• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
Tak fusak bude potřeba a využiješ ho i další zimu :slight_smile: , já bych i do tý zavinovačky šla jenže nevim jestli mimís bude rád v zavinovačce :wink: , Viki už na JIPCE řval když ho dali do zavinovačky, doma jsem měla 1 a dopadlo to tak že jí měl v postýlce a jen na ní ležel :unamused:. Uvidíš co tě řeknou, já do toho nejdu a myslim že u mě by to ani neprošlo, nesmíš mít rizikový těhu což cukrovka je a 30 000 nedam, vim že to může sice dítěti jednou zachránit život, ale ne vždy a nevim jestli v Plzni to vůbec dělají? Pokud Vám to řekli na genetice tak bych tomu věřila min na 80% a pokud se Vás zeptal jestli to chcete vědět. Je jasný že třeba kolem 17tt to je vidět líp. Já jsem zvědavá ve čtvrtek, ale spíš až pak kolem toho 17tt ale ono to uteče :wink:. Já sladký teda nesmim, ale jak jsem upekla ty rohlíky tak jsem si dala kafe a 1 rohlík :unamused: a to při Vikínovi bych do pusy nic sladkýho nevzala :wink: . ve výsledku je to jedno co to bude, hlavně když bude mimís ok. jen mě trošku štve že kdekoliv mají větší výběr na holky. Byl dost problém sehnat i blbý džíny na kluka :unamused:.
30. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Já uvidím co mi na to řekne ten gynekolog z genetiky a potom můj gynekolog a podle toho do toho půjdu nebo ne. Dnes jsem měla u oběda zřetelně šišaté břicho :slight_smile: všiml si toho i manžel a tchýně, ale pohyby zatím ještě nejsou cítit jenom bylo vidět že je bříško šišaté :slight_smile: Jasně že je jedno jestli je to kluk nebo holka, hlavně když je miminko zdravé a mamina taky!!! Do té Olympie jedu až dneska, tak ti večer napíšu co a jak.
30. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Jsem zvědavá co kdo bude říkat. Tak přece jenom už jsi v 2 trimestru takže teď už za pár týdnů pohyby mít budeš :slight_smile:. Je fakt ž každá tak trošku chceme něco víc ale nakonec je to jedno, každé pohlaví je v něčem horší a v něčem lepší :grinning: . Tak pak dej vědět a´t jsem v obraze :sunglasses:
30. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
No tak přijde mi, že tam toho podzimního a zimního zboží moc neměli. Nevybrala jsem si vůbec nic, tak si zítra jedu pro kalhoty opět do toho krámečku 2 v 1 na Doubravce. Takže jsem zklamaná... Potřebuju ještě nějaká trička s dlouhým rukávem, nejlépe obyč bavlnu. No a alespoň 2 svetry na zimu. Ach jo... Nikde nic nemají.
30. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Tak to docela koukam, já to pak někdy na konci září omrknu :grinning: . Možná zkusim i velký tesco a v CaA někdy taky mají pro těhotný ne. Přes net si vezmu jen těhu tričko a ten těhu pás :slight_smile: , ale asii někdy na začátku října. ty džíny budou asi potřeba, protože tyhle mě jsou tedy te´d super ale látka je spíš slabší a myslim že tak do října mě budou. V nejhoršim vezmu od nextu, nechces e mě lítat po Plzni a výsledek bude že stejně nic mít nebudou :frowning2:
31. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
No tak v CaA jsem byla taky a tam je to vysloveně hnus. Ten styl džínů... hrozný!!! Kamarádka si je tam kupovala před 2 roky docela pěkný, ale co jsem včera viděla, tak můžu říct, že 60 mi skutečně není. Dneska se pojedu podívat do Galerie Dvořák, tam mají v 1 patře dětské zboží a těhu oblečení, tak tam juknu a ještě do toho krámečku 2 v 1 :slight_smile: Ale dost mě překvapilo, že všude ještě dojíždí léto a z toho podzimního a zimního zboží nemají skoro nic, nebo jenom pár kousků.
31. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Tam tedy nevim, v tý galerii Dvořák. Já bydlim 5 minut od Billy ale co vim tak spíš mají na mimina a na těhule džíny jsem neviděla. už to vidim že budu objednávat přes net :frowning2: . Sice bych si je ráda zkusila ale zase chci džíny který alespoň budou vypadat hezky a ne jako pytel od brambor :unamused: . A na MMB vim že od nextu je sndno prodam :wink: . Já si myslim že zimní bude až na začátku října :wink: . Tak pak dej vědět jestli jsi něco sehnala ale v galerii Dvořák asi nic moc, já tam tedy něco chtěla už dřív ale nic moc :unamused:
31. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
V té Galerii Dvořák už jsem byla tak před 2 měsíci a je to maličký krámeček v 1 patře. Mají tam kojenecké zboží a těhu oblečení a džíny byly okolo 900,- - 1200,- Kč. Tak tam chci taky hodit oko :slight_smile: Já přes net objednávat nebudu. Podle mě to zboží ještě přijde, nebo něco objevím během dneška :slight_smile: No nejhezčí věci mají prostě na té Doubravce v tom 2 v 1, takže je mi naprosto jasné, že skončím tam :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
No tak beru zpět. V Galerii Dvořák jsem byla a mají tam totální ho.... a prodavačka úplně mimo. V létě tam měli docela pěkný kalhoty, ale teď je to totálka... No a v tom 2 v 1 mají krásný kalhoty, ale jsou mi krátký, takže to mám zkusit za dva týdny znova. Dostali tam i manšestráky a melírovaný kalhoty. Ty co se mi líbily, tak jsou mi prostě jako ustřelený kecky.
31. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj, to mě pak budeš muset říct kde je to na té doubravce :slight_smile: , mě přes net nevadí objednávat. většinu věcí na Vikína a pak na mimíse budu brát přes net ale na sebe ty kalhoty bude zajímavý. radši bych koupila osobně a když nic nebude tak co naděláš :unamused: . ode dneška je mě zase celodenně blbě a začínam se smiřovat že to hned tak nezmizí. Ani nevim co si mam dát k večeři :wink:
31. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Je to Těhotenská móda 2 v 1 když to zadáš na netu, tak ti to určitě vyjede. Já už jsem fakt zpruzená. No na sebe kalhoty chci vyzkoušet, protože se v tom musím cítit dobře, takže pokud nic nevyberu do konce září v Plzni, tak si uděláme výlet do Prahy a hotovo. Někomu je blbě celé těhotenství, tak možná to schytáš taky... Mě už to naštěstí přešlo.
31. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz
uvidíme,ještě mam čas a myslim že na konci října budou mít nové zboží tak pak to zkouknu :slight_smile:. Včera mě bylo dost blbě tak uvidíme co bude dneska :wink: , ale spíš se s tim smiřuju, že to bude jako u malýho. U toho jsem začla zvracet až po 16tt :unamused: tak si říkam že to bude rozhodující. Třeba mě jen něco nesedlo k jídlu. Dneska mam k snídani jen jogurt a jsem zvědavá jestli mě i po jogurtu vylítne cukr :unamused: , protože ač mam k snídani předepsaný potraviny tak je to vysoký tak to zkusim prohodit- k snídani jogurt a na sváču rohlík a lučinu :wink:
1. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Taky si myslím že to zimní zboží přijde až později. Nějak jsem to nikdy neregistrovala kdy co přijde do krámu za zboží. To je ale divný že ti ten cukr lítá i po předepsaných potravinách. Třeba to teď bude holčička když je to jiný než u malýho :wink: Co by si raději?
1. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj tak po jogurtu hodnoty ok a k svačině jsem si dala to co jinak na svačinu a po obědě hodnota taky ok. takže si myslim že mě to zvedá pečivo když si ho dam hned ráno :wink: . teď si dávam bramborovou buchtu, jinak mě nechutná a te´d jo :slight_smile: . uvidíme co tam je, těhu je o dost horší než minulé ale podle toho se to řídit nedá. Mě do doby než to budu vědět je to jedno a pakse budu těšit na pohlaví co bude, ale vim moc dobře že sice každá řekne aby dítě bylo zdravé ale vždycky chce něco trošku víc. A asi bych trošku radši holku :wink: , možná i proto že manžel by byl rád a víc dětí už mít nebudem tak je poslední šance. A je divný že min těhu jsem měla jen klučičí jméno a furt jsem koukala na klučičí věci a teď mam zase jméno na holku a koukam jen na holčičí oblečení :slight_smile: tak uvidíme jestli to je intuic nebo jen přání. Minule jsem strašně chtěla kluka :slight_smile: . A teď hlavní zpráva dne: nevydržela jsem a volala si na výsledky screeningu už dnes a nevim teda riziko ale je prý vše v pořádku :grinning: tak jsem fakt š´tastná a teď bych si mohla těhu už užívat ne, nebýt nevolností :slight_smile:
1. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
A jaké jméno máš pro holčičku? Je dost možné že ti cukr zvedá to pečivo. K tomu screeningu moc gratuluju! Tak si tam přeci jenom zavolala :slight_smile: já to taky nevydržela. To čekání nemá konce. Já začínám být strašně ubrečená. Všechno je mi hned líto a tak nějak pak začnu bulet...
1. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Já nevolala na genetiku ale ke svýmu doktoru a vzhledem že krev brali min úterý tak jsem si řekla že by výsledek už mít mohli :slight_smile: . jsem fakt ráda že alespoň vím že je mimís ok. Pečivo to zvedá ale jím tmavé a ještě k tomu zeleninu a asi hned ráno je o moc a to mam fakt 1 sojový rohlík, tak to co mam na sváču budu jíst k snídani a snídani až jako sváču :slight_smile: No já mam na holku jméno Sofie ale manžel to ještě neví :grinning: . J mam radši méně obvyklé jméno, jen teda vim že zrovna Sofii dává každá 2 ale mě se líbí už od doby snažení a na kluka zatim jméno fakt nemam :wink:. I mě vadí pojmenovávat po rodičích. manžel už je v rodině 3 a je to trapný :unamused: , mě se to fakt nelíbí a spíš méně častý ale asi zase ne exotický :slight_smile: . celý těhu furt čekáš vlastně na nějakou kontrolu. já jdu te´d do tý rizikovky a na diabetologii a uvidim co na diabetologii. Až to budu mít v normě tak tam budu chodi tak po 3tt a většinou se chodí ve čtvrtek když se jde do rizikovky :wink:
1. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Ono je lepší si zavolat o výsledek pro takový ten klid duše :wink: To je docela síla že si dáš jeden rohlík a takhle ti to vylítne... Sofinku mají naši kamarádi :slight_smile: Je to hezké jméno, ale musíš k tomu mít to správné příjmení. No jako po rodičích, tak to je fakt blázinec. Nikdy bych to neudělala!!! U nás se tento zvyk také dodržoval a je to prostě pitomost. No já jsem zvědavá kdy si mě pozve na kontrolu zase můj doktor, protože za dva týdny jdu na tu plodovku, tak jestli hned potom, fakt nevím. Já chodím na hematologii každé 4 týdny, to se prostě nedá nic dělat.
1. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
No dneska si dam zase jogurt a uvidim a rohlík zase na sváču :wink: . tak to kdyžtak doktorovi řekni protože pak máš mít klidový režim :wink: . Víš co já zse nijak nehrotim jméno a k omu vhodné příjmení. mě spíš vadí když jméno jednim písmenem končí a příjmení tim začíná :unamused: , ale holka se jednoho dne nejspíš příjmení zbaví a bude mít třeba takový který se ke jménu nebude hodit vůbec :slight_smile:. Každá máme něco a zase vim že každým týdnem se blíží konec :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
On to ví kdy jdu na tu plodovku, ale podle mě si mi pozve hned v tu středu. Klidový režim je třeba údajně tak 3 dny, ale doporučují týdenní neschopenku... No uvidíme. Odpoledne budu moudřejší. No u nás máme vybraná česká jména. U holčičky z důvodu že se nám líbí a že se jednoho dne vdá a nebude to hloupé. Takové ty extrémy jako Jesica apod., to už je moc... I takové jsou maminky.
2. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak uvidíš, hlavní je jak se pak budeš cítit. Pokud by ses cítila blbě tak bych klidně izavolala a nechala ko až třeba o týden dýl. Mě se nelíbí ty jméno co má každý druhý dítě a radši méně obvyklá ale ne zase extrém :wink: , to už mě přijde dost divný a pokud má někdo typicky český příjmení tak je to spíš k smícu. I proto jsem chtěla Viktora, v kalendáři je ale ve škole jich nebude 5 :fearful: Ale u kluka teď nějak vůbec netušim :wink: . Až budu vědět co čekáme tak začnem vymýšlet, ale Sofii v případě holčiččky bych si ráda prosadila :grinning:
2. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
No tak na kontrolu jdu skutečně tu středu po plodovce :slight_smile: tak uvidíme. Pokud mi nebude dobře, tak to oddálíme o týden a hotovo. Já myslím, že si ženská to co chce vždycky prosadí když je teda šikovná. Jinak kontrola dopadla dobře. Miminko roste tak jak má, pěkně s sebou mele a pan doktor nám říkal že to skutečně vypadá na tu holčičku :slight_smile:
4. zář 2009 v 00:12  • Odpověz
Tak uvidíš jak ti bude. Pokud se nebudeš cítit tak je lepší zavolat a přeobjednat se. Já byla včera v rizikovce a v úterý jdu na genetiku ale někam na Bory :unamused: . Jsem zvědavá co tam se mnou budou dělat když screening dopad na 1 a včera doktor říkal že vše odpovídá tt a zatim cukrovka na mimčo nepůsobí :wink: . Má 7,5cm a fotku mam v albu a je hezčí než minule takže kvalita UTZ dělá hodně. Jediný plus že uvidim mimíse na UTZ a třeba naznačí co to bude. Mohli by ne , budu 14+3tt. Já si myslim že na genetice se v pohlaví neseknou :wink:, gratuluju k potvrzení holčičky. manžel mě včera řek že u Vikína jsem takhle velký břicho teda neměla :grinning: a jinak do rizikovky a na diabetologii jdu až 1. října. myslíš že na genetice mě budou brát i krev nebo spíš jen ten UTZ. Jdu tam jen kvůli cukrovce, můj doktor říkal že genetika když nemáme rodinnou zátež je zbytečná a tady zase že tam mam jít a hned mě objednali :wink:
4. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Na genetiku na Bory? O jediné genetice o které vím a kam také chodíme, tak je skoro u Olympie. Fotka je pěkná, už jsem to omrkla ráno, ale nestihla jsem ti odepsat. No u doc. Lošana nám to řekli už ve 13 tt, ale netuším jaký ultrazvuk budou mít na těch Borech. To fakt netuším co tam budeš dělat. Podle mě je to kvůli tomu potratu, protože kvůli cukrovce se mi to nějak nezdá. Kolik ti vůbec je?
4. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj tak jsme doma o tom mluvili a pak manžel přišel od známýho a mají roční dvojčata a ona v těhu byla taky na těch Borech a byla do konce těhu venervené. Prý jí jen strašili že sice na UTZ to vypadá ok ale může být něco špatně a že jedině plodovka je na 100% a takový kecy :frowning2: . A já měla myslim nervů už takhle dost a myslim si že když můj doktor říkal že genetika je zbytečná a i na UTZ vypadá vše ok, screening dopad na 1 neni důvod. navíc tam byla mladá dokorka tak asi chtěla být aktivní :unamused: a sestra mě hned objednala takže nikam nejdu. Volala jsem k Lošanovi, už jsme tam byli 2x a že když screening dopad ok tak mam přijít až mezi 17-18tt takže tam jdu až 29. září :wink: . mam tam jít kvůli cukrovce i když mě to prostě přijde zbytečný ale jediný plus vidim že mimčo uvidim na UTZ a pak se rovnou objednam na 3D UTZ :slight_smile: . navíc genetika v černicích je ok a i screeningy tam posílají a myslim prostě že u nás žádný problém neni. I po potratu řekli že jsme ok a šlo o náhodu :unamused: . Bylo mě 29. Už vidim jak doktor bude koukat že mam jít na genetiku, ale mam právu jakékoliv vyšetření odmítnout a radši si počkam než se stresovat. Kdyby screening dopad blbě tak neni co řešit ale takhle..... I včera doktor říkal že vše vypadá dobře a zatim ani cukrovka na mimčo nepůsobí. takže 29.9. možná budem vědět co tam je :slight_smile: . A myslim že s potratem to nemá co dělat. ten byl v roce 2004 a kvůli tomu jsme tam, byli, navíc jsm potratila v 5tt což potratí 30% těhotných :frowning2: . A ještě mě sestra pomalu seřvala že nemam zprávu z genetiky schovanou a že na Borech jí budou chtít. Takže jsem to vyřešila myslim nejlíp a zase mít každý týden UTZ nemusim. jen mě trošku vadí že na UTZ jdu 29 a hned 1 do rizikovky :unamused: . Ten UTZ asi trvá déle vi´d než u klasický prohlídky :wink:
4. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Jako je to tvoje rozhodnutí. Já bych vyšetření neodmítala. Taky jsem odběr plodovky neodmítla. Dnes mi volala kamarádka přesný popis :slight_smile: má to za sebou a v pohodě. Ale rozhodně bych nešla na genetiku jinam než k Lošanovi. Dohodni se tam s nima jestli plodovku ano, nebo ne. Oba dva screeningy pokud jsou negativní, tak je 60% mimi zdravé a po odběru plodovky je to 99%. Takže já se nerozmýšlím. Po odběru plodovky už budu v klidu. Rozhodni se jak myslíš. Určitě je mimčo v pořádku, ale pro klid duše bych to neodmítala.
4. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
ne mě plodovku ani nikdo nedoporučil :wink: , já psala že jí oni do plodovky nutili za každou cenu a to i když se ví že u dvojčat je to dost rizikové :frowning2: . Takže na genetiku jsem řekla že půjdu klidně, ale taky radši k Lošanovi :wink: . víš co kdyby mě to tam řekli že bych měla jít tak jdu to je jasný. Ale když jsem tam volala a řekla že mam cukrovku tak se ptala a co k tomu :wink: že pokud by byl špatný screening tak mě vezmou hned ale takhle stačí jen na ten velký UTZ. Uvidíme co bude pak, jen je divný to proč minule jsem nikam nemusela. Spíš to vidim na extra aktivní sestru, hlavně se ptala jestli vůbec dodržuju dietu :wink: . A viděla že mam brýle a prý jestli už jsem byla na očnim a i na diabetologii řekli že nemusim, že tam posílejí jen ty co maj silný dioptrie :wink: . tak uvidim co mě řeknou tam :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Tak to nedokážu posoudit, ale i ta aktivní sestra si to musí umět u lékaře odůvodnit proč tě pozvala, takže bych to zas tak "aktivně" neviděla. Tak uvidíš co ti řeknou tam. Mě budou brát plodovku v 18 týdnu, takže uvidiš jestli budeš muset jít taky.
4. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Uvidíme :wink: , jen si myslim že u lošana nenutí každýho a spíš to doporučí jen když je potřeba. U vikína jsem tam byla na krev a pak jsem tam ani nmusela na UTZ, že neni důvod. tak uvidíme co řeknou. Právě že mě objednali na genetiku a až doma jsem zjistila že je to na ty bory, já právě myslela že máme jen genetiku v černicích :slight_smile:. 23 jdu do poradny tak se s doktorem domluvim aby mě dal doporučení :wink:. . ono se to nezdá ale nějak to rychle utíká :wink: . Koukam že už mě tam naskočil 15tt. J8 to beru tak že když 3 doktoří kteří dělají v oboru 10-20 let a řeknou že genetika u mě nemá cenu a pak čerstvá doktorka že si tam teda mam dojít na UTZ tak to beru trošku s rezervou a i na genetice by mě asi chtěli vidět dřív než v 18tt a neznam nikoho s cukrovkou kdo by musel na genetiku :unamused: , ale zase mam zkušenost že Plzeń je jiná a co se jinde neřeší tak tady ano. A zase budu v klidu a budu mít velký UTZ a rovnou se objednam na ten 4D UTZ :slight_smile: . Jen teda chudák manžel když jsem mu řekla že mam mít doprovod tak proč zase spermiogram :grinning: . až dneska jsem mu vysvětlila že o něj tam ani moc nejde :wink:
5. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Uvidíš co ti řekne doktor, já fakt netuším. Od rána tady vrtají jako praštěný. Dodělávají nám fasádu. Už to vrtání posloucháme 3 týdny a fakt už mi to sere. Chci se vyspat!!!
5. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak to tě fakt nezávidim :unamused: . Manžel už dodělává oběd tak jsem zvědavá kolik budu mít cukr po smaženym sýru :wink: . Jsem se dokopala a hodila suroviny do DP a udělam Vikínovi záviny :wink: . Ale dneska jsme říkali kolik toho sní :slight_smile: . Ráno housku se sýrem, pak misku s ovocem a ještě mě sněd 1 párek :slight_smile: . jestli i 2 dítě bude žrout tak nás jednou sní :slight_smile: . Jinak nevolnosti zatim ustupují a je mě trošku nevolno jen ráno než se nasnídam tak uvidíme jestli tentokrát se jich zbavim úpně a ne před porodem :wink: . Jinak asi v úterý půjdu na kožní a necham si vypálit bradavici, sice malinká ale vadí mě :unamused: , ještě kouknu na netu na naší pojiš´tovnu jaký mají balíčky pro těhotný, že bych to využila na vitamíny. Platim za 460/ měsíčně tak kdyby něco proplatili zlobit se nebudu :grinning:
5. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.