• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
ivi- no s těma tchánovcema je to někdy potíž, ale říkám si, že jsem ráda, že je mám na dosah. Sice taky občas šílím, ale hned si zase říkám, že to myslí dobře. Malýho taky nerada dávám z ruky. Na procházky jde mamka občas, jak má čas. o víknedu s ním spinkala a my měli akci na oslavu Ondráška. super.

paaja- to je dobře, že máš v práci takovýá zázemí. to je fakt super. :slight_smile:

lenajsek- tak jak se ti daří? jak se cítíš: Kdy jdeš na njějakou kontrolu? Určitě se cítíš dobře viď?
Máš pravdu, přelouskat je je celkem nadlidský výkon. :slight_smile:

miri- my máme na výročí svatby křtiny. Ve stený čas i ve stejném kostele. :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Lestep: no tak taková oslava výročí ovšem nemá chybu :grinning: skvele vymysleno
2. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
miri- my to plánovaly a na faře naštěstí byl jediný termín a to 26. tak jsme měli velkou radost.jak se cítíš? už se moc těšíš viď?
2. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
ale to víš, strašně moc. dneska mě mimi zlobí, pač se málo hýbe, už jsem z něho trochu nervozní, ani domluvy a štouchance nepomáhají... :unamused:
jdeme dnes na veču k tchyni, tak doufám, že už z nich vydyndám komodu, co mám slíbenou, abych mohla začít prát a skládat věcičky....ještě 8 týdnů
2. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
3. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Miri: Mě malej taky buď kopal tak, že jsem nemohla ani sedět a z toho se ani nehnul, že jsem měla strach... Mamka mi říkala, že já jsem byla divoch a taky se furt mlela a o ségře prej nevěděla vůbec! Prý se tak bála, když se nehýbala několik dní, že si i lehala na břicho, aby ju vyprovokovala... Takže to je asi fakt normální.. Navíc máme velkou výhodu v UTZ, máš kontrolu aspoň občas, že je mimi O.K., to naše mamky neměly :wink: Určitě je vše v pořádku! :sunglasses:
3. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste se rozjeli :slight_smile:

Ivu, to je škoda s tím Brnem :frowning2: Myslela jsem že ti písnu a že by jsme mohli dát prochajdu až tam budu a měla by jsi to kousek k Mendelový univerzitě, jsou tam pěkné zahrady :slight_smile: Jinak jsi mě kapku uklidnila, že malej bumbá přes den po 2-3hodinách, máme to tak taky :frowning2: A v noci taky tak nějak, když dám třeba večer v 10, tak spí do 3-4hodin :slight_smile: Myslím, že mlíčka máš dost, le nevím to střídání prsou :astonished: Mělo by se vypít jedno a pak kdyžtak druhé, když má málo, bo to první mlíčko je spíš vodnaté a to pak je hustší výživnější, ale to asi víš, viď? :slight_smile:

Jinak Miri, když už se tady budeš rozepisovat :grinning: My máme po obličeji takovou vyrážku :frowning2:Nejdřív jsem myslela, že to jsou ty potničky, ale je toho pořád dost :frowning2:

se tady pořád kroutíme :frowning2: Ani na záchod si nedojdu :grinning: Tak musím končit :slight_smile: paaa
3. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
j, dneska už zase řádí jako černá ruka, takže jsem v klidu....dneska mám uklízecí den....a chystám si doma jarní dekorace. to je super zábava :wink: asi poslední rok, kdy má na takové ptákoviny člověk čas, že?

Ivi, podle toho co píšeš, tak si taky myslím, že máš mlíka dost, spíš ho asi po krmení trochu honí střívka, zejména když se pak zase za chvíli uklidní. ublinkávat může klidně, to neva, pokud prospívá....

no na UZ právě moc nechodím, naposledy v 30. týdnu a teď až před porodem, jinak nevím, jestli jsem to tu už nepsala, ale na kontorlu nás objednali až za 5 týdnů, pač má Dr. dovolenou, tak to mě celkem znervózňuje....no nejspíš to dopadne tak, že se občas projdu navštívit porodnici a nechám si to zkouknout nějakou kolegyní, pokud budu mít starosti....

kdy jste holky začaly chodit na kontroly na PS? já četla, že kolem 36.....no ale to je kvůli CTG, to je jasné, naše Dr. má CTG přímo v ordinaci, tak mi sestra říkala, že pokud neporodím dříve, tak mě do porodky pošlou až 40+0, dříve budu chodit jenom 1x týdně k nim a první CTG máme až 37+0....si teda přijdu těžce zanedbaná :angry: i když zatím jsme naprosto fyziologická gravidita....ani neotýkám ani nic

Pavli, ta vyrážka může být samozřejmě cokoliv.....když to člověk nevidí, tak se to absolutně nedá hodnotit. no ale většinou jsou to právě nějaké banalitky, jak potničky anebo ta novorozenecká, než odezní. na to se dá zkusit koupat v hypermanganu. další častá příčina bývá alergie na něco ve stravě matky, většinou kravské mléko či nějaké ovoce, tak se zkus zamyslet, co by to mohlo být a recept je na 2-3 dny vyloučit podezřelou potravinu zcela ze své stravy a pokud se ta vyrážka zklidní, tak jsi doma.....anebo na kosmetiku kterou používáš na mimi.....jinak by se to muselo vidět
3. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Taxi mě Miri uklidnila :slight_smile: Snažím se ho dneska krmit těch 20 minut max a zdá se, že je celkem spokojenej... jen po tom krmení chvilku protestuje a pak najednou dobrý... I to prso mi přestalo krvácet, jenom to už bolí :wink: Miri, nemůže mu to teda vadit, že polyká krev? Ráno si ublinknul a kdybych si té ranky nevšimla, že vyloženě krvácí, tak bych se bála, že mu něco je, že zvrací krev...? Kdyby se mi zase ragáda udělala, ať vím...

Jinak já jsem MUDr. řekla, že chci chodit do porodky, že ji mám od baráku 3 minuty pěšky a taky v Brně to chce trošičku se o místo v porodnici starat... Není to tu jako svého času v Praze, že s musíš objednat hned na začátku těhotenství do nějaké porodnice, ale přece jen se i tady stane, že musí někoho odmítnout a když se tam chodí do poradny, berou raději... Nevím, jak to máte ve Varech... :confused: A MUDr. měla taky ten kardiotokogram (nebo co to je to CTG?) u sebe na klinice, byla jsem na něm u ní 2x (po1. myslim cca ve 36-7.tt) a od 38. tt mě klidně pustila do porodky :sunglasses:. A aby toho nebylo málo podobnýho, tak jsem na poslední kontrole u ní byla taky až po 5 týdnech. Byla jsem na začátku prosince, pak by další vycházela mezi svátkama, takže nic, a pak měla dovolenou... Řekla, ať jdu teda ke kolegovi, ten mě sice vzal, ale neudělal ani stěr na toho koka, což měl (i jsem mu to říkala), tak jsem stejně šla za týden k té své a ta vše dodělala... Výsledky z té laborky (pozitivní na ecoli a toho S koka) přišly za 5 12 :wink:
3. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Pavli, procházka by někdy mohla vyjít, já jezdím jednou měsíčně k našim do Brna, tak nám to třeba někdy vyjde zaráz... Jinak s tím střídáním při kojení.. Já to dělám až teď, když mi furt řve... a až jsou obě prsa z toho předního mlíka vysátý... zvyšuje to prý tvorbu mlíka :wink: ale asi to fakt nebylo úplně dobře, protože prcek začal mít mírně nazelenalou stoličku, a to je prý zase z předního mlíka :frowning2: :pensive:
3. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak já zkusím někdy písnout, manžel tam bude jezdit na zkoušky v květnu a v červnu, tak jsem chtěla vyrazit s ním :grinning:

Miri, děkuju ... já právě toho moc nejím z ovoce a zeleniny a ani pečivo, tak nechápu to nadýmání a koliky u malé, ale asi na to budem trpět i tak, snad to brzy přejde :slight_smile:

Dneska jsem byli venku až do 6 - super, malá spinkala v kočárku, tak jsem zvědavá na noc :astonished:

To CTG to je to monitorování? :frowning2: Já chodila asi od 37tt? Myslím, že jsem tam byla tak 3krát vždy po týdnu ... opravdu jen odhaduju :frowning2:

Holky, co už máte mrňata, od kdy jste dávali spát na zádíčka, nám je už malá zavinovačka a nevím čím přikrývat :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
písni Pavli, já budu mít taky v květnu zkoušky :wink: takže budu v Brně.... Jinak Lukášek spinká na zádech už dlouho.. já mám teda tři velikosti zavinovaček a jedna mu ještě je pohodlně :slight_smile: a jedna trošku malá, ale ještě to jde... On to moc na boku nemusí, navíc se mu vždycky špatně prokrvovala ručička, na které ležel, měl ju studenou, tak jsem ho k tomu nenutila. Opírám ho o postýlku, střídám strany, ale on se stejně zavrtí a udělá si pohodlí sám, jen k tomu mus mít trochu prostor :sunglasses: a hlavu má stejně většinou na bok, takže hrozeb při ublinkutí se nebojím :confused:
4. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
no já tu závinku sice zavážu kapku výš, ale prokope se v ní a je to do pasu :grinning: A myslim, že to samé bude i s peřinkou ...

Dneska bylo super počasí :slight_smile: Jsme byli pořád venku a malá spala v kočárku, tak byla vcelku pohodička ... Už by to tak mohlo zůstat,co? :slight_smile:

Tak hezký víkend :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojte. jak užíváte počasíčka? U nás se to dneska už nějak kaboní. Snad to ještě vydrží. Chystáme se na pouť a pak smanžou na fotbal. Chce se pochlubit se synáčkem. :slight_smile: je na něj pyšnej. :slight_smile:
5. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
jo, sorry holky, CTG je kardiotokograf....se někdy zapomenu :wink:
Pavli...tak pak je ve hře ještě to mlíko. bohužel se počítá i sýr či jogurty.....
Ivi....ne, to mu nějak zásadně nevadí, občas akorát může zvracet....ale ta kev je určo z tebe
tak snad nejsem úplně exot....no snad to vydržím s nervama, nechci být za prudičku v té porodnici. ale zase nechci nic zanebdat...ach sladká nevědmost. já jsem dost postižená tím, že dělám na patologických novorozencích, tak mi nějak nedochází, že zrovna ten náš by mohlbýt úplně v poho. no....u nás berou na porodce bez problémů, pokud zrovna není personální krize, jako že by zavřeli celé oddělení. tady ty porody jsou hodně nárazově, někdy nic a někdy 6/den.....

na zádíčkách může spát klidně od začátku, pokud si zvládne řádně odříhnout, nedělej si z toho vůbec hlavu, Pavli.

u nás včera bylo taky krásně, dnes je zamračeno, ale celkem teplo. chystáme se odpoledne do aquacentra trochu protáhnout a nechat promasírovat záda a ramena....
5. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,konecne vas docitam aspon v mobilu,mela jsem nejakou strevni chripku a bylo to fakt hrozny,navic,kdyz mi bylo nejhur,byla jsem na Jakoubka cely den sama,nastesti byl strasne hodny. Ted uz jsem docela v pohode,dneska uz jsem zkusila i jidlo,no,ale hruza,uz nikdy vic :frowning2: pavli,ja mela pocit,ze nejim uz nic jinyho nez starej chleba a malej se stejne trapil :frowning2: ze zavinovacky jsme vyrostli uz po mesici,do 6 tydnu jsem mu ji davala nezadelanou dole,ale stejne vycestoval,tak od ty doby spinka taky na zadickach :wink: miri,ja na tom byla stejne,taky si porad rikam,jak by mi bylo,kdybych do toho nevidela a nemusela se vecne bat komplikaci,ale snaz se na to tak nemyslet,ja vim,ze to nejde,ale vse,ceho jsem se nejvic bala,jako forceps,hruzny siti, kojeni,atd,tak se mi vsechno stalo,jeste,ze aspon tu transfuzi jsem ukecala na zelezo,bych jinak podepsala reverz :grinning: Jo a jeste jsem Ti chtela rict,ze v tydnu,co ted jsi jsem se vloni vdavala :slight_smile:
5. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
no jo, to jsi teda hrdinka :slight_smile:) bych už asi svatbu nedala. jsem ráda, že mám svůj klid. :wink:

dneska mě ráno zase vzbudila sbíječka v půl osmé, ale teď už je asi půl hodiny klid, tak že by to konečně dodělali? to byb byl ráj... :sunglasses:
6. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
když já, nebýt té nemocnice a toho, že jsem pka musela mít klidový režim, byla úplně v pohodě, bříško jsem měla ještě docela malý, tak to bylo fakt v pohodě. Je fakt, že ještě týden před porodem jsem měla sraz s holkama a pochodovala kolem Hradce :slight_smile: V půl osmé, to už jsme byli také na nohách, tady vedle staví barák, tak si taky moc klidu neužijeme, dnes to naštěstí docela jde, že mi i Kuba spí venku, už spí skoro hodinu, na to nejsem zvyklá, ten čerstvý vzduch má něco do sebe :grinning:

Jo a ještě jsem zapomněla, Ivi, mě Kuba taky pořád ublinkával, prý to bylo z přepíjení :slight_smile:

jsem se teď bála, že při tý chřipce přijdu o mlíku, to bylo žalostný, jak se mi ho dělalo málo, už to naštěstí začíná být zase lepší, tak doufám, že budu zase kojit jako dřív, naštěstí, jak přikrmujem, tak mu to jakž takž stačilo a nemusela jsem sáhnout po Um, ale kdybych musela, tak by se taky nedalo nic dělat...
6. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojte,

krys a čím jso malého přikrývala,když nebyl v závince? Já nevim jestli dekou nebo jestli mám vyndat peřinku, se mi z toho stejnak odkope :frowning2: Budu spát s jedním okem otevřeným, aby mi nezalezla pod peřinu :astonished:

Včera tu byla pěkná čina :-/ Jsem myslela, že nám to snad vysklí střešní okna a ještě dneska navečer jsem vyndali z okapu kroupy :grinning:

Holky ten rámus je děs,co? Já jak bydlím na vesnici, tak už vidím, jak každý den někdo vyjede se sekačkou na trávu :astonished: Tuhle jsem dala malou ven, že bude krásně užívat klídku a zpěvu ptáků :grinning: A děti od sousedů měli doma párty :grinning:
6. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
pavli: Kuba se narodil v červnu, tak bylo dost teplo, přikrývala jsem ho jen slabou dekou, pak flísovou, kupodivu se ani moc neodkopával, teď mu dávám takový ten spacáček, protože se zpod deky vždycky odstěhuje. Nedám na ten spacáček dopustit, koupila jsem si jeden ve výprodeji a lituju, že jsem nevzala zrovna dva, takhle ho musím vyprat hned ráno a dát sušit na topení, aby uschl do večera,a le jak to budu dělat teď, když se netopí, to nevím, venku to nestihne uschnout. Nemáš monitor dechu? Já ho mám, používám ještě teď, tak jsem taková klidnější
7. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Když bude svítit sluníčko, tak uschne za chvilku ... To pereš denně? Nebo jsem to špatně pochopila?

Monitor dechu nemáme, bych asi plašila kdyby se mi rozpípal několikrát zbytečně, když by se z něj malá odsunula :frowning2: Ale zase si nechávám celou noc rozvícenou takovou mírnou lampičku, abych mohla kontrolovat, jinak je tu tma jak v pytli :astonished:
7. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
nene, peru ho jednou za týden, myslím, že to v pohodě stačí :slight_smile:

tak nám ten monitor neplaší, když se jen Kuba odcestuje, řve na nás jen, když Kubu vyndáme z postýlky a zapomeneme ho vypnout. Já jsem ho původně nechtěla, přišel mi zbytečný, pak mi ho "vnutila" kamarádka, že se jí válí ve skříni zbytečně a že mi ho půjčí, tak jsem teda řekla, že jo a teď jsem za něj fakt hrozně vděčná, na druhý mimi ho budu určitě chtít. Měla jsem o Kubu pořád strach, jak byl po rizikovým porodu a takhle ,u tam aspoň nemusím lízt co pět minut, abych se ujistila, že je v pořádku :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojte holky. nějak nemám čas jít za váma pokecta. Pořád je doma plno práce. Úklid zahrady, před baráčkem a ještě včera vymysleli ženský úklid na návsi s dětma. byla to sranda, pokecaly jsme,. ale malýmu se tam už moc nelíbilo. Dneska jdeme na kyčle a koncem týdne očkování hexa a prevenar 2 dávka.

monitor dech určitě super věc Zuzi, je dobře, že se tak rozhodla. mějte se pádím úklízet a dodělat obídek. :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
*** MAMINKY ***
Zeuwicka, 1 dítko - Dominiček, * 1. 6. 2006, 23.25 hod.
Petula.Cerna, 1 dítko - Nikolas, * 25. 6. 2006, 04.00 hod., 3800 g, 54 cm
Kryserka, 1 dítko - Jakoubek, * 20. 6.2008, 14.58 hod., 3820 g, 53 cm
Spetra, 1 dítko - Tomášek, * 17. 10.2008, 03.20 hod., 3950 g, 54 cm
Lestep, 1 dítko - Ondrášek, * 7. 12. 2008, 03.20 hod., 3100 g, 49 cm
Ivulla - 1 dítko - Lukášek, * 29. 1. 2009, 3300 g, 52 cm, moc gratulujeme!!!
P_avlina - 1 dítko - Kačka, * 13. 2. 2009, 6.39 hod., 3650g, moc gratulujeme!!!

*** TĚHULINKY ***
Kettm - čeká holčičku (nebo chlapečka? ), TP 16.4.2009
Miri9 - čeká chlapečka, TP 27.5.2009
Paaaja111 - 19/2 hlásí //, 11/3 průkazka a srdíčko ,TP 22.10.2009, 8/4 screening, držíme palce!
Lenajsek,Reprofit Brno, 1xIVF,1xnativ, 15/3 //, 7/4 srdíčko, 27/4 KO u gyndr.
7. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti, bo dneska nestíhám, vrátili jsme se s manželem až odpoledne z Brna, z nákupu a z kontroly, a teď jdu večeřet a čučet na Ulici, můj každodenní rituál. :slight_smile:
Hlásím, že máme jedno miminko, kterýmu krásně bije srdíčko, měří 1cm a odpovídá 7+1tt, takže včera jsem začala 8. týden. TP mám dle dr. 24/11, ale Koník mi to spočítal na 23/11, myslím, že to zas takovou roli nehraje. Dneska jsem byla v Reprofitu naposledy, příště už půjdu ke své gynekoložce ve Slavkově. Jsu šťastná jak blecha že je vše v pořádku, snad bude i nadále.
Děkuji všem za podporu a držení palců, zítra si začnu tvořit albíčko.. :slight_smile:
Krásný večer, zítra vás dočtu, dneska už nemám sílu...
Páji, držím palečky na zítřejší screening, ať je vše v pořádku!!! :wink:
Zdravím všechny, opatrujte se!
Některý z vás budou mít za chvilku první výročí svatby, že? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
leni: tak to jsi pilná včelička :wink: my museli kvůli plísni rozebírat o víkendu ložnici,no mšěla jsem toho plný kecky, jak mi nebylo dobře. jak jste dopadli na nožičkách?

lenajsku: jůůů, tak co, ukápla slzička, když jsi viděla srdíčko? :wink:

my máme výročí příští týden, tak rychle to uteklo.... však to byl taky rok plný událostí :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Lenajsek: tak to je bezvadná zpráva.....moc gratuluji, tak jen ať to takhle pěkně šlape dál.....hlavně se v prvním trimestru pořádně šetři....:slight_smile:)

jsem se s tou sbíječkou teda přepočítala, jedou pořád.....denně celý den, ach jo, to se zblázním, než to dodělají

monitor dechu máme taky pořízený, jsem na to zvyklá z práce, a bez něj bych asi byla hodně nervozní :slight_smile:) ještě musím vybrat tu chůvičku.
zítra jedeme do Prahy na krasobruslařskou show s Pluščenkem, to se zase těším jako malé děcko. bude tam nějaký maďarský virtuos hrát na stradivarky, tak to bude mít kulturní zážitek i miminko..... :wink:
8. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Kryserko, slzička neukápla, ale byla jsem hotová z toho, že tam vidím bít srdíčko... byla to nádhera, už jsem nevěřila tomu, že se toho někdy dočkám...
Dneska jsem si založila první albíčko, kde je popsána a zdokumentována stimulace s parádním zakončením.... :slight_smile: Příště udělám druhý albíčko, miminkovský.
Kryserko, toto uteklo, že? Už to je rok... a máš pravdu, rok to byl opravdu plný událostí. :slight_smile:
Miri, to je mi líto, že tam celej den řve sbíječka... :frowning2: Snad to brzo skončí.
Holky, děkuju moc za podporu a gratulace...
Miri, to bude paráda, ta krasobruslařská show... :wink: To si užijete.
Dneska jsem se objednala na prvotrimestrální screening do Brna, na 12/5. Snad bude vše tak, jak má být...
Jinak na výročí jsme chtěli jet někam na prodloužený víkend, ale nevím, jestli vyrazíme, jestli bude dostatek financí a ještě v té době asi nebudu mít prodloužené vycházky, tak nevím, jestli to riskovat. Rozhodně chceme 26/4, přímo na naše výročí, obléct svatební oblečení a se svědkama budem korzovat v zámku a podzámčí, pak se půjdem do dobré restauračky najíst, nafotíme nějaké fotečky... :slight_smile: Už se těším, snad vyjde počásko.
Krásný den všem!
8. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla :sweat_smile: ,

rekonstruovali jsme byt, do toho to mý pupendo:slight_smile:

Pohlaví zatím nevíme, ale vypadá to asi spíš na kluka, první termín porodu mám 9.4. a druhu 18.4. tak uvidíme, zatím se cítím fajn, ale už bych to chtěla mít za sebou, páč se porodu děsně bojím :pensive:

Leni: moooc gratuluju k srdíčku, jen ať hezky rostete :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem ostatním maminkám i těhulkám taky gratuluju, koukám, že se ten náš duben pěkně rozrůstá, to je dobře :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Lenajsku,my se take chystame na vylet na Hradek u Nechanic,vychazi nam to na sobotu,tak tam urcite nejakou svatbu uvidime. Ja si pamatuju,ze ten zazitek z prvniho srdicka byl strasne silnej,neda se to zapomenout. Na albicko jsem jukla,kdyz jsem tam videla tu zasobu Utrogestanu,tak jsem si vzpomnela,jak jsem ho taky bastila ve velkem. Ketti: jsem si zrovna nedavno rikala,ze ses uz strasne dlouho neukazala :wink: tak to uz muze byt kdykoliv,preju Ti,at mas rychly a pokud mozno klidny porod,tesim se,az nam pisnes,ze je uz mimisek na svete a uvidime fotecky :wink:
8. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.