• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Ahojda, tak jsem založila diskuzi, ať máme o těch našich miminkách budoucích i narozených pěkně přehled :slight_smile:
11. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahojky, tak maminka s Tomáškem se hlásí.... :wink:
kyserko: super my tu plínu doposud nemáme....
jj, dává mi Tomášek zabrat, ale jsem šťastná....
11. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
Ahoj, tak sem nakukuju, ale vypadá to, že sem ještě nějakou dobu nebudu mít co napsat. Tak ať se maminkám a těhulkám daří... :wink:
Spetro, Tmáška pozdravuj! :wink:
Kryserko, a Ty Kubíčka! :wink:
11. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
spetra: Kdybys chtěla, tak Ti ji u nás můžu koupit a poslat Ti ji poštou :wink:

lenajsek: Ale jsi snažilka, tak sem patříš také :wink:
13. lis 2008 v 08:46  • Odpověz
jé, zuzi, to je super, že jsi něco takového založila. Nakouknu zase jindy. Mějte se.. :slight_smile:
22. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
lenajsek- no určitě sem přece patříš taky ne? :astonished:

spetro- ať se daří a dobře to s Tomáškem zvládáš. My se zatím držíme..Jsem unavená, hodně odpočívám..Malej v břiše vyvádí, asi je mu tam pěkně těsno. Ani se mu nedivím.. :slight_smile:

mějte se všichni krásně a doufám, že se nás tady brzy sejde víc.. :grinning:
22. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
leni: úplně si vzpomínám na ten poslední měsíc, člověk snad věděl i to, že malej hýbnul i prstíčkem :grinning:
24. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
zuzi, je to prostě malej ďáblík. Ale nejvíc vyvádí, když ho radek provokuje. Pořád na něj ťuká a on pak vyvádí. Dneska má teda spavou.. :slight_smile:
24. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
to znám, stačilo ho pohladit a už se tam mrskal :slight_smile:)) Koukala jsem Ti teď do albíčka na nové fotečky, to myšákovské povlečení Ti teda budu hnusně závidět :wink: Bříško máš mooooc pěkný, takové, jak máš v tom 32. jsem snad neměla ani při nástupu do porodky, ale Ty jsi hubeňourka, tak se nemá Ondrášek kam schovat, tak kouká ven :wink:
25. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
zuzi, to jsem ráda, že se ti povlečení líbí. Objednávala jsem je na ebutik. cz. Mají tam fakt úžasný věcičky. Myšáci mě prostě hned padly do oka.Tak jsem neodolala. Jenže ondrášek se mrská i když ho nehladím. Radek ho ale vždycky tam vyblbne, že mě tam v tom břiše přímo skáče.. :slight_smile: Bříško je fakt velký.A hlavně těžký. Dost mě začínají bolet záda. A otočit se v noci v posteli je vždycky s mohutných hekáním..Máš pravdu, nemá se kam schovat, tak se dere na svět. :slight_smile: Má ale času dost..Říkám si, že buď to bude hodně brzy, co budu rodit a nebo budu přenášet..
25. lis 2008 v 16:32  • Odpověz
Jéé ahoj holky, dneska jsem Vás objevila tady, jsme se hezky plynule přesunuli na koníka. Musím Vás dočíst, abych byla v obraze, jinak já jsem 20tt a vypadá to na holčičku :wink:
26. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
kett. blahopřejeme k holčičce. Jak se jinak daří?
26. lis 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, jsem tu zase až dneska, jednak jsem byla bez kompu a jednak jsem se musela věnoivat našemu marůdkovi, máme zánět průdušek, naštěstí už odeznívá......

leni: ještě vydrž, pěkně odpočívej, pak už si neodpočineš :wink:jo, o tom jsme se myslím bavily, taky mám povlečeníčka z ebutiku, vzala jsem mu tam i super chrastítko :slight_smile:
příští týden jedeme snad na očko, když bude Kuba v poho, tak Ti pošlu ty věcičky :wink:

ketti: týjo, po sérii kluků se teˇv mém okolí rodí zase samé holčičky :slight_smile: kamarádka, co pochází taky z ústí jako Ty je těhu asi o týden nebo dva déle než Ty, bude mít taky holčičku, další kamarádce se holčička narodila včera
28. lis 2008 v 17:33  • Odpověz
zuzi, díky, už se těšíme na balíček..Vím, musím odpočívat, pak už nebude čas.. :slight_smile: My jsme zase objednaly povlečení i s mantinelama a ještě takový super froté botičky s losem a chrastítkem. jsou vážně super. Sice trošku větší, ale časem je unosíme. Tak ať vám ta nemoc brzy poleví a už tolik nekašlete..Držte se..
28. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
já si mantinel ušila sama, látku sjem koupila za pár šprdlíků v Ikee a ušitý to bylo hned, v tý době Kubu uklidňoval zvuk šicího stroje, tak jsem řádila :slight_smile: Teď se chystám na ušití kapsy na šátek, aby mu nebyla zima :slight_smile:
29. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
zuzi, to jsi šikulka. Já bych to neušila ani za sto let.. :slight_smile:
29. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. lis 2008 v 16:10 • renulinda
autor
na tom fakt nic nebylo :wink: Dneska jdu zkusit vzít Jakoubka ven, tak jsem zvědavá, snad to zvládne dobře a nevrátí se mu to..... Ale ven už potřebujeme jako sůl. A co pupíček? Už Ti klesá? Máš to už za pár :wink: úplně vidím můj konec těhu, bylo mi snad nejlíp za celý těhu, už jsem nemusela ležet, protože jsem věděla, že i kdyby se mimi už narodilo, tak surfaktant, sací reflex, atd už je vyvinutý, takže jsem byla v poho a konečně si užívala :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Teď mě napadlo, že Ondrášek by taky mohl být první děťátko narozené v roce 2009 :slight_smile:
1. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
zuzi, řekla bych že je to docela dobrý. Cítím se dobře. Včera jsme jely na návštěvu ke známým. prvně jsem nechtěla. Ale dovezli nám postýlku, tak jsem si říkala, že k nim musíme jet na návštěvu. měla jsem pro ně připravený víno, bonboniéru a kávu, ale přijely v době, kdy jsem byla akorát ve městě na kontrole, tak jsem se s nima nestihla. Nakonec to byla fajn návštěva. Jsem ráda, že jsme jely. Úplně jsem se odreagovala, jak jsem pořád doma, venku brzy tma a zima, jen u telky nebo na internetu, tak jsem fakt fakt přišla úplně na jiný myšlenky.. Tak už je Kubíček lepší? ATB snad zabraly, tak už to bude ok..Venku mu to určitě prospěje.. Hodně velký strach jsem měla od toho 30tt, to jsem si říkala, kdyby se narodil, tak to bude horší, ale teď si říkám, když to bude do vánoc, tak se nic nestane..Uvidíme, jestli vydrří do nového roku nebo si to rozmyslí a půjde na svět.. To jsme si říkaly, že by mohl být první dítě v novém roce, ale spíš si myslím, že buď bude do vánoc nebo až někdy první týden v lednu, po termínu. Zajímavý úvahy co? Bříško mám těžký, dám nové foto do alba. Včera jsme fotily a hrozně jsme se nasmály.. :slight_smile:
1. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že tady diskutujete, ale na beremese ne.. je tam naposled můj příspěvek, tak se kryžtak mrkněte, znova to psát nebudu.. :slight_smile:
Jdu vás dočíst...
U nás se stopla stimulace, a další boj bude v lednu, tak snad to už bude naposledy. Tolik u nás zprávy o mimi. :grinning:
2. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Jé, to jste se rozepsaly.. jdu se mrknout i na Vaše albíčka...
Leni, toto letí, vidím, že máte termín porodu už 4/1, to je super... a jaký jméno nakonec vyhraje? Tak ať ty poslední týdny utíkají bez problémů, a pak ať je porod v pohodě...
Kettinko, Tobě to taky letí, není to tak dávno, co jsi hlásila, že čekáte mimi, a už jseš v 20tt.. mazec. A gratuluju k holčičce, je to super, taky mám pocit, že poslední dobou jsou těhulky, co čekají chlapečky, takže holčička je fajn změna.. :slight_smile:
Kryserko, to je mi líto, že je Kubíček marod, snad bude mít prcek po problémech a bacily brzo zmizí... :wink:
2. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
Leni, máte tolik krásných věcí, to je něco... Krásná postýlka, ta zavinovačka do autosedačky je taky pěkný, no vůbec všechno, krásně nachystaný... :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
A Kettinko, máte taky spoustu krásných věcí, kočárek moc pěknej, a moc se mi líbí to pohupovací křesílko, bo jak bych to nazvala.. :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
lenajsek- to je super, že ses za náma přišla podívat. Mám radost. Mrzí mě, že se zatím nedaří, ale neboj, určitě se to podaří... Vím, že to slýcháváš všeude a že ti to leze krkem,ale vydrž a určitě se dočkáte..
Jinak díky za chválu na věcičky. Je to fuška o takhle všëchno nachystat, ale teď už to vše máme, tak jsem ráda. největší záběr to bylo v září a v říjnu..Teď už byly jen takové detaily, které byly třeba doladit. Utíká to rychle. To máš pravdu..Taky si pamatuju na začátek, jak jsme oznamovali rodině těhu a teď mě zbývá jen pár týdnů.. :astonished: Jméno máme Ondrášek. V albíčku máme bryndáček se jménem a myslím, že je definitivní..Už teda dlouhou dobu. :slight_smile: Určitě mrknu na beremese. měj se moc krásně Leni a užívej si předvánoční atmosféru.. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahoj holky, byla jsem teď bez netu,a le už mám počítač zase doma, tak můžu dohánět, jestli mě teda Kuba nechá :slight_smile:
včera jsem byli na třetí dávce hexy, zvládl to opět na jedničku, bála jsem se reakce, když je teď oslabenej po těch ATB, ale dobrý. A vážíme už 8,5 kila :grinning:

lenajsek: třeba se vám to teď nakonec podaří samo :wink: znám takovou holčinu, co jí říkali, že bez pomoci ani náhodou, byla několikrát na všem možným, pak tomu dali pauzu a otěhotněli spontánně :wink:

leni: jdu Ti prolustrovat albíčko :wink:
5. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
zuzi, jen jsem se chtěla zeptat v čem pereš prádlo pro Kubíčka. Ten balíček tak nádherně voněl? :slight_smile: Albíčko se plní. Pořád tam dávám nějaké nové fotečky.. :slight_smile: to jste šikulky, že máte očkování za sebou.. :slight_smile: Jste teda pěkní cvalíci.. :slight_smile:
5. pro 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
peru na střídačku v Lovele a Persilu sensitive :wink: Aviváž nepoužívám, prý může dětskou pokožku dráždit :frowning2:
Týjo Leni, furt na Tebe od tý smsky musím myslet, jestli to už máš za sebou, a jsou to teda nervy..... Už si chci přečíst, že je Ondrášek na světě
6. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju a zdravím, Kryserko, co jsi myslela tou SMS od Lestep? Snad se neděje nic hroznýho... :confounded:
Leni, tak držím mooc palečky, aby bylo vše v pořádku, ať vše probíhá bez problémů.. držím palce!
10. pro 2008 v 07:38  • Odpověz
autor
lenka už má Ondráška na světě, měří 49cm a váží 3100g, ale narodil se o měsíc dřív, tak je v inkubátoru. Chudinka rodila strašně dlouho :frowning2: Ale nejdůležitější je, aby byli oba v pořádku
10. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky, po delší odmlce se hlásím a kryserko, díky za toto fórum :sunglasses: holky, sláva, mám atestaci. :grinning: :grinning: :grinning: konečně se nemusím šprtat a můžu začít řešit těhu přípravy. my jsme dnes 16+0. co bude ještě nevíme, ale pinďoura jsme nenašli, tak že by holčička? uvidíme v lednu. jinak jsme v poho, tak jsem se vrátila do práce.

další sláva, Lestep má Ondráška, velikánská gratulace. v inkubátoru bude určo jen chvilinku, je to veliký kluk, 3100g. a 36. týden jestli správně počítám už je celkem pokročillý....tak držím palce, ať jsou brzo na rooming in.

konečně jsem se dočkala a Petra ukázala foto Tomáška, no ten je hezoučký, fakt že jo.

už se strašně moc těšíme na toho našeho prcka.
10. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 65
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.