• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Ivulla a P_avlina-je to rak.nález(změny) na čípku... :frowning2:
17. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
zeuwi to mě mrzí, že máš takový problémy. :frowning2:
17. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,pisu z mobilu,tak to zas bude uprava pro ostudu. Ivi,Kubik mel pak dele taky uz hnedou ridkou stolicku,cetla jsem,ze jak se meni slozeni mleka,meni se i charakter stolicky,tak to muze byt treba i tim. Pavli,probio kapicky muzu jen a jen doporucit,my meli koliky fakt strasne a kapicky moc pomohly,posilala mi je kamaradka ze Slovenska,ale potom,co jsem poznala,ze fakt pomahaji,bych je koupila i tady,ikdyz je to darda. No,Kuba byl nespavec od zacatku,za noc jsem naspala treba 2,3 hodiny,tak kolem tech 5 mesicu se to trochu upravilo, potom uz jsme vstavali na kojo tak dvakrat za noc,tak jsem mela radost,ale posledni dobou je to zase hruza,v noci ho nakojim,pak nechce vubec spat,v postylce breci,tak musim kojit zas a tak dokolecka,pres den mi dnes spal vsehovsudy 10 minut v aute,odpol jsem ho dala spat do postylky,no ani nahodou,dve hodiny jsem mu chodila poustet kolotoc,ale delal tam furt kraviny,pak brecel. Uz,aby se to zlepsilo,jinak skoncim v Bohnicich. Zeuwi,to me moc mrzi,vis,ale neves hlavu,dokud nebudes mit vysledky v ruce,neni nic jiste. Vim,ze na to ted musis porad myslet,a je to logicke,ale verim tomu,ze to dopadne dobre!
17. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
zeuwi- určitě to dobře dopadne. Musíš věřit. Chápu, je to těžké.

Zuzi, to je teda mazec, jak je Kubulínek nespavec. :unamused: Snad to nebudeš mít ještě u druhýho. To už by bylo fakt na ty Bohnice. Jsem ráda, že je Ondrášek tak hodnej. Dneska spal do půl čvrtý od 8h. je to naše zlatíčko. :slight_smile:
18. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Zeuwicko, neboj, to bude OK. :wink: Známé to zjistili, když byla v 6 měsíci těhotenství. Je to 2 roky zpátky. Bála se, aby to neublížilo miminku, ale vše nakonec dopadlo dobře. Po porodu šla hned na operaci a dostala se ze všeho. A navíc, 2 roky poté je zase těhotná, má termín tuším v srpnu. Tak hlavu vzhůru a nezdávej to! Je super, že na to přišli tak rychle, aspoň se to dá rychle léčit.
A navíc, pokud nemáš definitivní výsledky, tak není nic jistého.
18. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
leni: no, mazec to je, si začínám připadat, jak, když byl novorozenec, to bylo s tím spaním taky naprdlačku, ikdyž nedá se to srovnávat, tenkrát ho trápily ještě ty prdíky :frowning2:
18. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
ivi: nechci tě strašit, ale mě T. taky spal i 6 hodin, když byl maličký jako Ondrášek...
pavli: jo bohužel už jsou to 2 měsíce co se stále budí... :frowning2: a přes den to samé... :frowning2:
18. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
zeuwicko: to je mi moc líto, ale snad se to nepotvrdí a pokud jo paaja má pro tebe příběh jak to dopadne... :wink:
18. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky ahojky, tak vám napíšu aspoň nějakou dobrou zprávu, chcete? :wink: Dneska jsem byla na krvi, a 16. den po OPU mám v krvi hCG 181, tak myslím, že je to TAM!!! Snad je to na dobré cestě... :dizzy_face: Ještě si tam skáknu v pondělí, a pak v pátek 27/3 jsu objednaná do CARu na UZ. Tak jsu zvědavá, co tam bude vidět, a kolik tam toho bude... :slight_smile:
Zeuwicko, to je mi moc líto, ale snad to vše dobře dopadne, moc držím palečky!!!! Víra Tvá Tě uzdraví, musíš věřit, že to bude všechno dobrý!!!! Opatruj se, hodně štěstíčka přeji!!! :wink:
Všechny zdravím, dneska vás nestihnu dočíst, před chvilkou jsem se vrátila z Brna a jsu vyřízená, jdu si lehnout, aby mimina nebyly jen v poloze vertikální, dneska jsem toho moc nenaležela.
Krásný večer všem těhulkám, maminkám i miminkům!!! :wink:
18. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
*** MAMINKY ***
Zeuwicka, 1 dítko - Dominiček, * 1. 6. 2006, 23.25 hod.
Petula.Cerna, 1 dítko - Nikolas, * 25. 6. 2006, 04.00 hod., 3800 g, 54 cm
Kryserka, 1 dítko - Jakoubek, * 20. 6.2008, 14.58 hod., 3820 g, 53 cm
Spetra, 1 dítko - Tomášek, * 17. 10.2008, 03.20 hod., 3950 g, 54 cm
Lestep, 1 dítko - Ondrášek, * 7. 12. 2008, 03.20 hod., 3100 g, 49 cm
Ivulla - 1 dítko - Lukášek, * 29. 1. 2009, 3300 g, 52 cm, moc gratulujeme!!!
P_avlina - 1 dítko - Kačka, * 13. 2. 2009, 6.39 hod., 3650g, moc gratulujeme!!!

*** TĚHULINKY ***
Kettm - čeká holčičku (nebo chlapečka? ), TP 16.4.2009
Miri9 - čeká chlapečka, TP 27.5.2009
Paaaja111 - 19/2 hlásí //, 11/3 průkazka a srdíčko,TP 22.10.2009

** SNAŽILKY ***
Lenajsek, CAR Reprofit Brno, nyní nativ s minimální stimulací, odběr vajíček (OPU) 2/3, ET (transfer) 5/3-2 bojovníčci,15/3 potichounku hlásí //, 18/3 hCG 181, 27/3 KO na UZ :slight_smile:
18. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojky ... tak jsme prakticky vzhůru od dvou hodin a malá vůbec nevypadá, že by se jí chtělo spinkat, tu padám na ústa :astonished: Ještě jsem koukala, že na inzerci se dají sehnat do 500Kč ty kapičky ... Já bych to snad občas i ustála ten brek, vstávání a tak, ale to že jí to trápí :frowning2:(

zeuwičko, to je mi líto :frowning2: Možná tak trochu vím,jak se cítíš, já byla děsně vyplašená, když jsem si našla bulku v prsu :frowning2: Ale bylo to v pořádku, tak Ti držím taky palce :slight_smile:

Lestep, ještě plně kojíte? Že spinkáte tak dlouho? My přes noc, tak po těch 3-4hodinách kojíme ... Ale jsme ještě maličký, ono se pak to prodlužuje,co? :slight_smile: Teda doufám :grinning:
19. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
pavli, kojím večer třeba hodinu a půl někdy dvě s přestávkama, protože u toho usne. Máš ale vidět, jak je spokojený, když usne.
19. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Zeuwicko, to je samozejme straslivy, ale ver tomu, ze to bude dobry a ono urcite bude :slight_smile:

K tomu spanku - Lukasek ted spinka cca 12 hodin denne. Podle tabulek ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) by mel spat 16 - 18!!! A to takhle ma vicemene od narozeni... On vyzaduje fakt hodne pozornosti pres den... To mi teda pripomina: Fakt tezko chapu maminky, ktery stihaji prispivat skoro cely den do nekterych diskuzi tady. Nevim, jestli jsem fakt tak neschopna.. Ale spim cca 7 hodin denne - samozrejme s nekolika (minimalne dvema) prestavkama, ktery trvaji 1,5 hodiny a pak nekolik hodin. Krome toho vetsinou vyzaduje maly pozornost.. Jsem rada, kdyz se stihnu normalne najist, uvarit, zajit si na zachod a do sprchy... Temer denne peru, takze jeste zehlim... Krome toho teda musim obcas neco udelat - prach, vytreni, vysani (zlehka - rucnim vysavacem- vysavam teda taky denne, ale to trva 10 minut), umyt koupelnu a zachod... no vsak to znate. Snazim se s malym co nejasteji ven... No ja nekdy sotva stiham domacnost s malym dohromady, ne tak jeste travit tolik csu tady... :frowning2: Jak to mate vy? Delate vsechno samy? Nebo co treba dela manzel? Ten muj teda momentalne akorat vynasi smeti... Ale neni to tim, ze by byl linej, ale bydlime u jeho rodicu a maminka asi nesnese, aby musel chudacek neco delat. Tak kdyz se navecerime a ja musim jit kojit a pozadam ho, at teda umeje nadobi, tak prijde za minutu za mnou a uklizi po nas tchyne a to mi vadi. :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Ivi, takhle to měl Kuba taky už od malinka, podle tabulek toho nenaspal ani náhodou :frowning2: Taky mám pocit, že nestíhám vůbec nic a nějaký bordel už mě fakt netankuje. Mám net v mobilu, tak si u kojení čtu koně a mejla :slight_smile:U nás tatťka večer koupe, dřív jsme se tak nějak střídali,a le co jsme začali dávat na noc kašičku, tak taťka koupe, aspoň se kluci trochu užijou a zablbnou si a já vařím, protože když není kaše hotová, jak Kuba vyleze z koupelny, zavládne tady hysterie a panika, abych ho snad chudínka malýho netrápila hlady :grinning: Jinak co se týče domácnosti, dělám sama všechno, no, občas tady je bordel jak v tanku, dřív jsem to nesnášela a dneska už mě to fakt nemůže vytočit, jak se ty priority mění :slight_smile: Ale říkám, že nejdůležitější je spokojený dítě, ostatní počká :wink:
19. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Taky se snažím vše zvládat v domácnosti, zároveň být s malým a taky se věnovat manžovi. sthám to jak kdy. S úklidem to taky neřeším. Každý den uklidím něco. malýho si dávám často na zem na deku, buď si hraje s hrazdičkou a nebo kouká na mě, jak vařím nebo něco dělám a hodně na něj mluvím. na net si zaskoším 1x denně. ven taky chodíme každý den, pokud to jde, dovolí to počasí. asi tak na 1,5-2h.manža si malýho vezme, když přijde z práce, hraje si sním ajá třeba žehlím nebo si jdu do vany, pořádně se napařit a krásně zrelaxovat. s manžou koupeme společně. on chystá vaničku a uklizí a já nachystám malýho. :slight_smile: manža se malýmu věnuje, co to jde,. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsme zase nemocný, přes noc Kunba dostal hroznou rýmu, do toho kašle, zahleněnej hrozně, byli jame ráno u doktorky a má zánět nosohltanu :frowning2:
20. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
kryserko, to nachlazení pěkně rychle vyžeňte, je to nepříjemné :frowning2:

Tak já se na net dostanu , když malá spí nebo brečí a poskakujem na míči, jako teď :slight_smile:) Tak tu klovu jedným prstem :astonished: Jinak mi teda taky nespíme podle tabulek :-/ Přes noc nám to jakštakš jde po těch 3-4 hodinách, ale malá mi teď spí jen po procházce venku což je tak 4-5hodin přes den :-/ Teda dneska usnula i dopo, jsem se divila :slight_smile:) Ale občas nemám šanci na záchod a sprchu dát, natož uvařit, manža teď nosí obědy z práce :slight_smile: Nemáme ještě kuchyň :frowning2:
20. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
IVI: já nic nestíhám s T. možná tak vyndat myčku, to ho baví rád na to kouká... a jím s ním na dece... :wink: vařím když přijde manžel nebo když spí... a tabulkově taky nespí a hlavně nespí bez mé pomoci.... a to že mám bordel to zas až tak neřeším...
A koníka čtu taky při kojení - mám notebook... :wink:
ale je to hrozný s tím, že tchýně nesnese aby manžel pracoval, by měla být dáda že je schopný... :angry:
Chudáček Kubík... :frowning2: nech se brzy uzdraví...
21. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Tak už je to lepší, ale teda noc na včerejšek jsem myslela, že nepřežiju, Kuba do jedné ráno jen brečel a brečel, odsávačka nestáhala, pořád jsme ho chovali, v manduce nosili, to se jakž takž uklidnil, ale jakmile jme ho dali do postýlky, tak hurónský řev, ještě, že nebydlíme v paneláku, jinak už by na nás asi nekoho poslali, že týráme dítě. Už jsme fakt nevěděli co, manža dovezl kočárek až do kuchyně a vozili jsme ho po kuchyni,a le taky nic, pak už po té jedné hodině padl vyčerpáním, no a já taky, připadám si jak zmlácenej pes, ale na dnešek jsme v noci odsávali jen jednou, tak snad už to bude jen a jen lepší.

Já myčku vyndávám většinou, až když už je dřez zase plnej a nic jiného mi nezbyde :grinning:
22. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky,také vás zdravím
také nás trápí pořád rýma,je to dokola.Už aby bylo lepší počasí,tahle zima a vítr je pro děti hrozná. :confounded:

Mě přivezou myčku zítra,tak se těším,ale bude až po rekonstrukci do nové kuchyňky. :slight_smile:

Úklid také moc neřeším,obden luxuju,protože máme psa,ale ty 3, místnosti to jde.

kryserka:znám to,Nikolas taky vyváděl s rýmou,když nemohl v noci spát a dusil se.Nojo chlapi... :wink:
23. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
zuzi, tak snad už jste s rýmou lepší. je to fkt hrozný ty nachlazení. ach jo. snad už to počasí bude lepší. :unamused:
24. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
tak už byl zase horší, je strašně zahleněnej :frowning2: V noci jsme zas byli od jedný do tří vzhůru, hrůza :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době zdravím, nějak nemám co psát, cítím se dobře, jen mě pobolívají prsa, občas břicho jako na MS, nebo tlačí, a jsu hrozně unavená, furt bych spala. Už aby byl pátek a já mimčo viděla na UZ, možná už bude srdíčko, uvidíme, co uvidíme...
Leni, teď jsem se dívala na fotečky v albíčku, moc vám to sluší. :wink:
Kdo máte nemocný nebo nachlazený dítka, přeji brzké uzdravení! :wink:
Chodí sem vůbec nějaké těhulky, nebo samé maminky? :slight_smile:
Až bude srdíčko, založím album, už se těším.
Krásný den přeji, všechny zdravím, opatrujte se!!!
24. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lenajsku, tak se těšíme na srdíčko a jsme zvědavá jestli budou 2 nebo 1 :wink: Únava k těhotenství patří aspon já byla pořád mrtvá....

nech se Ti vaši prckové uzdraví...
24. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
leni, díky za pochvalu. jen odpočívej, já byla taky ko na začátku jsem jen spala. Těšíme se na albíčko. :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
i já jsem prospala velkou část těhu, ostatně, co mi taky jiného zbývalo, když jsem musela furt ležet :frowning2:

lenajsku, pěkně odpočívej, pak už si neodpočineš a budeš na to spaní vzpomínat, co bych za to dala, kdybych mohla nerušeně spát aspoň 8 hodin, a to mi dřív 8 hodin k vyspání nestačilo ani náhodou, bývala jsem fakt spáč

jinak u nás žádný velký posun, rýma furt trápí, dneska měl v noci chudínek takovej záchvat kašle :-/
25. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
zuzi a co dáváš na ten kašel? My dávaly mucosolvan junior a docela mu to pomáhalo. :slight_smile: tak ať je vám líp. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
přes den dávám jitrocelový sirup, na noc dávám sinecod, abych mu ten kašlík trochu utlumila a mohl spinkat.Teď jsem ho dala spát, tak doufám, že usne, aby si trochu odpočinul.....
25. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Leňulko, to víš, že sem chodí i jedna těhulka :slight_smile: já... :slight_smile: a druhá těhulka ty :slight_smile: Neboj, až budeme mít svoje mimča v náručích, tak budeme s holkama debatit pořád... :wink:

Lestep: koukala jsem na tvoje nový těhu albíčko. Moc vám to slušelo :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
paaja- jak se daří? Díky za pochvalu. :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.