• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
autor
Einee: Prosím tě hlavně nechoď k Dr. Svobodovi na Americkou. Víc se vyjadřovat nebudu - byla bych hodně sprostá. Já chodím do ordinace MUDr. Mareše a jsem moc spokojená. Mají tam i 3D ultrazvuk, přístoj na ozvy. Mrkni na web. www.mares-gyn.cz
13. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak to bych asi nedala, z ryb se mě zvedá kufr :frowning2: . Tak když bude místo tak budu v tom dětskym koutku :wink: . kdyžtak mám telefon tak se snad najdeme. Vikína určitě poznáš ne :wink: . Mam ho v albu tak koukni a´t víš koho hledat :wink: . Já mam tmavý vlasy do copu a nosim modrý brýle :wink:
13. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Já se obávám že to taky nedám, taky se mi zvedá žaludek z čerstvých ryb - z toho smradu :confounded: Jo, jo, malýho si důkladně prostuduju. Ten dětský koutek býval dole. Je tam pořád?
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
trochu to tam pozměnili ale to najdeš :wink: . kdyby tam nebylo místo tak tě napíšu sms kde sedíme :wink: . my tam asi budeme dřív, ještě jdu mrknout na tu knížku tak vyjedem dřív :wink: .
13. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Já chodím všude taky brzo, nesnáším když někdo přijde pozdě na schůzku. Tak ryby jsem přežila s odřenýma ušima - uff. To ti budu zítra vyprávět :slight_smile: Ráno nám drž palečky... v 8 máme být na té genetice.
13. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
To se divim žes to zvládla bez úhony :wink: . Budu na Vás zítra myslet a když dopad screening ok tak už bych žádný problém nečekala :wink: . To seš jako můj manžel, ten teky nesnáší když někdo chodí pozdě :grinning: . Ono s Vikínem to jde pomalu tak vyjedem dřív, protože jak jsem v knihkupectví tak je to vždycky na delší dobu :wink: . Až tam budem tak tě napíšu sms kde sedíme abys nás našla a snad už se nic nepo a konečně pokecáme i na živo :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Já mám spíš strach, že jsem brala prášky na migrénu když už jsem byla těhu 14 dní, takž 4 tt. Kamarádka mi říkala, že ze začátku je plod vyživovaný ze žloutkového váčku a že se nic stát nemůže, prý až později. Taky se mi stalo že jsem čekala na kamarádku 0,5 hodiny. Vytáčí mě to k nepříčetnosti. Nic se neposere. Zítra pokecáme.
13. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Hele z toho bych strach neměla, pokud by to na mimíse mělo vliv tak spíš potratíš třeba v 5-6tt a na genetice tě stejně na 100% nic neřeknou :unamused: . Tak zítra ahoj :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj, prosim tě jak se jmenuje ta knížka :wink: . nějak jsem zapoměla název :unamused: . Jsou tam i obrázky z UTZ že bych si jí objednala, je skoro o půlku levnější :slight_smile: . Tak viki sněd ještě 2 hamburgry když jsme přišli domů a to jen proto že ten poslední jsem schovala manželovi :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Ahoj, fotky z USG tam nejsou, ale je to fakt moc pěkně udělané a spíš na památku a jsou tam vypsané základy, jak jsem ti říkala. Jmenuje se "Těhotenský deník" a má žlutý obal. 2 hambouše? Bože, to prasknul, ne? :grinning:
14. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
prosím tě promiň. Jmenuje se to "Těhotenský kalendář" :wink:
14. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás jdu jenom informovat, že MS nakonec dorazila s 5-ti denním zpožděním. Neklesám na mysli, byl to teprve 2. měsíc snažení. A hurááá jedeme dál.
Vám tam ty týdny pěkně naskakujou, už jste obě za rizikovými třemi měsíci, což?
15. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
jitko díky, už jsem to včera hledala na netu a řídila jsem se žlutym obalem :grinning: . Nakonec jsem si objednala obě knížky a poštovný 90,- neni tolik :slight_smile:. Sněd by i 3 ale ten jsem teda schovala pro manžela :wink: a večer si vzal ještě 2 rohlíky s paštikou. Až bude v pubertě tak nás asi sní :grinning: .
Chicoolo to je škoda že to nevyšlo :unamused: , ale koukam že se snažíte teprve 2 cykly tak to je ještě ok :wink: . Já dneska začínam 12tt tak snad už bude vše ok, ve středu jdu na ko tak uvidíme. Ale břicho roste tak se má mimís asi líp než já :wink: , přes břicho 7 cm je znát a ve středu po kontrole objednam těhu džíny :wink:
15. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
CHicoola: Určitě to vyjde, jen nepropadej panice že to nejde teď hned. Dřív nebo později to vyjde! Držím palce. No, v neděli už začínám 14 tt. Hrozně to letí.

Markét, tak to vás fakt sní, protože aby takovej mrňous snědl takovou kupu jídla, tak to je teda síla :grinning: Takže budeš mít co zapisovat a načítat.
15. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
marketa, jitka: jojo, snažíme se teprve 2 cykly, z toho ten první jakobychom se nesnažili, protože byl přítel nemocný a moc jsme tomu nedali. Panice nepropadám, vím, že to přijde a prostě si na to počkám. Ale nějak cítím, že to nebude extra velké čekání. :wink:
Holky dotaz: tajili jste to v práci do toho 3.měsíce? Já budu mít jednou strach to tam ihned říct, ale zase oni už to asi nějak čekají a stačilo, abych měla průjem a byla doma a už šli o mě zvěsti. :grinning: Takže pokud by v těch prvních 3 měsících byly nějaké časté návštěvy u lékaře, asi by bylo lepší to hned vyklopit, než se stresovat a vymýšlet si, že jdu k zubaři atd.
15. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
hele já šla hned na neschopenku a napřed s chřipkou a pak jsem byla na rizikovym :slight_smile: . my to zatim tajíme i doma, přece jenom ty první 3 měsíce jsou nejhorší a po tom mém začátku kdy byly jen nervy jsme zatim nic říkat nechtěli. ale myslim že to tuší všichni :wink: , jen my si myslíme jak hezky mlžíme :grinning: . Záleží na tobě, řiakt nic nemusíš. zase tak často k doktoru se nechodí pokud je vše ok. já chodila často protože v děloze nic nebylo a tak bylo podezření na mimoděložní a pak zase že se plod nevyvíjí jinak se jdw tak po 3 týdnech :wink:
15. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Chicoola: Hlavně se obrň proti řečem typu: Neupínej se na to, nemysli na to, atd. To fakt moc pomůže... :angry: No, u mě to bylo jasné. Já byla okamžitě doma na rizikovém. V pondělí jsem zjistila že jsem těhotná, v úterý jsem měla dovolenou a šla jsem na krev kvůli hodnotě HCG, které mi vyšlo 883 a ve středu už jsem měla neschopenku a byla jsem v 5 tt. Takže je to čistě na tobě. Pokud nemáš zdravotní problémy, tak to říkat nemusíš, ale počítej s tím, že se krásně může stát, že budeš zvracet jako "Alík" a neutajíš to. K doktoru jsem šla prvně v 6 tt - to viděl "puntík" :slight_smile: potom v 7 tt, to bylo už srdíčko, potom v 9 tt na kontrolu, potom ve 12 tt na I. trimestrální screening a teď jdu ve středu, což bude 14 tt. Některý doktor zve často, jiný ne. Já chodím po 2 až 3 týdnech. Nevím jaký máš kolektiv v práci, jaké je tam prostředí co se týče psychiky, ale já byla raději hned doma i kvůli zdravotním problémům, které mám.
15. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak jsem psala paní kvůli džínam tak uvidim co napíš. Jsou za super cenu a z anglie nový takže by mohly být ok. On jí od rána do večera :slight_smile: . Manžel mě říkal že jsem si je měla objednat už min týden :wink: . Já chtěla čekat až jestli bude vše k ve středu ale myslim že jo, nic mě neni a břicho roste :grinning: tak uvidim kdy dorazí. včera jsem ještě prala a i džíny a vždycky jsou pak menší tak ty neoblíknu už asi vůbec a v čem půjdu ve středu fakt netušim :unamused:
15. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Tak to dej potom vědět co ti paní napsala. Ještě že jsem si je koupila tak brzo, protože teď bych taky neměla v čem chodit. A nemáš třeba nějaké kalhoty, které končí pod bříškem? To víš, jakmile je vypereš, tak je sloveno. Dneska je venku šíleně. Teď jsme přišli z vycházky - uff. Za dvě hodiny jdeme znova a potom jedeme na grilování.
15. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Taky jsem je měla koupit dřív, ale když oni furt byly ok a včera už ne :slight_smile: , navíc přece jenom začátek těhu byl dost stresující tak jsem ani nevěděla co bude, teď si myslim že to je to ok tak ani do středy nečekam :wink:. nějak mě nedošlo že už začnu 12tt a u Vikína jsem taky ve 12tt musela kupovat kalhoty :wink: . Já ani venku nebyla, je tam fakt hnusně, už se těšim až bude říjen :slight_smile: . Tak si užijte grilovačku a pořádně se najez a´t mimís nemá hlad, my máme k večeři kuřecí salát, tak se docela těšim :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
Jo, holky díky, uvidím tedy jednou jaký to těhotenství bude a podle toho to buď řeknu nebo ne. Ale myslím, že bych právě z těch výmluv měla akorát stres a to je vždy špatně. A právě to zvracení a tak. Tam už to každej stejně čuchá, že to brzy přijde, tak stačí malý impuls a bude jim to jasný. Jinak kolektiv v práci je dobrý, kdyby šlo všechno hladce, moc ráda bych tam byla až do konce. No tak uvidíme, až to bude aktuální.

Jitko, já jsem jinak proti těm řečem typu nemysli na to obrněná. Hlavně to ví fakt jen hrstka lidí, že se snažíme, tak nikdo neprudí, nikdo se nevyptává. Zatím jsem ale opravdu psychicky pozitivně naladěná. Každý měsíc, když to nevyjde, je to trochu zklamání, ale zase ten nový měsíc mi vlévá optimismus do žil. Jediný, co už jsem si zakázala a co mě trochu vyvádělo z rovnováhy, je čtení některých alb tady na koníkovi, radši nevědět, co se všechno může stát, tak už to nečtu.
16. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Ahojky, omlouvám se že odpovídám až teď, ale z grilování jsme přijeli v 1 ráno, pak honem vykoupat a na kutě. Do toho jsme ještě cestou domů volali policajty, protože na protějším rohu jak je Plzeňka, tak byli dva kluci na zemi, nevěděli jsme jestli jsou zranění, nebo v podroušeném stavu, pak si manža všiml, že ten jeden má číro a veliký kanady na nohách, takže pankáči. Zavolali jsme policajty a byli totálně na šrot. Ale nemohla bych odjet, aniž bych věděla že je o ně postaráno. Ale pustit mi tam manža nechtěl, aby mi neublížili. No a včera ten výlet na Karlštejn. Bylo to krásné, ale to horko... Vyšlapala jsme 430 schodů do hradní věže, takový jsem pašák :grinning: no a pak jsme si cestou dolů dali v jedné hospůdce oběd a tradá k autu. Cestou dolů už jsem cítila že jsem strašně otekla. Pulsovaly mi nohy a snubák nešel sundat dolů.

Markét, tak co ty kalhoty? Už se ti paní ozvala? Já se pojedu o víkendu asi podívat do Olympie, prý mají hezkou těhu módu v HM, tak tam jenom juknu a koupíme něco až v září. Až mi budou tyhle džíny těsnější.

Chicoola: Víš já si taky myslela že jsem obrněná, ale vždycky mi to částečně naštvalo a zabolelo když to někdo řekl. Jenomže ono bylo těžké se na to neupínat, když jsme měli 6 měsíců na to otěhotnět normální cestou. Já říkala Markét, že doma nemám ani žádnou těhu knížku. Vedu si akorát těhotenský kalendář, který jsem dostala od kamarádky a to stačí. Máš tam základní informace co se děje s miminkem a s tebou a ne žádné katastrofické scénáře. Ono to potom na psychické pohodě moc nepřidá. Já si říkám že bude vše v pořádku a hotovo!!!
17. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj, těhu džíny mě pošle na dobírku buď dneska nebo zítra :slight_smile: . Dneska jsem jela na diabetologii a měla jsem jen blbě nastavený vpich, takže vzorek krve byl moc malý. Zítra mam volat doktorce na výsledky a pokud mam hodnoty jaký mam tak mě vezme asi dost brzo. Takže tenhle týden bude asi dost rozlítaný :unamused: . Tak HM okoukni jo, myslíš že 1 kalhoty na celý těhu nevydrží :wink:
17. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
No tak vidíš, co udělá jedno blbý nastavení, viď :slight_smile: Já mám teď taky pěkně rozlítáno a zrovna má být takový pařák... Určitě si budu muset někde koupit ještě jedny džíny, protože ty co mám jsou odlehčené a tenoučké na léto a jsou tak akorát do toho 5-6 měsíce. Pak už mi 100% nebudou a hlavně by mi v nich byla pěkná zima. Kamarádka měla 2 pláťáky, 3 džíny a ještě lacláče, takže to já jsem s dvouma kalhotama čajíček :slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Fakt jo, tak to jsem teda naivka :grinning: , já myslela že 1 džíny vystačí celý těhu. Tak pak poreferuj jestli něco maj v Olimpii :slight_smile: . Lepší vidět na živo než přes net. U těhle byly napsaný takže jsou větší než ty moje tak snad nějakou dobu vydrží :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Já fakt vydržím maximálně měsíc a pak mě budou škrtit. Vyrazím se tam podívat a napíšu ti. Taky jsem si myslela že vystačí jedny na těhu, ale prodavačka mi při nákupu těch co mám vyvedla z omylu a když mi kamarádka předvedla svoji garderóbu, tak jsem držela ústa a krok :grinning:
17. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Aha, já minule měla lacláče a ty vydržely až do konce :wink: , jenže te´d chci klasický džíny, tak kdyby měli v Olimpii výběr tak by to bylo jednoduší než přes net :wink: . jen jsem zvědavá na ty ceny :wink:
18. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Tak lacláče jsou lacláče, ty s tebou rostou, že jo. V Olympii výběr je 100% - už jsem to slyšela z vícero stran. Kalhoty prý okolo 900,- - 1.200,- Kč, což docela jde. Takže já to omrknu a dám echo :slight_smile: Co je jinak nového? Zítra máme tu kontrolu, viď. Já jdu v 16.30 hod., a ty?
18. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj, já jdu na 9 tak snad bude vše ok, kalhoty už přišli tak jdu v nich a po 14h musim na diabetologii. nasadí už inzulín. tak pak si dáme vědět :wink: . kalhoy jou trošku vtší ale celý těhu asi nevydrží :unamused:
18. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
A jaké jsou kalhoty? Pěkné? No jo, injekce jsou hnus, ale to zvládneš! Já si ty moje fakt krásně vypočítala že mi vystačí do podzimu. Ale v září musím něco koupit. Buď koupím v tom HM, nebo zase na Doubravce v tom krámku 2v1. Je tam moc ochotná prodavačka a mají veliký výběr kalhot. Jsou sice dražší, ale co, když si třeba v HM nevyberu, tak nahá chodit nebudu.
19. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.