• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
To víš že jo, máš to za rohem ne :slight_smile:. Musim vám říct zajímavé zjištění. Kupovala jsem mamatest jak jsou v něm 2 testy a včera jsem vzala jeden a dneska koukam a oni tam byli ještě 2 :slight_smile:.
29. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj holky, tak já hlásím že mi asi přišla mrška o týden dřív :angry: ale zase můžu začít brát clostík o něco dřív, takže taky dobrý :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Př prvním snažením jsem byla taky na clostíku a přesně jako ty,micha,když přišla mrška,tak jsem se zároveň těšila,že začínam brát clostík a začíná nový cyklus :slight_smile: Byl to kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď tomu necháváme volný průběh,tak půl roku,a kdyby to nevyšlo tak taky zas naklušeme do centra.
29. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
micha o týden dřív, to docela čumim. za to mě se to nějak celý rozhodilo. těhu asi nejsem, test byl negativní. poslední MS 30.4. a do teď nic a teď by se mě už šikla :slight_smile:, potřebuju jít ke svýmu a pak volat do centra, ale když nevim kdy mrcha dorazí tak musim čekat :unamused: a to je snad nejhorší. Ale už clostík nechci asi na mě nemá ten účinek co měl minule :frowning2: . Když mam cyklus pokaždý jinak dlouhý tak ani nevim kdy mam počítat ovu a kdy tedy mam čekat že MS dorazí :sunglasses:. No uvidíme, pokud MS nedorazí tak v neděli další test a příští týden tak i tak volam k doktoru a v nejhoršim půjdu na injekci :frowning2:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
no já brala clostík první cyklus a včera (21DC) jsem začala špinit (ale folík nenarostl a sliznice byla 15DC nízká),takže těhu určitě nejsem...
29. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já brala clostík jen asi 3 cykly,ale vůbec jsem na něj nereagovala,folíky nerostly,musela jsem si kupovat Merional,až na ten jsem zareagovala.
29. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
no já na něj taky nereagovala, ale brala jsem jen 1 denně, teď budu brát 2 denně, tak snad trošku zabere :wink:
29. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak já beru furt 2x denně a už 6 cyklus a stejně nic :unamused:, dneska začínam špinit takže v pondělí volam k doktoru a jsem zvědavá co bude říkat na můj kalendář :angry: a jediný co od něj chci je doporučení do Natalu a asi ani už clostík brát nebudu. ještě teď na červen mam a pak už na to kašlu :pensive:, doufam že nás vezmou brzo a zase se to hne. jen doufam že jiný problémy než v hormonech nenajdou :unamused:
30. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jak to tady čtu, tak se mám na co těšit s práškama. Jsem ráda, že už na RS skoro žádné neberu, jenom ty proklaté injekce, ale těch už se do konce života nezbavím a teď zřejmě další. No, nedá se nic dělat.

Ve čtvrtek jdeme s manžou do té Smetanky, tak jsem ho musela znásilnit, když teď budeme muset až do čtvrtka abstinovat :grinning: Akorát mě docela štve, že to vyšlo na plodné dny, takže tento měsíc určitě opět nic...

Půjdu se naložit do vany a umýt si hlavu, abych byla v klídku na Román pro ženy. Jinak přišel k nám na návštěvu můj najlepší kamarád (známe se 11 let) a manžel si ho trošku přivlastnil. Chodí spolu běhat a na pivko. Tak hned Lukášovi od dveří hlásil, že od neděle nemůže do hospody, že jdeme do té Smetanky, tak aby mu neplavaly spermie ocáskama napřed :grinning: Tak mě to docela pobavilo a je mi jasný, že ve čtvrtek si to pánové vynahradí a zdůvodní to, že stejně budu koukat na zahradu :slight_smile: Jako obvykle...
31. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Tak já se loučím. Ať zvládnete pracovní tyden.

Pa pa
31. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Markét,jak jsi psala ,že budeme mít svátek,tak u nás to bude v červenci veselý. Já 13, naše Kájina 14,25. Jakub, 26 je Anna ,to je neteřinka,je jí rok a půl a taky 26 můj brácha narozky. Bude velká rodinná oslava. :slight_smile:

Oni to počítjí podle meneses,takže je možné,když budeš mít dlouhý protokol,že už bys možná začala stimulovat. :wink:

Román pro ženy je můj oblíbený film. :wink: Připomíná mi mé mládí,než jsem se usadila. :sweat_smile:
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ta informace o stimulaci je pro Jituš. :wink:
1. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Ester tak to máte taky veselo. Já mam narozky 19. června, 13. července mam svátek, syn má 28. července svátek a 10 srpna manžel narozky:slight_smile:))). Dneska bych měla ještě volat k doktoru a objednat se na příští týden. Docela by mě zajímalo jestli jsou někde statistiky center jak je které úspěšné :sunglasses: . Jen pro zajímavost, jestli jsme vybrali správně. Ale nikam by jsme zase nedojížděli, můžem být rádi že to máme ve stejnym městě co bydlíme :sunglasses:.
1. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Esterka: Ahojky, já myslela, že se může začít stimulovat až po těch různých vyšetřeních? Já měla poslední MS 17.5. a teď bych to měla dostat 14.6. a 4.6. (teď ve čtvrtek) tam máme jít. Jinak je něco pod narkózou jako vyndání vajíček a tak? Já mám z narkózy strach, sice už mám za sebou dvě operace, ale teď se bojím víc, když vím, že mám problém se srážlivostí.
1. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
jitka : a tobě budou dělat rovnou ivf? u nás dělali nejdřív iui a tam neni nic pod narkozou
1. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Nevím, ale u IUI je prý malá pravděpodobnost že se zadaří, takže bych raději IVF, protože mě lehce tlačí čas. Dr. z neurologie na mě tlačí dokud jsem stabilizovaná, že to chce otěhotnět co nejdřív. A jak to probíhá? To tam potom musím ležet, nebo mě pustí domů?
1. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já byla jen na IUI a zadařilo se na první pokus :slight_smile: takže,co se týká IVF nemám zatím naštěstí zkušenosti
1. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Fakt jo, já právě moc IUI nevěřim :slight_smile:. jestli se můžu zeptat co jsi měla za problém. Já mam málo hormonů a už před 4 lety doktor říkal že by jsme zkusili IUI, takže počítam že te´d mě to navrhne taky. Taky teda bude záležet jak dopadne spermio :wink:, ale spíš by mě zajímalo jestli je šance i když vim že proti IVF daleko menší. Ale furt si říkam že jsou na tom holky i hůř než já :wink:
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky, nějaká nová těhulka? mě je poslední dobou nějak blivno, ale těhu to určitě není :frowning2: mršku čekám koncem týdne, tak uvidíme, minulý týdne jsem 2 dny špinila a pak to přestalo...spíš to bude nervíkama :sunglasses:
1. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Markéta137: Jak jsem řekla zkušenosti nemám, ale co říkal můj doktor, tak většinou se jde na IUI 2x až 3x než se zadaří. Podle mě je to jak u koho. Jinak v práci jsem zatím nic neřekla že už tam jdeme, zatím je seznamovat nechci, protože nemáme konkrétní termín. Jen máme v práci teď dost veselo, atmosféra houstne, naše vedoucí administrativy se chová jako k... a stejně tak zbylé dvě kolegyně z vedlejší kanceláře. Takže přemýšlím nad tím, jestli zůstat doma hned jak začnu se stimulací kvůli nervům, aby se to neodrazilo na tom, že kvůli stresu v práci budou nějaké hormony na dvě věci... Poradím se v centru co mi na to řeknou. Jinak injekce si píchám na tu RS už rok a půl, ale píchám si je pistolí, jenom první dva týdny jsem pistoli neměla, takže jsem si je píchala sama, ale asi už bych s tím měla zase problém, tak už jsem zaúkolovala švagrovou, že mi je bude chodit píchat, protože je to bývalá zdravotní sestra.

Michamicha: Co ty víš, třeba se zavrtává a ty si myslíš že jsou to nervy. Přála bych ti aby to vyšlo!
1. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Ozvu se zítra po práci. Mějte se krásně. Pa pa a dobrou noc.
2. čer 2009 v 00:03  • Odpověz
jituš, vzhledem k okolnostem to asi žádný těhu nebude :frowning2:
2. čer 2009 v 05:43  • Odpověz
market,mně nedozrávali folíky,nikdy nedorostly do takový velikosti,aby mohli prasknout,na některý hormony vůbec nereagovaly,takže jen půl roku mi zkoušeli různé tabletky hormonů,nakonec zapůsobily až injekce
2. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem přilítla z práce, vyvenčíla pejska a letíme na stříhání. Zítra ve 12 hod. jdeme do té Smetanky, tak mi držte palečky. Nervozita začíná pracovat... Jsem zvědavá jak to dopadne a co nám vlastně řeknou. Od rána jsem roztěkaná a nemůžu se soustředit. Zítra jsem si vzala dovolenou v práci, protože bych se stejně nemohla soustředit. Takhle budu mít alespoň "klídek" doma.
3. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak na zítra držim palce a pak poreferuj :slight_smile: . Já dneska volala do natalartu a jdem 9. července tak se to taky hne. Takže budu na clostíku 8 cyklů. To už je mě asi souzeno. Minule jsem taky brala 8 cyklů :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jitko,držím palečky,ať je všechno podle tvých představ,pak poreferuj :wink:
3. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Děkuji za podporu, určitě napíšu co a jak :slight_smile: a kdy :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky Jituš,držím palce a určitě se ozvi!! :slight_smile:

Markét,Ty máš chlapečka z IUI? Nevím,jestli jsi to psala, nedočítám všechno,při dvojkách to nejde. :wink:
4. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
jestli to bylo na mě :slight_smile: tak já ne. my se o mimčo snažili 5 let :frowning2: a po 8 cyklech clostíku jsme byli v natalu a že se zkusí inseminace a že mám přijít až dostanu MS že udělají hormonální profil. jenže já MS dostala až po porodu :slight_smile:. Takže to byl takový malý zázrak. Takže jsme tam byli jen na 1 konzultaci a te´d v červenci jdeme znova a opět budu na clostíku 8 cyklů. Ale tentokrát se snažíme od září a doufam že se v Natalu moc dlouho nezdržíme :unamused:
4. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,
vůbec vás nestíhám dočítat, mám toho teďka v práci hodně, protože příští týden mi začíná dovča :dizzy_face:, odletíme s polovičkou relaxovat k moři, tak se už těšim, jak malá :grinning:
Jíťo: taky držím palce, ať všechno dopadne ok :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.