• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
To jsem ráda. S manželem se snažíme od ledna a zatím stále nic.. :frowning2: Pomalu a jistě začínám být nervozní, hlavně z toho důvodu, že se nás každý ptá, kdy konečně budeme mít mimčo a to mi vadí asi nejvíc :angry:
23. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Určitě to přijde, uvidíš. :wink: To jak sie lidé vyptávaj je asi dost nepříjemný, ale snaž se to nevnímat, ať nejsi ještě víc nervózní :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
Díky za podporu :slight_smile: Snažím si to nepřipouštět, ale je to ve mě i když navenek to nevypadá. To dělám silnou. No, doufám, že teď se obrátí pozornost na mojí sestru, která každou chvíli bude rodit :slight_smile: a nebo to bude ještě horší. :unamused:
Jdu do hajan, krásnou dobrou noc :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobrou :wink: :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
Petra177: Ahoj Petro, tvoje pocity chápu. Jsem vdaná 2 roky. Manželovi je 34, mě bude za dva týdny 26. Všichni se ptají kdy budeme mít rodinu atd. A nejvíc bylo, když jsem byla týden po operaci děložního čípku (měla jsem permanentní krvácení) a manželovo babička přišla a naprosto s chladným obličejem mi řekla větu: "Aby s tebou vůbec Pepa mohl mít děti..." To byla jedna pecka. A další byla, když nám po všech mých zdravotních peripetiích doktoři dovolili mít mimčo, tak jsme v lednu šli na genetiku. Tatí byl u mojí babi vyzjistit takový ty věci jako kdo kdy umřel a na co a tak, prostě všechno co tam potřebují a babi mi asi za dva týdny volala jestli už víme, jestli to bude chlapeček, nebo holčička. Já se zmohla jenom na to, že jsem jí řekla, že těhotná nejsem a pak jsem brečela jako malá holka. Spousta lidí to nemyslí zle, jen se prostě "mimochodem" zeptají, ale jsou tací, kteří to udělají cíleně, a těmi se nesmíme nechat zlomit.

Ono to přijde. Dřív, nebo později budeme těhu všechny a potom budeme vozit kočárky společně :grinning: Tak nevěš hlavu, všechno se podaří a bude zase dobře.

Pa pa a dobrou noc.
24. kvě 2009 v 00:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno :sunglasses:
24. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
24. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, doufám, že vám nevadí, že se k vám taky přidám. Jsem z Plzně a po neúspěšném IUI jdeme v září na první IVF. Docela mám i strach, jelikož nevím co mě čeká, ale moc si přejeme miminko a uděláme pro něj všechno....
24. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Ahojky, to je jasné, že to nevadí. Jak dlouho se snažíte o mimčo? A kam chodíš do Smetanky, nebo jinam?
24. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky Jitko, my se snažíme o miminko přes rok a chodíme do Natalartu. Manžel má špatné spermio a já moc dlouhé cykly. Kolem 62dnů... A co vy?
24. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
My půl roku. A v červnu jdeme do Smetanky. Ještě nevíme jaký je u nás důvod, ale musím otěhotnět co nejrychleji kvůli neurologickým problémům, víš.
24. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky, poraďte mi prosím, mám takovej problém, HA mám už 5 měsící vysazenou, docela se mi to zpravidelnělo ale dnes je to přesně 14 dní od 1. dne poslední MS a objevilo se mi slaboučké krvácení, je to :unamused: normální???

Jinak vítám win :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Ty brďo, tak tohle se mi nikdy nestalo. Zkus raději zavolat na gyndu, jestli ti poradí alespoň po telefonu. A těhu být nemůžeš?
24. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ne to ne.
25. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
ahojky, holky a kolik vám je let? mně bude 29
25. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
mně bude v červnu 25...
25. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, já byla ve smetance 2x na IVF a pokaždé se povedlo. Přístup tam teda není nic moc, tak alespon moje zkušenosti, ale jsou to odborníci, tak to člověk musí překousnout.
25. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak mě bude za chvíli 29 :unamused:, nějak to letí. do 30 let chci být alespoň těhu, porodit asi už nezvládnu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Mirasku to krvácení je možný, já to tak taky párkrát měla, když jsem nebrala antikoncepci. Ale raději se zeptej na gyndě.
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky

tak mně je 27 (28 mi bude v září) a ráda bych první mimčo zvládla do 30 :confused: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Ale tenhle měsíc se to opět nepovedlo :frowning2: , protože včera měla přijít mrcha. Včera sice nedorazila, ale dneska ráno už jsem začala špinit, takže na mě asi zase nezapomněla :angry:
25. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
:unamused:, já včera měla poslední utrogestan takže počítám ve středu nebo ve čtvrtek dorazí :unamused:, ale tentokrát je mě to už jedno a volam ke svýmu doktoru a do natalartu :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Mand a Esterko!!! :wink: Ahoj ostatní!

U nás na tématu mrtvo a bodejď by ne - vy kecáte tady!!!!!! :grinning: :grinning:

Zdravím všechny Plzeňačky - tady už to téma jednou bylo a bývalo tu dost veselo!
25. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
PS: mě taky pomohli ve Smetance!
25. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
martis: ahoj, to bývalý plzeňský téma si pamatuju, chvilku jsem tam taky chodívala. Byla tam tehdy tetes, evamik atd., viď :wink:
Jinak tobě gratuluju k těhu :dizzy_face: a přeju, abyste se dočkali holčičky :wink: :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Aji, děkuju, snad se dotřetice zadaří!

Já si tě taky trochu pamatuju.... To témátko a holky - ano, to je ono! A Evamik má už holčičku a Tetes čeká dvojčátka - páreček... Kropi a Mand se sem ozvaly, Judit má chlapečka, Dadulam se stáhla a Mikirce nešlape MK....

Tak jsem naprášila všechny, na které jsem si vzpoměla :grinning:

Jinak - my se teď snažili 1,5 roku a rozlouskli to až ve Smetance. Můj Dr. do mě ládoval 1/4 roku Clostilbegyt a úplně zbytečně. Na vině byla štítná žláza :unamused:
Ale hlavně, že se zadařilo a teď "jen" aby bylo vše OK.....
25. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ahoj hoky, teda tady se to rozjelo :slight_smile: Já jsem dneska líná i koukat v tom pařáku :sunglasses: Jinak dneska den blbec. Pracuju od 7 hod. - zaspala jsem - vzbudila jsem se v 6.40, vlasy jako rozzuřenej Beethoven, nejel výtah, na každém semaforu červená, napálil do mě málem jeden idiot co neví, že má dát přednost protijedoucím a vrchol všeho - do práce jsem přilítla v 7.03 - hrála jsem si na Supermana :slight_smile: Prostě den jako vymalovanej :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
jito: teda to jsi měla ráno, občas se mi to taky stane, a pak je celej den takovej hektickej a prostě katastrofa :wink: :slight_smile: Uvidíš, zítřek bude lepší.... Já už teĎ pojedu z práce a jedeme se vykoupat k manželovo rodičům do bazénu...už se těším...tady v Chebu je vždycky počasí horší než doma v Plzni, ale dnes je tu krásně :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Já to úplně nesnáším, když zaspím a nemám ani čas se v klidu nasnídat. Celý den jsem totálně rozhozená a nemůžu se z toho vzpamatovat. Prostě peklo. Já pojedu k našim asi až zítra. Za chvíli jdu zase venčit. Tak zatím pa a ještě se ozvu.
25. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky, tak mě je 26 a doufám, že se brzo dočkáme miminka :wink: O horku mi ani nemluvte. Dneska jsem byla celý den na slunku a teď mě zrovna není nejlépe... Jak se dlouho snažíte?
25. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.