• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
to Jitka: to mi povídej, já jsem zvyklá snídat pořádně a když se nenasnídám tak mi pak není nejlíp celej den :angry: Já jdu teď uklízet... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
win: já teda se teprv teď někdy v létě/po létě začnu snažit :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
no spíše "my" - samotné by mi to bylo asi prd platný :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Jejda, tak koukám že jste si řekly kolik vám všem je :slight_smile: Tak mě bude za dva týdny 26.

Já se fakt picnu. Tak jsem si chtěla zlepšit náladu. Zašla jsem si na solárko a mám připálený břicho. Já už fakt zalezu do postele, zamknu byt a nevystrčím nos, protože dnešek je fakt zlej sen...

No, já baštím ráno 2x :slight_smile: Jednou doma než si vezmu prášky, aby mi nebylo špatně a potom ještě uzobávám v kanclu u počítače :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky,dřív jsem nestihla reagovat. :wink:

Marti,ahoj!!! :grinning: Budeme kecat na dvou tématech? :grinning:

Aji,díky za pochvalu,o víkendu jsme byli v našem rodném městě. :slight_smile:

Jituš, mít dvojčata byl vždycky můj sen ,taky je máme v rodě,je to teda záhul.ted už konečně spí. :wink:

Mě pomohli ve Smetance,manža mizerný spermio a v rodě Dawna,takže jsme prošli genetikou a já si píchala injekce na ředění krve,mám trombofilii.

Jo a je mi 35 :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ještě zdravím Ramonnu!!!!!! Mám velikou radost,že se to zrovna Tobě povedlo!!!!! :slight_smile:

Murásku,Vy stavíte Na Výsluní? My bydlíme u přehrady :wink:
25. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Esterka610: No, u nás už máme 4 dvojčata v rodině :slight_smile: Byla bych ráda, kdyby se nám taky zadařilo, ale i jedno dítko by stačilo a bylo by skutečně vymodlené. Já mám roztroušenou sklerózu, takže kvůli tomu genetika už v lednu a tam mi zjistili Leidenskou mutaci a ještě jeden zmutovaný trombofilní gen, takže já si taky umím vybrat. Někdo na Smetanku nadává a někdo ji chválí, tak uvidíme.
25. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
teda Jito, obdivuju Tě, jak si silná a statečná...držím Ti strašně moc palečky, ať se Ti to povede.
25. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
tak mě bude v létě 29 a to jsem si vždycky myslela, že mimčo bude do třiceti. No uvidíme.
Začínám uvažovat o návštěvě buď Smetanky nebo Natalartu, ale ještě nevím. Je pravda, že mým dvěma kamarádkám pomohli ve Smetance. V Natalartu byla sestřenka a tam se to dvakrát nepovedlo a ještě měla hyperstimulační syndrom. Tak zvažuju, ale také spoléhám na přírodu. Nevíte ,musím mít doporučení od svého gynekologa?
25. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Mirasek: Mezník byl duben 2008, kdy jsem nemohla chodit, potom série chemoterapik a tímto zázrakem to stabilizovali, takže jsem pašák. Už jsem OK. Nikdy nevím kdy přijde další ataka, ale nad tím nechci přemýšlet, proto musím být těhu co nejdřív. Každý z nás je silný, ale ani o tom neví a při životním maléru to zjistí a bojuje.

Petra177: Doporučení mít nemusíš, ale je to výhoda, já si ho napsat nechala. Mě to táhlo do Smetanky, tak jsme tam objednaní, tak snad to dopadne dobře.
25. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky, užijte si krásný den plný sluníčka :slight_smile:
26. kvě 2009 v 06:24  • Odpověz
Ahojky,
Jituš,nenavrhli Vám vyšetření PGD? Na tu mutaci jsem si pícháš injekce na ředění krve.

Jsi moc statečná holka,zvládáš to skvěle!! Jsi bojovnice!! :slight_smile:

Petro,já na Natalart slyšela dost stížností,my museli do Smetanky kvůli genetice. Doporučení jsme měli z genetiky,ale můžeš se tam objednat sama.
26. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno, holky.
Jito: dnes jsem nestíhala pro změnu já, zaspala jsem a chvátala tak že se ani nestačila nasnídat a teď tu trpím... :zipper_mouth: Jd honem něco najít a pořádně to dojíst.... :wink:
26. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky,
Esterko taky si tě pamatuju, teda jako Kropinku ještě. Taky tě zdravím a děkuju. Zrovna procházím svým kritickým obdobím z minulého těhu, ale vše je v pořádku, tak tukám at je všechno ok. No jo měla jsem štěstí, dvě IVF a dvakrát se povedlo. :wink: Koukala jsem do albíčka máš krásný dvojčátka, moc gratuluju. :slight_smile:

Petruš doporučení od gynekologa mít nemusíš ale je to lepší. Někdo je spokojený ve Smetance někdo v Natalartu. Já třeba ve Smetance moc spokojená s přístupem nebyla, někdy dost drsný chování, ale slyšela jsem, že jsou lepší odborníci, těžko říct.
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj, tak tedy koukam že každá máme jiný zkušenosti s centrama. Ale asi je to logický ne :sunglasses:. Je jasný že když se někomu povede tak centrum vychvaluje a naopak. Já jenom slyšela že právě v instituto to jednání neni nejlepší a hned nutí do ICSI aniž by to bylo potřeba :frowning2: . Známá tam byla a z 20 vajíček jí zbyli jen 2 a tak neměla ani na zamražení. Nepovedlo se a hned je hnali do dalšího. Já šla tehdy do Natalartu a pro mě to bylo tam fajn, ale byli jsme jen na 1 konzultaci a pak už jsme tam nešli :slight_smile:. A teď se tam budu objednávat zase tak uvidíme jestli nám pomůžou :unamused:
26. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Esterka610: Ahoj, abych pravdu řekla, nevím co je to PGD, jdeme tam až v červnu, takže mi ty názvy zatím nic neříkají... Injekce si budu píchat až v těhotenství a nebo když bychom někam letěli, atd. On mi nezbylo nic jiného než být statečná, člověk se s tím musí srovnat :slight_smile: Taky mi nebylo nejlíp, to mi věř.

Mirasek: Tak jak si zvládla dnešek :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jitka86: tak nějak sem to zvládla, ale ještě jsem v práci, abych to všechno dohnala, mám dost práce. :wink:
26. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky, ono je to opravdu těžké se rozhodnout do jakého centra jít. Můj gynekolog mi napsal doporučení do Natalartu a zatím si tam nemůžu stěžovat... Věnujou se nám na 100%. Uvidíme jaké to bude teď, až půjdeme na IVF. Zatím při konzultaci nás do ničeho nenutili, dali nám čas na rozmyšlenou, aby jsme věděli, co všechno budeme si chtít uhradit...
Koneckonců je jedno kam každá z nás chodí/bude chodit... Hlavní je, aby jsme se staly maminkama :wink:
26. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj, tak nás v Institutu do ničeho netlačili, vždycky nám řekli co a jak a pak bylo rozhodnutí na nás. Jsme tam moc spokojení, i když nám to napoprvé nevyšlo.....Jinam bych nešla. Jinak doporučení a genetiku jsme měli předem....v podstatě jsme měli všechna potřebná vyšetření kromě hormonálního profilu už když jsme šli na první konzultaci....
26. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem v Natalu taky maximálně spokojená :wink:
26. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Řekla bych že je pravdou to, že když se nezadaří, tak člověk skopokojený není, ať se jedná o IVF, či o něco jiného. Záleží i na přístupu lékařů a celého týmu. Pokud tomu člověku nedůvěřujeme, tak je to špatné a důvěru si získá jen a jen svým přístupem k té či oné situaci. Pravdou je, že ať chodíme do kteréhokoli centra, tak tam jdeme jenom za jediný účelem a to se nám všem jednou podaří. Nejhorší je to, že jsem se sama setkala s tím, že když člověk nemá v nemocnici známé, tak je desátý... Takže budu doufat, že to nefunguje úplně všude.
26. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
holky a kam jste v Plzni chodili do školy? :wink:
26. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
Ty jsi taky noční tvor viď :slight_smile: Já chodila na Střední průmyslovou školu dopravní. Maturovala jsem v roce 2002 ale pracuju úplně mimo obor, jak už to tak bývá :slight_smile: A ty?
26. kvě 2009 ve 23:31  • Odpověz
já chodila na Mikul. gympl - osmiletej, maturovala sjme 2003 a 2008 jsem v červnu vyycházela z ekonomický fakulty ZČU. Na dopravku na Slovanech chodili naši, to je kousek od našeho baráku.. :wink:
26. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
Jito:samo, že jsem noční tvor, ale už jdu asi spinkat, páč by to zas zítra nemuselo dopadnout dobře a zase bych zaspala :grinning:
26. kvě 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
Mám v plánu zkusit ještě vejšku, tak nějak mi postupem času došlo jak velkou blbost jsem udělala, že po matuře jsem byla zaláskovaná do kluka, který se se mnou potom rozešel kvůli jiné a chyběl mi jeden bod do přijetí na práva, pokud bych si dala odvolání, tak by to s nějvětší pravděpodobností vyšlo. Ale asi to tak mělo být. Takže příští rok, nebo ten další to chci zkusit. S dítětem to bude náročnější, ale zvládla to spousta jiných, tak to zkusím taky.

Můj manžel chodil na Mikulášské gymnázium, ale tomu už je 34, tak to se asi znát nebudete :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
autor
Tak přeju krásné sny. Zítra ahoj
26. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
autor
Ahoj, tak jsem si musela vzít prášek na spaní. Já a bouřka to nejde dohromady a do toho jsem doma sama, protože mám manžu na služebce a teď jsem jak praštěná, ještě bych spala :unamused:
27. kvě 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahojky, já se bouřky taky bojím, ale naštěstí tady v Chebu večer nebyla. :slight_smile: Dnesk auž je hezky, akorát fouká studenej vítr. Jinak s tou vejškou - je to náročný při dětech, ale jdi do toho, určitě to zvládneš a dokážeš to. :wink:
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky,
nás v Institutu do ničeho ani tlačit nemohli , s našima diagnozama jsme museli využít všechno co nabízí. :wink:

Jituš, PGD je genetické vyšetření embrya před zavedením.

Já si na Smetanku nemůžu stěžovat,mě tam moc pomohli,chodila jsem k Mudr Krmíčkové. :wink:

Ramon,u koho jsi byla ty na druhém IVF?
27. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.