• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
paja. velká gratulace, hodně zdravíčka. Určitě se za náma přijde kouknout.

leni, tobě to uteklo viď? odpočívej, užívej si to. Tašku měj pěkně nachystanou. Já už měla v 36 tt Ondráška u sebe. :slight_smile: Super, že se mimísek otočil, tak jak má.Přípravy vrcholí, viď? Co nastávající tatínek, jak si to užívá? je to jeho první? kde budeš vlastně rodit? :slight_smile: velikost 50 jsme neměli a ani nepotřebovali. měli jsme snad tři kousky 56 jinak vše větší.
22. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Jé, Jurášek je nádherný.
22. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
petula- ozvi se nám více, jak to jde. Je super, že se malému ve školce líbí.
23. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak sjem konečně na chviličku tady, psala jsem už do únorovek, tak vám zkopíruju příspěvek, ať to nedatlím dvakrát.
Lenajsku: 50 nekupuj, já měla v 56 jen jednu soupravičku a ni jsme jim neunosili, jako Miri. A máš lepší, když to bude prďolkovi kapku větší a dýl Ti to vydrží, oni fakt rostou jak z vody :wink:

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, všem vám strašně moc děkuju za podporu! Ležím po tom odbětu, odvážil ajsem se jen na záchod, jinak nic, teď jel manža s Kubíkem ven, tak mi přinesl kompa na gauč, abych vám mohla písnout. Brali mi plodovku i tu krev, ale nebyli mi schopný říct, jestli tu plodovku udělají nebo ne a vzhledem k tomu, že mi zatím nevolali, tak asi dělají jen tu krev, to bych snad mělq výsledky vědět v pondělí. Mám z toho nervy jak blázen, ležet mě nebaví, jak nejsem zvyklá se povalovat, naštěstí mě už dneska spoň nebolí břicho. Odběr byl komplikovaný, mrňous se tam pořád mrskal, takže mi furt rejdila jehlou v břiše, pak to asi po deseti minutách vzdala, a píchala mě ještě jednou a taky to trvalo, když už konečně pupečník napíchla, tak zase vyklouzával, no děs běs. Prý jsem strašně statečná, mi pak říkala, no, nevím, myslela jsem, že snad nikdy nebude konec, ale po tom hodinovým a půl šití po porodu mi to přišlo jak procházka růžovou zahradou, ikdyž mi nervy tekly. Jinak přístup na ambulanci tam děs a hrůza, tak už jsem se teda neudržela a udělala tam scénu a najednou to všechno šlo. Na mě začali zkoušet, jako, že nejsem objednaná, tak půjdu až jako úplně poslední, přitom genetička mluvila s mabulancí ještě v ten čtvrtek, kdy jsem šla z ultrazvuku. Tak jsem holt musela zvýšit hlas, ikdyž to dělám strašně nerada, a najednou už sháněli telefonem doktorku, jestli může přijít mi to udělat a za chvíli tam byla a šla jsem na výkon. Pak mi manža říkal, že sestry měly v čekárně nějaký kecy, jakože musely dělat nečekaný zákrok, že se vše protáhlo atd, no prý je tam chtěl seřvat. Měli všichni po tom mým komplikovaným odběru asi zadek staženej, protože volali manžu až na sálek, aby si pro mě šel, jinak maminy vycházely samy, no, je fakt, že jsem jim tam málem zkolabovala, jak se se mnou všechno motalo a ležet mám ještě přes víkend.
tak teď musíme nějak přežít víkend a doufám, že mi v pondělí zavolají hned dopoledne a řeknou, že žádnou chromozomální vadu nenašli....
23. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Zuzi, to jsi teda fakt statečná, držím palce a moc na tebe myslím, určo přijdou v pondělí dobré zprávy. nepochopitelné, když už jdeš na takovéhle stresové vyšetření, že si ten personál ještě tohle dovoluje, co? tak se drž.

Kubíček se od včerejška už dvakrát přetočil na bříško.....šikulinka. te´dko po ránu dokonce zase přepadl zpátky, a to ho tak polekalo, že se pak bál to zkoušet znovu, ach jo, tak budu muset zase asi chvíli ještě přetáčet já. ale mám z něj radost. koupili jsme včera první auto a balon....to auto ho zatím moc nebere, pač mu ujíždí, ale míček dobrý..... :grinning: te´d šli kluci na prochajdu, tak mám v týdnu první 1hod jen pro sebe, na oběd jdem ke tchýni, tak nemusím vařit. tak ošetřím kytičky, trochu si zacvičím a pak snad už trochu pohnu s fotkama.....kéž by.
25. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
tak výsledky ještě nejsou, mám si volat až zítra, mě už asi z toho čekání mrskne :frowning2: Hlavně, že mi slibovali, že to bude možná už v pátek :frowning2:

miri: Týýýjo, to je teda Kubulka šikula šikulácká :wink: že mu moc gratulujeme :wink: Kuba začal po pěti měsících, teda obráceně to zvládl dřív, ale ze zádíček někdy na těch 5.5 měsících
26. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
miri- Kubíček je šikula. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
tak už máme výsledky, prý jsou v naprostém pořádku, holky, mě se tak ulevilo :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Petulo, to je fajn, že je malý ve školce spokojený :slight_smile: jen tak dál! A ať se Ti taky daří v práci!!

Přidávám se ke gratulacím Paaje! Jurášek je rozkošný! (už mě to zase začíná chytat, asi do toho taky brzo zase praštíme :wink:)

Zuzi, jsem za Tebe moc ráda za dobré výsledky! Taky se mi ulevilo, fakt jsem si oddychla. :slight_smile: Jsi šikulka statečná!

Miri, Kubík je fakt šikula! Náš lenoch teprve teď začal sám sedat! (poprvé v neděli si sám sdnul). Za to už začal stoupat - hned den po sedání si sám stoupnul v postýlce! Jsem tam přišla a hleděla jsem jak péro! (byl akorát napůl postavený, klečel a držel se šprušlí a pak jsem ho pozorovala, jak stoupal. Jsem ho náležitě ocenila a tvářil se jak mistr světa. Ten byl teda důležitej!!) A navíc začal za ruce už chodit a ťape trošku i kolem postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to teď trošku dohnal... :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
ivi: děkuju :wink: Lukášek je taky šikulka, teď to začne, období nekonečných pádů, snad budou co nejměkčí :wink: Juuu, další, kdo se bude brzy snažílkovat :slight_smile: snad se tu brzy ukáže spetra, třeba už je taky těhulka :slight_smile:
Taky jsem teď vzpomínala na zeuwicku, snad je v pořádku, měla chudák ty zdravotní problémy.....
27. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
tak jsem konečně přidala pár foteček do albíčka :wink:
27. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
ivi- to je malej šikula. neboj, on ti ukáže, jak je šikovný. Ondrášek si taky dával na čas a teď je to pěknej dráček. :slight_smile:

Zuzi, skvělý zprávy. Jsem ráda. jen co sis musela vytrpět. Ještě děláš ve zdravotnictví viď? hrůza. hlavně, že to dobře dopadlo, ale ty nervy.taky často přemýšlím, jak se má žeuwička.
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Zuzi, moc krásný fotečky. Jakoubek je teda velikej. Moc mu to sluší. je to zlatíčko viď?
27. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zuzi, no když koukám na fotečky tak úplně vidím T. Jsou to asi stejní rošťáci. :wink: Jsem moc ráda, že je miminko v pořádku, blahopřejeme.
Těhotná bohužel nejsem, dnes jsem to dostala. :frowning2: Tak snad do třetice všeho dobrého.... :wink:
ivi: tak už se těšíme až se ke mě přidáš :wink: si přeci vždycky chtěla děti blízko od sebe a my se v těch dětech tak vždycky podporovali... :wink: tak šup jděte do toho.... :wink:
27. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
spetra- tak snad to příští měsíc vyjde. držímë pěstičky.

taky bysme do toho šli, ale musím se dát dokupy zdravotně. Potřebuju nabrat nějaký kilčo a pak to bude ok. teď by to byl pro tělo velký záhul.
28. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
spetra: do třetice to určo vyjde :wink: Noo, rošťák to teda je, a pořádnej :slight_smile: Tomáškovi přejeme dodatečně všechno nejlepší k narozeninám :wink:

leni: To je jasný, zdravotníci si musí vždycky všechno vyžrat :frowning2: Snad se dáš brzy dokupy, abys byla zase úplně zdravá :wink:
29. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Peti, určitě to bude co nevidět, stačí moc netlačit na pilu... :wink: My ještě chvilinku počkáme. Musím přiznat, že čistě z pragmatických důvodů... Chci vyčerpat celý rodičák, který mám do Lukyho dvou let. Prostě potřebujem prachy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přidávám se taky dodatečně k přání k narozkám. Dívala jsem se teprve na nějaké nové fotky, co máš v albu z toho ateliéru. Tomášek je fkt rozkošný. Mám pocit, že se v poslední době rodí jen ukázkově nádherné děti... :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný den přeji...

Dívám se, že Zuzka už má konečně za sebou všechny ty hrůzy a čekání na výsledek, že je vše v pořádku, tak Zuzi, moc gratuluju, to je paráda!!! Teď už to bude určitě jen a jen dobrý a snad už vás nečekají žádné nervy a budete si těhotenství jen užívat, v klidu!!! :wink:

Spetro, Tomáškovi taky dodatečně přeji vše NEJ k prvním narozeninám, ať se mu daří :wink:
A držím palce, ať se druhý mimčo brzo zadaří.
Ivulko, Tobě taky.

To je stejně síla, že už plánujete druhý, a Zuzka že už je těhotná podruhé... vzpomínám na dobu, kdy jsme se usilovně snažili, vy jste všechny jedna po druhé těhotněly, teď už máte dítka a čas tak neskutečně letí, že už některý plánujete druhý, nebo čekáte... mazec!!!
A já pořád čekám na to naše štěstíčko, který na nás už co nevidět vykoukne...

Od příštího týdne budu chodit do porodky na monitor a UZ, ale dle dr. co jsem u ní byla teď na poslední kontrole možná vyleze o týden dřív, že se mi to tam už začíná pěkně chystat a hlavička trošku sestoupila a čípek se trošku zkrátil...
Tak jsem včera povlíkla postýlku, nachystala věci v koupelně na přebalování, dobalila si definitivně tašku do porodnice a jsu tak nějak v klidu, že vše podstatný už mám... :slight_smile: Už se na mimčo moc těšíme. Sice obavy jsou pořád, jak to pak zvládnu, jak s kojením a pod, ale to se snad poddá. Porodu se ani tak nebojím, spíš fakt té péče potom... já jsu holt typ člověka, kterej když neví co ho čeká, tak má obavy dopředu, ale pak když už jsu v tom, tak se zapřu a bojuju, jako správnej beran. :slight_smile: Tak snad to tak bude i doopravdy.

Holky, jen pořád nemáme ten monitor dechu... furt nevím, jestli Nanny nebo Babysense... :unamused:
Máme vzít rovnou tu Nanny, že je tam delší záruční lhůta, i když se ta druhá podložka pak musí dokoupit, kdežto u Babysense už jsou rovnou dvě?
Já fakt nevíím... :grinning:

Leni, držím palce, aby ses dala brzo dokupy a uvidíš, že mimčo pak přijde. :wink:

Ivulko, díky za SMSku, ještě si písnem, ale pátek určitě platí. Jen se domluvíme kde a v kolik. Už se moc těším, snad nebude nějak hnusně...

Všechny zdravím, mějte se krásně pokud možno a opatrujte se, ať nejste marůdci...
A jdu se mrknout na fotečky, dlouho jsem se nedívala do albíček.

Pááá, zase nakouknu.
29. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Jen se dívám, že Ivulka do albíčka dlouho žádný fotky Lukáška nedala... poznám Tě vůbec? :slight_smile:
Jinak ahoojky!
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
lenajsku: No u toho babysense to ale nemáš tu druhou podložku do druhý postýlky, teda nejdřív ji použít můžeš,a le zhruba od tří měsíců se ta druhá podložka připojuje k té první...... on má asi každý něco a těžko Ti říct, vezmi tenhle.......
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
ivi: přesně tak jsem to chtěla taky plynule navázat na 2 letou rodičovskou, ale nakonec jsme začali dřív (což je asi dobře, protože jak je vidno na první pokus jako minule to nejde), nijak na to netlačíme si klidně ještě půl roku počkám.... (jen mě to trošku znervoznuje, co když to nepujde)
29. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
lenajsku: já to měla obráceně hrozně jsem se bála porodu a vůbec mi nedocházelo, že pak mě čekají staroti s miminkem... :sweat_smile: byla jsem jen na nějaké přednášce o kojení a dál jsem se ani nestrala... a najednou mi přinesli neustále řvoucí uzlíček a já nevěděla co s ním... :frowning2:
29. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
zuzi, tak to jsme mooooc ráááádi, že je všecko OK, mooooc ti to přejeme. pozdravuje Kubíček.....našla jsem způsob, jak najít čas na koníka. dám si ho na bříško na stůl k PC a Kubu to zatím celkem baví. a ještě mu k tomu pouštím rádio Sunar......
29. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
rádio sunar jsme taky pouštěli :wink:
30. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Lenjasek- máš pravdu, vše tak rychle letí. Ty už stříháš metr, viď? neboj, vše dobře dopadne, jak porod, tak i ta péče o mimíska. Vše si to pěkně uspořádáš, zaběhneš a bude to ok.

septra- neboj, brzy to půjde. Taky si říkám, jak to půjde druhé dítko, ale zatím to neřešíme. Máme čas.. :slight_smile:
Holky, kdy jste dostaly poprvý menses po porodu? já si počkala 11 měsíců. to je dobrý ne?

miri- já kojím odpoledne zásadně u PC. Ondrášek si pěkně lebedí na kojícím polštáři a já mám čas si přečíst počtu a vyřídit něco na netu. většinou u toho usne na chvilku, takže ještě lepší.
Dneska jsem objednala u spolužačky dort malýmu na narozky. ješt, že jsem si pospíšila. mají toho teď hodně kolem vánoc bud mít mraky zakázek, tak jsem ráda. taky přemýšlíme, co koupit k svátku, k narozkám i k vánocům.
Mějte se všichni hezky. Lenjasek. těšíme se, až písneš, že máš mimíska u sebe. :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
miri: díky moc :wink:

leni: to se teda máš, já to dopstala už ke konci šestinedělí, furt jsem kojila jak divá a stejně mě to neuchránilo a nenechalo mi to ani pár měsíců klidu ..... :cry: Jaký dort jste objednali? Joo, dárky, my teď koupili Kubovi k vánoécům dvě sady nářadí, no, ale stejně ho bude asi víc lákat to tatínkovo :slight_smile: To já na tom polštáři nekojím už někde od půl roku, Kuba je za dvě, tři minutky napitej a řádí dál jako černá ruka, tak si ani u toho kojení nestihnu odpočinout :slight_smile:

Včera manžel dovezl novou komodu, holky, já mám radost jak malej fakan z hračky, hned jsem si ji musela umýt, ráno tam přerovnala Kubovy věcičky a těším se, až se pustím do těch mimi věciček, abych zjistila,. co musím ještě dokoupit :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
aha, tak takhle to nefinguje......mám od kamarádky test vod z časopisu Test, ale nějak to nefunguje na odkaz, tak kdo chcete, písněte mi email do IP a já to přepošlu :wink:
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
miri: už Ti píšu :wink:
2. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.