• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Plzeň a okolí

(Zamčená)
22. června 2011 
no já bych měla jít na UTZ zase 13DC, ale vychází to na pátek, tak nevim jak to provedeme, kdyby náhodou nějaký to vajko uzrálo, tak kdy mi udělají IUI :confounded: o víkendu to asi nedělají si myslim...
7. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Myslíš že ne :unamused:. to by bylo blbý, to by tě píchly pregnyl a snažení doma viď. Hele na kolik IUI jste domluvený, nebo to nechávají jen na Vás. mě se teda už clostík brát moc nechce :frowning2: , ale uvidíme jak dopadne vyšetření. Ale IVF dělají i přes víkend takže třeba IUI udělají v sobotu ne a třeba bude ovu dýl a vyjde to na pondělí :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Jitka : pracovala jsem v nemocnici na Locháči,na akutní psychiatrii,10 let. Poslední dobou to bylo fakt na palici. Když jsem tam nastupovala jako mladá holka,byla to přesně práce pro mě,vzrůšo,akce,tak trochu nebezpečí,čím jsem byla starší,bylo to horší. V posledních pár měsících před těhu jsem do práce chodila se strachem,jestli budeme mít klid a jestli to přežiju ve zdraví. Naskakuje mi husí kůže při pomyšlení na práci :frowning2:

Jinak jsi moc odvážná,že jdeš s RS do těhu,ale já bych šla taky,i když s vědomím toho,že nemoc se pak může zhoršit. Ale budeš mít vedle sebe vytoužený miminko,který ti eventuelně pomůže to všechno zvládnout a budeš mít pro co a pro koho jít dál. Držím moc palce,ať vše dobře dopadne!!!

micha : tak hurá do dalšího cyklu :slight_smile: snad konečně nějaký pořádný vajíčko dozraje a bude se něco dít :wink:

Já se zítra objednám ke své gyndařce,mám zas nějaký rozházený nepravidelný cyklus a to se můžem snažit bůhví jak chceme a nemusí to být k ničemu. Minule jsem brala utrogestan,tak si o něj zase řeknu. Jinak my se zatím snažíme jen přirozeně,nikam nic neženeme,jednoho prďolku už máme a že teď,v tomhle období,vydá minimálně za trojčata :grinning: A kdyby se nezadařilo ani na podzim,taky do té smetanky zase naklušem.
7. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Micha: No, tak ten samý problém jsem řešila v týdnu. Mám to dostat v neděli 14.6., druhý den cyklu mám přijít na krev, potom začít brát Clostík - 5 dní a od 12 dne cyklu UTZ. Jenže UTZ vychází na čtvrtek a 15 den cyklu, kdy mívám OVU, tak je neděle, takže z toho mám taky trošku hrůzu co bude... No, uvidíme. Jsme dohodnutí na 1 IUI a když to nevyjde, tak IVF cca srpen - září. Doktorka mluvila o dlouhém protokolu, ale potom říkala, že možná to vyjde jenom na ten krátký, tak nevím.

Sonca78: Tak to klobouk dolů. Moje babi se léčila s nervama, občas skončila na srovnání léků na psychiatrii na Locháči a když jsme tam za ní chodili, tak to bylo silný kafe. Potom byla i v Dobřanech. Je to 3,5 roku co spáchala sebevraždu. Na psychiatrii je to silné kafe.

Holky, já se teď tak strašně rozčílila. Byla jsem nakupovat ve Sparu na Rokycanské a nějaká kráva tam nechala uvázané venku na dešti štěně vlčáka a když jsem po 3/4 hodině vylezla z krámu, tak tam ten pes ještě byl, tak jsem volala policajty, aby ho odvezli alespoň na Valchu, protože jsem nemohla odjet, aniž bych věděla, že tam ten pes ještě je. No a když jsem chtěla ukončit hovor, tak ta hydra přišla, tak jsem řekla klukům, že zavolám za chvíli, jestli mají jezdit. No, vyměnila jsem si s ní docela ostře názory a zavolala ať nejezdí. Nechápu, že si někdo takový pořídí psa, nechá ho u stromu na parkovišti a jde nakupovat ve chvíli, kdy je slejvák. Kráva jedna.
7. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Dobré ráno všem :wink:

Jíťo, to je hrozný, nechápu jak někdo může být takovej tyran, chudák štěňátko...TAkový lidi jsounejhorší, pořídí si psi a pak na ně kašlou.... :cry:
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Mirasek: Já to taky nechápu, já mám skoro 4 letého Yorkšíra Samíka, naši 1,5 roku Yorkšíra Matýska a to nejsou psi, ale čtyřnohé děti :slight_smile: Mají první, poslední.

Byla jsem na tu ženskou i sprostá. Zasloužila by tam přivázat sama kráva blbá. Jo, a to měla s sebou malé dítě, takže fakt nechápu, proč si pořizuje dítě, když se nedokáže postarat o psa. Rvalo mi to srdce vidět ho tam.
8. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo tady taky vidim ty psy před Billou :unamused:. naposled pitbulka bylo mě jí líto, chudinka tam vyla a to nepršelo teda. My taky máme psa a já bych měla strach že jí někdo ukradne, přece jenom za 12000, to bych asi těžko doma vysvětlila a pochybuju že by jsme jí našli. Ona je tak blbá že by klidně šla i s cizim člověkem :slight_smile:, takže když jdu s Vikínem na nákup tak jí necháváme doma. Dobře si udělala, škoda že psa policajti neodvezli, možná by se ženský v palici rozsvítilo, možná.
Byla jsem dnes u svýho doktora pro doporučení do natalartu. napřed že cyklus mam ok, mě se zdá docela divnej :sunglasses: a že prý už mě léky nenapíše a dáme tomu 3 měsíce volno a pak mě pošle do caru. tak jsem mu řekla že už tam jdeme v červenci tak napsal doporučení :slight_smile:. Jen mě řek že furt jsem jeho pacientka a až budu těhu tak mam počítat že budu zase jako riziková pacientka :frowning2: . Od středy do neděle máme poslední snažení a moc tomu nedávam ale náhoda je blblec a kdyby se stal 2 zázrak tak bych to opět zjistila po narozkách jako před 4 roky :sunglasses:
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Taky mi to štve, že jsem je nezavolala hned, jak jsem do toho Sparu přijela, ale netušila jsem, že tam bude chudáček ještě 3/4 hodiny, a to byl uvázaný u stromu na parkovišti. :angry:

Dneska jsem si nechala k narozkám udělat nehtíky :slight_smile: Holky, já nemůžu nic, to je zase nezvyk :slight_smile:

Bylo by fajn, kdyby se vám to povedlo normální cestou, než to umělý. A není hezčí dárek, než mimčo :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
mě by to asi ani nenapadlo volat policajty, ale pak se mě lidi líbí jak je možný že jim psa někdo ukrad. Když jsou blbý, jen je mě taky líto těch psů. Ty jsi taky v blížencích jo. No tenkrát jsem tedy byla těhu asi už v květnu, ale MS měla přijít asi 8. června a 19.6 jsem měla narozky a 20 mě doktor říkal že jsem těhu :slight_smile: . Nějak na 2x zázrak v životě nevěřim takže to nechávam na osudu, snažit se budem, to zase jako jo, ale když dorazí MS na konci června tak dorazí, budu mít 2 cykly klid a pak uvidíme co na nás vymyslí. dneska mě jen doktor řek že mam víc mužských hormonů, cž teda nevim ani co znamená a že bude lepší když si mě tam ohlídaj :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
No, měšťáci se o pejsky postarají a odvezou je na Valchu. Když se pejsek ztratí, nebo je majitel ho... a někde ho nechá, víš.

No, taky jsem blíženec. Dneska je mi 26. Věř v zázraky, protože zázrak je to nejhezčí a může přijít znova :slight_smile: No já to mám dostat teď v neděli 14.6., tak uvidíme jestli MS přijde, nebo ne. Ale spíš jo, protože teď jsme tomu snažení moc nedali. Nejdřív byl manža na služebce, potom musel abstinovat před spermiogramem, tak uvidíme jestli se zadařilo nějak mimo ty nejvíc plodné dny :slight_smile: Budu doufat :wink:
8. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Tak mě už bude 29 :unamused:, víš co přece jenom už máme poslední pokus a tak radši ani moc nedoufam :unamused:, ale náhoda je blbec. Ale lepší počítat s tim že natalu se prostě nevyhnem a uvidíme co řeknou :unamused: . snad neřeknou že nám neni pomoci :slight_smile: , byla by to paráda kdyby se to povedlo jako minule. to jsem taky říkala bude mě 25 a zase nic a já už byla těhu :slight_smile: :slight_smile:. Tak uvidíš a ty už vlastně jdeš rovnou na IUI vi´d. tak to to vzali docele rychle viď. ty už máš všechny vyšetření hotový :sunglasses:
8. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
ahojky, tak jsem včera asi předčasně oslavovala MS, protože ona si to očividně rozmyslela a odešla k někomu jinýmu, tak počkám ještě pár dnů, jestli si to nerozmyslí :grinning:
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Markéta137: No tak že vám není pomoci vám neřeknou, když už máte jednoho drobečka doma. No u nás je to popohnané tou RS, víš. Jinak mě vyšetřili, UTZ v pohodě, polycystický vaječníky prý nemám, manžel dopadl na jedničku s hvězdičkou a krev nám brali už ve čtvrtek a říkám si, že kdyby bylo něco špatně, tak by zavolali. Co myslíš?

Michamicha: Že by??? :wink:
8. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
no nevim, moc tomu nevěřim, když dr. řekl, že ovu nebude, tak asi fakt nebyla...už jednou se potvrdilo co řikal, tak věřím, že ví o čem mluví a pozná to, ale zázraky se občas dějí, takže trošičku naděje tam zůstává :wink:
8. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
No ale je to 4 roky co jsem byla těhu tak se mohlo stát cokoliv :frowning2: . Co já vim co všechno najdou. dneska mě doktor řek že mam víc mužských hormonů :confused: a to teda ani nevim co znamená a už vidim jak budou koukat že jsem měla v těhu cukrovku. Jo a profil mam naposled září 2003 :wink: takže tam klidně ještě něco bude. Myslim si že by asi volali že je něco špatně. určitě jsi tam nechávala kontakt.
Micha ty jsi samý překvápko :slight_smile:. nevim co máž za problém, na co vlastně přišli ale nechci brát naděje, ale kdykoliv jsem MS nedostala a test byl negativní tak to bylo tak akorát na agolutin :frowning2:
8. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
no já měla nejzazší termín kdy měla přijít MS dneska, ale fakt včera jen chvilku takový slabý nic a dneska vůbec nic, tak možná zejtra, uvidíme...
8. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Michamicha: Naděje umírá poslední, tak uvidíš co z toho bude, nebo nebude. Kdyby MS nedorazila, tak raději tradá za doktorem, ať můžeš začít brát ten Clostík :wink: Jinak držím všechny palečky co mám!!!

Markét: Víc mužských hormonů... Tak to taky nevím co znamená. Kontakt tam mají jak na mě, tak i na manžela. Volali mi i kvůli tomu, že mi dali místo k Hradeckýmu k Dr. Krmíčkové, tak snad by kvůli krvi zavolali taky. Jo a genetiku a hematologii mám hotovou už 2 měsíce :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Micha tak to jo já myslela že už máš tak týden zpoždění :slight_smile:, tak to šance je a třeba to fakt vyšlo a právě že to holky píšou že 1 den špiní a pak už nic a // na testu :slight_smile: .
No uvidíme co zjistí až udělají profil, stejně to neovlivnim a furt si říkam že s hormonama můžou pracovat, buď injekce na zvýšení nebo na potlačení ne :slight_smile:. našla jsem že když je víc mužských hormonů tak neni ani ovu a to mam asi já :unamused: . Určitě by tě volali, tak je vše asi ok. No genetice a hematologii se snad vyhnem, když neni nějaký důvod. Já byla na genetice tenkrát když jsem potratila a bylo vše ok, jen nám brali krev a pak jsem tam byla 1x v těhu na nějaký odběr ve 12tt na vyloučení vad :wink:
8. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Na genetice mi doporučili ten odběr pupečníkové krve po porodu. Holky stojí to 28.000,- Kč na jedno miminko, ale co, člověk to dá, když by to mělo zachránit život!!! A taky mi tam zjistili tu mutaci genu - srážlivost krve. Takže jsem ráda že jsem tam šla, i když to trošku rozhádalo rodinu... Jednu věc mojí babi neodpustím, i když vím, že jí to muselo bolet, ale lhala všem, i když věděla že to potřebuju vědět kvůli anamnéze. Taťkovo sestra zemřela když jí byly 3 měsíce. Babi všem tvrdila že neví na co, že si to nepamatuje, potom byla verze žloutenka atd. no až to taťka neustál a jel do Plzně na matriku a tam mu řekli že zemřela na nějaký druh leukémie. Je to 58 let zpátky, ale sakra na tohle se přece nedá zapomenout a neodpustím jí, že lhala a věděla že to potřebuju a proč a co mi je a že tam nejdu jenom z dlouhé chvíle. Táta jí tenkrát strašně vynadal, že měli hlídat jeho, mě i bráchu od narození a ne se to dozvědět touhle cestou a potom peripetie vyšetření. Bylo u nás dusno a do teď to koušu a nějak to nejde...

No uvidíš co to znamená ty mužské hormony, můžeme se domnívat, pátrat, ale stejně to všechno objasní až doktoři. Snad to bude v pořádku.

Micha: Markét má pravdu :slight_smile: Šance je! Tohle už se stalo mojí kamarádce. Ta špinila jeden den, potom si šla pro vyvolávačku a doktorka jí řekla že je těhu :slight_smile: A ona jí nevěřila a šla si koupit test do lékárny, i když měla v ruce fotku z ultrazvuku :grinning:
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Tak jsem to dneska nevydržela a volala jsem do Smetany jestli už jsou nějaké výsledky hotové. Zatím to, co je z hotmonálního profilu hotové a štítná žláza - je to v pořádku!!!!!!!!!!!!! Hurááááááááá. Teda zatím hurá... Zbytek by měl být do konce týdne. Tak snad... :grinning:
9. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Tady to dneska nějak zamrzlo...

Michamicha: Tak co? Je něco nového?
9. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky. Jito: super zpraváa, že vyýsledky jsou dobré.. :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Ještě neám všechny výsledky, tak se ještě nechci moc radovat, víš.
10. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
ahoj, kde jste :slight_smile: . jitko tak to je super ne. Co tedy vlastně máte za problém :unamused: , já myslela že už o něčem víte a teď koukam že jste oba ok :slight_smile:. Od včera mam slušný bolesti v podbřišku takže ovu tu je a poslední :slight_smile: . Když neberu clostík tak jí nemam. Jen se trochu bojím aby mě pak při stimulaci před IVF to břicho neupadlo :slight_smile: . Jsem se divila že se v noci nevzbudil malej, fakt jsem měla pocit že se mě břicho vyvalí ven. Bolí to i při chůzi, natož při otřesech :slight_smile:. o víkendu budu sama doma s Yvikínem a vůbec nevim kam jít :unamused:, pokud nebude pršet :wink:
12. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
ahojky, tak jsem nakoukla a půjdu péct bublaninu s jahodama a tvarohem :wink:
holky, mrcha furt nikde, dneska mě zase trošku pobolívá podbřišek :frowning2: a furt mám chuť na pivo, takže jsem si koupila lahvinku a už jí tady druhej den usrkávám :sweat_smile:
no a ráno budu dělat zase testík...řekla jsem si, že jestli to do pondělka nedostanu nebo nebudou //, tak volám do natalu a budu chtít píchnout vyvolávačku, nehodlám čekat donekonečna až se milostivá uráčí dorazit :angry:
12. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Markéta137: Já už to tady vysvětlovala proč řešíme umělý a dítě co nejdřív.

Michamicha: A testík pořád negativní? A co bazálka? Klesá, nebo stále vysoká?
12. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jitko to vim, já myslela že máte nějaký jiný problémy :unamused:. vím že kvůli RS musíte co nejdřív jen jsem si myslela že vám našli něco jinýho víš- hormony, spermio atd :confounded:. Tak to máš ok že jste v pořádku po téhle stránce.
.
13. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Když jsem tam volala, tak mi sestřička říkala, že není všechno hotové, ale to co je z toho hormonálního profilu a ta štítná žláza, tak to že je OK, ale zbytek bude do konce týdne a kdyby byl problém, tak že zavolají a nevolali, tak doufám, že je to v pořádku.
13. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak to bude ok :slight_smile:. Já hledala tady na koníkovi co znamená vyšší teststeron( to bylo z profilu v roce 2003) a prý nedochází k ovulaci což je můj případ, ale zase na clostík asi reaguju když mam v době ovu bolesti. A dost holek muselo jít na IVF a většině se zadařilo a tedy taky většinou dvojčátka, což snad nebude náš případ :slight_smile:. takže tomu budu věřit a uvidíme, v hormonech bude problém 100% a hlavně aby manžel dopad ok a mohli jsme zkusit i inseminaci. to tě možná budou stačit slabší dávky hormonů na stimulaci :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
To je 6 let zpátky, to můžeš mít teď 100x jiné hodnoty. Podle toho bych se neřídila. Proč ti to nenaberou znova? No Clostík mám na 5 dní 1 ráno, 1 večer. Tak nevím jestli jsou to nižší dávky, nebo normální.
13. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.