich mam taky pár. ještě před těhu jsem si chtěla předělat ty co mam a stihla jsem jen 1 :wink: . No tak s WC jsme na tom asi stejně. manžel te´d dodělává polívku, mě je furt na zvracení a včera jak jsem nedopla ty kalhoty tak jsem docela čuměla :unamused: . Chlebíčky nedělam jen talíř se zeleninou a salámama a to úplně stačí :wink: . album pak udělam :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Já nemám obrázek ani jeden a manža taky ne. Já si žádné ani nemůžu nechat udělat - kvůli magnetické rezonanci, na kterou chodím poměrně často. Já jdu teď vyvenčit pejska a potom se vrhnu taky na polévku, udělám rýžovou. Jo, nedopnuté kalhoty, to znám... Já už nosím jenom ty těhu :slight_smile: ostatní mě tlačí a nemůžu je zapnout a když je zapnu, tak se mi z toho přiškrceného břicha dělá blbě.
30. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak jsem právě dojedla polívku a je mě zase blbě a to mě vždycky polívka proti nevolnostem pomohla, ale né v těhu no. malej te´d ještě do sebe nacpal kus tiramissu :wink: . Za chvíli jdu dělat ten talíř a prý malýmu přinesou ještě dort. manžel neměla na nic sílu a vysvětlovat že pečený dorty nejí :unamused: . Tak nevim kdo to bude jíst, možná si malej kousek dá když to bede ve tvaru ježka ale mě se jenom při pohledu určitě zvedne žaludek a to budu muset hrát divadlo jak je hezkej. Nikdo o těhu zatim neví, do 12tt to chceme tajit :wink: . Takže do toho 12tt bych i ráda měla kalhoty svoje a pak přes net objednala těhu. Jen budu muset hodně měřit aby mě nebyly malý :unamused: . To je fakt sranda mít diskuzi sami pro sebe :grinning: . Já chodim ještě na další diskuze ale tady alespoň pokecam s někym kdo je taky z plzně :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ono je občas těžké vysvětlovat - myslím tím tchánojc atd. že zrovna tohle člověk nechce... Nech si napsat čípky Torecan - mě strašně pomohly. Napsal mi je doktor na gyndě a fakt je mi blbě jenom občas. Já tě obdivuju. Mě se na netu líbí spoustu těhu věcí, ale mám strach to objednat že mi to nebude, víš. Mám dost dlouhé nohy, takže mám problém s kalhotama normálně, natož teď :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Já torecan nechci, mě ho dřív psali na gastro a já zase nezvracim jen ten pocit :wink: . Hele dort nesou Vikínovi a zatim nechceme nikomu nic říkat i když se určitě budou ptát kdy dorazíme na chatu a to fakt teď nehrozí tak něco říct musim ale něco musim vymyslet. V 15:30 jsou tady. Talíř mam a vypadá hezky, vzala jsem velký pizza talíř a dokola je zelenina a uprostřed šunka, debrecínka a čabajka a účel to splní. nakrájela jsem bagetu a a´t si vezme kdo co chce :slight_smile: . mě zase nebaví chodit po krámemch. Já to vezmu přes MMB a tam mají i míry tak to poměřim s džínama co mam teď a vezmu o 1 číslo větší. Já chci aby to vypadalo jako normální džíny a to jsou většinou jen anglický a ty v úplzni snad ani nejsou k sehnání. na podzim chci ješt těhu pás, ten černý s těma nožičkama :slight_smile: a nic jinýho nepotřebuju. Ale i když sedim tak mam strašně vyvalený břicho :wink:. Já ani v minulym těhu neměla chu´t na sladký i když minule to bylo ještě horší, ale na dort s krémem fakt chuť nemam a navíc mam docela hrůzu z tý cukrovky :unamused:
30. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Aha, tak to já ho dostala přímo kvůli zvracení. Tak co, ptali se kdy dorazíte na chatu? Co si řekla? Já taky nemám ráda nakupování, musí mi to trefit do očí a pak teprve se jdu mořit do kabinky. Já mám ráda pohodlnou módu - tzn. mikiny, tenisky a široké džíny :slight_smile: Jedny takové jsem sehnala na Doubravce v krámečku 2v1, ale déle než do října je mít nebudu, takže pak vyrazím pro jiné :slight_smile: Tyhle byly přímo na léto - prodyštné a lehoučké. Já na sladký teď taky nejsem, ale slaný a kyselý můžu pořád :slight_smile: Teď jsem navíc začala ulítávat na tuňáku a šopským salátu :slight_smile: S tou cukrovkou to bude dobrý, určitě. Kdyby si měla na sladký chuť a věděla si že nemůžeš, tak by to bylo mnohem horší.
30. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj tak konečně klid :wink: . vyptávali se tak jsem řekla že te´d to prostě nejde :wink:. Já si to objednam rovnou z netu a bude to bez práce :wink: . Jen teda tady je docela dusno- atmosféra, ale to tě pak řeknu osobně. my s manželem ok, ale nebydlíme sami a nějak to tu houstne :slight_smile: , ale my se tim docela bavíme. Tak zrovna ryby bych do pusy nedala a to jinak tuńáka ve vlastní štávě jsem jedla často a ještě tady mam asi 5 konzerv ale jen ta představa :confounded: . Já jim nějak všechno, stejně mě po ničem neni nic moc. te´d jsem měla bagetu, anglickou a sýrovou pomazánku. hlavně jsem měla chu´t na tu pomazánku :slight_smile: . Cukrovku mam určitě, bude to boj ale nedá se nic dělat :wink: . jen mě děsí že ji mam takhle brzo, jediný štěstí že nemam na sladký vůbec chuť. nakonec dort nepřinesli :grinning: . přinesli obálky a jahody a meloun takže alespoň že tak :grinning:
30. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Tak to mi potom povíš co se to u vás děje. Já byla teď venčit, dám si vanu a jdu na kutě. Jsem nějaká zmordovaná. No, já ho začala baštit až tak poslední týden. Když jsem byla s maminou v Makru a cítila jsem tam ryby, tak jsem si myslela, že se tam pozvracím a najednou baštím tuňáka :slight_smile: S tou cukrovkou se to zmákne, hlavně si tě doktoři ohlídají. No vida - meloun a jahody jsou 100x lepší než dort :grinning:
30. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj, já mam muž 2 den sobotu a on je stále jiný den :slight_smile: . přijde mě že te´d každý ráno je to čím dál tím horší :unamused: . malej se cpe tiramisem a já mam chleba s debrecínkou. Fakt představa i file je pro mě nemyslitelná a jinak rybí věci- hlavně zavináče atd mam ráda ale te´d to fakt nehrozí. Dneska jsem se pustila do praní tak snad bude svíit sluníčko :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahoj, tak dneska má být zrovna hnusně, to sis nevybrala dobrý den na sušení prádla. Já peru vždycky večer, když má dorazit manža z práce, abych netahala ten koš s tím mokrým těžkým prádlem sama. Já zjišťuju, že je každý den jiný. Jeden den mi nechutná to a další den ano. Je to jako na houpačce :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Zatim mam 1 pračku suchou tak snad to uschne :wink: . na balkoně to schne dobře. Ložní mě manžel musel taky vyndat a pověsit, nějak jsem si netroufla. Trička mě nevadí, ale tohle je dost těžký :unamused: . My to ani nedáváme do koše a rovnou si to přenesdu na postel a pak dávam na balkon :wink: . Zatim je mě stále špatně a k obědu máme hovězí polívku a i když chuť je tak stejně mě asi po ní nebude líp. Dneska jsem vlezla na váhu a kg jsou stejný, tak fakt roste jen pupík, spíš se roztahuje děloha tak se mimísovi asi daří líp než mě :grinning: . mě se většinou udělá líp odpoledne a pak kolem 22-23 zase už je to horší, ale řeknu tě že když je mě blbě tak vim že jsem alespoň těhu :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Tak to je jiná, já suším v bytě - balkón bohužel nemáme. Já se bojím to tahat, přece jenom je to nějaká váha, tak to jenom vyndám z pračky a manža mi to přenese k sušáku. Ty nevolnosti k tomu patří, ale musejí být v určitých mezích a ne zvracet po každém jídle a po každém pití, to je pak peklo. Jdu ještě venčit a potom vyrážíme na nákup. Máme poněkud vymetenou ledničku...
31. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
To víš balkon je super, tam to schne samo a dneska jsem to měla bez práce, věšel jen manžel :unamused: . právě to tak beru že když mě neni dobře tak alespoň vím že jsem těhu, i když ráno je to docela hznusný a je fakt že po obědě je mě fajn a pak zase až večer. U Vikína mě zase bylo zle po obědě :wink: . Už jsem hodila fotky do alba a u mimíska jsem si děla ty metříky a na každý stránce je jiný týden :slight_smile: . manžel jede do teska až v neděli a zítra objednáme jen pizzu a na neděli věci na vaření máme :wink: . je fakt že manžel většinou každý den musí k řezníku, v makru koupil chleba a já ho dneska poslala k řezníku že z makra mě nechutná. A u řezníka mají dobrej i ten tmavej a při cukrovce jinej ani nebudu moct a on je fakt dobrej, chutná normálně a je vidět že jsou tam ta semínka. nejvíc mě štve ta zácpa, to je hnus ale na MMB mě holky poradili speciální projímadlo a je vhodný i v těhu a pro děti a je fakt že stačí min dávka a mam tak 5 dní klid :wink: . je pátek tak musíte udělat zásobu. hele viki dojd zbytek tiramissu ale v neděli mu asi upeču tvarohový koblížky, je to rychlovka. zase nechci aby trpěl jen proto že já na to nemam vůbec chuť :unamused:
31. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Dneska v noci jsem měla opět tlak v podbřišku, prý je to normální jak se roztahuje děloha a mimís si dělá prostor. Mám to už 3 den, někdy je to nepříjemné. Na album jsem koukala - malej je moc pěknej. Na zácpu si kup od SWISSu Laktobacily 5 - doporučila mi je kamarádka a je fakt že jdu každý den a problémy s tím nemám naprosto žádné. Koukám že je malej na sladký :slight_smile: tiramisu, koblížky :slight_smile: Jak myslíš že bude reagovat na sourozence? Bude žárlit?
1. srp 2009 v 06:26  • Odpověz
To už jsi vstávala takhle brzo :wink: . Mě taky občas pobolívá podbřišek ale to je jak se roztahuje podbřišk a můj doktor že já po císaři to budu mít víc nepříjemný :unamused: , ale alespoň vim že se něco děje :slight_smile: . Tak už se mě dělá zle i z pachů z kuchyně, to jsem minule teda neměla. manžel dneska slíbil že vyžehlí tak asi budu jen ležet. K obědu objednáme pizzu a je to bez práce. zítra vykostim jen kuře na roládu a asi udělam nádivku a manžel udělá špenát a br knedlíky a bude i na pondělí :wink: . Ale asi bych to u sporáku neustála :unamused: . Ty lactobacilly mam a stejně nic moc. Ale právě tohle projímadlo je asi dost šetrný, neni to že pak prosedíš půl dne na WC, jen prostě jdeš normálně. Snad se to časem srovná :wink: . No malej je docela mlsoun a vybírá si i z normálních jídel ale bonbony lízátka ty může na kila :wink: . On má rád hlavně kynutý věci což zase já nemusim vůbec a nebo bábovky. Ale třeba dorty s krémem nemusí a koláče s ovocem taky ne :wink:. prostě si vybírá. Ale třeba kynutý věci jsem nikdy moc nemusela, naštěstí mam domácí pekárnu tak neni problém. I když teď taky nemam ani náladu. Ale tak 1x týdně mu něco udělam a ty koblihy z tvarohovýho těsta jsou faktrychlý a bez práce :wink: . Žárlit asi bude, on je typický jedináček. je fakt že prostě byl vymodlenej tak má dost volnou výchovu a zatim říká že mimi je blbý. Ale myslim si že až uvidí že mimi je naše tak bude ok :wink: , snad. Je ve věku kdy si myslim že už nebude tolik strádat jako kdyby mu byli 2. Vlastně mu budou v lednu 4 a už je trošku samostatnej :wink:- jen je zajímavý že ví aniž by mu někdo řek že mimi je v bříšku a když se víc nají tak taky říká že tam má mimi :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
No, abych pravdu řekla, tak jsem dneska nespala od 3 od rána... Nemohla jsem usnout. Ty jo, tyhle záchvaty toho že něco nemůžu cítit a tak jsem měla od 6 asi do 9 týdne, pak se to začalo srovnávat. Máš tu výhodu, že manžel umí vařit, můj manža do kuchyně moc není, vařit neumí. Když mi bylo zle, tak jsem u něj stála a říkala mu co má dělat a stejně se mi dělalo špatně :slight_smile: Aby sám udělal nějaké jídlo, natož špenát, nebo knedlíky, tak to vůbec ne :grinning: Mě ty laktobacily dost pomáhají, pravda je, že se to nesrovná hned, ale až za čas, ale začala jsem je brát už na jaře, takže na těhu jsem to měla už úplně v pohodě. No jsem na to zvědavá jak bude reagovat na to mimčo, možná to bude ze začátku těžký, uvidíš.
1. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Já taky blbě spim a chodim tak 2x v noci na Wc a dneska jsem jak přejetá. No já jsem vyučená kuchařka a manžel má hotelovku :grinning: . Nejvíc se naučil vařit v minulém těhu a te´d chce taky vařit tak ho nechávam :slight_smile: . No fakt ty pchy mě minule nevadily a teď to je síla. Koukam že už mě tam skočil 9tt a jsem 8+6 tak počítam že kolem toho 12tt to poleví. Já ty lactobacilly začla brát až od 20 července tak se to musí srovnat časem. S Vikínem uvidíme, ale zvládli to jiní tak my taky. Spíš si myslim že mimčo bere jako něco cizího a když uvidí že je naše tak to snad bude ok :slight_smile:
1. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
Taky se v noci budím na malou a nebo nemůžu spát, ale teď je to podle mě i tím, že je strašné dusno a horko. Jo tak vyučená kuchařka a manža má hotelovku, tak to potom joooooooo :grinning: To je pohoda. Ten můj se doma moc snaží, teď skutečně doma pomáhá, ale k vaření ho nedostanu - myslím tak, aby ukuchtil něco sám :slight_smile: Já jsem už zítra 12 tt. Strašně to letí, viď :slight_smile: Zase mě začalo bolet v tom podbřišku. Je to takový nepříjemný tlak. Dneska jsem vlezla na váhu a mám o 0,5 kg zase víc :slight_smile: a přes bříško taky rostu :slight_smile: tak si viditelně mimísek dělá místečko :slight_smile: Zítra jedu s kamarádkou a její holčičkou k našim na zahradu, tak se moc těším. Jestli si ta lactobacily začala brát a na konci července, tak to chce skutečně čas než se to srovná. Já měla od mala strašné problémy a teď jsem úplně v pohodě. Je jasné, že si malej zvykne, ale myslím si, že to pro to dítě musí být těžké, ale ono to bude těžké i pro našeho Semíčka, takže budeme mít taky veselo.
1. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
No vidíš tak to jsme cca o ty 3 týdny :wink: . Já se vždycky smále když nějaká těhotná říkala jak se jí dělá v kuchyni špatně a te´d už to chápu. zase si říkám že snad kolem toho 12tt to bude lepší. Mě hlavně roste břicho, uvidim jak se 11 do džín narvu, kdyžtak povolim knoflík :wink: . te´d sbíram odvahu jít vykostit kuře, což je tak 10-15 min a udělat do něj nádivku. zbytek pak dodělá manžel. Už mě přijde že je mě blbě fakt celý den. U vikína to začlo dýl a většinou kolem oběda a te´d je mě jedině dobře po obědě až do večeře :wink: . Tak to budeš mít hezký pondělí :slight_smile: . Jo to zažívá asi každý rodič žárlení, ale zase si říkám že v tomhle věku je to tak akorát. obdivuju když si někdo pořídí mimčo ke 2 letým, to Viki byl ještě úplně na plenách a o samostatnosti nemohla být řeč, včetně toho že do 2,5 let jezdil ještě v kočáru. V tomhle je teď už ok a i se sám nají. Oblíkat se sám teda nechce, ale je fakt že my na něj v ničem netlačíme :wink:. Když jsme měli čivavu tak to jsem měla docela strach jak bude reagovat na malýho, nakonec se to vyřešilo samo :frowning2: , ale te´d se nebojim. Kavalíři jsou fakt psi hlavně pro děti a to když vidim co jí Viki občas dělá a ona leží a kouká a že by štěkala to snad ani neumí :grinning:
2. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
No, já začínala 12 tt dneska, tak jsme o 3 týdny :slight_smile: Já jsem prvně zpozorovala že se mi dělá blbě v kuchyni, když brácha u našich zapnul friťák a já cítila ten olej, tak jsem okamžitě letěla zvracet a pak to šlo ráz na ráz. Manža měl smůlu, prostě jsem nevařila, nebo mu radila co má dělat, to prostě nešlo. Taky jsem si říkala proč se tomu říká ranní nevolnosti, když je člověku blbě celé dny. Nemyslím si, že by Semíček malému ublížil. Žárlit bude, ale pak si myslím že ho spíš bude chránit a vezme to, že patří do smečky.
2. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj, konečně prší, alespoň se udělá lepší vzduch :wink: . jinak je mě celý den na zvracení a odpoledne jsme spali- všichni :slight_smile: a te´d mě zase bolí v podbřišku, že by si mimís dělal zase místo :slight_smile: . To víš že pejsek bude žárlit, přece jenom už nebude na 1 místě, i když se budete snažit sebevíc. u nás byl problém že ten minulý pes děto nesnášel aniž by k tomu měl důvod. Z tý naší lady se nebojim, to je fakt tak hodnej pes někdy si říkam až blbá :slight_smile: . To te´d někdy půjdeš na ten screning ne, to se chodí kolem toho 12tt :wink:
2. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Já jsem odpoledne zvracela. Udělalo se mi špatně během chviličky. Semík by neublížil, on jenom žárlí. Doktor mi řekl, že zkusíme mrknout na ultrazvuk 5.8. a když to nebude vidět, tak jsem objednaná 14.8. na genetiku k MUDr. Lošanovi.
2. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak to tě lituju, já jsem nezvracela ani jednou ale pocit na zvracení mam furt, hlavně ráno po probuzení :unamused: .Tak ty jdeš rovnou na genetiku, to já mam výhodu že to dělá doktor sám v ordinaci takže nemusim jinam, ono bude stačit běhání kvůli cukrovce :unamused: . Na genetiku chci jít akorát na ten 3D UTZ, začli ho dělat až po narození vikína a tak tentokrát do toho jdu, přece jenom to je zážitek :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Mám hrozný strach z toho, že mi budou chtít brát plodovku. On to právě zkusí pan doktor u sebe v ordinaci a pokud to nebude vidět, tak jdu rovnou na genetiku toho 14.8. Záleží na tom jak bude mimi veliké. Ten 3D je bomba, viděla jsem kamarádky a chtělo se mi brečet. Ten 3D dělají jen do určitého týdne, jen nevím do kolikátého, zkus si tam zavolat. Já už byla na genetice u MUDr. Lošana v lednu kvůli té RS a byli jsme s manželem docela nadšení. Jsou tam fakt moc fajn. Doktor se nám věnoval 1,5 hodiny.
3. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.