• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky půl roku a více

(Zamčená)
2. prosince 2010 
@luciasek07 jej tak vitaj doma :wink: asi je lepsie ked si oddychnes a neberes sili nez trpet v praci
12. lis 2010 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali Pracuju v kanceláři v jedné velké stavební firmě....mám super šéfa i kolektiv, takže si nestěžuju :grinning:
O mimčo se "snažíme" půl roku. Přesněji řečeno jsem před půl rokem vysadila HA a od té doby jsme tomu nechávali volný průběh......další postup viz. příspěvky výše.....Ale nemyslím si, že by to se mnou byla taková katastrofa. věřím, že to bude OK :sunglasses:
12. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz
@luciasek07 Tak odpočívej a snad tě to brzy přejde.....Já jsem měla takové náznaky bolení bříška a zad, ale naštěstí to zůstalo jen u náznaků....
12. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz
@nathali byla jsem zoufalá..naštěstí je vedoucí moc fajn..
12. lis 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
@luji no to já jedu rovnou v křečích...ale prášek a kapky zabraly....je mi líp
12. lis 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem se rozhodla s tím konečně něco dělat a 13.DC jdu na gyndu, změří mi folíky, popř.prohlídne sliznici. Jo a udělá hormonální profil.
12. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
@knobloska tak to je fajn ze chces nieco podniknut :slight_smile: ja chodim na utz v 13DC uz druhy mesiac ale potom nejde na to nemyslet tak drzim palce aby to vyslo
12. lis 2010 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali a jak to je, když ovulaci budu mít před 13.DC?
12. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz
@knobloska no neviem ale mala by si ist este pred ovulaciou na utz ja som bola vzdy pod liekmi takze u mna to bolo v pohode a dalo sa to vypocitat
12. lis 2010 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali To mě možná čeká taky...pokud se mi to nesrovná, tak mě čeká stimulace :confounded: Aspoň tak mi to doktor řekl.....moc nevím, co si pod tím mám představit,ale když jsem u něj byla, měla jsem hroznou migrénu a bylo mi tak blbě, že jsem se ani nezeptala....
12. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz
@nathali aha. Tak já budu i měit BT, abych aspoň trochu odhadla ovu. Minulý měsíc jsem si dělala testy a pořád byly negativní.
12. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz
To bych si asi taky měla začít měřit BT. Ale když já jsem lenoch :frowning2:
12. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
@luji Já taky. A hlavně si myslim, že třeba půlstupeň nepoznám.
12. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz
@luji no stimulovat ta bude hormonmi a mozno aj inekciami
@knobloska ja by som BT nemerala mne dr.vravel ze je to strata casu aj tak nie je 100% ze ci ovu bola a prave teraz pisala jedna baba ze je tehu a doktor jej povedal ze oteh.asi mimo plodnych dni takze nie vzdy je dobre vediet kedy je ovu ale venovat sa partnerovi priebezne :wink:
12. lis 2010 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali jooooo to je jasný. My už jsme jak králíci :grinning: , ale manžel si nestěžuje. Za jak dlouho se spermie obnovují?
12. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz
@knobloska obden takze je lepsi sexovat kazdy druhy-treti den
12. lis 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
holky od příštího měsíce taky začínám měřit bazálku...i když už se vidím jak na to zapomínám:grinning:
12. lis 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
asi si někde přečtu, jak se to dělá, jak hluboko a tak, protože jsem absolutní amatér
12. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz
ked chcete merat tak nezabudajte na tu istu hodinu ,pred tym nez sa ide na zachod a maly by ste robit kazde rano to iste lebo len mala zmena moze znamenat 0,5stupna viac alebo menej
12. lis 2010 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak to je dost věda. Objednám ovu testíky.
12. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
@knobloska ked mas digitalny teplomer tak on ti zvuk da znamenie ze sa uz domeralo ale ked maz ortutovi (klasicky) tak ja som cakala 5 minut a bolo ale niekedy som aj zaspala :grinning: takze sranda ale nevydrzala som dlho merat len par dni
12. lis 2010 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tak 1 DC co už... :wink:
12. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz
@mary2222 ržíš se mnou partu,Broučku?!:grinning:
12. lis 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky co porabate?
13. lis 2010 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahojky lu jasně že jo :wink:

jsem u tchýně na obědě :slight_smile: , večer máme hodovou zábavu, jelikož ms přišla tak nemusím přemýšlet jestli můžu alkohol
13. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz
@mary2222 aspoň v tom nejsem :grinning:
jinak já jsem teď dodělala kamarádce dorta...jedeme večer na narozky,tak dneska asi taky budu pít..:grinning:
13. lis 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
holky ja som dnes tiez dostala ms :frowning2: takze som vami ma jednej lodi :slight_smile:aj ked som s toho sklamana no co uz ideme dalej :slight_smile:
spravila som si kafee lebo ma bolela hlava a idem varit svieckovu na smotane este som to nerobila tak mi drzte palce aby to bolo jedle :grinning: inak ja mam taku chut na biele vino ale nechcela som cez tyz.pit ked som nevedela ze co bude ale dnes si ho dam :slight_smile:
inak ja som po tom roku a pol s toho snazenia taka vycerpana uz nevladzem stale na to myslet ci sa nam podari a ked mi zas niekto povie ze nemysli na to asi ho kopnem lebo to nejde nemyslet
13. lis 2010 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali Hlavu vzhůru.....uvidíš, že se dočkáš.Chtělo by to nějaký relax :wink: Doporučuji Luhačovice a hotel VEGA.bylo to tam perfektní...v lednu se chystáme znovu.
Jsem ráda, že zatím po miminku "neblázním" Samozřejmě bych byla moc ráda, kdybych byla v pořádku a nemusela řešit prášky, stimulaci, prohlídky atd. Ale zatím to nijak nehrotím.....je jasné, že když se o miminko snažíte víc než rok, je to na depku.....Pořád si říkám - holka buď v klidu a ono to bude OK :slight_smile:
Dnes jsme na květen objednali letenky do Paříže, tak se moc těším - třeba už budu mít miminko v bříšku a nebo bude skvělá příležitost na vyrábění, jak říká můj pan doktor :grinning:
13. lis 2010 v 18:59  • Odpověz
tak teď jsem přiletěla ze zumby,honem se osprchovat,umýt hlavu,udělat si ksicht na obličej a ke kamarádce na narozeniny...
13. lis 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
@luji jeej pariz tak tam chceme s priatelom tento rok nam to koli jeho nehode nevyslo tak snad buduci rok a ked by som bola tehu tak neviem ci by som letela zalezalo by od zdravia
no mne s toho uz sem tam hrabe kedze u nas sa snazime uz rok a pol :sweat_smile: ale uz sa davam zase do kludu niekedy ma prepadne depka ale snazim sa ju hned zahnat :grinning:
@luciasek07 takze si sa poriadne vyblaznila na zumbe a ides oslavovat tak to mas dobre zariadene :slight_smile:
13. lis 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.