• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky půl roku a více

(Zamčená)
2. prosince 2010 
dobre ranko :slight_smile:
jej tabulka je peknaa :slight_smile:
luciasek no to musi byt pekne neprijemne s tym ucho a erste k tomu ked ta zacina bolet v krku snad sa co najskor uzdravis
16. lis 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali copak v krku...ale hlavně ten opar v koutku pusy bolí jak sviň... kdyby jste jakoliv chtěli tabulku upravit,stačí dát vědět.
16. lis 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
@luciasek07 no ja som nastastie opary nemala takze neviem ake to je ale priatel na to toez trpi mas nejaku masticku na to ?to by ti zmizlo rychlejsie
16. lis 2010 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
pěkné ránko holky, tak já si zase sedím za svým milovaným PC a budu rtestovat systém...
nějak mi natýká ret, pálí to:( nejraději bych zalezla pod peřinku a šla spinkat.. což se určo dneska nekoná.. možná, ale zítra už pojedu domů, těším se...
Luci, tak se uzdrav, takové strasti..
Já se do tabulky přidám posléze, díky cyklu fakt nevím, který DC jsem:slight_smile:
16. lis 2010 v 08:44  • Odpověz
@nathali no musím si koupit B komplex....rychleji ten opar mizí...já mám opar po dlouhý době..teď jsem měla dobu klid....

@kami1984 a to jdu ještě na kolečko po jiném oddělení,abych viděla jak to funguje
16. lis 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak to dneska zvládni!!a jak se ti jinak v nové práci líbí?
16. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
Opar je potvora.....mně na to zabírá olejíček Tea Tree....a B-komplex v pořádné dávce. Jeden čas mě to drželo pořád,ale už mám dlouho klid. Naštěstí :grinning:

16. lis 2010 v 09:12  • Odpověz
mě se naštěstí opary nedělají, jen občas ošpice na jazyku, ale ta pak stojí za to!!!!
16. lis 2010 v 09:17  • Odpověz
@lucifereeek Tak jsem si to myslela, jenže už jsem asi barvoslepá :wink: ......na testu z 9DC mi přišlo, že jsou obě čárky stejně tmavé................a nebo jsem si to jenom přála :wink: ...budu ještě čekat a testit.
Jinak všem přeju hezký den :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:50  • Odpověz
@kami1984 mě je po Proveře dobře, ale z Clostilbegytu mi první 3 dny bylo blivno a byla jsem děsně unavená.
16. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
děvčata už vím jak přidat nové členy do soukromé skupiny..ted se školím po obědě to tam přidám a pak vám hodím odkaz
16. lis 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Leontynka: ja ho jeste nezacala brät, uvidime
Luci:je to jednoduche:slight_smile:
16. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
hlava třetší,ucho bolí,opar bolí..já už chci domůůů
16. lis 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazilky-4/

odkaz na novou diskuzi..snad máte přístup všichni..pokud ne,piště do Ip a já to napravím..
16. lis 2010 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
@leontyna83: jo to klidně mohly být, já mám dvě čárky až tak kolem 22-24DC :unamused:
16. lis 2010 v 17:28  • Odpověz
@luji: já teda zatím nemám žádné dárky :sweat_smile: vrhnu se na to až na začátku prosince :wink: jinak s tím počasím, kdyby člověk nevěděl, že je listopad, tak fakt by si myslel, že do Vánoc daleko, ale je dobře, že je ještě venku fajn. :slight_smile:
16. lis 2010 v 17:32  • Odpověz
ahojky kde ste ?????
18. lis 2010 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali mrkni na ten odkaz..pokud ti to nepůjde písni mi do ip..a já tě přidám do té soukromé
18. lis 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, já jsem tady dlouho nebyla, u mě nálada na bodu mrazu. Ovulaní testy jsou pořád negativní, v úterý jsem 13.DC, jsem domluvená na gyndě, že mi změří ty folíky, tak jsem zvědavá. Včera jsem byla u kadeřnice a byla tam paní s malým miminkem a já jsem jí taaak záviděla. Moc bych chtěla zase miminko :cry:
21. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
@knobloska mrkni na ten odkaz o něco víc..je to soukromá diskuze...pokud by jsi neměla přístup napiš,já ti ho přidám:slight_smile:
22. lis 2010 v 06:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky.Už sem moc nechodim,protože se to na mě teď před těma Vánocema nějak všechno hrne.Tak i když je brzo,tak bych Vám chtěla předem popřát hezké a klidné Vánoce plné lásky a hlavně toho štěstí.A taky vám přeju,aby jsme se tady v příštím roce sešli už jako těhulky a konečně se dočkali toho vytouženého miminka :slight_smile: nevim,jak se sem dostanu,tak Vám to radši přeji už teď :slight_smile:
2. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.