• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
proč plodovku, kvůli RS :unamused: , pokud dopadne UTZ ok tak na plodovku nemusíš. my tam byli po potratu a pak v těhu ale jen na krev :wink: . dělá se mezi 20-25tt takže si myslim že stačí zavolat až kolem toho 16tt
3. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
V lednu tam doktor blekotal něco o plodovce a toho já se strašně bojím, je tam riziko potratu. Věřím, že bude vše OK. To určitě stačí okolo toho 16 tt ono to nějaký ten týden trvá než tě tam objednají. Já tam volala před 3 týdny. Když jsme se objednávali na ten leden na konzultaci, tak to trvalo 5 týdnů. Jsou poměrně vyhlášený, takže mají pořád dost plno.
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
To víš je to jediná genetika a pak až v Praze :unamused: , my tam teda s objednáním tak dlouho nečekali. taky bych se plodovky bála, i když to prý nic neni ale pokud k tomu neni extra důvod tak bych nešla :wink:
3. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Já si říkám, že když budu mít výsledky OK a ultrazvuk taky, tak se s níma domluvím a nepůjdu. Teď jsme byli 2 hodiny na vycházce :slight_smile: bolí mě nohy a Semíčka taky. Jdu se chvíli natáhnout :slight_smile: Kdy jdeš na další kontrolu?
3. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já si myslilm že hlavně záleží na Tobě a pokud vše bude ok tak bych to neřešila. Já jdu 11 na diabetologii a 19 ke svýmu,mam vzít moč a prý bude průkazka :wink: a asi bude dělat UTZ, alespoň co mam ve starý těhu průkazce a pak kolem 12-14tt screening a když bude vše ok tak už bude trochu klídek a budeme muset prozradit sladké tajemství :slight_smile: . S naší lady te´d chodí jen manžel takže já fakt nedělam skoro nic. Asi si budu objednávat knížku pro těhu přes net, máš taky nějakou :wink:
3. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Já jdu teď ve středu odpoledne a průkazku jsem dostala 15.7. Screening je okolo toho 12 tt a to naberou i krev. Já se těším až bude září a bude vše OK a já už budu pomalu nakupovat co se mi líbí a co budeme potřebovat, zatím chodím jako mlsný kocour a odolávám. Knížky mi půjčila kamarádka, ale jen jsem do nich nahlédla. Myslím si, že není dobré to moc studovat a zkoumat, pak se bojíš a jsi nervózní, když je něco trošku jinak. Takže je mám v knihovně a po porodu jí je vrátím, aby neřekla že jsem nevděčná, když mi je přitáhla :slight_smile: No ale vedu si těhotenský kalendář, který jsem dostala, tam jsou základní věci a je to úplně v pohodě.
3. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj, to chodíš celkem často viď. Já jdu toho 19 a pak počítam že za 14dní na screening. Já začnu s nakupovánim až po Vánocích. většinu věcí vezmu přes net a pár věcí bu´d u krtečka nebo u Chmelařový. nejlepší bodíčka jsou od Prince Olivera a ty mají jen v kamených obchodech. te´d v nový Mamince vyšel speciál s kočárkama :wink: . Právě že já mam 2 knížky a tam je to většinou až vše po porodu a já právě chci nějakou kde je dobře napsám vývoj mimíse a hodně fotek ze 3D UTZ a asi zítra ji objednám protože lítat po Plzni nechci a navíc jí třeba ani nemají :unamused: . Ráno je mě čím dál hůř :unamused:, snad kolem 12tt to bude lepší :wink:
4. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Doktor objednává všechny své pacientky po 3 týdnech. Dost nás hlídá, tak jsem i ráda. Já už teď chci si to vychutnat je to přece jen první mimi a další už mi asi nedovolí. Já nakoupím skoro všechno u Chmelařový, má to tam levné a jsou tam moc ochotní. A oblečení potom kde mi co trefí do nosu :slight_smile: Já zvracení včera ve 23.45 takže u mě je to ve dne v noci...
4. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
To je jasný že si to chceš vychutnat, u mě bude asi největší problém s kočárem a ten spíš vezmu přes net ale třeba se mě u Chmelařový něco líbit bude. Minule jsme tam brali dost oblečení do začátku a fakt mají hezký kousky, jen nevim jestli i postýlky, povlečení do postýlky jsme brali taky tam. My už taky další dítě mít nebudem takže zase za kočár nechci dát 20000 a to jen pro to že mam super golfky a viki v nich byl už od 8 měsíců. pro mě je důležitý- 3 kolka, nafukovací kola a aby šla na podvozek autosedačka :slight_smile: a nechci za něj dát víc jak 10-12000 :unamused: . Je fakt že te´d jdu k doktoru po 4 týdnech a pak asi za 14 dní screening a pak bude už i poradna a asi mě přešoupne na UTZ rovnou do nemocnice, minule s cukrovkou m+ě tam šoupnul po 20tt a k němi jsem chodila jen do poradny. Ale když budu mít inzulín už te´d tak si myslim ýže tam budu chodit možná už od 16tt ale to jsou jen úvahy :slight_smile: . ty si teda to zvracení užíváš, to já zatim ne ale ráno mam pocit že budu a pak nakonec ok. Dneska jsem měla ráno suchou housku a pak byl trošku klid. Ted se najim a do večera to bude lepší a pak zase mě bude blbě. Ale co jsme chtěli to máme :slight_smile: . tak zítra poreferuj co a jak :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Chmelařová má pěkné kočárky, mě se jich tam pár líbilo a o povlečení mi nemluv. Byla jsem tam pro katalog a doma jsem nad tím slintala jak bernardýn :grinning: a totéž nad postýlkama. Mají tam fakt moc pěkné věci za rozumné ceny. Podle mého nemá smysl kupovat na jedno dítě kočár za 20.000,- Kč, protože je v tom stejně jenom chvíli. Já chci 4 kola a taky nafukovací, potřebuju takový kočár, abych s ním mohla jet i do lesa. Pokud jsou dvojčata, tak je jasné, že kočár stojí ranec, protože kupovat obyč kočár pro dvojky je zase nesmysl. Je neuvěřitelně těžkej a cca v roce se s ním nedá vůbec manipulovat. To je lepší investovat do odlehčeného. No zvracení si fakt užívám, to je pravda. Teď jsem si udělala malé kafe, protože jsem myslela že omdlím a už je mi líp. Mě nepoháhaly ani piškoty, ani suché pečivo, nic, prostě jsem ráno otevřela oči, ještě v posteli jsem do sebe něco nasoukala a stejně mi bylo blbě. Nestěžuju si, to vůbec ne, prostě to k tomu patří :grinning: výsledek pak stojí za to menší utrpení.
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj, vůbec jsem si nevšimla žes mě včera psala :unamused: . tak dneska ráno jsem začla špinit a radši jsem šla k doktoru a dle vyšetření krvácení ok. Ale UTZ byl na nic. Viděl jen nějaký stíny a že mě pošle radši do nemocnice že tam mají kvalitnější UTZ a mam radši počítat že může být konec těhu. ještě mě prý v krvi vyšla blbě toxoplazmoza a k tomu mě ani v nemocnici nikdonic neřek ale ve zprávě myslim bylo jako protilátky což prý by nevadilo jen nevim kde jsem jí mohla dostat. V nemocnici jsem čekala na UTZ hodinu a nakonec doktor mimčo našel a dokonce dohnal ten rozdíl a dnes jsem dle MS 9+5 a dle UTZ 9+3 a má už přes 2,6cm :grinning: , jen nevim co ta toxoplazmoza no. hele ale ty jsi měla vybranej dost drahej kočár ne :wink: , takže tohle těhu fakt si užívam, je to docela psycho. Ale viděla jsem mimíse a fakt zážitek, už vypadal jako člověk a takouvou kulaou hlavičku :grinning:
6. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Líbil se nám kočár Maxi Cosi, ale nakonec na to kašlu, nemá to cenu. Koupíme kočárek u Chmelařové, už ho máme vybranej za 6.550,- Kč.

Tak hlavně že je mimís tam kde má být a odpovídá velikostí. Já mám protilátky taky, to vím už od ledna, je to normální. Kočky jsou všude. Mohla si to chytit z pískoviště, ze země, prostě odkudkoli. Protilátky jsou že to bylo, horší je kdyby si jí chytla teď. Takže buď úplně v klidu.

Kam chodíš k doktoru? Přijde mi že je takovej dost zmatenej. už tě plašil 2x
6. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak to pak musíš ukázat jakej :wink: . No taky si říkam že je hlavní že to jsou jen protilátky :wink: . K doktorovi chodim k Bornovi ale poprvé tam byl zástup a i v nemocnici mě potvrdili že záleží na UTZ a je fakt že v nemocnici tam vidim mimčo i já. A prý to tam mam nějaký nepřehledný tak to asi moc nehledal :wink: . Taky říkal že i kvůli mé váze to neni až tak dobře viditelný, no hlavně že v nemocnici mimíse našli :slight_smile: . Jo tak si to pamatuju dobře viď, ale na Maxi cosi si dost stěžujou že je jen na chvíli :unamused: . Já mam favorita Austin colleto 3 kolku a i s autosedačkou se vejdu do 10000, ale víš jak třeba u Chmelařový se mě zalíbí i jinej. mají tam i 3 kolky? On právě doktor nic určitýho neviděl a je fakt že jeho UTZ je ne moc moderní a asi tak poloviční. Prý je tak na zjištění ovulace a pak většího těhu. tak snad za 14 dní se nebude opakovatz podobný scénář.. Ale to tam bude jeho manželka, ta dělá jen těhotný a budu na lehátku. přece jenom i v nemocnici mam vyvíšený nohy a tady na tom vyšetřovacim křesla sedíš jinak :unamused:
6. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Je černej a má veliký bílý květy - moc se nám líbí. Víš co, ale takové nervy - to je docela síla. To ti můžu moc ublížit. No, maxi cosi je nádhernej, ale je fakt na chvilku, a to je zbytečné. Jj, u Chmelařové mají i trojkolky. Podívej se na jejich web www.chmelarova.cz - zadej prodej a potom e-shop.

Mám totálně po..... náladu. Mám rozbité auto. Nejde otočit klíčkem v zapalování, tak jsem to volala manžovi na Orlík jak je tam s klukama a říkal že jestli je to to, co si myslí, tak že oprava bude stát 15.000,- Kč. Asi se po.... :angry:

Jo a včera jsem byla na kontrole. Podle UTZ je mimísek v pořádku a ještě aby dopadla dobře ta krev na vývojové vady a budu spokojená. Manža už byl se mnou uvnitř a byl z toho nějakej rozněžnělej. Mimísek je pěkně akční pořád se tam mlel, rotoval, otáčel se že jsme se všichni i s doktorem začali smát.
6. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak já kouknu :wink: . To dělal už to šíjový projasnění ne. jak je velikej? jen tak orientačně :wink: . manžel teď dal do auta taky dost :unamused: . Já asi černej nechci přece jenom pak to léto. Ale je fakt že pro mě zbytečně drahej je na nic. mam super golfky do kterrých viki šel dost brzo a minule jsme taky kupovali u chmelařový :wink: . Mě přijde že Ti doktoři si to neuvědomujou. Sice můj doktor to na plnou hubu říct nechtěl ale tvářil se dost zklamaně a bylo mu to asi líto. A hned že mu mám zavolat jak jsem dopadla, ale řekla jsem to jen sestře :wink: . Měla jsem strach, na druhou stranu jsem si říkala že to neni možný aby mimís mizel a mě rostlo břicho :wink:.Já jdu teď v úterý na diabetologii a pak 19 na UTZ a to budu 11+2 dle UTZ- co mylsíš že budou dělat?. Možná krev na vývojový vady a screening až dýl ne?. Fakt už sem nikdo jiný nechodí. Soukromou diskuzi jsem ještě nikdy neměla :grinning:
6. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Jj, měřil krček a podle UTZ je to OK. Měřil 4,9 cm :grinning: Nám se moc líbí a jelikož jsem neustále v lese s pejskem, tak je jedno jestli bude černej, nebo ne :slight_smile: No doktoři si to neuvědomujou a hlavně tím můžou způsobit to, že mamina potratí jenom z těch nervů. Můj doktor má skvěle vybavenou ordinaci s 3D ultrazvukem, takže je to vidět krásně. Já byla ve středu 11+3 a dělal mi ultrazvuk na vývojové vady i krev, ale záleží na tom jak bude miminko veliké. Já jdu na kontrolu také 19.8. s výsledkama z genetiky a potom půjdu zase asi po 3 týdnech. Manža je z toho nějakej rozněžnělej :slight_smile: podle mě si uvědomil to mimčo až když vidět že se v bříšku hýbe a dělá tam psí kusy :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Tak to už jste obříci :grinning: . No my máme 2,6cm a co vim tak te´d rostou dost rychle tak uvidim, toho 19 budu dle MS 11+4 a dle UTZ 11+2 :slight_smile: . hele to je jasný, chlap neni těhotnej a za sebe můžu říct že já si to začla uvědomovat až včera kdy jsem na UTZ viděla fakt mimčo, když už to vypadá tak nějak jako člověk i když miniaturní :wink: . už nešpinim vůbec takže je to ok :wink: . Jen se zatim furt bojim radovat když každou chvíli je nějaký problém i když vlastně ve skutečnosti není :wink: . Každá máme jiný vkus co se týče výbavy na mimíse. mě se sice černej kočár líbí, stejně ten vnitřek doplníš barvama a bude hned veselej. mě spíš vadí že pak v létě se do něj vzpírá slunce :unamused: , ale to u Vás v lese nevadí :wink: . Já to projela docela rychle a docela mě zaujal Danny sport 2009, ale s autosedačkou se stejně dostanu tak na cca 10 000,- tak uvidim. Oba jsou polská výroba tak stejně mě třeba na prodejně zaujme úpně jiný :slight_smile: . Já kočáry zjiš´tuju už te´d a i na koníkovy jsou diskuze o kočárech a kdyžmě nějaký zaujme tak se hned kouknu co o něm píšou :slight_smile:. včera jsme šli s Vikínem a se psem jen kolem bloku a 1x jsem mu řekla že musim pomalu kvůli miminku co je v bříšku a dneska ráno asi 20 minut furt říkal mimi a ukazoval na břicho. Tak teď jen doufat aby to neřek před návštěvou :slight_smile: . zatim mlčíme a mlžíme. I když všichni mají tušení, ale na 100% to nikdo neví :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
No, už jsme pidi lidi :grinning: Třeba budeš překvapená a toho 19.8. bude miminko větší než má být, tak jako to naše :wink: Já špinila dneska - byla jsem na "velké" a potom jsem trošku zašpinila a od té doby OK. Víš co, to je ono straší tě zbytečně s problémem, i když je vše OK a ty jsi z toho zbytečně vystresovaná.

Každý člověk má jiný vkus a je to dobře, to bychom se všichni asi povraždili mít vkus úplně stejnej :slight_smile: Já na ty diskuze vůbec nekoukám. To s čím je spokojená jedna mamina bude nespokojená druhá, zeptám se kamarádek co mají děti na jejich názor a nechci si valit klíny do hlavy od X dalších lidí.

Jsem zvědavá komu to malej řekne jako prvnímu :slight_smile: miminko v bříšku. To je hezké!
7. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Jo tak odpočívej já už nešpinim od večera takže ok. Já právě zjiš´tuju na diskuzích jak jim vyhovuje a na ten co mají i u Chmelařový je dost kladných ohlasů a je jasný že třeba až ho uvidim na vlastní oči tak si řeknu že ten ne a vyberu jinej. Znáš to :wink: . Manžel se asi naprosto zbláznil, napřed říkal že mimís se bude jmenovat Damián a te´d že je hezký Lucius :grinning: . Doufam že si ze mě dělá srandu a příště se ho zeptam jak je možný že si je jistej klukem :slight_smile: . myslim že si ze mě dělá srandu, teda určitě ale se jmény bude ještě boj :slight_smile: . Pokud to řekne před někym z příbuzných tak budu hledat rychlý výmluvy, ale břicho rodste a teď mě napadlo že jsem už v 10tt. A docela jsem koukala jak ten týdenní rozdíl mimís dohnal :wink:
7. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ten cros country má moje kamarádka a taky chválí i kvůli tomu že se do něj mimčo vejde dlouho :slight_smile: uvidíme až je uvidíme... U nás bude chlapeček Jakub a holčička Kristýna, nebo Kateřina. Já už budu v neděli 13 tt, strašně to letí. Už se nemůžu dočkat až mi pan doktor řekne co to bude. Víš co, manža taky říká že to bude kluk, taky chce kluka, ale pak mu to bude šumák, hlavně aby bylo miminko zdravé a já taky. Jdu si namazat pupek a na kutě. :sunglasses:
7. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz
Holkyyyyy, já vám dám soukromou diskuzi, takhle nás vyštípat, pche :grinning: :grinning: :grinning:
Já 2 dny meškám MS, mám nafouklý břicho a velký prsa...včera test negativní, dneska jsem si ho pro jistotu dělala taky, protože jdu na svatbu a tam se bude pít, že jo...no a dneska taky negativní. Vůbec nevím, kdy jsem měla ovulaci, takže ani absolutně nevím, zda je na testování brzy či co. MS mám pravidelnou, jen asi v dubnu jsem týden meškala a to jsme se ještě nesnažili, jinak vždy přesně 28 dní. Ale moc se na těhotenství neupínam, minulý měsíc mi mé tělo dávalo tolik příznaků a bylo z toho prd, tak tomu ani teď moc nevěřím, prostě si dělá ze mě srandu.
Jinak ke kočárkům, já sice ještě těhu nejsem, ale o kočárku už mám jasnou představu, chtěla bych Teutonii, jenže vyjde na 19 tis. :frowning2: Ale je to můj vysněný kočár a využila bych ho pak ještě na druhý dítě...tak uvidím, až to bude aktuální. :wink:
Tak doufám, že se nezlobíte, že jsem se vám sem do soukromé diskuze nabourala. :sweat_smile: Docela by mě zajímalo, jak jsou na tom ostatní snažilky: tereza7974, michamicha, mirasek...snad se sem také vrátí...
8. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Jitko já nechci cros country ale danny sor 2009. Cros vypadá jako tank :slight_smile: . Asi do něj půjdu na 90%. U nás jména ještě nejsou, tedy já mam ale manžel o tom ještě neví :grinning: .jakub se mě taky líbí ale k příjmení se to nehodí. Manžl by spíš chtěl holčičku, už jí chtěl minule ale prý jejich rod holky neumí tak by to bylo docela překvápko. A navíc nikdy v jejich rodimě nebylo že by někdo měl obě pohlaví :wink: . Fakt to strašně letí, já jsem dnes dle MS 10+0tt takže začínam 11tt :slight_smile: . včera se manžel ptal kdy budem vědět co to bude, pokud to nebude stydlín tak snad ten 20tt :wink: . To víš že ve výsledku to bude jedno a po tom mém začátku to neřešim. I když si říkam že mimís nikdy nebyl v ohrožení, jen to byly nervy :unamused:
8. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Chicoolo tak vypadá to tu jako soukromá diskuze ne :wink: . Holky spíš chodí na diskuzi Natalart :wink: . No uvidíš test, mě Mamatest ukázal 2 dny před MS ducha, ale měla jsem cyklus před těhu po 32 dnech a 25 a 26DC jen /. Tak zkus testovat ob den a snad to vyjde :slight_smile: . My už další dítě pak neplánujem a nechci fakt do toho dát 20000, to bych asi šla do Jane slalom. ale říkala jsem si že tak do těch 10000. Navíc mam dost kvalitní golfky a Viki v nich byl už od 8 měsíců. A tenhle stojí do 10000 a i s autosedačkou, hlavně bude záležet jak se mě bude líbit na krámu, je možný že pak vyberem úpně jinej. jen te´d chci aby na podvozek šla i autosedačka, což minulej kočár byl ok, nestál moc ale tohle jsem ani nějak nevěděla, přece jenom nebyl net :wink:
8. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
marketa137: No já jsem si říkala, že počkám týden a zkusím test příští sobotu, pokud do té doby MS nedorazí. Těhotně se moc necítím - příznaky veškeré žádné, jen snad to nafouklé břicho a velká prsa - ale nebolí. No necháme se překvapit.
No jasný, tak kočár za 20 pro jedno dítě je nesmysl, já bych to právě koupila jen s tím, že bych ho využila pro další, protože jak jsem se dočetla, jsou to fakt kvalitní kočárky. Autosedačka na podvozek je též mou podmínkou, což by u Teutonie bylo. Ale s autosedačkou už jsem zase trošku vejš s cenou, ale ta samozřejmě být musí. Nu ale říkám si, že právě pro dvě děti by to ve finále byla moc pěkná cena. A měla bych svůj vysněnej kočárek. A pak bych ho možná i snadněji prodala, sice po 2 dětech už bych musela cenu stlačit, ale určo bych ho prodala.
No nic, mažu na tu svatbu :slight_smile: , jsem svědek, tak budu mít napilno...nu a s alkoholem se budu krotit, dám jen ten přípitek...kdyby tam náhodou mimís byl někde schovaný. :wink: Kéž by byl... :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak si to uží a radši moc nepí no :slight_smile: . No právě na 2 děti se to tak nějak rozpočítá, ale na jedno a ještě když vim že spor´ták ani moc nevyužijem a brzo půjde zase do golfek, ty jsou furt jako nový a to v nich viki jezdil od 8 m do 2,5 let :slight_smile: takže dát za kočár do 10 000 je tak akorát. ale třeba mě v krámu zaujme jiný, ale oni jsou hezký i ty levnější ale nejde na ně ta autosedačka, kterou te´d chci na 100%, billu máme 5 min od baráku a nebudu muset tahat vikína a celej kočár :wink:. Ale je fakt že na netu a pak jak vypadá kočár ve zkutečnosti je rozdíl a je možný že mě fakt zaujme nakonec jinej :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Chicoola: Já příznaky neměla naprosto žádné jen nafouklé bříško a bolavá prsa. Takže tam to mimčo možná schované bude :slight_smile:

Markéta137: No, mě se ten malej tank líbí. Každá máme jiný vkus. Pustila jsem se do vaření - peču kuře a k tomu si dále šopský salát mňam. Jsem dneska od rána naštvaná. Vyměnila jsem si názory tady v baráku s jedním důchodcem, který je bohužel i ve výboru a chová se tak, jako by mu ta bytovka patřila. Vadí jim nájezd na kočárky - představ si, že bylo vždycky zvykem tahat kočárek ručně do schodů i ze schodů a že holt mladý musí mít něco extra a ostatní v baráku tím omezujeme atd. Můžu ti říct, že už jsem byla pěkně vytočená a řekla co si myslím až se mě manža snažil krotit, jenomže já když se naštvu, tak jsem k nezastavení.
8. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
No vždy´t jo, každá máme jiný vkus ale já to mam kolikrát tak že na netu je to hezký a v reálu prostě jsou věci co mě vadí, ale zatim myslim že je to můj favorit. I když v krámu mě může padnout do oka úpně jinej. Minule jsme tam šli že by jsme ho už koupili a já a i manžel jsme koukali jen naten jeden :slight_smile: . my ještě dojídali hovězí na houbách s rýží a manžel dělá utopence. V pondělí má narozky tak to bude svíčková, dokud můžu :grinning: , myslim že pak budu mít zákaz :unamused: a zítra přijde známej odpoledne tak manžel udělá buřty na pivu a na ty se celkem těšim :wink: . jen se nedej, důchodci jsou fakt magoři- většina. u nás to taky neni, ale my máme jen pár schodů do suterénu tak jsme to ani neřešili :wink: a tenkrát jsme nechávali kočár v kočárkárně a teď nevim jestli ho spíš nebudem vozit výtahem do bytu. I 10000 je dost na to aby mě ho někdo ukrad :unamused: . Golfky jsem taky měla doma :wink: . Naštěstí výtah máme, ale jinak ho tahat do 4p po schodech by byla docela síla :wink:
8. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Já se nedám. Už toho mám dost. Už abychom se odstěhovali pryč. Doubravka je krásná, ale bydlet v baráku, kde je 90% důchodců, se kterými není naprosto vůbec řeč je silné kafe. Oni nikdy nebyli mladí, neměli děti, nerekonstuovali bydlení a neměli návštěvy. Prostě šílený.

Příští týden se budeme moct sejít když budeš mít čas. Dala bych ti ještě vědět který den, ju.
8. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Jo my taky jsme v baráku kde je většina důchodců a jak blbě koukali že předěláváme bytový jádro.- všude stejný, ale útěcha je že je snad přežijem i když se chovaj jako kdyby tady byli ještě 100 let a neví že jejich éra dávno skončila. Sejít se můžem určitě, asi bych vzala i malýho a šli k MC donaldovi ne :slight_smile: . Den je mě jedno, v pondělí má manžel narozky a bude vařit svíčkovou a kynutý knedlíky a bude to dělat poprvé :wink: tak budu radit a v úterý du na diabetologii a pak snad bude do konce týdne klid. A čas je mě jedno :wink: . A cestou jak je rybárna tak naproti je knihkupectví tak bych koukla na tu knížku :wink:
8. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Chovají se jako kdyby vlastnili celou bytovku. Takže zbývá jedině středa, protože pondělí a úterý nemůžeš a já nemůžu čtvrtek a pátek. Já bych potřebovala tak okolo 11 hodiny. V 10 ráno si píchám injekci. Teď jsme se vrátili z grilování a jsem úplně hotová, tak jdu spát. Zatím pa pa
9. srp 2009 ve 02:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.