• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
Leni, ty fotky jsou úúúúúúžasný :wink: jako nemám slov, jsou fakt nádherný :wink:

tak jsem včera taky přesadila 4 kytky, ale byl to teda nadlidskej výkon :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně tady... Byla jsem bez pc... :frowning2: Dočíst vás fakt ale za tu dobu teď nezvládnu... Tak se pochlubte pokroky ještě jednou. Koukám že Lestep je v 15 tt - moc blahopřeju a Ket k Tomáškovi. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
spetra: v 15 tt je lenajsek :wink:

holky, musím si zase postěžovat, já už nevím, co mám s tím naším Kubou dělat, večer mi usnul po skoro hodinovém uspávání, spal asi hodinku a půl a pak zase dvouhodinový řev, já už jsem úplně, ale úplně vyřízená, naspím s ním za noc tak pět hodin a ještě po kousíčkách, takže mám pocit, že už melu z posledního :cry: oni mu teda rostou zoubky a do toho měl střevní infekci, ze který se už týden vyhrabáváme, ale teď už je v relativní pohodě a s tím spaním to je takovýhle. Už jsem faktr vyčerpaná, ejště pár takových dní a skončím v Bohnicích, protože přes den je to uspávání taky takový :cry:

jinak miri nepíše, že by už byl mimiňáček na světě?
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
zuzi, díky za pochvalu. jsem z nich také moc nadšená.

spetra- jsem se teda lekla, že jsem v 15tt a ani o tom nevím. :astonished:
26. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojte, jsem se dostala po dlouhé době a od rána vás po chvilkách dočítám :slight_smile:

Ivu, nechcete bydlet na vysočině? Tady by jste za 2mega měli domeček :wink:

Zuzi, trápěji vás zoubky? :frowning2: Tak to neporadím :frowning2: Mě teď malá spí docela neklidně, ale přišla jsem na to, že když jí dám k hlavičce svoje triko, co nosím, tak zabere a spinká o něco dýl.

Kett, blahopřeji k mimi :slight_smile:

Tak ještě chci reagovat na kočárek :grinning: Já měla jako favorita Dorjana, pak x-landera, Inglesinu a bebecar ... tak koukám, že máme všichni podobný vkus :grinning: No nakonec jsem si řekla, že do polského kočárku nepůjdu, hlavně bych dorjana nenacpala do auta :frowning2: ani nedonesla do baráku, máme ze zahrady asi 7 schodů :-/ A nakonec mě zklamala ta autosedačka, bo se nacvakávala na ten kočárek jako celek a ne jen na podvozek! Ale možná to ten nov 2009 už má jinak.
x-lander mi nakonec přišel maličký jako hluboká korba :frowning2: Ale lehoučký a jako sportak se mi líbil :slight_smile:
Takže mi zbyl na výběr bebecar a inglesina. Inglesina měla to houpání v plastu a vlastně hluboká korba a sport. v jednom :slight_smile:) Jsem se rozepsala ses vými trablemi při výběru kočárku :grinning:

Kýblík na koupání :slight_smile: - neměli jsme, ikdyž se mi moc líbil, ale je asi na chviličku :frowning2: I z vaničky jsme vyrostli dost brzy ... ale od dvou měsíců plavem ve vaně, tak ani nebyla moc potřeba.

A ještě k fotkám, já je objednávám přes happy foto, jsou dražší, ale moc hezký ... ikdyž na ty drogérky si taky nemůžu stěžovat :slight_smile:

Ještě mrknu na fotečky, jak rostete ... snad :slight_smile:

papa
27. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
fotečky moc krásný, holky ... :slight_smile: Taky budu muset něco vložit, ať nás vidíte :astonished:

jo, ta Inglesina, ta barva vypadá moc pěkně :wink:
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Pavli: taky jsme po case museli poridit vetsi vanicku,tu malou ted mame na hracky :slight_smile: tak to take hezky rostete :wink: Nam ted Kuba zhubl,nastesti uz ma zase brisko,jeste.ze mel takove faldicky,jinak teda nevim,to by byla asi kostricka. Ja teda Dorjana nacpala i do meho maleho tridveroveho Clia :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky, kdepak vikend, jsem porad 2v1, malemu se moc nechce...akorat mi manzel na tyden odvezl nas PC do servisu, aby se nakonec zjistilo, ze z toho stejne zpatky nic nedostaneme.....no tak uz jsem se s tim smirila,no, co se da delat. hlavne ted budu jenom zalohovat a zalohovat a zalohovat

Lestep: ty atelierovky nemaji chybu, krasne, nejlepsi je ta v kosicku, to je jako od Anne Geddes, ci jak se to pise....jdu zkouknout ostatní
28. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Pavli- dobrý nápad, dát dětem na spní naše oblečení a oni nás z toho cítí. Máš pravdu, s kočárkem ¨jsou trable. já jsem rádas, že máme x- lander. Korbička je menší, ale stejně pak už sedí a dáš sporťák, takže akorát.
Určitě vlož fotečky. těšíme se. :slight_smile:

miri- jé, já myslela, že už jsi v proodce a ty jsi stále doma? To mě mrzí, že jste přišly o data v PC. já fotky vypaluju na CD a teď chceme koupit externí disk. jsem ráda, že se fotečky líbí. Díky za pochvalu. Jo, některý jsme zkoušely podle kalendáře Gedes, ale bylo to náročný, přece mjen ho do toho košíku narvat, aby ho nikde nic netlačilo, přece jen onti to neřekne, ale zadařilo se a jemu se tam moc líbilo. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Zuzi, Clio má ten vyšší kufr,co? My máme klasický sedan? :astonished: Prostě tam buď nacpu kolečka, nebo korbičku, obojí ne e :-/

My teď moc nepřibíráme, ale jsme dlouhý :grinning: Od kontroly v 6t. do 3měsíců nám Mudr, navážila necelé půl kilo, ale prý gut, máme kojit dál.

Ju, taky se mi líbí ta fotka v košíčku a "misce" :grinning:

Ukusím juknout po těch fotkách, blbí, že nejdou vkládat tak velké :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
pavli a máš nějaký program na zmenšování fotek? já bych sem ty velký fotky z ateliéru taky nevložila. Mají skoro 3MB.
28. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
pavli: no já nevím, mám clio dvanáct let starý,a le je fakt, že asi jo, kamarádka má Twingo a kufr má bych řekla o dost menší, já tam toho docela hodně, ale být ten kočár tak o 5cm širší, už ho tam nenarvu :slight_smile:

s tím zmenšováním souhlasím, já než se dostanu k nějakému zmenšování, tak to je vždycky doba, pak stihnu pár fotek a pak zas na to dlouho kašlu.

holky, jedete někam na dovči?
29. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
pavli: malá asi bude přibírat pomaleji, ale to nevadí, hlavně, když se jí daří dobře a prospívá :wink:
29. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
no já zmenšuju fotky tím, že si je označím a dám poslat na Outlook, tím se mi zmenší a já si je z toho uložím :slight_smile: Ale je to práce navíc, že? :slight_smile:)

Leni, jestli se můžu zeptat, na kolik tak vyjde to focení s mimčem?

Káťu musím dnes zvážit, jíme pořád po menších intervalech a co se v noci budila jednou, tak ted dvakrát :-/
29. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
už jsem něco vložila :wink:
29. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Pavli a nema mala rustovy spurt? Behem nej jsem Kubu kojila tak po 1,5 hodine a v noci tak po dvou. Jinak my i ted kojime tak trikrat az ctyrikrat za noc, a to nam bude rok. Az budu u pocitace,fotecky zkouknu,na tom mobilu to neni moc videt Jinak ja fotky zmensuju v malovani, tam je roztahnout ci zkosit a zmensi se to. Jde to docela rychle,no,ale dokopat se k tomu :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jestli má Káťa růstový spurt, tak mě za chvilku asi přeroste :grinning: Asi budu čekat, jak se to vyvine :pensive: Snad to bude dobrý, dneska od rína kojím po hodince :astonished:
Holky, máte někdo holčočku? :astonished: zatím si vybavuju samé kluky :astonished:
1. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
zuzi, na dovču asi ne, spíš někam na den na výlet, ale dovču bych si s takhle malým dítětem netroufla. sestřenice byla v Egyptě se d¨věma dětma- 7 měs. a 2,5 roku. jsem koukala, jakej je blázen. samozdřejmě všichni měli průjem a děcka pak v nemocnici. mazec. :sunglasses: tak se k tomu dokopej a pošli nám nějaký fotečky, ať víme, jak vám to sluší.

pavli, taky jsem tpo zmenšovala přes outlock, když jsme měli starší PC.Pak už to nešlo. Může mít ten růstový suprt. taky jsme kolem 3 měs pořád jel papali a nic jiného. :slight_smile: neboj, určitě dobře prospívá.
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky, přišla jsem vás po delší době pozdravit. :slight_smile: Trochu vás zanedbávám. Na dočtení si nechám asi víc času. :wink:
Mám se docela fajn, mimi asi vesele roste, vzhledem k tomu, jak mi posledních 14 dní začalo růst bříško. :slight_smile: Kromě neustálýho hladu a výjimečně nějaké křeče v lýtkách nemám žádný těhu obtíže. Velký UTZ nás čeká až skoro za 14 dní, už se nemůžu dočkat, protože hořím zvědavostí, jestli to bude holka nebo kluk.. :grinning:

V práci to mám celkem náročný, šéf začal nějak prudit, ale řekla bych, že už se zase hodil "do pohody"... Dokonce jsem jednu chvilku přemýšlela, že si nechám napsat neschopenku.... Teď za sebe hledám náhradu, je to docela náročný. Teď už mám cca 175 uchazečů, ale prostě nemůžu najít toho pravého. Měla jsem jednu slečnu, ale min.týden si to rozmyslela - prý hodně práce a velká odpovědnost... :angry: Spíš je to o tom, že se lidem moc nechce pracovat... :frowning2:

Doufám, že dneska krásně oslavíte s dětičkama jejich den dětí :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Taky jsem si minulý týden nechala vyvolat fotky v Rossmannovi - docela se mi líbí - hlavně barevně. Ale musela jsem si stěžovat, protože to nešloí vůbec poslat v na terminálu v drogérce byla 2x vyčerpaná pamět... Asi 20x jsem mluvila se zákaznickou linkou, ale nakonec se těch mých 500 fotek povedlo. Myslím, že je budu třídit až budu na MD.

Miri, tak ještě pořád 2 v 1? Doufám, že už někde ležím v porodce s Jakoubkem v náručí. Budeme se těšit na fotečky. :slight_smile:

Holky, a byly jste na dovči jako těhu? My jsme měli s MM takovou hádku kvůli dovolené... On to bere, jako že jsem nemocná, tudíž pěkně doma, nikam! Moře absolutně neprošlo, takže asi za 3 týdny pojedeme klasika hrady, zámky, zajímavosti - asi někam k Trutnovu. Ještě jsme tam nebyli.
S dítětem mladším než 1 roky bych asi nikam nejela... A do Egypta už vůbec ne ! :confounded:

Ivi, jak dopadlo bydlení? Bude z tebe Slavkovačka? Blíží se zkouškový, co? Nebo už začalo? Držím pěstičky :slight_smile:

Lestep - fotečky z ateliéru moc pěkný. Taky k nim musím MM dotlačit, ale ještě pár týdnů to potrvá. A taky, než mi vyroste pořádně bříško :grinning:
1. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem tady delší dobu nebyla... vidím že Miri furt 2v1, tak snad už se mimísko umoudří a bude chtít ven... :slight_smile: Držím palce!
Lestep, fakt moc pěkný fotečky. Ostatně máte všechny pěkný, vždycky se kochám... :slight_smile:
Páji ahoojky! :wink: Uvidíš, dovča bude super, hlavně aby vám vyšlo počásko... já bych zase jako těhulka asi k moři nejela, vzhledem k tomu, jak mi nedělá dobře sluníčko a vedro... sice je fakt, že tam je to trošku jiný, ale asi bych si moře nechala až s mimčem. A my zatím plánujeme jet s mimískem příští rok v září do Chorvatska, ale uvidíme, jak to vše dopadne... to je ještě moc brzo.
Ivulko, taky jsem se chtěla zeptat, jak se vyvíjí bydlení... :wink: Třeba budem fakt sousedky. :wink:
A jak se daří miminkům? Musím vás dočíst, vždycky to jsou romány... :wink:
Holky, mám dotaz ohledně polohovacího lehátka, nevím, jestli někdo máte, jestli používáte... my uvažujem, že do našeho bytu 1+1 bysme do kuchyně, kde je i sedačka, dali buď cestovní postýlku, kterou chceme určitě koupit na cestování buď na chalupu, nebo k taťkovi, nebo k tchánům na přespání... nebo právě to lehátko, kde by mimčo mohlo být třeba přes den, kdy bych mohla v klidu vařit a měla bych ho na očích. Včera jsme kuchyň měřili, postýlka by se nám tam vešla, ale bylo by to teda dost přeplácaný ta kuchyň, nebo mě napadlo to lehátko. Ale nevím, jestli je to vhodný pro úplně malý mimčo, jestli na zádička přece jen není lepší ta postýlka, kterou stejně budeme kupovat... co myslíte? Jak vy to máte s dítkama přes den, nebo jste měli? Byly celou dobu v postýlce, nebo ne? Díky za odpovědi zkušenějsí maminky... :wink:
A taky jsem se chtěla zeptat, kde jste přebalovaly, když jste neměly přebalovák (tu komodu). Nevím, jestli je tady někdo takovej. Díky... :wink:
Všechny zdravím, dítkám přeji vše NEJ k dnešnímu svátečku a opatrujte se!!!! :slight_smile:
Jinak já jdu příští pondělí na odběr krve na tripple testy, toto valí... :grinning:
1. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Leni, já zmenšuji fotky buď v Malování, nebo v IrfanView, ten je myslím zdarma ke stažení na netu.
P_avli, díky za info o kočárcích, jaký vy teda máte nakonec? Z té fotečky jsem teda nic nepoznala.. a malá je krásná. :wink:
Na dovču pojedem k nám na chalupu, dr. normálně oznámím, že bych chtěla na týden pryč, že na ten týden změním adresu kde budu na neschopence, myslím, že na to mám nárok. A pak na prodlouženej víkend ke kamarádce do kempu na Dalešickou přehradu, pokud bude hezký počásko. Chtěli jsme původně do jižních Čech, ale nejsou finance, tak až někdy....
Miri, to je mi líto, že z dat v PC nic nezbylo... to naštve, fakt. :frowning2: Jak píšeš, zálohovat, zálohovat...
Mějte se!
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Paaaji, tak to budete nedaleko,jestli budete u Trutnova :wink: v Trutnove jsem delala zdravku,dneska mam deset let od maturity,hruza,jak to leti. Lenajsek: Leni,my mame oboji,prave pro miminko mi prislo lepsi lehatko. V brisku je mimi taky v klubicko a ta cestovni postylka nijak extra pevne dno nema,pouzivam ji ted,mam ji jako prekazku,aby mi Kuba nelezl do knihovny a davam ho tam,kdyz si treba potrebuju dojit na zachod,ale jsou to nervy. On to bere jako omezeni a hrozne v ni rve
1. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
to je jasný, nevím jak jsem mohla napsat lestep... na co jsem myslela nevím, ale prakticky by to možné bylo... :wink:
Lenajsku: myslím, že lehátko využiješ i když bych tam mimčo moc často a dlouho nedávala.... ale občas je to pro mimi příjemné zpestření, než bude sedět určitě užiješ na krmení...
přebalovák dělají i na postýlku.... to by bylo pro tebe nejlepší, stojí to "pár korun" a nezabere to místo... pokud nechceš pořizovat nic, tak prostě jen na posteli, stole....
My jsme původně na dovolenou chtěli v září jen do čr, ale zjistli jsem že nám to nějak nevychází - jdeme na svatbu, štando.... a to už jsou 2 víkendy a další volno by manžel asi ztěžka dostával, kor když v říjnu chceme taky miminálně dva víkendy - kvůli T. narozeninám...
kryserko: s tím spaním Kuby je hrozný, ale když má starosti, tak se to musí zvládnout, ale chápu tvoji únavu....
jenom to že se běžně budí 3x, 4x v noci na kojení mi příjde skoro v roce hrozný.... (ty jo Kubík bude mít rok, toto utíká...) Má období kdy spí výrazně líp a kdy hůře? A co přes den usíná v postýlce? Spí jednou nebo víckrát a jak dlouho? Zkoušela jsi ho někdy nechat vyplakat, nebo na to nemáš nervy? Jak ho uspáváš?
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
já přebalovák taky nemám, mám přes vanu dané široké prkno, že se mi na něj vejde přebalovací podložka i vanička, ale my stejně přebalujem všude možně, protože ten náš drak furt někam zdrhá

spetra: už to docela šlo, vstával tak dvakrát za noc, někdy třikrát,a le jak dostal ten střevní katar, tak se totálně rozhodil, do toho ty zuby..... Dneska sjem mu dala na noc Nurofen, tak sice hysteráky nebyly, ale stejně jsem kojili každou chvíli, u něj už je to asi o tom závisláctví. Už jsem měla nervy tak na pochodu, že jsem ho chtěla nechat vyřvat, jenže on řval dvě hodiny a nemělo to konce, ba naopak bych řekla, že to nabíralo na čímdál větší intenzitě :frowning2: Trvalo to dlouho,a le naučila jsem ho, že večer se prostě usíná v postýlce, docela se to i naučila jednou nemocí to bylo tatam. Teď mi musí usnout u prsa a pak ho přenesu do postýlky, protože jak ještě pořádně nespí a zjistí, že je v postýlce, tak je zle, to je totální bojkot postýlky. Dopolko mi spí chvíli v kočárku a dpolpedne většinou už ani ne hodinu v postýlce nebo se mnou v posteli, když mi rupnou nervy a už nevydržím poslouchat ty jeho hysterie. Jako jsem už fakt úplně vyšťavená a ta naděje, že by v noci zase slušně spal je mi hodně vzdálená :frowning2:
2. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
spetra: teď koukám, že jsi reagovala na můj příspěvěk z 29., to byla ještě pohoda, o víkendu jsme s tím nespaním přitvrdili :frowning2:
2. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
krysreka: to je mi líto... bohužel to tak je příjde nemoc a všechna dřina je v niveč..... člověk je tam kde byl... :frowning2: Aby bylo vyřvávání úspěšné musí být dítě úplně v pořádku (ne rostoení zubů , rýma.....) a mělo by se s ním začít nejdříve 14 dní potom co dítě udělalo vývojový skok (posazení, lezení, chození).... jinak z velkou pravděpodobností nebude úspěšné.... :frowning2:
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Ja jsem cetla tu knizku, a predstav si,ze tam psali,ze rust zubu neni prekazka uceni spani. To se mi teda vubec nelibi, vzdyt to boli a dost,tak jak by pak asi to dite mohlo klidne spat... No ale stejne me asi brzo ty Bohnice cekaji...
2. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojte ...

Paja, já byla v těhu na dovče na Šumavě, k moři jsem si taky netroufla, necítila jsem se na to, ale kdyby jo, tak v tom nevidím problém. Sama určitě víš, na co máš :wink:

Jinak my se s Káťou chystáme na dovku tady někam po Čechách ... koupili jsme vozík za kolo (dneska jsme ho vyzkoušeli a supr :grinning:, jen já to málem nepřežila :-/, začla s emi děsně motat hlava od krční páteře :frowning2: ), tak by jsme jeli někam, kde jsou rovinky :grinning: K moři jsem chtěla, ale asi jsme na to ještě maličcí, hlavně ta cesta :-/

Pro lenajsek: já přebalovák mám v ložnici a chodím tam přebalovat i přes den, s malou si tam i pohrajem, děláme na sebe kravinky, převracím na bříško a tak, jinak přebaluju v postýlce, ale děsně mě boleji záda, tak mi to moc nesedí, jak je to níž :frowning2: Já ten přebalovák dostala, jinak jsem to chtěla řešit komodou s Ikei a že by mi na to manža udělal nástavbu na přebalování, že bych to využila i pak.
KOčárek máme Bebecar, je v albu stažený obrázek z netu, nebo jsme se špatně pochopili?

Zuzim Tě moc obdivuju a držím palce, ať se brzy dostanete do nějakého přijemného rytmu a v noci se vyspíš.
V Bohnicích mi kdyžtak drž místo, dneska jsem měla už náběh :-/
2. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
kryserka: ach jo.... drž se.... a co přes den je Kubík v pohodě?
3. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.