• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
holčiny, moc díky za podporu :wink: Tenhle podzim u nás nějak stojí zaprd :frowning2: Včera jsem byla s kámoškama na véče, tak jsem aspoň přišla na jiné mys´šlenky a trošku se rozptýlila, tak ikdyž jsem měla trochu výčitky, jsem nakonec ráda, že jsem šla
25. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Zuzi, drž se. bude líp. někdy se to tak jak se říká lidově- se..
25. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
jůůů, holky, já teď mám takovou radost, brouzdám si po koníkovi a co nevidím, spetra už je taky těhulka, tak moooooc gratulujeme :wink: To budeme mít mimi skoro stejně daleko od sebe :wink:
25. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jéé, Zuzi, já si ani nevšimla, že se nám nepochlubila!!! To je h ned důvod k radosti :dizzy_face: :slight_smile: Paráda. Peti velká gratulace. No a ani to moc dlouho netrvalo, což? :wink: :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
já to vyčmuchala na červenci 2010, jak jsem hledala naši dikuzi, viděla jsem její nick, ale u tématu červenec, tak jsem to musela jít prozkoumat :slight_smile:

Ivi: tak bych řekla, že jsi na řadě :wink:
25. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zuzi, jsi teda čmuchalka :slight_smile: Já na řadě? A co lestep? :wink: V rámci zachování posloupnosti navrhuji jako další snž Lestep. :grinning: Pokud ale hodláš Leni ječtě počkat, dej vědět a já za Tebe ráda převezmu štafetu, jen ještě uvrtat manžu :-P
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
já si právě myslím, že ty to plánuješ dřív než Lenďa :slight_smile:

holky, nevíte, jak lenajsek? každý den na ní teď myslím, jestli už nemá bobíška v náručí
26. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky, čmuchalky. jo, proč ne. plánujeme, ale zatím ne nějak naostro. už jsme o tom s manžou několikrát mluvily.. :slight_smile:

spetra- veliká gratulace. jsem ráda, že se zadařilo. byla jsi z toho taková špatná., že se ¨zatím nedaří. hurá. hodně zdravíčka.

ivi- myslím, že klidně můžeš pracovat a necháme to osudu, ne? :wink:
26. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
zuzi: tys mě odhalila... :grinning: zrovna vám to jdu napsat a vy už to víte... :wink:
díky za gratulace...
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
ono se to nakonec povedlo hned druhý měsíc... jen jsem o tom chvilku nevěděla, protže jsem začala špinit a myslela jsem že je to nastupující MS.... minulý týden jsem byla na kotrole v 7+0 a byly tam jen váčky, báli jsme se zamklého těhotenství, ale o týden pozděj (včera) už je tam krásné mimi i se srdíčkem..... :slight_smile: tak máme hroznou radost....
26. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
takže druhé mimi se nejspíš povedlo do roka a do dne od narození prvního.... :wink:
26. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
spetra- to je krásný. gratulujeme. :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se pořád 2v1... malýmu se u mě evidentně líbí a moc se mu ven nechce... snad se ale do konce listopadu dočkáme.
Dneska jsem byla už poněkolikáté na kontrole v porodce, čípek se nezkracuje, kontrakce na monitoru nejsou, porodní cesty se trošku chystají, ale nic slavnýho...
Další kontrola v neděli a jestli ani v neděli neporodím, tak nástup v 7.ráno na vyvolání v pondělí 30/11. Tak držte palce, aby malej vylezl sám a nemusel nám nikdo pomáhat...
Ale i kdyby to bylo vyvolaný, tak snad to bude všechno v pohodě a bez komplikací. Tak držte palce, díky...

Zuzi, přijmi prosím taky mou upřímnou soustrast, ať je brzo líp... Chápu, že jseš hrozně smutná, ale zase musíš myslet na mrňouska, to se nedá bohužel nic dělat a babička určitě ví, že jsi na ni myslela a myslíš pořád... Takovej je život, pes... :frowning2: Tak hodně síly, hlavně mysli na toho malýho v bříšku a na Jakoubka... Drž se!!!

Spetro, paráda!!! Moc gratuluju! To byly obavy, že se to nepodaří hned... já na tohle vůbec nereaguju, bo vím svoje... takže to je super, že se vám to podařilo takhle rychle, hlavně, ať je vše v pořádku a mimčo krásně prospívá a jste oba zdraví!!! :wink: Gratulace k srdíčku!!! :wink:

Ivi, třeba se vám taky brzo zadaří... :wink:
A třeba i Lenči... :wink:

To je stejně neuvěřitelný. Už jsem to tady psala, já pořád prďolku nemám v náručí, i když to už bude každým dnem, ale vy už těhotníte podruhé od té doby, co si píšeme... mazec!!!! :grinning:

Tak se mějte hezky, já se ozvu Ivči, jak se něco bude dít... mějte se krásně a opatrujte se!!!
26. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
lenajsek- moc na tebe myslíme, drž se, všechno dobře zvládni, mysli pozitivně a určitě budeš ty i miminko zdravé. těšíme se na zprávu od ivči.užívej si to, skoromaminko. neboj, když se mu nebude chtít ven, tak mu pomůžou a bude to dobrý. věř mě. Ondrášek měl ještě čas a sice mě praskla voda, ale porodní cesty nebyly vůbec připravený a i tak jsme to zvládli. těším se na dlaší porod. nijak mě to nepoznamenalo, že to tak dlouho trvalo. :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
lenajsku: držime palečky nech malý už konečně vykoukne... je to protivné takhle přenášet, ale určitě se ti to vrátí v rychlosti porodu.... :wink:
27. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
spetra: to je tak krááásnýýý, ty ani netušíš, jak obrovskou jsi mi udělala radost, to muselo být tak krásný, vidět srdíčko :wink:

lenajsek: Leni, moooc na Tebe myslíme! Zkus donutit manžu k pomoci, třeba pojedete, ani nebudeš vědět jak :wink: Ony ty změny na čípku pak mohou být ze dne na den, u nás to tak bylo také, v poradně nic a za dva dny jsem rodila, ani sjem o tom nevěděla :wink: Přejeme hooodně síly, budeš ji potřebovat, ale on Ti to pak brouček mnohonásobně vynahradí

u nás dneska opět prořvaná noc, ale už nás normálně citově vydíral, když jsem ho vzala do náruče, tak okamžitě klid, snad dvě hodiny jsem nespala v kuse, dneska jsem totále KO :frowning2:
27. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
jj, jsem se rozbrečela radostí, moc šancí se tomu nedávalo.... :wink: ty už 28 tt, to fakt hrozně letí, za chvilku bude mít lenajsek mimi u sebe a ani se nenadějem a bude se blížit příchod Venouška... :wink:
27. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
já si taky zabrečela, když mi ukázala srdíčko :slight_smile: Noo, začíná mě už fakt zachvacióvat panika, jak to všechno zvládnu a taky hroznej strach z porodu, po tom, jak dopadl ten první, úplně mě zabolí břicho, když si uvědomím, že mě čeká za chvíli další porod :cry:
27. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni, tak to budete asi rychlejší :wink: Manža se zatím k ničemu nemá... Dneska nám taťka přinesl sestříhaný záběry od narození Lukyho po jeho cca 7 měsíců. No jsem slzela, když jsem ho viděla zase jako miminko. Ješiš, já jsem tak sentimentální :sweat_smile: Ale už bych mrňouse brala, i když jsem prohlásila, že byl sice roztomilej, ale teď je to lepší, načež mě naši ujistili, že už to bude jenom lepší až do puberty. :grinning:

Jinak já se musím přidat, že jsem rodila najednou... Ráno mi odtekla trocha vody (blbec jsem si ale vyměnila kalhotky, tak tam nic moc nenašli...) Šla jsem do porodky, i když jsem neměla stahy a tam že nic, že se tam nic moc nechystá, ať jdu klidně domů. asi za 5 hodin mi začly stahy (což se ale dělo poslední týden často...) a za pár hodin jsme šli do porodky, pak už to šlo rychle... :wink:
Leni, přeji ať nemusíte na vyvolání :-/ Ale určitě zvládnete prďolu "vyhnat" sami :wink: Jak jsem říkala, dala jsem si decku svařenýho vína s celou palicou skořice, které jsem půlku snědla a za dvě hoďky začly stahy, za 12 byl Luky na světě. :wink:

Peti k srdíčku moc gratuluju, věřím, že to muselo být dlouhý čekání, ale když jsou na konci dobré zprávy... :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
(pamatuju, že já taky v ordinaci bulela - byla jsem u jinýho gyndaře, pže mě má MUDr. trochu vystrašila ve 13tt kvůli nosní kůstce..., ten mě uklidnil, všechno mi ukázal, spočítal prsty, ... řekl pohlaví a hlavně pustil srdíčko nahlas, z toho jsem byla fakt naměkko...:pensive: :slight_smile:

Zuzi, věř, že teď bude porod O.K. Chce to nepřivolávat, nestresovat. Představuj si, jak jde všechno pěkně hladce a ono to vyjde :wink: Uvidíš! :sunglasses:
27. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
zuzi: se Ti nedivím, že máš strach z porodu, ale zvládla si ten první zvládneš i ten druhý... a ten druhý bude určitě lepší...
lestep: tak i v diskuzi III. trimestr tě vzpoměli taky jako další kandidátku na otěhotnění... takže.... :wink:
ivi: jj a fotkách jsouu ty mimča roztomilé, ale neměnila bych když si vzpomenu na ty hodiny řevu.... :frowning2:
28. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj, tak pořád 2v1... :slight_smile:
Včera od půl paté do půl sedmé poslíčci, po sprše se nic nestupňovalo, tak jsem usoudila, že teda asi nic a šla jsem si ještě lehnout a v klidu jsem usnula. Pak už nic, žádný tvrdnutí břicha, jen pocit jako na MS a tlak na konečník, ale bylo to takový, že jsem o tom jen věděla, ne že by se to nedalo vydržet... a večer to ustalo úplně. A dneska opět nic... Jo, ještě mi odešel včera zase kousek hlenové zátky... ale dneska fakt nic.
Půjdem se podívat tady na jarmark na náměstí a možná večer na slavnostní pžehlídku vojsk v rámci výročí bitvy u Slavkova a pak je ohňostroj, i když nevím jak to bude s počasím. Kdyby byla kosa tak budem už večer doma.

Ivi, svařák si dámám teď každej den, nechci to s tím alkoholem moc přehánět. Dneska se těším na medovinku, takže svařák vynechávám. Já jsem Ti říkala, že jsem popíjela kořeněnej nápoj, kde je 8 hřebíčků a jedna skořice na půl litru a to popíjíš celej den. Na někoho to působí, na mě prostě ne, akorát mě z toho pálila žáha a bylo mi blbě od žaludku... prostě cesty ještě nejsou nachystaný k porodu a asi přírodní metody jsou u mě nedostačující...
Dneska s MM se možná ještě budeme mít rádi, ale přiznám se, že už si u toho připadám hrozně blbě, jako leklá velryba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Myslím že tak jak jsme měli sex teď posledních 14 dní, tak tak už teda hooodně dlouho ne, ani před otěhotněním... :grinning: Takže u nás evidentně ani sex nepomáhá... prostě malej má svou hlavu. :slight_smile:

Zuzi, třeba druhej porod bude v pohodě, moc držím palce. Kéž by to tak bylo...

Mějte se pěkně, pěknej víkend všem přeji a já se ozvu... :wink: Nějpozději v to pondělí... :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Téda, tady se ale povídalo. :slight_smile:

Zuzi, drž se, musí to být hrozné. :cry:

Hn, tak kupodivu strach z porodu ani nemám. spíš aby bylo všechno ok, až se zadaří. jsem divná asi, když sjme měla taky porod dlouhý. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ivi-to je krásný, koukat na snímky Lukáška. taky to dělám a říkám si, jak byl malej, no úžasný a sentimentální nejsi. je to prostě krásný, když ti drobci tak krásně rostou. :slight_smile:

peti- věřím, že to bylo krásný slyšet srdíčko. gratulujeme. ještě že to tak dobře dopadlo a není to zamlklé těhu.

lenajsek- jé, dobře všechno zvládni, myslíme na tebe s Ondráškem, neboj bude všechno ok.
28. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Peti, jo, jo vím, že se na jiné diskuzi o mě mluvilo, však už tam běžím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
lenajsku: mě taky nic nepomáhalo, prostě když se prckům nechce tak nechce... :angry: Ale typuju že zítra by se mohl narodit... :wink:
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Leni-. myslíme na tebe, dobře vše zvládněte. :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
jééé, to jsou mi novinky, tak Petře veliká gratulace, Lenajskovi držíme palce a do snažilkování vám zatím fušovat nebudu.

my se zrovna dostali do fáze, když už to doma s Kubou v poho zvládáme, vím asi co a jak i za půl hodiny, tak tu není pořád kravál :grinning: :grinning: :grinning: tak jak jsem si to kdysi vysnila. tož si to budu ještě nějakou chvilku užívat jen s jedním.

dneska 6měsíční prohlídka: 7,7kg, 73cm, šikulka, přetáčí na břicho a tím to končí. :sunglasses: co by makal, když tu nakonec rodičenakonec stejně podají, když řádně durdí, no ne?
zítra jdeme na 2. Hexavakcínu a Synflorix (v lékarně zapoměli objednat :grinning: :grinning: :grinning: )

dnes první "velký oběd" dal rovnou 1/2 lahvičky mrkvičky, je to můj hrdina a chutnala a vůbec nemáme oranžovou kuchyni a netřeba prát lehátko. no to mám ale radost....jen aby mi to zítra Kubíček jaksepatří nevynahradil. už se na to vyvařování pro mimiska těším.
30. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Hola hola!!! Mám tu zrpávu od malýho prcka. :wink:

Jmenuje se Lukášek, narodil se dnes (sms před 19. hodinou), měří 52 cm a váží 3360
Velkááá gratulace Lenči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sweat_smile:

Nic bližšího nevím, jen to, že opravdu museli nakonec vyvolávat. (z jiné diskuze...). Tak Zuzi, jsi na řadě :grinning: (I když máš ještě dost času!!!!) :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Miri, to je paráda, Kubík je šikula! Ať mu pořád chutná! Je to krásný, to se člověku aji chce vařit. :wink: Nabere síly a začne se i pohybovat. Já pořád lukyna hnala a teď bych ho ráda aspoň na chvilku pozastavila... :wink: (ale to je asi zcela normální jev, což? :slight_smile:)
30. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
jéé moc blahopřejem Lenajskovi... :wink: at se má Lukášek čile k světu a dělá rodičům jen samou radost.. :wink:
miri: co by jsi chtěla v půl roce víc než otáčení... :wink: neboj dočkáš se a pak budeš vzpomínat... :wink:
1. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
autor
Lenajskovi moooc gratulujeme, snad jsou oba v pořádku.... :wink:

miri: jé, vy máte vždycky tak hezký míry :wink: Tak ještě držíme palce, ať dobře zvládnete očko :slight_smile: Na tom půlroce to bylo fajn období, našeho Kubíka už nezlobilo bříško, tak se smál, už vymýšlel kraviny a furt něco montoval, no, to dělá dodnes :slight_smile: Třeba u baštění nebude Kuba prasit, já to teda musím zaťukat, ale Jakoubek jí hezky už od začátku, občas jsme něco někde jinde měli, ale že by to bylo všude okolo, a tak, to fakt ne, to spíš teď se mu něco povede, jako že na návštěvě zapatlá čokoládovou sušenku do bílého gauče, jsem myslela, že mě klepne :slight_smile:

jinak holky, už pár dní nekojíme, jsem si to teda obrečela, ale Kuba dostal hnusnou rýmu, tak mu ani nešlo sát a odstavil se sám. Já vím, měla bych být ráda, že to zvládnul takhle dobře úplně sám, ale přecejen mi to po víc jak sedmnácti měsících přišlo líto. Navíc už se mi mlíčko přestalo dělat, jak jsem toho teď měla hodně, tak se to asi na organismu taky podepsalo.

ivi: joo, já ještě ráda chvíli počkám :slight_smile: Ale ty míry jsou hezký, to by se mi rodilo samo, když jsem porodila skoro čtyřkiláčka :slight_smile: jen si říkám, aby se nepotvrdilo to, že druhý porod bývá rychlejší než ten první, protože to bychom nemuseli stihnout dojet do porodnice.....
1. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.