• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Ahojte, jsem tu jen na skok a nevěřím vlastním očím... Zuzi, to je fakt ale naprosto sprostý! 8 kilo za těhotenství se uvádí jako spodní hranice váhového přírůstku. (a ví asi proč, když jsi stejně nechala v porodce 10!). Moc často se tak o lidech nevyjadřuju, ale doktorka je fakt blbá. Měla asi v halvě zatmění, protože je přece ajsný, co to s Tebou asi musí udělat a nejdůležitější teď je, abys byla v pohodě! Vykašli se na to. Manželovi se líbíš, Kuba Tě určitě taky zbožňuje takovou, ajká jseš... a stejně tak to bude i u Vašíka (nebo...? :wink:) Navíc jsi fajn ženská, tak se na to prostě vyprdni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Teda ufff, úplně mi to pohlo žlučí! (A ani se mi nezdá podle fotek, že bys byla ("tak") tlustá...!
28. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Peti ahojky! Toto letí malej jde už do školky, to je něco. Tak snad se mu ve školce bude líbit a najde si tam kamarády a bude se tam těšit. A na brejličky si určitě zvykne, to je dobře že ho tak podporujete, určitě není sám, kdo má v tomhle věku brýlky. A ve školce taky určitě někdo bude. Fotečka by se hodila. :wink:

To stejný Ivi, taky máš hrozně málo foteček v albu, nechceš nějaký přidat? :slight_smile:

Zuzi, to je fajn, že Kubík ví, kde je mimčo... :slight_smile: To musí být fakt dojemný. A nějakou fotečku taky hoď do albíčka... :wink: A prosímtě, co to je za dr, že Ti takhle vyčte, kolik jsi přibrala??? Vždyť je to naprosto v pohodě, dvě kila do 15tt, já přibrala daleko víc!!! Si to přečti v mým albíčku, kolik jsem přibírala... já přibírala taky hned ze začátku a teď už mám víc jak 10kg a zdaleka nejsme u konce... :unamused: Takže si z toho prosímtě nic nedělej, dvě kilča jsou naprosto v pohodě a dr. je pitomá, takhle Tě seřvat.. to je fakt děs, kolikrát si nevidí ty dr. do huby!!!! :angry: :angry: Nebreč, mimčo je naprosto zdravý, Ty jseš v pořádku, všechno je tak jak má být... a jak vidíš, ještě oproti mně přibíráš málo. :wink: Takže pohoda.. :wink:

Holky, řešily jste tady tampóny do podprsenky... já jsem taky uvažovala i o pracích, ty zkusím sehnat v nějakým obchůdku s těma eko potřebama, bo tak něco. A ty jednorázový jste používaly a používáte jakou značku? Něco, co by dobře sálo a bylo trošku prodyšný... to jste kupovaly asi v drogerii, že? Nebo i v lékárně se to dá určitě sehnat.
Už pomalu budu nakupovat pro mimi kosmetiku a věcičky na přebalování, je super, že se teď dělají jednorázový přebalovací podložky, že se to dá vzít kamkoli na cesty, na procházku, na návštěvy...
Taky budem pořizovat odsavačku do nosíku, asi koupíme tu na ten vysavač, a s tou odsavačkou na mlíko ještě počkám, v porodce se dá půjčit a pak kdyžtak objednám z netu, nebo koupíme v lékárně.
Miri, díky za info o tom Farlinu, pouvažuju. :wink: Líbí se mi, že je tam u toho ta lahvička.
A asi bych měla mít do výbavy i nějakou lahvičku, že? Pro jistotu... tu jste kupovaly jakou? Všichni si chválí tu Avent...
A taky uvažuju nad kosmetikou. Co vím, tak že to s ní nechci přehánět, nějaký koupele a pěny do koupele si myslím, že jsou zbytečný... mám ráda přírodní kosmetiku od Hádka, tak jsem přemýšlela, že bych objednala jeden olejíček do koupele pro mimi od něj, a kdyby mimi nevyhovoval, tak bych ho používala já. Pak na obličejíček jsem uvažovala, jestli nestačí modrá Nivea? Tu máme stejně doma, používáme ji, na zimu si myslím, že je super. A pak na zadeček mám Bepanthen, ten mám i kvůli bradavkám, ale je to docela drahej špás. Dívala jsem se dneska v drogišce u nás, že Astrid dělá dost věcí pro mimča, nemáte s tím zkušenost? Je tam jak olejíček, tak tělový mlíčko, tak krém na opruzeniny...
A nebo mě napadl koupit ještě klasickej Aviril. :slight_smile:
A koupím ještě asi dětský mýdlo, jen nevím, jestli hodně nevysušuje?
Budu ráda za rady, díky.. :wink:
A taky, jaký se vám osvědčily vlhčený ubrousky? Já mám zatím od Pampers jakýsi, byly v akci, jinak nevím jaký jsou dobrý... to chce asi vyzkoušet, že?
Dneska jsem taky koupila dvě žínky, doma asi budu zadeček umývat žínkou a vodou.
Používá se v dnešní době vůbec ještě pudr?

Miri, to je mi líto, že ti dělňoši jsou tak děsní... :frowning2: :frowning2: Jinak už je to kolem baráku a barák hotovej? Kromě toho balkónu?

Ivulko, Ty budeš bydlet přesně kde? Víš číslo popisný? Že bych se mrkla, kde to je... :wink:

No nic, rozepsala jsem se, tak se nezlobte.. a díky moc za rady.
Zuzi, a Ty se netrap, dr. je blbá a Ty jseš naprosto v pořádku a je to normální přírůstek na váze. :wink:

Krásnej víkend všem, já se budu kurýrovat, nějak mě skolilo nachlazení a bolení v krku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad vy jste zdraví.
Pááá!
28. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Ivulko, přesně, moje slova!!!! :wink:
A kde se díváte na fotečky Zuzky jako těhulky? V jejím albíčku?
28. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Jsem se na to schválně do alba dívala, kolik jsem přibrala, a hned v 11tt jsem měla už tři kila nahoře, v tom 15tt jak jseš Ty, jsem měla tak 4-5kg... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Takže Zuzi, fakt klídek, dr. je fakt pitomá.
28. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Holky, moc díky za podporu, jste takový sluníčka :wink: Ale stejně to pořád ve mě je a trápím se tím :frowning2:

lenajsek: leni, k té výbavičce, já si ty prací kupovala přes net, ale zkus se v nějakém ekoobchůdku podívat, jestli jezdíš do Brna, tak určitě je mají v obchodě brána k dětem. Jinak ty jednorázový si teď kupuju obyčejný v Rossmanu, používala jsem Johnsony, Babylove a všechny dobrý, jediný, co mi nevyhovovaly byly tampony Tesco. Nejlepší byly Chicco, ale jsou hodně drahý. Ale bezvadně absorbovaly, mlíko se v nich přeměnilo na gel, tak neprotekly. A že já s tím hodně bojovala, furt jsem měla mokrý trika. Ale časem se to samo upravilo. K té kosmetice, já nic moc nekupovala, dostala jsem vzorečky v prenatal boxu, pak v poradně, tak jsem zkoušela a jako nejlepší se mi zdá Nivea a Hipp, nic jiného skoro nekupuju. Ubrousky mám nejradši od Nivey, te´d je mívají v akcích ve trojbalení za rozumnou cenu, jinak taky kupuju Pampers, od nich mám nejradši i plínky. Na zadeček mám taky Niveu, jak ten klasický na zadeček, tak Nivea SOS, je super. jako třeba úžasná mi přišla Weleda, ale odmítla jsem za to ty prachy dávat. A když byl Kuba hodně pokakanej, ani jsem ubrousky nepoužívala, strčila jsem mu prdelku pod vodu a bylo to nejlepší.
28. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
tak jsem dala do albíčka fotku focenou před třemi týdny. Jinak jsem pátrala ve foťáku a všude je jakoubek s tátou, já se nějak nefotím :slight_smile:
28. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
lenajsek- prací vložky nejsou špatný. určitě se koukni do nějakého ekoobchodu nebo na internetu je toho taky hodně. Jak jsem si objednávala látkový plenkový kalhotky, tak tam je také hodně nabídek na eko výrobky, pleny, vložky do podprsenky aj. třeba ta bráně k dětem. Z kosmetiky bych toho asi moc nekupovala. Koupili jsme akorát olejíček pro novorozence na promazávání kůžičky. Jinak hodně věcí jsme dostali v porodnici v tom balíčku. bylo tam spoustu vzorečků, které mám ještě dodneška. Takže to raději moc nepřehánět, pak se ti to bude doma zbytečně skladovat. Dneska je přístup do drogérie kdykoliv, takže není problém cokoli dokoupit. I když pojëdeš z porodnice. Manžel by to taky zvládl koupit.Každé miminko je jiné a může mít také nějaké kožní problémy a určitý druh kosmetiky mu nebude vyhovovat.Ze začátku je stejně nejlepší jen voda. Ubrousky asi pampers, ale dají se všechny použít.Pudr bych moc nepoužívala. Jak se dítě zapotí, pudr udělá pěkný hrudky a kůže moc nedýchá. :astonished: Brzy se uzdrav.Také mě nějak bolí v krku, už asi týden.
Z kosmetiky mám ráda HIPP, NIVEU, SEBAMED A WELEDU.Ty dvě poslední jsou dost drahé, ale dostali jsme sadu, takže je používáme. :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Zzuzi, koukala jsem na ftečky. Moc vám to tam sluší. :slight_smile: Jakoubek je krásné miminko, :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky, no nestačím zírat, Zuzi, co to bylo s tou Dr. je normální??? v 15. týdnu +2kg je snad až patologicky málo, no ne? já měla v té době + 7 a do konce těhu + 14 a už to mám všecko pryč, takže klídek a kašli na ni....to jsem neviděla, takové názory teda a to bych si už myslela, že se dneska nebudu muset rozčilovat.

jinak kapitola dělníci.....ve čtvrtek konečně náš balkon začal sloužit svému účelu.....přestěhovali lešení na vedlejší byty a dnes od rána do 14.30 zase sbíječky...tak jsme s Kubou prchli ven. ještě že je hezky holky, jinak už bych snad z toho byl v Bohnicích.

máme vyzkoušený ten vozík. jsme si asi na sebe upletli bič, pač když jsme stáli nebo šli, tak K. hudroval, muselo se utíkat. je podezírám, že je konstruován na větší rychlost, pak se tam to lehátko správně kinklá :dizzy_face: no zadýchala jsem se pěkně, teda.....manžel říkal, že pořídí malýmu triko s nápisem trenér....máme nejhlasitější vozík ve Varech

dneska konečně po měsíční anabázi s internet shopy přišla hrací deka....Kuba je nadšen, zapomněl dokonce že už měl jíst....já jsem nadšená ještě víc :wink:

kosmetika: my používáme nejvíc Johnsons a niveu....Niveu mám ráda, jak to voní a Johnsons jsme "nafasovali" od sestřiček v porodnici, máme zásobu tak do roka věku určitě, teprve končíme s prvním šamponem na tělo i vlásky. olejíček nepoužívám, mažeme pleťovým mlíčkem......to já jaksi radši. na zadeček tyto dva či sudocrem, ten je taky dost dobrý a voní po levanduli, ooooooh. ty vlhčené ubrousky mi přišly super nivea, ale ty jsou nejdražší a pak samo johnsons, kupuju packy v globusu. koupila jsem 1x huggies, ty mi přišly děsné i na moji kůži, natož malého...tak na pampers nemám odvahu.

ty vložky do podprdy taky johnsons (ale fakt to není reklama), jinak jsem zkoušela fixies, ale ty sajou málo a ty chicco a ty jsou drahé, stejně mi nevydrží dýl jak ty johnsony.
31. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
leni: díky :wink:

miri: no z Dr jsem fakt špatná, to bylo na mě hodně silný kafe, vůbec mi přišlo, že nechce, abych se na něco ptala, nabyla jsem dojem, že ji zdržuju a obtěžuju no a pak to byla teda třešinka na dortu. Z těch sbíječek už by mě vážně mrsklo, to bych asi nepřežila, ještě, že je hezky a dá se jít ven.

my dneska byli reklamovat kočár, takže měsíc musíme přežít jen s golfákama, to bude asi moje smrt, jsme sice koupili s těma největšíma kolečkama, co byly tak nějak pro nás dostupný,a le stejně je to dobrý tak na asfaltku a nesmí být moc rozbitá :frowning2:

koukám, že Nivea tady vede :slight_smile: Jo, ubrousky od Johnsonu mám taky ráda, nakoupila jsem megapacky v DM, ještě sleva na celá nákup, tak mě balíček vyšel na cca 35 korun, paráda, mám jich ještě asi 15 :grinning: Sudocrem jsem používala, když jsmese vrátili z porodky, měla jsem ho v tom boxu, byl taky super :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
miri- vydrž dělníky. teda, to musí být sranda koukat jak jedete.super, že je malej rád za dečku. sudocrem je supr.použila jsem ho jen párkrát. jinak nebyl potřeba.

zuzi, tak to zvládněte s golfkama. musí to být mazec. u nás bych si na našich krásných silicích ani neškrtla s golfáčama.

ubrousky od jonsonu teď také používáme. pamper nám také vyhovují. huggies jsoui dobré plínky, ale ubroiusky děsný.
1. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
no tady to je právě taky s golfkama o nervy, ale vesnice je vesnice, že? Mám jet na pár dní k našim, tak jsem chtěla jet s kočárem, protože přes den mi tam jinak spát nebude, v golfákách se vůbec nevyspí, tak to asi zase bude vzrůšo. naštěstí už docela chodí sám, sice chce pořád na druhou stranu, než chvi jít já, takže než někam dojdem, je doba pryč, ale je to takový hezký, jak si vykračuje jak pan profesor :slight_smile:

nám od Huggies nevyhovujou ani plíny, Kuba má po nich osypaný zadeček, jedem jen na pampersky, občas na chvilku mu dám Babylove, ale taky mi přijde, že se teď pohoršily, že jsou takový igelitový. Hlavně se mrzím sama na sebe, byla jsem přesvědčená, jak budu látkovat, u Kuby jsem to vzdala a pomalu to začínám vzdávat i na to druhý, vůbec nevím, kdy bych je stíhala prát a hlavně sušit, v zimě mi tu prádlo schne skoro celý týden, tak bych jich musela mít nakoupeno fakt hodně velkou zásobu, abych měla co dávat.
2. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
nám taky vyhovujou jen pampersky, ostatní protékají :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Zuzi, üžij si to u rodičů. Zatím se mě daří zvládat látkovky, tak jsem ráda. Suším na verandě, kde je pořád hic, takže to jde a v zimě mám sušák v pokoji u radiátoru, takže to šlo také dobře,. je blbé, pokud chceš látkovat, tak musíš mít prostor to kde sušit. myslíš, že se do látkovek nepustíš? Já bych teda dneska neměnila. jsem ráda, že jsem se do toho dala. :slight_smile: ty babylove jsme měli na začátku. teď máme k látkovkách huggies.
5. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Zuzi, musí to být krásný koukat na Jakou¨bka, jak krásně vykračuje. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zase jednou na koníkovi, vůbec teď nestíhám, Kuba lítá jak drak, tak ,musím všude za ním, je to kaskadér :slight_smile:

leni: no, odvaha k látkování mě opouští čímdál víc, nestíhám prát ani naše prádlo, natož plíny. A v zimě to je u nás s tím sušením fakt špatný. Teď peru jen když svítí sluníčko, abych mohla dát sušit ven, ale to už taky brzy skončí :frowning2:
8. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
zuzi, tak to chápu. pokud nemáš, kde sušit je problém. já s úrádem také teď bojuju, ale asi to bude tím, že mě manža neustále zásobuje nějakým prádem ze stavby. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám konečně internet...
Kryserko: koukám 17 tt... :wink: moc blahopřeju...
omlouvám se ale teď vás nedočtu... :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: dráče spí, tak jsem se místo úklidu na chvilku posadila k počítači :slight_smile: Hlásím, že už cítím pohyby každý den, no teda spíš takové to poťukávání zevnitř, ale vím určitě, že to je mimi, u Jakoubka to začínalo úplně stejně :slight_smile:
Ve středu jsem byla na tripplech, tak na nás moc myslete, příští pátek si mám volat o výsledky, tak to jsou hrozné nervy, pořád doufám, že budou v pořádku, ale mám strach. To čekání mi přijde nekonečný :frowning2:
11. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Zuzi, držíme pěstičky. Určitě to bude všechno v pořádku. Je super, že si užíváš pohodové těhulkování.Velká gratulace k prvním pohybům.

Spetro- vítej, super, že máte internet. :slight_smile: aspoň za námě přijdeš častěji.
Máme se dobře. počasí bylo zatím pěkné, tak je pořád co dělat. Vybírali jsme brambory, zpracovávali masíko, ještě plánuju umýt okna, vozili jsme dřevo do sklepa.také jsem dělala Ondříkovi přesnídávku z hrušek, broskví a nektarinek. Mňam.
11. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky. tak hlásím, že už krásně říkáme táta. Jen jsme pro změnu vypustili z repertoáru máma.ale dost už bylo mámy, tak zase táta. :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
leni: tak to je super! U nás Kuba tatou začínal, pak bylo dada a baba mama až nakonec. Teď má nejradši nenene a vrtí při tom hlavičkou.

jinak jak jsem vám nedávno psala, jak jsem se mordovala s těma oknama, tak je mi do breku, na poli za vesnicí sklízeli cibuli, jezdily nám tu traktory a všechno je pod vrstvičkou takového toho poprašku z hlíny, okna, auta, všechno, no hrůza, mohla bych všechno dělat znovu :cry:
14. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzi, to věřím, to naštve. pořád čekám, kdy u nás přestanou jezdit traktory, ještě u nás dělají vodu, takže samý kamióny, tak letos asi nebud dělast okna.
Nene jsme dělaji tam od 7 měs. v 8měs byla mama a baba, pak nic a teď tata. od včereješka už konečne lezeme. :slight_smile: zatím jak postřelený pes, ale je to bomba.
14. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
leni: jůůů, tak gratulace k lezení, to je Ondřík šikulka, to si za chvilku sedne a bude se stavět :wink: A pak už hpo nezadržíš, jako já Kubu :slight_smile: Juknu na fotečky :wink:
14. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
taky koukám rádi řídíte :wink:
14. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Zuzi, díky, jo, jo, řídíme. on se staví, ael nechtěl lézt. už se přes plazení, dostane i kousek dála konečně používá ruce pod sebou a ne rozpláclej.
14. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
kyserko: to je super že cítíš pohyby, to je krásný pocit....
omlouvám se jestli se budu opakovat, ale necháte si říct pohlaví? A budete pořizovat sourozenecký kočárek?

lestep: krásné fotky Ondrášek je šikulka...
14. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
spetra- díky. :slight_smile:

Jé Zuzi, to mě ani nenapdalo, že budete potřebovat sourozenecký kočár. jsem to ale ťulpas. :astonished:
14. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky holky omlouvám se, že se vtírám,ale jestli se Vám Barča líbí, hlasujte pro nás na

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=6&id=15922&from=gallery

třeba něco vyhrajeme, děkujeme
14. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.