• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Náš má po očkování - šli jsem nakonec do toho Synflorixu, tak jsem zvědavá... :slight_smile: A už se budí... Tak rychle... Taky vše nej k narozeninám, Zuzi :slight_smile: Se přidávám i ke gratulacím kamarádce :wink: Miri, manžel je Miroslav, a tak se mi to líbí... :wink: Mně se taky Iva dlouho nelíbila a teď si říkám, že je to fakt jedno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, máme před koupí jednoho bytu na té Zlaté Hoře.. Dneska se to rozsekne.. Chceme po nich ale slevu, protože si diktujou nějaký podmínky... Tak uvidím, jestli na to přistoupí.. Když ne, tak mám asi se Slavkovem útrum, i když ještě máme tip na jeden byt... Tam by byla výhoda, že si můžeme udělat rekonstrukci sami... Vždycky by člověk udělal některý věci jinak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak na mě dneska myslete, ať na to přistoupí, protože manžílek neustoupí ani o píď... :sunglasses: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Leni moc gratuluju k negativnímu screeningu :wink: Doufám, že už máš taky menší nebo nejlépe žádné nevolnosti :grinning: . Krásný věcičky nakupuješ, jé to mě tak bavilo :sunglasses: Tak užívej a buď zdravá!
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
ahojek, tak po kontrole 38+0 pořád klid a ticho po pěšině, akorát prcek měl trochu rychlejší srdíčko, ale tomu se nedivím, pač mě dost poslední dobou vytáčí jeho tatínek, tak se mnou asi drží basu :grinning:

jinak jsme dostali pozvánku na otvírání lázeňské sezony do Frant. Lázní, máme prý největší apartmán v hotelu s velikou vanou, prý abych tam když tak mohla porodit, vtipálci...no tak se tam vypravíme, třeba mě bude někdo ochotný rozmasírovat ta moje bolavá záda, už se docela těším, každé rozptýlení teď vítáno....od nás je to 45 min cesty, tak snad si to můžu dovolit, uvidíme, ale do pátku snad ještě neporodím...čímž to vypadá, že seˇ"dědeček" bude muset obejít bez dárečku

rekonstrukce zdárně pokračuje, mě potěšili, že prý už budou pokládat zpátky dlažbu, což by znamenalo, že aspoň náš vchod by tak do týdne mohl být hotov....tak jsem se z toho cca půl dne radovala, než mi manžel řekl, že na čerstvý beton hned dlažbu, aniž to vyschne....no zase blbě, tak to vidíte, pak má mít člověk trochu klid

Lenajsek: tý jo, toto letí, tak to už jste skoro ve druhém trimestru, gratulace k negat. screeningu a užívej si to moc, nakupování věciček je na celém těhu nejlepší

Ivčo, držím palce, ať nějaký byteček rychle dopadne. my hledali dva roky, ale stál za to. bydlí se nám parádně, až na tu nynější rekonstrukci teda :frowning2:
13. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Lenajsku: leni: díky, teď právě mají v Rossmannu akci že i ten větší formát vychází 1,- za fotku, tak jestli si chceš nějaký fotečky udělat, platí to konce května :wink: a nějak ty fotky upravuješ nebo to jen stáhneš z foťáku a tak jak to je to stáhneš do toho terminálu? Se ptám jako pako, ale já si nechávala fotky vyvolávat v klasickým krámě, ale rozhodla jsem se, že už za to nehodlám platit ty hrozný prachy :frowning2: Moc gratuluju ke screeningu, to je super! :wink: až to dopíšu, okouknu fotečky :wink:

Ivi: já na to koukala a taky mě ten Synflorix zaujal, já chci dát Kubu očkovat, než začneme chodit na plavání, a tak, jak nás vyfoukli s tím očko centrem, tak jsem to pak už nechala být, že ho nechám oočkovat později, aspoň to bude mít na méně dávek. Držím palce, ať už to s bytečkem klapne :wink: To bude pohodička, až budete ve svým a všechno bude hotové, viď? My máme na baráku a kolem práce jak na kostele, ale jsme ve svým a to je důležitý. My jsme se stěhovali, neměli jsme ještě koberce, kuchyň nic, vánoční stromeček jsme měli na betonu, ale bylo to úúžasný :slight_smile:

miri: určitě vyražte :wink: když se budeš cítit dobře, tak proč ne, já jsem pak ke konci fungovala normálně až do porodu, konečně jsem si to na konci užívala, že jsem nemusela ležet :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
lenajsku: juuuu, fotečky krásný, jéé, já bych hned šla nakupovat takové pidivěcičky :grinning: Jinak já taky nakupovala modré, já si sice nejdřív myslela, že čekám holčičku a byla jsem do modré úplně ulítlá. Mamka mi říkala, že já jsem taky byla modrá holčička, tak to ve mě nějak zůstalo, ikdyž nakonec máme klučíka :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
já mám zase už asi měsíc období, že bych strašně ráda nakupovala růžové a šatičky.....no tak si nechám zajít :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kryserko, jen v rychlosti, já to tam dávám na CDčku. Pochopila jsem, že mluvíš o digitálních fotkách, tak to vypaluju a dávám na tom CD do sáčku. Díky za info, možná dám nějaký fotky na CD a dám to taky vyvolat, ještě z loňské dovolené u moře, pořád to mám jen v PC.
Ivulko, tak uvidíte, jak to se Slavkovem bude, držím palce, aby z ceny slevili a pak šlo vše jako po másle. To by bylo fajn, kdybys tady bydlela. :wink:
Miri, to je super. že rekonstrukce zdárně pokračuje, s tím betonem, já se v tom moc nevyznám, ale holt to budete asi muset nechat na těch řemeslnících... :unamused: A jestli se budeš cítit, klidně do těch Frantovek jeď, přece je to relativně kousek na dojetí, tak by to mělo být v pohodě. Užijte si to tam. Na jak dlouho byste jeli?
Děkuju moc za gratulace k dobrým výsledkům... :slight_smile: Budu vás informovat dál. :wink:
Krásný večer všem přeji!
13. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Miri, vy teda čekáte chlapečka, ale v tom pase nemáš uvedený, co čekáte za pohlaví... Už máte jméno vybraný? Jestli jsi to tady psala, omlouvám se, ale asi jsem zapomněla... :unamused:
13. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
v patek vecer tam a v neděli po snídani zpět, pokud vše dobře půjde....tak se asi začnu pomalu balit, akorát tašku už mám sbalenou do porodky, tak to budeme muset jet s manželovou krosnou :grinning:

no v pase to asi nemám, pač jsem ho zakládala ještě před UZ a pak jsem to asi zapomněla změnit....tak te´d už to asi dělat nebudu. vybrali jsme jméno Jakub...případně Eva, kdyby přece jen náhodou :wink:
no my už ani fotky vyvolávat nedáváme roky, kromě svatebních máme všechno v PC, ale po nedávných událostech budu muset situaci přehodnotit a asi se zase ke starým dobrým papírovkám vrátím.....
14. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Miri: no krasny jmeno mate vybrany :wink: my taky moc fotek nenechavame delat,z vyletu atd mame jen v PC, svatbu mame vsechno na Cdckach a Jakoubka pro jistou vypalujem zrovna dvojmo a ted jsem se dokopala nechat udelat do alba,tak jsem zvedava,jak vyjdou,moc si ten format neumim predstavit
14. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
zuzi, clona stála 230,- kč. je fakt dobrá. i když slunečník jsem nevyzkoušela, tak nevím.foto dávám vyvolat do digimaxu, šíře 10x15. jiný se mě moc nelíbí a ještě máme samý alba na tuto velikost.

lenajsek- kámoška, má koupací kyblík. Využily ho jen na začátku a pak musíš buď koupat ve velký vaně nebo koupit vaničku.díky, za gratulaci ondráškovi. je super, že ti screaning dopadl dobře. jen tak dál. jak se cítíš? je to lepší?
14. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
moje ségra to vyřešila tak, že prckovi nechala udělat z nejlepších fotek fotoknihu..a podarovala sobě a oběma prarodičům pod stromeček (to byl malému skoro rok)....moc pěkné to bylo.
14. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ivi- tak držíme pěstičky, ať koupě bydleníčka dopadne, co nejlépe. :slight_smile:

miri- určitě bych do těch lázní jela, však si to užívej do konce. pak už se moc nikam nedostaneš.jakoubek, pěkný jméno, také jsme chtěli. nakonec máme Ondříška.

foto určitě na papíru, PC je super, ale může se zhroutit PC a fotky jsou v..
14. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
lenajsek- krásný pidi věcičky. jé, já bych hned nakupovala.
14. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
lestep...no přesně tak to dopadlo :slight_smile:)
14. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
miri- fotokniha super věc, také plánujeme. už máme doma jednu. Daly jsme je rodičům před svatbou jako poděkování. radek tam byl od malička, až po svatební oznámení.
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás konečně našla, ale dalo mi to :sweat_smile:

Tak už patřím taky mezi maminky, 25.4.09 se nám ve 2.45 ráno narodil Tomášek, měl 3,91kg a 53 cm, nechal na sebe pěkně čekat, rodila jsem 10 dní po termínu, ale pohodovej porod a to naše zlatíčko mi to vynahradilo.

Teď je toho času nějak méně, pokusím se trochu dočíst a zapojit se taky do diskuze, jsem nějak mimo mísu :pensive:

Maminkám přeju hodné dětičky a maminkám - čekatelkám, ať mají brzo u sebe svý zlatíčka :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky,fotoknihu mame se svatebnimi fotkami,je to pekna vec,jen me trochu zklamalo,ze fotky jsou oproti originalu trochu zkreslene,na to,ze je to dost draha zalezitost... Ad koupaci kyblik,ja ho chtela take,ale manzel ho nechtel,tak jsem pristoupila na vanicku,pak jsem byla rada,protoze bychom ho nestihli uzit,jak Kuba rostl rychle. Jinak vcera jsme byli ve zverimexu,to byl teda zazitek,malem jsme odtamtud neodesli,jak byl Kuba nadsenej,uz se tesim,az vyrazime do zoo. Kettinko,vitej zpatky mezi nami,jestli budes docitat zpatky, tak tam sobe a mrniskovi najdes spoustu gratulaci :wink:
15. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás po víkendu;

my strávili krásný víkend ve frantovkách, bylo nádherně, krásně jako v létě, žádný relax, celý den jsme se procházkovali, abychom stihli všechen program....měli zrovna otvírání lázeňské sezony. manžel tam dostal pozvání, tak nás ubytovali v prezidentském apartmá 4* hotelu, pečovali o nás jako o ty prezidenty, musím říct, fakt paráda...jsem si připadala jako v 1. republice za doby filmů s O. Novým...atmosféra interiérů a tak....no prostě super. a samé dobrůtky nám podstrojovali. mají tam i aquapark, tak jsme si odpoledne i zaplavali a nechali si promasírovat různými tryskami a večer pak byla ještě party, kde jsme cca po půl roce i tancovali a odcházeli jsme v 1.00 ráno. a junior úplně v poho. všecko v klidu zvládl, akorát já byla včera trochu dost rozbolavělá, ale dneska už zase pohoda. tak si říkám, možná poslední víkend jen ve dvou, ale stál za to. i když příští víkend u nás hrajou Anděly a démony, to bych ještě ráda dala, tak uvidíme.
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
miri: to je super, že jste si to takhle pěkně užili, vidí, je dobře, že jsi jela :wink: Já bych taky nepohrdla nějakým tím relaxem :slight_smile:

jinak jsem si dneska vyzvedla ty fotky v Rossmannu a dobrý, bála jsem se kvality, ale jsem mile překvapena, takže teď budu po večerech zařazovat mrtě Kubových fotek do alb, to budu dělat asi měsíc :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
keti- velká gratulace a dětátku hodně zdravíčka a obě taky. ať to dobře zvládáš.

miri- tak to muselo být super. ještě že jsi jela a tak skvěle si to užila.

zuzi, tak to je fajn, že máš fotečky doma dobrý kvality. já budu za týden také vyvolávat fotečky, tak se těším. moc mě to baví, jak focení, tak práce kolem fotek. v páteke jdeme k profi fotografovi, tak se těším. :slight_smile:
máme za sebou návštěvní víkend. Opravdu jsme si ho užily. byly jsme na výstavě květin. tak jsem si dovezla jdene kvetoucí kaktus a muškáty na okno.
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
tak už jsem fotky rozřadila, když Kuba dopolko spal,a le nemohla jsem udělat všechno, ani dvě alba mi nestačily :grinning: Ale jsem domluvená s kamarádkou, že mi k narozkám dá album, tak to dodělám a vrhnu se pak na popisky :slight_smile:

leni: focení si užijte, doufám, že se pochlubíš :wink: na kolik vás to vyjde? Muškát mám jen jeden, na okna je zatím dát nemůžu, tady jsem strašněj vítr pořád, tak budu nejdřív potřebovat nějaký ukotvení, na to manža nějak moc netvářil, tak to musím nechat ještě chvíli uzrát, snad za rok :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
ZUZI, na to ukotvení musím manžu uhlat, aby mě to tam dal. máme takový háky. No dneska už manža dorazil z práce a máma mu nachystala vymalovat kuchyň. :wink: s fotečkama se určitě pochlubím.
19. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
no, tak to je taky pěkná práce :confounded: taks e už těším :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
jé Leni, to bude super....ateliérové fotky já mám moc ráda. akorát můj m. na to moc neslyší, třeba s bříškem vůbec nechce jít. :frowning2: teď nechápu, jak jsem ho tam dostala před svatbou, jak si tak pamatuju, ani moc nehudroval. ale s prckem budu chodit občas taky.

mě už muškátky kvetou. mám jen minizahrádku na balkoně, celkem 1 růži, petunie, 2 truhlíky s muškáty, 1 s jahodami a od letoška ještě keřík s angreštem a všecko letos zdá se vypadá hezky a tak o víkendu bych řekla už budu mít pěkně nakvetlo....tak se těším. jo a ještě lilie....ty mi loni ale kvetly jen 1 týden a to jsem ještě nebyla přítmna, tak si je užil jen manžel....jsem zvědavá, jak to vlastně vypadá. se těším na letošek :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit, číst a psát, tak se nezlobte...
V pondělí mám další kontrolu, tak jsu zvědavá, co se dozvím, zajímalo by mě, jestli dr. udělá UZ nebo ne.. chtěla bych, ale nevím.
Vidím, že Miri je pořád 2v1, držím palce, aby byl porod bez problémů a v pohodě!!! :wink:
Jdu vás dočíst, u mě jinak nového nic... jen občasné tlaky v bříšku, ale to asi bude pořád se roztahující děloha... aktuální fotečky mám v albu.
Mějte se krásně, všechny zdravím! :wink:
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ketti, ještě jednou velká gratulace k Tomáškovi! :wink:
Miri, to je super, že jste si to tak užili, my byli ve Frantovkách před asi 4 lety na dovolené, bylo tam kouzelně, i když nám ten týden zrovna nevyšlo počásko, ale už byl postavený ten aquapark, jen teda vnitřní část, a ten se nám hrozně líbil, bylo to fakt jak v lázních. A takový ubytování muselo být super, to je fajn, že jste si to užili.
A Anděly a démony se taky chystám, před asi měsícem jsem dočetla tu knížku, tak mě zajímá i film, hlavně kvůli záběrům z Říma.
Leni, máte krásný fotečky, fakt, a ta fotka jak držíš malýho u těch muškátů, nemá chybu. Ateliérový fotky budou taky fajn. :wink:
Já uvažuju nechat se vyfotit s bříškem, ale asi ne u fotografky, to by bylo docela drahý, ale poprosím kamarádku, aby mě fotla, musím najít nějaký vhodný místečko, kde nebudeme rušeny... fotí moc pěkně, tak určitě se mnou něco vymyslí. :slight_smile: Ale počkáme si až na léto, až bříško trošku povyroste.
Jinak mám taky rozkvetlej balkón, mám tam kva truhlíky macešek, teď co nevidět začne kvést oleandr, afrikánky kvetou, vřesovec, dvě plazivky jsou v květináči, tak tomu s manželem říkáme botanická zahrada. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
holky, ty kytky vám závivím, já bych potřebovala přesadiot pokojovky + muškít, co mám v květináči ještě z loňska a vůbec to nejsem schopná stihnout :frowning2:

miri: mám tucha, že by to o víknedu mohlo dopadnout, tak Ti moc držíme palce :wink:
22. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
23. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
lenajsek- to je azalka a rododenron, jak jsme tam vyfocení. ale to neva. :wink: díky za pochvalu fotek.ateliérový foto mám i těhu a můžu doporučit. je to fakt krásná památka.

miri- tak stále 2v1 nebo se něco změnilo?

zuzi- pokojovky jsem přesazovala každý den něco, když ondrášek spinkal na dvorku. docela mě to baví. hlavně kaktusy. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.