• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
zuzi, cítím se dobře. horečku jsem měla jen ve čvrtek v noci. hodně jsëm se zpotila, tak se mě dost ulevilo.díky. kojení trochu bolelo, ale Ondříšek je šikulka a poradil si s tím.
včera jsme měli návštěvu. dojel radkův bratranec s manželkou a s 2 dětma- hyperaktivníma. dostali jsme kránou teplákovku z CaA, tak nám udělaly velkou radost. :slight_smile:

jak jste oslavily první máj? :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
my byli na výletě do průhonického parku na kvetoucí rostlinky, moc pěkné to bylo :slight_smile:)

Leni, máme magnum s podvozkem ergo bike varianta ciocolato 2009, mám ho v albíčku, ale ve skutečnosti je barva lepší, taková sytější a ta modrá blankytnější. :slight_smile:)
2. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste včerejší první máj strávily přijemně a hubana jste dostaly... :wink:
Miri, krásná fotka z pod stromu, určitě to byla fajn vycházka.
Leni, to mě mrzí, že máš zánět, tak ať brzo zmizí a jseš zdravá! :wink:
Jsu tady jen na skok, mějte se všechny krásně! :wink:
2. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
jsem špion....Kettinka už je s Tomáškem doma a mají spoustu foteček, krásné miminko Kettinko

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=349010&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
3. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
:slight_smile: miri- to seš teda špión, ale krásný fotečky jsi vypátrala. :slight_smile:
Ketinko- Tomášek je krásný miminko. Fotečky se vám povedly. Hlavně, ať jste zdraví.
3. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Miri,diky za Tvou spionazni akci,pekne jsem se pokochala krasnyma foteckama,snad se Kettinka na nas sem taky prijde podivat a sdeli nam podrobnosti,jak porod a jak je Tomasek hodnej,a tak :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=345012&vReferer=
přidala jsem opět nové fotečky. Zase se chlubím že?
4. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Leni: kráááásnýýý :wink: Za chvíli vám už bude hluboká korbička malá, že? :wink:
5. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
zuzi, díky. je to dlouhán. :slight_smile: zatím se ještě vejdeme.

ivi- zatím ještě do sporťáku ne. Ještě má čas na sezení.nevím, dr. napsal, že je to zánět. měla jsem to ale úplně stejný průběh jako v prodce a tam to podle dr. zánět nebyl, jen retence. tak nevím.ať vám dobře dopadne očkování. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
http://www.mamaja.cz/scripts/dispatcher.php?url=navleky-na-nozky/babylegs&added=Babylegs- tak jsem dneska objednala babylegs, tak se na ně už moc těším. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Ivi,tak drzim palecky,at to s bytem vyresite co nejvyhodneji :wink: Jinak v tom nejsi sama,me uz se taky styska po tom malem miminku,jenze musim jeste vydrzet,Kuba musi byt aspon bez plin a sam chodit,abych to zvladla,se dvema miminama bych to tady na vesnici asi nezvladla,kdyz musime jezdit do Hradce. Ty zkousky Ti nezavidim,jsem stastna,ze jsem si ty statnice odbyla pred tremi lety,mela jsem tenkrat dost blby obdobi,bylo toho stresu strasne moc a trpim od te doby na opary na zadech. Mas muj uprimny obdiv,ze to s miminkem zvladas! Leni,ja vozim Kubu na sportaku uz dlouho,akorat jsem ho vozila vleze,a potom jen s trochu vyvysenou hlavickou. Jaky legsy sis objednala? My mame dvoje, pak jeste jedny merino navlecky,do manduky je to uplne super. Objednavala sis zrovna i plinky z mamaji?
5. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Ivi, zoušky k miminku, no dobrá kombinace, jsi fakt dobrá, žes do toho takhle šla....já to raději udělala naopak, se znám, bych nestíhala a stresovala.
Kryserko, přesně můj "plán", až první prcek začne chodit, ak zaděláme na druhého.....

no jo, už se to krátí, dneska jsme byli na 1. CTG, vše je zatím v poho, na porod to vůbec nevypadá, tak uvidíme, kdy na mně vykoukne. jsem dneska prozevlovala celé dopoledne na novorozeneckém boxu a ukazovala miminku, jak to bude mít bájo, abych ho trochu nastimulovala, tak jsem zvědavá, co s tím udělá. :grinning:
6. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Leni, pěkný návleky :slight_smile: Se přiznám, že to je pro mě naprostá novinka, to jsem ještě neviděla :sweat_smile:
Zuzi, Miri, já tu školu nějak moc neřeším.. mám to spíš jako takový doplněk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikdy jsem neměla školu na prvním místě a teď ji nemám ani na žádným... :sunglasses: Je mi to celkem fuk.. Ještě na Bc. studiu jsem trošku řešila známky, chtěla jsem mít červenej diplom a celou dobu to šlo a pak jsem úplně vyletěla u státnic - mě dokonce ze dvou předmětů vyhodili.. :confounded: Tak jsem byla nervózní! Teď je mi to jedno... nějak asi prolezu, tak to moc neřeším. A když ne, tak se taky nic nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to možná blbej přístup, ale já to studium beru spíš jako zábavu, a fakt mě teď škola celkem baví, i když na to nemám čas. :grinning: Aspoň nijak nestresuju :wink:

Miri, to je fajn, že je vše O.K. :sunglasses: Jinak já byla na kontrole ještě 28. ráno, řekli mi, že se tam nic neděje, plod je ještě hoodně vysoko, ať se s manželem trochu snažíme :sweat_smile: a ať si dám občas sklenku vína... Pak jsem se dočetla, že pomáhá taky skořice, taťka mi udělal po obědě svařák s celou paličkou v jednom hrnku, ve dvě jsem dopila a ve tři jsem začala pozorovat stahy... před půlnocí jsme byli v porodnici a ve tři ráno 29. se prcek narodil. :grinning: Takže já bych jim až tak nevěřila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
no právě, ono to tak bývá, pořád nic,a pak naráz....však mi říká včera Dr.: tak na porod to nevypadá, ale třeba se zítra v porodce potkáme (ona tam čtvrtky operuje :slight_smile: ) však to znáte...ale je fakt, že máme ještě chvilku čas. v sobotu je schůze na téma rekonstrukce našich sklepů, tak jsem zvědavá, co se zase dovím.....tak do soboty to fakt neplánuju :sunglasses:
7. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
ivi- taky bych to nedala mimi a zkoužky, jak píše zuzka, ale určitě to zvládneš. jsi šikulka.
ty babylegs jsou fakt zajímavý. na těch stránkách www.mamaja.cz mají moc zajímavý věcičky. :slight_smile:to je dobrej přístup, lepší,než se tím stresovat.

Zuzi, ahoj. jak se máte? Zase se nám zlepšilo počasíčko že? U nás krásně napršelo, svítí sluníčko, prostě bomba. hodím teď méně ven, jak mám ty atb, ale už se tším, až budu celý den venku. teď chodím jen dopolko a pak už ne. a od kdy malýho vozíš ve sporťáku? Nerada bych něco uspěchala, ale těším se na to, až vyrazím ve sporťáku a malej bude líp vidět a bude mít pořádný přehled. :slight_smile: ty legsy jsem objednala na mamaja. a jaký jsou ty merino návleky? jsou teplejší? taky jsem na ně koukala,a le nakonec jsem objednala klasický. plínky objednávám jinde. taky musím nějaký větší velikosti. mám sice hodně jednovelikostních, ale těch vícevelikostních máme taky pár. Schováme pro druhý miminko. :slight_smile: jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit. Hlavně do klokánky. zatím to řeším delšíma tepláčkama, protože mu ty nožky pořád lezly. :astonished:

miri- už ti to utíká. užívej si zatím bez mimika. pak už to bude jiný, ale krásný. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
dneska máme 5 měsíců. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Leni,ty merino navlecky by v zime mely hrat,ale v lete, v podstate by mely fungovat jako funkcni pradlo. Jsou ale docela uzke,pry se ale nosenim vytahnou,vypreparovala jsem z nich gumicky. Dodatecne gratulace k petimesicninam,ja tady ted dlouho nebyla,byla jsem u rodicu,pak mel manza pryc kompa a dneska jsme byli na vylete,bylo krasne,jen jsme prijeli prismahnuty. Kamaradce se dnes narodila holcicka, mam hroznou radost, narodila se na me narozeniny,navic skoro ve stejny cas a stejne jako ja se narodila taky v nedeli. Jeste vcera jsme si psaly,tak jsem ji psala,ze by to teda bylo hezke,kdyby se mala narodila na narozky a taky,ze to vyslo :slight_smile: Miri,jakpak se citis Ty? Uz jsou nejake poslicky?
10. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Zuzi, tak všechno nejlepší k včerejším narozkám, to je super s kamardky miminkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my máme termín 27, ale 16. má narozky můj taťka, tak si tak pomýšlím, že by to bylo úžasné, kdyby se mimis narodil toho 16. ale to spíš nevyjde než jo. a indukovat se kvůli tomu fakt nenechám.....no poslíčci asi ne. i když dneska v noci mě probudila bolest jako při ms, ale jen chvilku to trvalo, tak se tam asi pomalounku něco chystá.....
11. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Miri: diky :wink: Jinak holcicka se jmenuje Mirecka :wink: Tak to je super,ze se neco zacina dit. Ja mela MS bolesti asi tyden pred porodem,vzdycky v noci,tak jsem pocilala,ale nikdy to nebylo pravidelny. Ja bych snad ani nepoznala,kdy jet do porodky,nemela jsem pravidelny kontrakce ani do konce porodu,oxytocin naplno a stejne nic,chudinka deloha uz byla asi uplne vycerpana. Navic uz jsem mela odloucenou placentu,protoze jak Kubu vytahli,sla hned za nim. Ale darek pro tatinka by to byl hezky:wink:
11. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
no právě, a ani mě jinak nenapdá, čím ho obdarovat, mi dochází fantazie....:slight_smile:)

Mirečka, to je hezké :slight_smile: tak snad bude spokojenější se jménem než já, mně se teda dost hodně nelíbí,ale co člověk nadělá, že?

no já teď pročítám zkušenosti z fóra květen 2009, kam ještě chodím a taky tam dost holek vůbec nepoznalo, že rodí....asi tu bude ještě zajímavé. jsem zvědavá. já zatím nemám co měřit, pač to bylo jen 1x
11. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
moje mamka je taky Mirka, takže já mám to jméno ráda :wink:

noo, držím palce, já kdybych nešla do té poradny, tak rodím asi doma :slight_smile:)
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
zuzi, to je fajn, že jste si užily výlet. Dneska nám přišly ty babylegs, tak jsem na ně zvědavá. V týdnu jsem objednávala clonu do koč¨áčrku a je super.

miri- to by byl krásný dáreček. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
my clonu nemáme, mám od loňska slunečník a jsem docela spokojená, clona by byla asi lepší, ale zatím slunečník stasčil, tak bude muset stačit i dál :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
sluneční jsem chtěla objednat, ale nakonec jak chodím na ¨koníka na jiné stránky, tak mě daly holky dobrý typ na clonu od emitexu.
12. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
A na kolik vysla? Holky,nedavate si nekdo delat fotky do Dm,rossman a podobne? Nevim,jestli je lepsi si dat na klasicky format nebo jak tam udavaji tu siri (9,10)
12. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po odmlce, ale mám dobrý zprávy, včerejší NT screening dopadl dobře, je negativní, tak mám radost. Už jsem nakoupila i pár oblečků, když to tak dobře dopadlo... :slight_smile: Fotečku mám v albu.
Dočtu vás, ale nevím, jestli si to vše zapamatuju, abych mohla reagovat...
Vidím, že Miri je pořád 2v1... :slight_smile:
Ivulko, jak to vypadá s tím vaším bydlením? Říkala jsi manželovi o Slavkově? :wink:
Všechny zdravím a přeji krásný pohodový den!
13. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ivulko, tak uvidíte, jak to nakonec bude, tady je hezky na Zlaté Hoře, ale on i Kromdl je pěkný město, zase je větší jak Slavkov, takže je tam i víc obchodů, je tam i nemocnice...
Kettinko, krásný fotečky, moc se vám Tomášek povedl! :wink:
Ohledně kočárků se začnem co nevidět po nich poohlížet, i když já mám asi pořád favorita Dorjan... uvidíme.
Miri, držím palce, aby byl porod bez problémů a mimčo v pořádku, i Ty... držím palce!
Doufám, že rekonstrukce zdárně pokračuje a bude to co nevidět hotový...
Leni, na fotečky mrknu. :wink: A jedna kamoška si pořídila sluneční clonu na sporťák taky, a je s tím absolutně spokojená, lepší, jak slunečník. :wink:
Holky, nemáte některá zkušenosti s koupacím kyblíkem? Já bych ho chtěla pořídit, četla jsem, že se v něm miminkám líbí...
13. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Zuzi, dodatečně vše NEJ k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko!!! :wink: A s tou holčičkou od kamarádky to vyšlo super... :wink: Fakt pěknej dáreček. :slight_smile:
Leni, díky za odkaz na ty stránky, vypadají zajímavě. :wink:
Zuzi, u DM i u Rossmana si fotky nechávám vyvolávat, a já si to vždycky nechávám dělat na 9x13, bo ten formát je levnější, jinak samozřejmě dělají i klasický rozměr, 10x15. :wink:
Leni, dodatečně vše NEJ Ondráškovi k 5 měsícům. :wink:
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile:
Jak se mají prckové :grinning:
13. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.