• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky půl roku a více

(Zamčená)
2. prosince 2010 
Všechny čekáme na ten okamžik, kdy se nám ukážou vysněné //..... bohužel někdy je cesta dlouhá a trnitá.

Tady je místečko, pro všechny které mají potřebu si upřímně popovídat, poradit si a vzájemně se podporovat.
10. lis 2010 v 08:26  • Odpověz
bohužel v né každé diskuzi se dá mluvit o všem....takže kdo si chcete podrbat o čemkoliv...sem k nám :grinning:
10. lis 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
@luciasek07 tak tě tu drahá vítám :wink:
10. lis 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
@mary2222 tak co nového?
10. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
10. lis 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, ráda se k vám přidám......o miminko se snažíme přesně půl roku. Ale po vysazení HA jsem měla hodně dlouhé cykly. Gynekolog mi nejdříve řekl, že se to srovná samo, ale na poslední návštěvě mi nasadil Orgometril a zjistil mi malé ložisko endometriozy, takže mě v únoru čeká laparoskopie. Tak jsem ráda, že se mnou začal něco dělat :wink: Alespoň se to tzjistilo včas a snad se brzy zadaří :slight_smile:
11. lis 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
@luji ahoj, to je na tu laparku taková dlouhá čekací lhůta? sestře zjistili taky laparku ale až při operaci a za měsíc byla těhotná :wink:

popovídej něco o sobě...
11. lis 2010 v 08:57  • Odpověz
@luji vítám tě mezi námi....já vysadila prášky v březnu,minulý měsíc jsem o miminko přišla...a teď jsem 38DC....volala jsem si na gyndu a bylo mi řečeno,že se to řeší až po 14 dnech....takže pokud to nedostanu,jdu v pondělí na gyndu
11. lis 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky
dnes som zbadala tuto temu a rada by som bola jej sucastou snazime sa uz rok a pol a zatial nic :(
ja som aj na hormonoch a inekciach a dufame ze uz to uz vijde a ja som zacala spinit a bojim sa ze pride ms :( ach jo ja sa asi nikdy nedockam
11. lis 2010 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali vítej..čím víc nás tu bude tím líp....
11. lis 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
@nathali naprosto ti rozuím..když už se minulý měsíc zadařilo,tak jsme o miminko přišli velmi časně.....teď čekám mrchu a ta stále nikde
11. lis 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
vítám nathali :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
@nathali řekni nám něco o sobě :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:22  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nathali/album/snad-sa-raz-dockame/
babulky v albiku to mam vsetko popisane aj ked som vam to najskor pisala ale vypadol mi net a vsetko sa mi vymazalo :sweat_smile:
11. lis 2010 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali koukám taky to nemáš lehké,ale nějak to zvládneme :slight_smile: a dočkáme se
11. lis 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 myslim ze to nema lahke vela zien ktore to mimco naozaj chcu ale tie co o to nestoja maju mimco hned :angry: no neostava nam nic ine len dufat ze sa raz dockame aj mi :wink:
a kde ste vsetky baby???
11. lis 2010 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali já teď koukám na Simpsonovi a počítám,že Maruška je s manžílkem :grinning:
11. lis 2010 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 no ja som sa rozhodla ze spravim hrachovu kasu :grinning: a som na nete lebo som zatial sama doma ,priatel siel pomoc este sefovi
a co ty ako dlho sa snazite???nieco nam povedz o sebe??!!
11. lis 2010 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali no v březnu jsem vysadila antikoncepci......

tak to vypadá,že po 38 dnech začínám špinit..že by konečně dorazila mrcha
11. lis 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 no snad to bola ta posledna :wink:
11. lis 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali kupodivu jsem za mrchu ráda....aspoň nemusím letět v pondělí na gyndu...jinak něco o mě...je mi 22,s manželem jsme spolu 4,5 roku....mám rok a půl starýho jorškíra Charlieho...o jedno miminko jsem přišla cca v 5tt....takže velmi časně.....jinak to je asi tak vše:grinning: zájmy:grinning: knihy,puzzle,pes a manžel :grinning:
11. lis 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 ja som o rok starsia od teba s priatelom sme spolu 5 rok a mam pol rocneho kocura Buba :slight_smile: tiez som prisla o mimco v 5tt tak snad do vianoc budeme mat darcek v brusku :slight_smile:
11. lis 2010 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
@mary2222 Nejde o čekací lhůtu.....mohla bych jít hned. Ale nejdříve se mi bude snažit zkrátit cyklus (ten poslední jsem 51dnů), takže na 3 cykly orgometril a pak laparka. Endometrioza se dá léčit i hormonálně,ale s doktorem jsme se domluvili, že bude lepší laparkoskopie.....Ať se to zbytečně neprotahuje. Docela mě překvapil tím, když mi řekl, že jsem ještě mlaďoch :grinning:
Jinak je mi čerstvě 28 a příteli také. Bydlíme na bytečku,ale chtěli bychom stavět domeček.Pozemek už máme koupený, tak teď jen vyřídit všechny ty papíry :slight_smile:
11. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj, můžu taky k vám? Snažíme se půl roku, dneska přišla MS a mám depku
11. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz
@knobloska ahojky jasne ze k nam mozes :slight_smile:
vitaj a preco mas depku???no bud rada ze ms prisla aspon mozete zacat nove snazenie :wink:
11. lis 2010 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
@knobloska vítej u nás....mě mrcha asi taky dnes dorazí..bolí mě břicho.....ale jako už má sekeru skoro dva týdny..a to je vcelku dost,tak jsem ráda,že dorazila a nemusím na gyndu .... :slight_smile:

@nathali psa jsem si pořídila loni místo miminka,protože loni nebyla nějak příležitost se snažit o prcka:slight_smile:
12. lis 2010 v 06:45  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 ja som kocura strasne chcela uz dlho a ked mi kolegina ukazala ake maju krasne maciatka tak som si jedno proste musela vziat ten nas je krizeny s kratkosrstym a s dlhosrstym no je kraasny a ma uz 8 mesiacov no skoro rok :grinning:
12. lis 2010 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali no ono ten můj jork je taky ryze čistokrevný :grinning: na jorka má moc- má 5.4kg:grinning: ale miluju ho.....mrkni mi do alba..mám tam fotečku
12. lis 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 je kraaasny :slight_smile:
no nas Bubo ma tiez cez 3 kila :slight_smile: tiez mam nejake foto v albiku
12. lis 2010 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali no Bubo je božííí :grinning:

kdepak se courá Maruška..v práci dneska není....
12. lis 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 on je nase male zlatiicko :slight_smile:

no to neviem ale mohly sa baby ukazat nechali nas tu takto same
mne asi prisla ms aj chjooo :(a to jej nikto nevravel aby chodila
12. lis 2010 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.