• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Ahojky:slight_smile:tak jsem opět přišla mrknout a tentokrát na koníka:slight_smile:tak jsem si hned teda založila album. Jinak doufám, že jste krásně prožily vánoce a už se chystáte na oslavu nového roku,. Tak se všechny moooc opatrujte a myslete na mě prosím, jdu 30.na tu krev, tak ať mám štěstí, třepu se, kdy budou výsledky....tak pá a hodně zdraví štěstí přeji...P.
26. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, strašně dlouho jsem se teď nedostala na net, tak jsem vám ani nestihla popřát hezké svátky, snad jste si ty vánocema všichni pěkně užili :wink: U nás to teď bylo hrozně hektické, nestíhačka, do toho Kuba opět nespí, takže jsem KO :frowning2: Těsně před svátky jsme byli na půlroční a máme už 70cm, nevím nevím, kam nám ten náš kluk poroste :slight_smile:

Leni: úúúúžasný fotečky, Ondrášek má parádní háro, mám úplně slzy v očích, jak jsem z těch fotek dojatá....
27. pro 2008 ve 13:15  • Odpověz
lenajsek- díky za pochalu. Jsem ráda, že se ti ondrášek líbí. Také jsme původně měli vybrané jméno Jakub, ale Ondrášek to nakonec vyhrál..
miri- tobě taky úspěšný celý rok 2009. Máš pravdu, je to nejkrásnější dárek v životě, který jsem dostala. :slight_smile:

zeuwicka- tak ať výsledky dobře dopadnou, držíme pěstičky s Ondráškem. :slight_smile:

zuzi, máš pravdu, je točahoun, ale má být po kom ne? :slight_smile: díky, jsem ráda, že se ti ondrášek íbí. Až bude více času, pošlu více foteček na email.na net teď moc nechodím, protože ho máme u rodičů a s ondráškem nechci chodit přes venek, přes dvůr, tak chodím jen občas..Byla bych ráda, kdybysme měli net doma, ale to asi jen tak nebude. :slight_smile: máš pravdu, je to hároš. :slight_smile:
28. pro 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, co nevidět tady máme nový rok, že? Vánoce jsou pryč, a Silvestr a Nový rok jsou tady cobydup... toto letí... :slight_smile:
Zeuwicko, hodně štěstí, držím palečky, aby Ti bylo brzo dobře, a dr. přišli na to, co Ti je, a vyléčili Tě... :wink:
Jdu se kochat vašima albama, já jdu 14/1 na kontrolu do CARu, a pak asi už stimulace, tak už aby to bylo... :grinning:
29. pro 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
Leni: tak to je jasný, budu se moc těšit na fotečky :wink: My jsme teď byli pořád pryč, jsem už KO, Kuba prostě jinde než spát nebude, takže po těch probdělých nocích jsem jako zombie :frowning2: Jdu Ti poslat sms :wink:
29. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
Holky, tak jsem se podívala od začátku, abych měla přehled, kolik nás tady je, a kdo má kdy termín porodu, a kdo má jaký dítko... tak jsem si dovolila udělat takovou malou postupku, snad nebudete proti. :wink:
29. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
*** MAMINKY ***
Zeuwicka, 1 dítko - Dominiček, * 1.6. 2006, 23.25 hod.
Kryserka, 1 dítko - Jakoubek, * 20.6.2008, 14.58 hod., 3820 g, 53 cm
Spetra, 1 dítko - Tomášek, * 17.10.2008, 03.20 hod., 3950 g, 54 cm
Lestep, 1 dítko - Ondrášek, * 7. 12. 2008, 03.20 hod., 3100 g, 49 cm

*** TĚHULINKY ***
Ivulla - čeká chlapečka, TP 22.1.2009
P_avlina - čeká miminko, TP 18.2.2009
Kettm - čeká holčičku, TP 16.4.2009
Miri9 - čeká miminko, TP 27.5.2009

*** SNAŽILKY ***
Lenajsek, CAR Reprofit Brno, 14/1 KO, plán nativ
29. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
Kdybych na někoho zapomněla, nebo měla špatný údaje, tak se omlouvám, tak to kdyžtak prosím opravte... :slight_smile:
29. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
lenajsek- to je super, že jsi udělala takovou tabulku. Aspoň máme přehled.
držíme ti pěstičky, aby to vyšlo. :slight_smile:
29. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
Ahojte holčiny, klidný svátky jsem už nestihla popřát, ale aspoň teda do novýho roku... všecko dobré! Ať máme všechny i rok 2009 krásný, stejně jako ten náš svatební rok 2008 :wink: A ať se všechny už brzo posuneme ve zdraví zase o něco dál v životě :slight_smile: Ty děti tomu asi hodně pomáhají... Je to parádní. Tak všem (převážně novopečeným :wink: ) maminkám i všem čekatelkám a hlvně snažilkám (Leni :sweat_smile: ) hodné a zdravé ratolesti, ze kterých je jen radost :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj Leni a Ivulko, díky moc za držení pěstiček, no už aby to bylo... :grinning:
Ivulko, díky moc za krásný přáníčko, věřím, že miminka a vůbec těhotenství nás někam posouvají, vždyť je to fakt zázrak... a věřím tomu, že kdo si projde tím nezdarem, o to víc si to pak užívá... už se nemůžu dočkat, abych se posunula v té tabulce o patro výš... :slight_smile:
Ivulko, Ty už to máš za pár.. jak se cítíš? Už máte vybraný definitivně jméno Lukášek, jo? :wink: To je moc pěkný jméno, taky se mi moc líbí... :slight_smile:
Holky, mějte fajn den!
Leni, co Ondrášek, jak se mu daří?
30. pro 2008 v 06:59  • Odpověz
ivulko, tobě také hodně zdravíčka do nového roku. Úspěšný start do nového roku a hlavně poklidný porod a zdravé miminko. Pro mě byl tento rok opravdu nádherný. Svatba, celé těhotenství a krásné zdravé miminko. Co více si přát. :slight_smile:

Lenajsek- daří se nám dobře. Dneska jsme byli na převážení. Za týden a něco jsme přibraly 350 g, vyrostly o 5 cm a hlavička se nám zvětšila o 1 cm. Držíme ti pěstičky. Určitě budeš brzy v tabulce o patro výše. Musíš věřit, nevzdávej to. Ono to přijde. Vím, že je to těžký. :frowning2:
30. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojte Leničky, jéé, nový fotky Ondráška :slight_smile: Paráda, fakt se vám moc povedl. :wink:ˇTeď jsou všechny miminka tak hezký! Já už se toho našeho prcka nemůžu dočkat... A on asi taky ne, furt mě kope do žeber, všechno mu vadí... Když jím, plavu, občas i když chodím... Břicho jako takový mě ani až tak neomezuje, ale ten drzoun malej se tam vždycky nějak vytočí, že to začne být fakt nepříjemný a musím třeba i zastavit v chůzi - výborný je to na přechodu. :grinning:
Čekáme to už každou chvilku :slight_smile: Dneska jsme začli balit tašku do porodnice. Nějaký blbosti nám ještě chybí, ale to napravíme. :wink: Poslíčci se už občas ozvou, ale moc tomu ještě nepřikládám. Viděla bych to někdy na polovinu ledna... :sunglasses:
Tabulka je dobrá :slight_smile: Je hezky vidět, jak jsme na tom... Teď to máme skoro každej měsíc někdo, až na ten březen... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky nás od svatby pěkně přibylo :dizzy_face: To je fakt parádní :wink: Jen tak dál!!!
Leni, věřím tomu, že když někdo otěhotní po dlouhým snažení, váží si víc. Je to zasloužený.. Mám kolegu v práci, kterýmu to trvalo cca 9 let, mezitím nějaký potrat, porod mrtvého miminka... :frowning2: Smutný... Teď jsou zase těhotní, tak jim všichni držíme palce, aby to už konečně vyšlo... Věřím, že Ty tak dlouho nebudeš muset čekat :wink: Myslím, že je to fakt hlavně o psychice... Prostě, nechat tomu volnej průběh a hlavně být celkově v pohodě! :wink:
30. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vše NEJ do nového roku, ať je plný štěstí, zdraví, lásky, pohody, radosti a úspěchů... ať se vše daří, splní se sny a přání, a ať je prostě vydařený... :wink:

Ivulko, tak to je něco s tím Tvým kolegou, někdo tu cestu má holt hodně trnitou... ale zase o to víc je ten drobek pak milován a hýčkán... :slight_smile: A díky za držení palečků, víš, ono je to těžký tomu nechat volnej průběh, když to asi bez dr. nepůjde... :wink:

Leni, Ty sis to letos všechno vybrala, to je super. Tak snad bude příští rok taky tak krásný, jako ten letošní, i když tolik zádaních věcí se už asi neodehraje.. ale o to víc bude třeba těch krásných maličkostí, a pěkných i těch všedních dnů... :slight_smile: :dizzy_face:

Všechny moc zdravím, a ať se máte nádherně, v tom novém roce!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
lenajsek- máš pravdu, rok 2008 byl pro mě opravdu průlomový. Stihla jsem otěhotnět, potratit, vdát se, pak znovu otěhotnět, prožít celé těhotenství a porodit. To se mě už asi nikdy nestane. :slight_smile:

ivulko- užívej si těhu, pak ti to kopání do žeber bude chybět. :slight_smile: je to takový jiný, když najednou nekope a necítíš ho v sobě.tašku si určitě zkompletuj. já ji potřebovala už v36 tt. Měla jsem jí nachystanou od 33tt, kdy mě dr. vyhrožoval, že to bude dřív. a měl pravdu.
2. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zasde jednou konečně tady, vůbec teď nemám čas a jinak to teď asi nebude......

Holky, všem vám moc přeju do nového roku jenom to nej, miminka ať hezky rostou, těhulkám klidné porody a Leni, Tobě přeju, aby se konečně zadařilo miminko a mohla ses radovat z krásného rostoucího bříška :wink:

Ivulko: Tašku mít zabalenou i můžeš, a pak sdi můžeš do porodky vyrazit bez ní< jako já :slight_smile: Jsem šla jen do poradny jen s průkazkou a tam mi dr řekla, že rodím, tak jsem měla okmažitě volat manželovi, aby byl do hodiny i s taškou v porodce :grinning:

Leni: jdu hned omrknout Ondráškovy fotečky :wink:
2. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Leni: fotky krásný, máte stejný bryndáček s medvídkem, jako my :slight_smile:
6. led 2009 v 10:56  • Odpověz
zuzi, ahojky, věřím, že nestíháš. Snad tě Kubík nechá trošku odpočinout. Dneska jsme byli na převážení. Ve čtvrtek totiž jdeme na kalmetizaci, nestihli jsme o v porodce. Ani dr. nechtěli kvůli té infekci. Za týden přibral 400g. To je docela mazec. Máme 3800g. :slight_smile: Těším se na Kubíčkovi fotečky, ať se můžeme pokochat, jak budeme vypadat za pár měsíců. :slight_smile:
6. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Tak to už máte skoro Kubovu porodní váhu :slight_smile: To je pěkný, kdybyste rodili v termínu, tak by byli kluci asi stejní, nebylby-li Ondrášek ještě větší :wink: Je vidět, že mu mlíčko chutná, to je moc dobře :slight_smile:

a co naše těhulky? Nějak o sobě teď nedávají vědět.....
7. led 2009 v 08:44  • Odpověz
*** MAMINKY ***

*** TĚHULINKY ***
Miri9 - čeká miminko, TP 27.5.2009

*** SNAŽILKY ***
7. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěkný den, jak se vám daří? Ivulko, Tobě se to už opravdu krátí, jak se cítíš?
Co maminky, jak se máet, a co miminka, jak se jim daří? Posílám pusu všem prďolkům... :wink:
Děkuju moc za palečky, však vám dám vědět, jak to pokračuje.
Jdu se mrknout na fotečky, jak miminka prospívají... :slight_smile:
Opatrujte se, těhulky i maminky, ať Vás neskolí bacily, v těchto mrazech... :unamused:
7. led 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
bychom mohly udělat albíčko a dát to do tabulky :wink:

lenajsek: Tobě už se to koukám taky krátí... :wink:
7. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Kryserko jojo, už aby to bylo... :grinning: Pokud MS dojde jak má dojít, ve čtvrtek příští týden, tak od pátku bych už mohla začít stimulovat. :slight_smile:
7. led 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
|Týjo, já Ti tak strašně moc přeju, aby to dopadlo.... :wink:
7. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
lenajsek- tak držíme pěstičky. Určitě to vyjde..Musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

zuzi- moc dobrý nápad, uděláme albíčko. :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
leni: teď ještě, kdo se toho ujme :grinning:
7. led 2009 v 16:15  • Odpověz
*** MAMINKY ***

*** TĚHULINKY ***
Miri9 - čeká chlapečka, TP 27.5.2009

*** SNAŽILKY ***

ahoj všechny, tak se zase hlásím a dovoluji si lehce aktualizovat tabulku, právě jsem se vrátila z UZ, jsme dnes 20+1, vše v poho, miminko už mě kope....teda, to se nedá říct, spíš šimrá, je to super pocit. a je jasné, že dle UZ se jedná o kluka.....konečně nám to předvedl v plné parádě. tak teď nás čeká pořizování výbavičky, což nastartujeme v sobotu, tak se těším, že konečně budu doma něco mít.....

albíčka se kliďo ujmu, jen tam zatím nemám co vkládat, tak vám do IP písnu email, asi takhle se to dělá, co? a můžete posílat fotečky, já to pak založím.

Leni.....tfuj tfuj tfuj tfuj, držím všechny palce já i moje miminko, takže celkem 8 palců.....teď už to určitě vyjde.
8. led 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
miri: gratulace k chlapečkovi :wink: Jéé, snažím se vybavit ten pocit, když jsem Kubíka začínala v bříšku cítit, přijde mi, že už je to tak dávno, já už jsem o něm věděla od 17.tt, holt už to byl aktivka už v bříšku :slight_smile:
8. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, dneska mě celý den třeští hlava a pálí oči, tak snad na mě něco neleze, to by mi tak ještě scházelo... :angry:
Miri ahojky, to musí být super pocit, to je fajn, že už to cítíš. Jak se bude chlapeček vůbec jmenovat, už máte jméno vybraný?
Jinak já teda nemám co do alba vložit... zatím... :slight_smile:
A díky za 8 palečků, to určitě pomůže... :wink:
8. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
no já chci Jakuba, ale ještě je to v jednání :slight_smile:)
kryserka: no já furt čekala na ty kopance a pořád nic, teď když vím, jak to fakt vypadá, tak jsem už měla pohyby asi taky dřív než ve 20. ale jsem netušila, že to je ono....já jsem dost na luštěniny a ostré, tak jsem si myslela, že to jsou střeva :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.