• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky půl roku a více

(Zamčená)
2. prosince 2010 
@nathali mě mrcha dorazila,kapky,co mám na křeče jsem nechala doma,tak v práci trpím....aspoň,že jsem v práci jen do tří..nevěřila bych,že to řeknu,ale jsem ráda že mrcha dorazila sama,nemusím na gyndu
12. lis 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Hlavu vzhůru - určitě bude líp.....
12. lis 2010 v 08:36  • Odpověz
@luciasek07 je fajn ze dorazila sama to sa u mna skoro vobec nestava a praveze ja som v takom soku lebo som len 28DC a 17DC som mala ovu takze mi to pride strasne skoro
12. lis 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali mě mrcha i po vysazení antiko chodila pravidelně..cca po 30 dnech...naštěstí....až teď se mě poprvé takhle sekla..doufám,že se to nestane zvykem...

@luji ahojky..já mám radost....jen to břicho by nemuselo bolet
12. lis 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
@nathali ale jo, jen jsem zklamaná, protože jsem měla zpoždění 8 dní a už jsem se těšila. :frowning2:
Holky my jsme to prokaučovali, pořád jsme čekali a teď už to nestíháme. V březnu mi končí mateřská, pro malou nemám školku, ještě nevim, jestli mě vezmou do práce, prostě na prd.
12. lis 2010 v 08:38  • Odpověz
@knobloska určitě to nějak dopadne...nemusíš mít strach..
12. lis 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
@knobloska drzim palceky aby sa vsetko vyriesilo no a mozno ked budes v praci a myslienky budu na inom mieste tak aj tehu budes :slight_smile:
12. lis 2010 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
@knobloska A mateřskou jsi měla na tři roky? Jestli ano, tak by v práci neměl být problém,ne? Akorát ta školka.....u nás to je taky problém.....
12. lis 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
dobré ráno... super je nás tu čím dál víc... snad se časem zorientuju

jinak já dnes 30 DC test /
12. lis 2010 v 08:51  • Odpověz
@mary2222 to ještě nic neznamená
12. lis 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
JJ, mateřskou mám na 3 roky. Ale u nás ve firmě nastaly velké změny, moje místo je de facto zrušené, ale šéf mi řekl, že až v únoru mi řekne co a jak. No a my musíme samozřejmě koupit druhé auto a malou dát do soukromé školky. Finančně to asi nějak půjde, manžel nás dobře zajistí, ale nějak se musím přeprogramovat, že bude něco jiného, než jsem plánovala. Jo a ještě jedna věc-konečně jsem si začala plnit svůj sen, že budu učitelka, studuju pajdu a samozřejmě budu muset taky skončit, pže z práce mě nikdo uvolňovat nebude, že.
Jenom fňukám, co, ale mám trochu depku, tak odpusťte.
12. lis 2010 v 08:53  • Odpověz
@mary2222 a jak dlouhý míváš cyklus?
12. lis 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
@knobloska to je otázka do pranice buď mám klasicky 28 nebo 26 - ale podezřívala jsem kontryhel.. že mi to zkracovalo. Tento cyklus si poprvé měřím ovulace byla 17.-18.den
12. lis 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
@luji prosímtě co to je ta orgometrie?
12. lis 2010 v 09:02  • Odpověz
@mary2222 podle ovulace to ještě není ztracený, s testem bych ještě další 2 dny počkala, pak už by to mělo být vidět. Počítám 17+14 dní.
12. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
@mary2222 Je to orgometril - ne orgometrie :slight_smile: Jsou to nějaké hormonální prášky na zkrácení cyklu.....
12. lis 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoh holčiny,můžu se k vám přidat,i když jsem snažilka něco málo přes rok? :slight_smile:
12. lis 2010 v 09:33  • Odpověz
@smudlinka2019 jasne vitaj u nas :slight_smile:
a nieco nam o sebe povedz a beres nejake lieky aby sa vam zadarilo???
12. lis 2010 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali děkuju :slight_smile: tak snažíme se o miminko už rok a nějaký ten pátek.Pro mimíska jsme se rozhodli asi měsíc po svatbě.Zkoušeli jsme kyselinu listovou,čajík na neplodnost,prášky Maca a pořád nic.Taky patřím mezi ty,co nemají pravidelný cyklus,ale naštěstí to neni týden :slight_smile: teď jsme se s manžílkem dohodli,že si od snažení dáme po novém roce trochu oddych a budem se věnovat jiným věcem.Já začnu cvičit a chodit na zumbu,budem jezdit na výlety,chodit na večeře,do kina,zkrátka se odreagovat,a když ani to nepomůžu,tak zajdeme na vyšetření :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
@smudlinka2019 ked uz skusate rok tak by som to vysetrenie neodkladala radsej skor nez potom budete skusat dalsi pol rok a ono nic a potom vam nieco zistia takto si aspon budete isty ze ste zdravi a davate tomu volny priebeh

tiez chcem ked sa nam do konca roka nepodari oteh.tak sa zacnem niecomu venovat tiesz chcem skusit zumbu baby vraveli ze je to super ale teraz som nemala odvahu tam ist lebo som si stale vravela :ze co ak nam to vyslo a ja budem niekde hopsat ako vravis troch sa odreagovat a prist na ine myslienky :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali já o tom taky slyšela a pak jsem zjistila,že to udělali kousek od nás v základce.Já to hlavně potřebuju kvůli nohám.Tam mám hrozné problémy zhubnout=) ale s tim skákánim vim co myslíš.Mě zase napadlo,co když budu těhu a v práci nosim těžký bedny :unamused:
12. lis 2010 v 10:26  • Odpověz
@smudlinka2019 a co robis???¨
tiez to nastastie nemam daleko a ja potrebujem spevnit cele telo lebo po liekoch som pribrala 5 kil sice vseci vravia ze to neni vydiet :grinning: su mili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja sama sa citim ako valiaca sa gula
ja som teraz bez prace a snad si najdem nejaku dobru a kludnu ja som jeden cas robila casnicku a tiez sme tahali tazke veci a to som dala vypoved hned ja som mavala aj bolesti v podbrusku takze to nebolo moc prijemne
12. lis 2010 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali dělám v jedné fabrice.Vyrábí se tam třeba součástky do aut a my je čistíme.Ale naštěstí mám dobrou kolegyni,tak to taháme spolu.Jinak já teď zhubla sice tři kila,ale nohy mi přijdou stejný.Je ale milý,když ti řeknou,že to neni vidět :slight_smile: ale stejně to na sobě člověk cítí a chce zhubnout už jenom pro svůj dobrý pocit :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:34  • Odpověz
@smudlinka2019 tak to mas super ked mas dobru koleginu :slight_smile:
no ludia sa snazia byt mili aj ked nie som tucna ale ako vravis necitim sa uz dobre vo svojom tele
12. lis 2010 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali přesně tak.A ty kila si přibrala po nějakých hormonech?
12. lis 2010 v 10:47  • Odpověz
@smudlinka2019 ano lebo ja som prestala menstruovat a ovulovat a telo mi odmitalo naskocit po vyvolavacke tak berem uz rok a pol hormony aby som mala ms :slight_smile: a este si picham posledne dva mesiace inekcie aby som mala 100% ovulaciu ale stale sa nam nedari oteh :angry:
12. lis 2010 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali tak to ti nezávidim a asi to dost naštve.Já doufám,že hormony budou moje předposlední možnost :unamused:
12. lis 2010 v 10:52  • Odpověz
Holky vy mi mluvíte z duše :slight_smile: Taky jsem přibrala asi 5kg - po vysazení HA :frowning2: Jsem vysoká, takže to na mě není tak moc vidět, ale už se necítím a štve mě, že spousu věcí neobleču :angry: Takže jsem se rozhodla taky začít cvičit. Včera jsem cvičila doma, ale v od pondělka začnu zase chodit na ZUMBU. Jeto fakt super - sice makačka,ale člověk tam přijde na jiné myšlenky.....
12. lis 2010 v 10:54  • Odpověz
@luji a co robis ty niekde pracujes???
a o mimco sa pokusate uz dlho???
12. lis 2010 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
vítám nově příchozí:slight_smile: tak jsem v práci měla takový křeče od MS,že když mě viděla šéfová,poslala mě domů...mám půl dne dovolený,protože já kráva si doma nechala kapky na křeče od doktora....tak kapky pomalu zabírají....

jinka co se týče ZUmby..je super...zabíračka,ale bomba....
12. lis 2010 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.