• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
zuzi: s látkováním je konec kvůli času? já už nad tím začínám přemýšlet, vzpomněla jsem si že ze začátku jsem si čistila zuby ve dvě hodiny odpoledne a z pyžama jsem se nestilhla převléct za celý den.... tak to nevím jak se ještě do toho postarám o toho našeho draka....
na Vánoce jsem taky zvědavá, jak se budou T. líbit.... moc se na ně těším...
T. teď roste první stolička, má horečky, noci hrůza... a já nejsem schopná k němu vůbec vstát... :frowning2:
mě už naštěstí není tolik špatně i únava mírně polevila... drž se!
19. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍ, LÁSKY A RADOSTI Z VAŠICH DĚTÍ V ROCE 2010 PŘEJE LENKA, RADEK A ONDRÁŠEK.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3634894&vReferer=
21. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Zuzi. Já udělala včera taky pěkný nákup v DM. ještě dávaly 15% slevu na nákup na d500 kč, tak nám vyšly ještě k tomu kupónky a kaše vyšly pěkně levně. tak jsem ráda. měli jsme plný 4 tašky za 800 kč. :slight_smile: Zuzi, to si přesně pamatuju, když jsem byla 30 tt, že mě všechno bolelo a vlastně za 5 týdnu ani ne jsem byla po porodu. Je to mazec, když si to představím. Snad vánoce zvládnete dobře a budeš se cítit lépe.
Doufám, že látkovky budou mít i na druhýho mimíska. zatím to jde. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
lestep: tak to jsete nakoupili super, sleva byla asi jen včera co... škoda že jsem to nevěděla... no příště.... stejně jsem už nechala v dm tento měsíc 1700 :frowning2: tak už by nebylo co utracet...
hezké přáníčko... :wink:
21. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
spetra- to nevím, jestli to bylo jen včera. potřebovaly jsme kaše a aspoň je zásoba. ten náš jedlík toho sní nějak moc.
21. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
lestep: ani mi nemluv - to se ani nedá říct slušně..... no co ale jsem ráda že jí a je v pořádku.... :wink:
21. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
taky jsem ráda, že jí a nemusím to do něj násilně rvát. :slight_smile: a hlavně, že je zdravej.
21. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já teď nějak vůbec nestíhám.....

spetra: přesně tak, te´d jsem konečně vyprala prádlo, koše už mi přetékaly, teď to zas bude kolik dní schnout, jako nevím ani, kdy budu žehlit oblečeníčka, protože už nežehlím, jen Vaškovy košile a jinak to jen skládám ze sušáku zrovna do skříně. V tom DM je ta sleva ještě zítra, taky jsem tam dneska byla, nakoupila jsem přesnídávek snad až do jara, akorát mi v peněžence zbyla dvacka a účet už taky zeje prázdnotou :cry: Tenhle měsíc jsem tam taky nechala peněz, co snad ještě nikdy, jsem tam byla třikrát..... Ještě jsem s kamarádkou směnila kuponky, sunar za kaše, tak budeme mít zase nějaký kaše levnější, páč ta spotřeba je teda hrozná :slight_smile:
Jinak jsem si dnes od kamarádky vyzvedla věcičky z http://veselanohavice.cz a jsou teda úžasný, tohle v krámě fakt neseženu a věci vypadají fakt kvalitně, tak už, aby bylo jaro a budu je moct Kubovi dávat :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,
to se nedivím já už taky nestíhám. Jak je člověk unavený, tak nemá na nic sílu....
Dnes jsem byla na utz, všechno snad v pořádku, ale vyděsila mě aktivita mimča.... stejná jako u T., no jestli budu mít dva takové divočáky tak nevím.... :wink:
23. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
jé, zuzi, tak věcičky ti přišly, to je super. :slight_smile: já taky nakoupila ještě kašičky včera v hyperlabertu. měli tam za 35 kč- sunarky. tak máme zásobu. :slight_smile: prádla mám taky na žehlení ža až. jdu na to. dárky jsou zabalený, kapr v lednici, stromečky nazdobený. máme dva. jeden nahoře ud ědy a babi a druhý u nás dole. oboje borovice. :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
spetra. neboj, nebude to divočák. :wink:
23. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky, už jsem vám ani nestihla popřát hezké svátky, 23. Kuba dostal vysoké horečky a ještě z toho nejsme OK :frowning2: Tak držte palce :wink:

spetra: nooo, co Ti k tomu mám říct? :wink:
28. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
kryserka nic... si počkám až se Venoušek narodí a ty budeš říkat jaká je to pohodička, že je moc hodný... :wink:
chudinka, to jste si ani neužili pořádně Vánoce... :frowning2:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
jinak jsem své těhotenstí rozhlásila... a všichi na mě koukali jak z jara, si mysleli že je mimi neplánované.... :fearful: teta, která má děti rok po sobě mi říká, prosím Tě a jak to chceš zvládnout? já ji říkám co mi to říká, že má sama děti rok po sobě... a ona na to no jo ale Jana byla hodná a spala od 8 do 8 každou noc... :confused:
28. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
spetra- nedělej si z toho hlavu. teta mázajímavé názory.¨třeba radkova máma měla kluky 17 měs po sobě, takže u nás je to v pohodě. :slight_smile:

Zuzi, jak je, už je líp?
30. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky, přeji všem jen to NEJ v roce 2010, hlavně potřebné zdravíčko, štěstí a spokojenost... :wink:
Ať se zkrátka daří vám i vašim rodinkám, ať dítka nezlobí a krásně rostou! :wink:
A těhulkám pohodové těhotenství a bezproblémový porod!

http://www.modrykonik.cz/_gallery/44459/44459_3653457.jpg?1262340787

Mějte se krásně! :wink:
1. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Ivi, a my se musíme v tom novém roce domluvit na nějakou procházku, jak manžel začne chodit do práce, tak to určitě zrealizujeme. Už se těším. :wink:
1. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Leni, máte moc pěkný fotečky, zpětně moc gratuluji Ondráškovi k prvnímu ročku, ať se daří a krásně prospívá a roste!

Zuzi, mrzí mě to s tím potkánkem, my takhle měli se ségrou křečky, taky se bohužel dožívali vždycky 2 let maximálně, každýho jsme oplakaly a taky jsme jim dělaly hrobečky, máme je všechny vedle sebe za barákem na sídlišti, kde jsme bydlely... celkem jsme měly po sobě 4 křečky a pak jsme si taky řekly dost, že fakt to člověka bolí, když odejdou...
Ale co člověk nadělá... tak teď se už jen usmívej a těš se na mimíska a užívej si Kubíka, ať Tě už žádné zlé zprávy nepotkají a jsou jen ty radostné! :wink:

Holky, obdivuju všechny co látkujete, fakt klobouk dolů, jste dobrý! :wink:

Spetro, super, že je vše na UZ v pořádku. A mimčo je ještě malinkatý, kdo ví jaký bude, až se narodí.. já bych to dle UZ tak nebrala s tou aktivitou. :wink:

V DMku měli nějaký 15ti procentní slevy? Jejda, to jsem asi nějak zaspala... já jak tam teď často nechodím tak nevím... musím mrknout na net. Hrozně ráda tam nakupuju, ale těch peněz vždycky... já jsu prostě na drogerii ujetá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:

Zuzi, čtu že Kubík měl vysoký horečky, ach jo, chudě malý... tak snad už je to lepší a bude brzo fit!!! Držím palce!!

Holky, mějte se krásně a ještě jednou, krásnej novej rok! :wink:
1. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Holky, všem krásnej novej rok. hoděn zdravíčka, maminky vše zvládejte s dětičkama a těhulky klidné těhulkování a vše bez komplikací.

Leni, moc krásné miminečko. Jak to všechno zvládáš? Užív¨áš si to? už máte určitě dobrý režim. děkujeme za přáníčko.
Musíme se pochlubit, užý kakáme do nočníku a čůráme skoro pokaždý do nočníčku. :slight_smile: máme z něj velkou radost.
1. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ahojek, lestep: tak to je šikullka a taky gratulace k narozeninám

Lenajsek: zdravím, jak až budeš mít chvilku, pošli mi na mail prosím fotečky do společného alba, které chceš mít, ju?

jinak nestíhačka, tak přeju krásný šťastný nový rok, Vánoce už nestíháme :wink:

Kubík se už plíží, ae ne za hračkama, jen za mobilem nebo ovladačem na TV, lumpík.....

v DM nenakupuju, ale v Globusu....jsem teď byla vybírat kašičky, aby měl už lepek a baštil i jinou než jen furt první kaši od Nestlé....tak jsem tam strávila asi 1/2 hodiny studováním etiket a pěkně mě vytočili, jednak do těch kaší dávají absolutní nesmysly, co děti nemají vůbec v tom věku jíst, pro které jsou určené a cukr a normoš mlíko a exotické ovoce a piškoty a podobné dryáky, jsem neměla vlastně co koupit, protože ty, co by mi byly sympatické zase nemají na krámu....ach jo. to je teda věda ty příkrmy....

tak těhulky držíme palce, ať vše jde jako po másle a brzo nás zase bude víc. :grinning:
1. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
jo a máme fotky z ateliéru konečně doma, ale nestíhám to dát do PC....tak až to bude, upozorním...
1. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
miri tak jste si vánoce určitě užily¨, viď? jé na fotečky se těšíme. až budeš mít čas, tak je vlož. Hm, s lepkem je to dneska üž zase jiné a s tím cukrem to taky není až tak hrozný. Hoděn dělám pohankovou kaši, jáhlovou, z kuskusu, polenty, takže vím, co si tam dám a kašičky taky koupím. Chce to trochu zlatý střed, jinak by ses z toho zbláznila. :astonished:
1. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Miri- díky za přání. :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
leni a ty si ty kašičky vaříš doma?
2. led 2010 v 11:35  • Odpověz
miri- dělám je na dopolední svačinku, doplním ovocem, umělým mlíčkem. večer dávám kupovaný. netrvá to dlouho, je to dobrý a hlavně je toho hodně, což Ondráškovi vyhovuje. :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holkčiny, doufám, že jste se si užili všichni pospolu hezký svátky. :slight_smile: Snad nebylo moc nemocných, nebo se z toho brzy dostali (Zuzi...?). Leni, jseš teda šikula, že vaříš kašičky doma sama! Já se teda musím přiznat, že jsem už na cukr trošku rezignovala... Pokud chci do lukyna dostat aspoň nějaký mlíko, musím mu podstrčit slaďoučkou kaši, nebo pořádnou porci jogurtu, samozřejmě ovocného... Krom toho pořádně nepije, pokud nemá něco sladkýho... Nemusí to být slazený vyloženě sacharózou, ale i tak... :confounded: A to jsem ho od začátku učila na vodu a doteď se snažím mu dávat spíš méně sladký, jenže on pak přes den vypije maximálně 3dcl, zatímco když dostane třeba džus s vodou, tak vypije třeba 2x tolik i víc... Tak nevím, co je větší zlo, no. Tak to tak nějak střídám...

Leni, Lukášek je moc hezkej :slight_smile: Tak se těším na tu prochajdu! To uteklo rychle najednou už má prcek měsíc. :slight_smile: Přes ty Vánoce se to člověku ani nezdá...

Miri, Kubík je šikula. Ovladače a mobily platí asi na všechny děti... :grinning: Lukynek si už nějakou dobu umí sám zapnout televizi... A vy už plánujete taky přidat se mezi "snž"? :slight_smile: Manža mi řekl, že od něho dostanu těhu k narozkám, který mám v červenci... :-/ Mno tak jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. A to je Lukynek celkem hodný dítě, tak nevím, v čem je zádrhel.. :-/

Přeju vám všem krásný rok 2010, ať jste všichni zdraví a ať nás přibývá! :wink:
2. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ivi- no fakt netradiční dárek k narozkám,. ty bys chtěla už dříve viď? taky bych si dala říct. :grinning: s tím pitím je to u nás dobrý. jsem ráda. pijde více, co kojím už jen třikrát denně, tak celou aventku těch 250 a někdy ještě půlku. dělám různý kaše. netrvá to dlouho a hlavně vím, co tam všechno dám. občas přisladím tmavým cukrem, když třeba dělám rajskou, ale jinak ne. jogurty jíme všechny.

Dobrou.
2. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
lenajsku: Lukášek je fakt kouzelné miminko... :slight_smile:
lestep: tak to je ondrášek šikulka, T. nevydrží na nočníku ani 5 s, natož aby tam něco udělal... :frowning2:
já už sladké taky moc neřeším, teda extrémy jako čokolád, zmrzlinu, ale jinak už docela jo... snažím se to nepřehánět ale říkám si že už je velký...
ivi: neboj on manžel postupně roztaje a bude to nakonec dřív... :wink:
3. led 2010 v 19:26  • Odpověz
spetra. jsem ráda, že malej na nočníku vydrží a udělá tam, co je třeba. jen mě všichni říkají, že stejně, až z toho bude mít rozum, tak přestane., tak nevím. ale je dobře, že na něm vydrží.
4. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky, promarodili jsme celý svátky, tak se hlásím až teď a opožděně,a le přece vám musím popřát jenom to nejlepší pro vás, manžílky i mrňousky :wink:
Teď jsem konečně zkusili jít po tři dny ven a snad dobrý. na víkend máme jet na hory, tak snad budem v pořádku všichni. Já už si připadám jak velryba, pupek mi překáží, ale je to naposledy, co se zas nadlouho někam podívám, tak chci jet a Jakoubek bude myslím spokojený :slight_smile: Má ze sněhu hroznou srandu :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.