• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
no já bych to s tím bazénem neuspěchala, rýmou je organismus oslabený, tak aby tam na ni někdo něco ještě neprskl :unamused:

spetra: já na doma dávám klasické sandálky, máme od santé a jsem s nima moc spokojená, už jsem kupovala několikáté, vždycky ty samé, jen větší :slight_smile: Prý by děti do tří let vůbec neměly v bačkůrkách chodit. Tak třeba do herny nebo k babičce to je asi v pohodě, když v tom jsou jen chvilku, ale já tahám sandálky sebou. Dokud bylo teplo, tak jsem nechávala Kubu jen v ponožtičkách, ale teď by mi od podlahy nastydl, tak dávám ty sandálky
10. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
já asi nakonec koupím opět první botičky od essi a bude je nosit jen vyjímečně venku a ve vnitř mimo koberec, do zimních botů a sandálků se mi zatím investovat nechce, ještě moc nechodí, tak to zatím stačí, kdyžtak mu je koupím po vánocích...
11. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
spetra: jen pozor na essi, mají dost tvrdou podrážku, tak je zkus ohnout, až je budeš kupovat, když je to hodně tvrdý, tak se v tom dětem blbě chodí
12. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Zuzi, díky moc. Všem se mikinka líbí. V tescu mají moc pěkné věcičky. :slight_smile:

miri- jídelní židličku máme od babypoin- fábula. dám odkaz. jsme moc spokojení. má tři polohy na sezení. :wink: košík tam také je.teda to je kubík veliký.my máme v 10 měs. 8g a 75 cm. :astonished:

pavli- s bazénem bych asi taky raději počkala.
12. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
12. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
leni: jů, hnědou, tu já ráda :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
zuzi, také se nám moc líbila a je fakticky úžasná. to je počásko, co? už máme vaši modrou bundičku. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Kuba jednou ve Fábule seděl a dobrý, ale nám ta ikeácká fakt stačí :slight_smile: Jo? tak to je super, hlavně, když se bude Ondráškovi dobře nosit :wink:
13. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojte, tak jsem tu zase :slight_smile: (konecne mam pocitac a musim dohanet resty do skoly, tak jen na skok!)
Zuzi, s pejskem meto mrzi. :frowning2: Ale uz se k tomu nevracejme... Jak to mas teda ted s tema testama? Urcite je vse o.k. To je straseni, chjo! Si teda asi uzivas, jeste do toho nemoci... :frowning2:

Miri, mas teda asi fakt jedlika doma! :grinning: Vaha je teda fakt krasna! Lukynek mel ted v osmi mes. neco pres 9 kilo a 71 cm... pribral za 2 mes. 2 kg, ale vyrostl jen 1 cm... :-/ Jinak jsme teda pres vsechno snazeni prestali kojit... Nevim, jestli na to melo vliv i stehovani, ale proste mliko odmita... Uz tak jsme asi 14 dni sem tam obcas bojovali (kojila jsem uz jen rano a vecer) a presne v osmi mesicich jsem ho uz nepresvedcila... (kousal, rval, anise neprisal... hrozny!) Tak jsem si rekla, ze to nebudu lamat pres koleno... Ale UM do neho nedostanu a ted mi navic zacina bojkotovat i kase, kterych driv snedl i z 250 ml v jedne davce!! ted sni sotva pul porce ze 150 a pak rve hlady, ale kasi proste nechce. Nic jinyho mlicnyho do neho nedostanu. Ach jo, jsem si libovala, jak krasne papa, ale ted me s tim mlikem teda dava zabrat! (Vsechno ostatni ji hezky, nejradsi ma chleba s maslem. Mel sotva dva zuby, ale chleba zvikal jak o zivot :grinning:) Ted se mu celkem ztezka prorezava posledni jednicka, je napul prorizla uz tri dny a nejak ji to nejde po cele delce se dostat ven, tak uz ma z toho teplotu. J navic rymuju,tak se bojim, aby to ode me nechytil... :-P

Jinak jsme teda konecne prestehovani!!! Juchuuuu. Takze uz pisu ze Slavkova.. Jeste teda nejsme uplne zarizeni, nemame ani zaclony, ale spokojeni teda jo! :slight_smile: Tak se mejte krasne, budte zdravi a ja se zase ozvu. :wink:
14. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
no jo, já mám doma dlouhánka už od začátku a dneska jsem koukala, že mi začíná faldíkovatět na nožičkách..... :grinning: tak už zase jen kojíme a zdá se spokojený, tak jsem ráda, snad to ještě aspoń ten měsíc vydrží a pak budeme krmit příkrmíky, to se těším, pač nás to moc baví.

tu židli se furt nemůžu rozhodnout, pač od fabuly a cam mají ten košík, ale zase jsou moc strakaté obrázkové, ty pegperegečky jsou zase hezky ladící s naším interiérem, ale nemají košík a jsou nejdražší...no to mám teda starosti.

jinak jsme už zavedli fusák, došel krásný v barevné kombinaci ke kočárku, trefila jsem tu bleděmodrou, tak jsem ráda....a Kuba se i s ním do toho kočáru zatím vejde, tak jsem ještě radši.

Ivi, tak přeju příjemné zabydlování
14. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Zuzi, jo, jo, dnes byla premiéra. Modrá bundička a frog zateplený kalhoty. byly jsme na nákupu. počasí mazec, ale dobře jsme pokoupil. V hyperalbertu mají pěkný slevy pro dětičky- kaše, mlíka, příkrmy, tak jsme toho využili.kupujeme teď od humany pohankový kaše. moc mu chutnají. :slight_smile: fábulu vybral manža. moc s emu líbila a mě taky>jsem ráda, že se vždycky angažuje a vybírá se mnou. :slight_smile: má na to buňky.

Ivi- moc tě zdravím. teda, vy už si krásně bydlíte. je to super. :slight_smile: tak a´t se vám v novím bydleníčku krásně bydlí. :wink: Třeba to stěhování mělo öpravdu vliv na kojení. snad se to teď rozjede s papáním a budete mít pohodu.brzy se uzdrav.

miri- super, že se podařila barvička fusaku. já sháním kombinézku. mám vyhlídlou na MMB.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27178629&tab=0
14. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
chceme tu zelenkavou. hodí se nám ke kočárku.
14. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
http://letaky.najdislevu.cz/albert-hypermarket/letak2sh.html?strana=4 slevy v albertu pro dětičky, kdo má zájem, koukněte.
14. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Pěkná kombinézka, Leni :slight_smile: Někdy mě trošku mrzí, že máme skoro všechno oblečení poděděný... (mamka nakupuje od kolegyně z práce po vnoučkovi...), na druhou stranu i tak je to drahý a kdzž si představím, že to musíme všechno kupovat... protáčí se mi panenky! :confused: všechno je tak drahý! :rolling_eyes: Takže díky za tip na slevy! :wink:
14. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
ivi- máš pravdu, vše je drahý. my něco máme od švagrový, jsme za to moc ráda. koupím jejich dětem třeba nějaký oblečení, oni z toho mají radost. něco mám od kámošky po malým a něco koupíme třeba v CaA nebo v sekáči. Zase máš dobrý, že máte oblečky od známé. Občas něco kup hezkýho, čím si udláš radost, až to bude malýmu slušet a bide to takový kompromis. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem byla na ultrazvuku ve středu, poslala mě do fakultky, tam jsem byla včera, a rozhodli se, že mě pošlou na odběr krve z pupečníku a plodovku, tak jsem z toho hotová. Měla mě tam poslat dr hned a ne, že na to půjdu ve 23! týdnu. Nezdá se jim nosní kůstka, pka má prý silnou kožní řasu nad nosem a zve´ětšené ledvinné pánvičky, tak mám zase nerva :frowning2:
16. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
jéje, Zuzi, tak to mě moc mrzí, že máš takovéto starosti, ale určo všecko dobře dopadne, drže se, myslíme na tede všichni tři a držíme palečky.
16. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
miri: díky moc, já jsem úplně na prášky, štve mě, že to nechali tak dlouho a kdyby něco, tak se bude řešit na poslední chvíli, na hranici životnosti plodu :frowning2: Malej už dělá kotrmelce, pořád mě kope a já si nedokážu představit, a ani si to nechci představovat, že bych o něj měla přijít :cry:
16. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Zuzi, moc mě to mrzí. Držte se.držíme pěstičky.
17. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Zuzi to je fakt nepříjemný. :frowning2: Moc na vás myslím, ať vše dobře dopadne :wink: Věř tomu a určitě to bude O.K.! :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Díky moc holky, mám teď nervy úplně v kýbli, ať už to je za náma nebo se za chvíli zblázním :frowning2:
19. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Zuzi, to je hrozné a nejhorší je to čekání.... Ale určitě to bude v pořádku.
Ti doktoři jsou fakt hrozní... moji kamarádku podobně vystrašili v 30 tt. :frowning2: Hrůza... Bude to určitě v pořádku, vystrašených kamarádek včetně sebe mám dost a mají zdravé děti. A u tebe to musí být stejně. :wink:
19. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27423385&tab=4
my koupili tuto kombinézu, za ty prachy je dobrá...
ivi: blahpřeju k bydleníčku... :wink:
19. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
spetra- jé, tu kombošku jsem objednávala zelenou, ale už jí nemají. Jakou máte vy? jak si s ní spokojená?díky za info. chtělůi jsme tu zelenou, ale není, tak nevím, jestli vybrat jinou. ach jo.
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
19. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
ta je frajerská, my máme tu první modrou... chtěli jsme červenou taky už nebyla... :frowning2:
tak samozřejmě že na ní jde vidět že není luxusní, ale za ty peníze a pro tyto naše děti je dobrá, koupila bych ji znova...
19. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný den přeji a omlouvám se, že jsem tady delší dobu nebyla, nějak jsem buď nestíhala, nebo nějak nebylo co psát... nevím. Tak promiňte...

V rychlosti jsem vás přečetla a vidím, že tady řešíte zimní oblečení, no jo, už je to potřeba, tak určitě koupíte a vyberete ty nejpěknější oblečky a hlavně teploučké... :wink:
A taky jste tady řešily jídelní židličky, tak na to fakt máme ještě hodně času, pak budu chodit pro rady... :slight_smile:

Co u nás nového? Prcek byl dlouho otočenej prdelkou dolů, že to mám i v průkazce napsaný, konec pánevní, ale minulej týden na kontrole už byl hlavičkou dolů, tak mám obrovskou radost, že nemusím řešit porod koncem pánevním a už se bojím o něco míň...
Taky už mám vybranou porodnici, byla jsem tam na prohlídce, pak na kurzu o kojení a ještě nás čeká intenzivní příprava k porodu, tam doufám se mnou půjde manžel, aby taky věděl o co jde a co nás čeká...

Tento týden začneme 9. měsíc, letí to jako blázen. Streptokoka nemáme, super, monitor je úplně v pořádku, už tam budu chodit každý týden. Zatím kontrakce nejsou, čípek je nezměněn, jdu příští úterý na další kontrolu, tak jsu zvědavá. Od včera od večer mám pocit, jak kdyby možná mimčo trošku začalo sestupovat, bo mě bolely bedra jako před MS, nebo při MS a taky mě docela dost pobolívá stydká kost, jako že ji cítím, není to nic jako hroznýho, ale mám pocit, že možná už se to pomalu připravuje. Popíjím už týden maliníkovej čaj a pojídám lněný semínko, tak uvidíme, jestli to bude k něčemu dobrý.

Doma taky finišujeme s přípravama, v pondělí manžel koupil postýlku a matraci, tak už ji máme smontovanou a dnou na místě, tak mám radost. Ještě není načančaná, čekám, až matrace vyčuchne, zatím smrdí novotou. Ještě nám chybí koupací kyblík, jedna podprsenka na kojení a monitor dechu, jinak máme už vše. Ještě přijde jeden balíček z MMB, dneska přišel z Laclíka, tak to pak vyperu, vyžehlím a oblečky budou komplet.

Jen teda nemám velikost 50, tak snad ta 56 nebude mimču moc velká... vy jste asi měly velikost i 50, že? Nevím, jestli má význam ji kupovat... stejně z toho asi hned mimi vyroste, ne?
Odsavačku na mlíko zatím koupenou nemám, ale kdyby byla potřeba, tak bych ji asi koupila, jak psala Miri, tu Farlin, s těma lahvičkama. Ve Slavkově je prodávají, tak super.
Koupila jsem odsavačku na soplíky na vysavač, tak doufám, že bude tak super, jak všichni tvrdí, co ji mají. :slight_smile:
Jen pořád nevím s tím monitorem dechu, jestli Babysense, nebo Nanny.

Ivulko, to je super, že jste už přestěhovaní, tak to můžem vyrazit na procházku, jestli budeš chtít, nebo na to kafí... :wink: Díky za zprávičku v IP, písnu Ti. Tak ať se Vám ve Slavkově líbí, já myslím, že bude... je to tady kouzelný, i když je to taková dědina oproti Brnu.. ale má svoje kouzlo. :slight_smile:

Zuzi... četla jsem, že jdete na plodovku a odběr z pupečníku... moc držím palce, aby bylo vše v pořádku a mimčo naprosto zdravý!!!!! Už ať máte ty nervy za sebou, musí to být hrozný... ale věřím tomu, že je vše v pořádku a narodí se vám krásný zdravý miminko!!!
A ať jste taky brzo fit, ty nemoce a nachlazení nic moc, co? :frowning2: :frowning2:

Doufám, že jste všichni v pořádku a nejste nemocní, když je tak škaredě pořád.. minulej týden, to byl fakt děs. Snad bude ještě trošku přijatelně.

Opatrujte se, všechny moc zdravím a pokusím se nakukovat častěji a písnout, co u nás nového...

Mějte se krásně, pohodový podzim bez bacilů a jiných neduhů!
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jo, a jestli si pamatujete na Pááááju, tak se jí 14.10.2009 narodil syn Jurášek, v 13.25 a vážil 2850g a měřil 47 cm. V Brně na Obilňáku. Měla porod docela rychlej, ale malej byl koncem pánevním, tak to bylo docela asi náročný. Ještě jsem fotky neviděla, ale určitě je krásnej.
Tak se mějte fajn, tady svítí sluníčko, tak se asi půjdu odpoledne projít, ale vidím to tak do obchodu a zpátky, včera jsem cestovala do Brna a bylo to dost náročný, tak dneska víc odpočívám.
Odpoledne nachystám tašku do porodky, pro jistotu...
Pááá!
21. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
paaaaji gratulace veliká k chlapečkovi a Leni, na tebe budeme moc myslet a držet palce. i když možná ještě chvilku čas, viď? u nás se furt nic nedělo a najednou prcek s námi.....tu velikost 50 vůbec neřeš. my třeba měli hned na sále 54cm...takže ev. vyhozené penízky. stejně i z té 56ky ti velice rychle vyroste, uvidíš...mě ta nejmenší velikost přišla, že jsem kupovala nejparádnější věcičky, teď už jen rychle vždycky něco popadnu, aby Kubík nezačal vyvádět. a nejrychleji z toho vyrostl. hlavně pak dej vědět, jo?
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahojky
taky vůbec nestíhám.Jdu vás dočíst.
Malej je ve školce zlatíčko a mě se v práci taky daří.Jinak nic moc.
Až vás dočtu,zase se ozvu.
21. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.