• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
zuzi, jo, jo aspoň jsem si počkala. docela mě to překvapilo. žádný špinění, rovnou pořádně. ani vložky doma do zásoby nemám. :slight_smile: já bych řekla, že teď malej zase pije delší dobu. jednu dobu to bylo třeba 10 min. teď tak 15 min, někdy méně, ale odpoledne se mě stane, že mě u prsa usne. :wink: jé, komoda je super. máme jí dělanou na míru, nahoře pult, který jde pak oddělat. nedám na ní dopustiti. mám v ní všechno. i kosmetiku.to věřím, že máš radost. :slight_smile: dortík bude klasický piškot, tvar kulatý, nahoře modelovací hmota, nějaká barevná a nahoře pár figurek- možná křemílek, když se cukrářce zadaří.jedl ti Jakoubek dortík na narozky? jinak budeme kupovata tatrovku, houpacího kohouta, nějaký zvukový knížky a autosedačku-svátek, anrozky, vánoce, vše v jednom.

miri- taky to mám doma. nechala jsem si to poslat z toho d testu. fakt mazec.
2. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Já jsem mu teda z dortu dala jenom piškot, jsme se podělili, on piškot, já marcipán a puding :slight_smile:
my si tu komodu nechali udělat megavelikou, na výšku má 125 cm :slight_smile: A je i široká přes půlku stěny. Ještě máme druhou, ale tu máme zatím nechanou u babičky, a až budeme mít děcák a postýlky v něm, tak si přivezeme i tu druhou. A ještě k tomu máme na zeď poličku :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
zuzi, to musí být super velká komoda. :slight_smile: aspoň tam toho dost vydáš.
3. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
lestep: já dostala MS po 7 měsících, ale dost překvapivě, stal se mi pěkný trapas... :confounded: šla jsem na konrolu ke gynekologovi, žádné příznaky, ani kapka na kalhotkách... zeptá se mě kdy byla naposledy MS říkám před porodem a za chvilku říká teď, sestří zapište si MS dnes...
3. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
spetra: tak to je taky pěkný :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
¨spetra- tak to musel být teda trapas. :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky holky tak ja sem taky z beremka a svatbu planujeme 3.7.2010 ale vcera sme zjistili ze cekame mimiska.... a to je presne za 9 mesicu hihi takze svatba se asi presouva na dalsi rok..
3. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Peti, nenech se znervóznět, ono to půjde! :wink: Když to šlo jednou, půjde to i po druhé! :sunglasses: Já dostala MS hned po 6ti nedělí... Ale asi to bylo jen nějaká pseudo nebo jsem se ještě dočiš'ťovala, protože pak nějakou dobu nic a pak až myslim v Lukyho 5-6 měsících... Tak to se dalo :slight_smile: (A taky to bylo rovnou pořádně a to jsem ještě kojila plně!). Peti, to snad nebyl trapas... Za to nemůžeš, ne? :wink: Mysllim, že gyndařovi to ani nepřišlo :wink:

Zuzi gratuluju k nábytkům :slight_smile: Je to paráda! Úplně si umím představit, s jakou radostí skládáš do komody oblečeníčko malinkatý, jééé! užívej si to :wink:

Luciebx: tak gratuluji k testíku a co takhle přesunout svatbu na dřív? :wink:
4. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
lucie- co takhle svatbu udělat dříve? to by nešlo?
8. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
leni, kdy plánujete stříhat? já už bych potřebovala, pač kubík přes ofinu pomalu nevidí a učesat se nedá....ale ještě nesedíme :slight_smile:)
11. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
ještě jsme nestříhali. taky přes ofinu moc nevidíme.
11. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
holky, ani já ještě Kubu nestříhala, je mi líto mu ty krásný vlásky ostříhat, zastřihuju mu jenom tu ofinu :slight_smile:

Ivi: já to dostala hned naplno ještě v tom šestinedělí, no a však víš, jak jsem na tom s trím kojením byla, nejeéle po dvoiu hodinách ve dne v noci..... Takže na to mám názor svůj :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
my právě tu ofinu máme aky dost dlouhou, ale ještě jsme nestříhali.
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
my stříhali ofinu chvilku tak v 10 měsících a všechno strojkem na to nejdelší, ale nešlo to... asi šmejd strojek, nebral ty jemné vlásky, tak jsme část museli doddělat nůžkama a i tak to nebylo nic moc, ale ono se to u těchto prcků ztratí...
14. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Miri, však na sezení máte ještě čas, ne? :confused: Pravda, náš lenoch si dal už hooodně na čas (v necelých 9 mes. si poprvé sednul sám...), ale zase nemůžeš chtít přeci zázraky... Nebo Ti do ordinace chodily děti, který už třeba v 5 mes. seděly samy? :confused:

Vy máte všichni vlasatce! Ten náš prcek má vlasů pořád stejně a ani mu nerostou... :frowning2: Doufám, že mu nechybí nějaký vitamíny nebo něco...
18. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Zuzi to kojení a menzes je asi stejně individuální, jak všechno.... Holt sis to prostě asi musela užít všechno :confounded: (Třeba teď dostaneš MS až rok po porodu :grinning:)
18. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
ivi, já nemyslela, jako aby si už sedl, jen jestli třeba na to nemáte nějaký fígl.....jasně, ofina by se dala hned, ale Kubík by potřeboval i vzadu, už abych koupila berušky, se mu dělá culíček a na temeni mu to furt stojí jak rádiovka....ono tím stříháním pak právě vlásky houstnou, takže já myslím, že bude mít ještě víc a hezčí.....

holky, moc sem nestíhám, ale dnes jsem přišla juknout, co lenajsek, Ivi, nevíš?
18. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, ale pořád se hlásím 2v1... :grinning: Malej evidentně čeká nebo se rozmýšlí, jestli bude ještě Štír, a nebo už Střelec. :grinning:
Dneska jedu do porodky na kontrolu, tak jsu zvědavá, co mi řeknou. Minulej týden jsem se mi porodní cesty jen pomalinku připravovaly, na monitoru nebyly žádný kontrakce, uvidíme dneska.
Pro jistotu vzal manžel s sebou do auta tašku do porodky, když jsme oba v Brně, abysme se nemuseli pro ni vracet domů do Slavkova.

Vidím že tady řešíte stříhání vlásků a menzes po porodu... no, taky mě to časem čeká... jen teda doufám, že MS nedorazí hned po šestinedělí, nebo v šestinedělí, že si chvilku počká... i když, u mě bych se ani nedivila kdyby dorazila, vždycky jsem ji měla hodně silnou a bolestivou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně si dělala, co chtěla.

Ivi, určitě Ti písnu, až něco bude novýho, neboj. Abys mohla dát holkám vědět. :wink: A nebo na Vyškovačkách budou taky informovaný, tak se můžete kdyžtak mrknout tam. Ale Ivi, určitě písnu.
A promiň za ten včerejšek, fakt jsem se necítila.. odpoledne to bylo lepší, ale byla jsem celý dopoledne v posteli.

Mějte se hezky, všechny zdravím i vaše dítka a opatrujte se!!!

Zuzi, týjo, Ty už jseš 27tt, toto letí... :sweat_smile: :wink:

Pá!
19. lis 2009 v 05:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: taky se hlásím s nestíhavou, jsme teď pořád někde, protože doma to je s Kubou za trest, už neví, co by tropil za lotroviny. Zase se nám proklubaly dva zoubky, ale asi se tam zase něco chystá, dneska zas v noci řval jako tur, manžu už chytal nerv, no, mě taky.

Lenajsku: Tebe nevím, jestli ještě stihnu, jak se sem teď moc nedostanu, budu se snažit, ale raději Ti popřeju hodně štěstí, ať to máš rychle a nekomplikovaně za sebou a ať už se můžeš těšit uzlíčkem v náruči :wink:

Ivi: no kéž by :grinning:

miri: tak ho zkus dát do vajíčka a ofinku mu fiknout v něm, to by se Ti ani nemusel zase až tak cukat :wink:
19. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
ivi: neboj žádné vitamíny mu nechybí, prostě některé děti vlasy moc nemají... to je třeba jako s pleškou někdo ji má ve 30 někdo v 70 letech.... :wink:
19. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
jo, jo, holky letí to.
lenajsek- jé, tak stále dva v jednom. ať se cítíš co nejlépe, odpočívej.tak ať dobře dopadne kontrola a ses i ty i mimísek v pořádku.

ivi- vlásky jsou individuální. každé dítě je jiné. :slight_smile:

miri- na sezení máte času dost. Se ještě malej nasedí.

zuzu, teda to je mazec, jak je Kubík akční.

U nás nic nového. malej všude stoupne, obchází, tak je aspoň sranda. :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
zuzi: akčnost Kubíka si dovedu představit, ale jak to zvládáš v těhotenství ne... :frowning2: musíš být hrozně unavená...
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
tak dneska v noci opět řev jako tur :frowning2: Teď je samozřejmě unavenej a protivnej, teď jsem mu na chvíli zacpala pusu křupkama. Ta únava je fakt děsná, "naštěstí" nemám moc času ji vnímat, ale nejhorší je ten pocit, že to bude už jen a jen horší a jestli pak bude Venoušek stejnej jako Kuba, tak si ji jdu zrovna hodit......
20. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Zuzi, si to nějak nedokážu předstasvit, že by byl Ondrášek tak živej. je pravda, že je to taky živel, ale aspoň v noci spinká. Teď teda už zase jo. Tak týden zpátky sjme měli problémy s tou překožkou, ale už je to dobrý, tak to jsme toho taky moc nenaspali. každopádně do toho těhu, je to mazec,.
20. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zuzi,neboj, každé dítě bývá iné a zasloužilé několikanásobné maminky tvrdí, že vždycky úplně obráceně...takže ti "hrozí", že budeš mít doma klidné miminko, co bude ale hooooodně spinkat :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
no kéž by :slight_smile: Ale radši se připravuju na tu horší altenativu. Jinak do toho všeho mi v pátek umřela babička, takže jsem byla trochu mimo, jsem hrozně smutná, pořád na ní musím myslet, na jednu stranu mi to stále ještě úplně nedochází, že už ji nikdy neuvidím. Jen mám plnou hlavu výčitek, prtoože jsem ji ještě strašně chtěla vidět a ona si ze všeho nejvíc ještě příla vidět jakoubka a já, zbabělec, jsem za ní nejela, protože mám úplně panickou hrůzu z těch chřipek a babička těch posledních pár týdnů ležela v LDN, což je semeniště podobných nemocí. Tak si to snad nadosmrti neodpustím :cry: :cry: :cry:
23. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Zuzi, to mě moc mrzí. Chápu, že tě vzalo. Nic si nevyčítej. Chtěla jsi jen uchrátit Jakoubka od nemocí a miminkov bříšku taky. Drž se.
23. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Zuzi: neboj Venoušek bude tak klidný, že se budeš bát jestli je v pořádku... jak na to nejsi zvyklá... :wink:
Myslela jsi to dobře, tak si to nevyčítej.
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Zuzi, přidávám upřímnou soustrast. Hlavně si nic nevyčítej, úplně Tě chápu, taky bych v tuhle dobu na LDN a podobně v Tvojem stavu nešla... Mám taky celkem nemocnou babičku, se kterou mám moc hezký vztah... fakt s Tebou soucítím, ale hlavně si nic nevyčítej!
24. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.