• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
je Zuzi tak si to hezky užijte... taky bych jela... :wink: i když by mě štvalo že nemůžu lyžovat, ale za 2 roky pojedu a basta... :wink:
6. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
no já už raději nebudu sedat ani na sáňky, kdybychom se vyklopili, tak to nechci riskovat, ale těším se , že budem na čerstvým vzduchu :slight_smile: A pro Jakoubka to bude zážitek, co jen vyvádí tady na té trošce sněhu, jak je šťastnej, to je nádhernej pohled, jak září :slight_smile: Já na sjezdovkách stála jednou v životě, před pár lety, ale líbilo se mi to, ani jsem nepadala, tak bych to určitě ještě za nějaký ten rok zkusit chtěla :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
zuzi, tý jo. užikte si to na horách. už 34 tt. to tak uteklo. :slight_smile:
6. led 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
jo, už mě zachvacuje fest panika, jak to zvládnu. Ráno jsem byla v poradně a už i dr to vidí tak, že do termínu nevydržíme :frowning2: Už se zase otvírám, tak se mám moc a moc šetřit, abych ještě aspoň tři týdny vydržela, tak uvidíme, jak to s tím naším drakem půjde. Já ještě teda rozhodně rosit nechci,a le mé tělo a mrňousek jsou asi jiného názoru. ...
7. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Zuzi, jé vy pojedete na hory? na sáňky bych teda taky nesedala, to máš pravdu.na lyže bych ale jela. s manžousme byli před 3 lety v itálii, supeerrrrrrrrr.

Zuzi, to ti věřím, že m áš strach, ale neboj, bude to dobrý. Víš, že se Ondrášek narodil vlastně v 35 tt a vidíš, jaký je šikula a vše jsme zvládli. neboj, bude to dobrý.
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Zuzi, to máte super, a kam jedete? my máme výbavu nachystanou a čekáme jen, až napadne dost sněhu, aby se dalo vyrazit tu k nám na božák......

Ivi, nene, já teda druhé dítko ještě neplánuju, zatím si max užívám to první a chci to tak ještě nějakou chvíli nechat..
7. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
máme jet do Stromkovic, to je nedalkeo Jilemnice a Rokytnice nad Jizerou, no srdce Krkonoš. Ale teď to vidím tak, že se na ten sníh budu koukat jen z chaty :cry:
7. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
kdepak zuzi, budeš podnikat zdravotní prcházky a zhluboka dýchat a Vašíkovi se to houpání bude tak líbit, že bude chtít co nejdýl, tak se nikam nepohrne....

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=555889&vReferer= "nové" 2 měsíce staré fotky
7. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi, no hrozě to utíká... držím palečky nech si hory užiješ a hlavně nech Veoušek u maminky ještě chvilku vydrží a pak hrozně ryhle a snado vyklouzne...
7. led 2010 v 15:22  • Odpověz
miri- krásný fotečky. Moc vám to sluší. malej je andílek. to foto v tom košíčku mě úplně připomělo Ondráška taky v ateliéru. :slight_smile: je vidět, že jste si to užily. :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Miri, fakt krásný fotečky teda! My půjdeme s Lukynkem taky do Ateliéru, chtěla jsem až v roce, ale když vidím Kubíka, tak si říkám, že jsme mohli i dřív, ale co... Je fakt kouzelnej, se krásně usmívá a s tím balónem, hotovej fotbalista! Fakt vám to společně sluší! (A má teda fakt vlasů!!! třikrát tolik co Lukynek teďka!)

Zuzi, užij si hory, s radovánkama se Ti nedivím, já se loni bála i jít do obchodu, když bylo náledí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na druhou stranu mi akorát včera říkal kolega, že byl v Alpách a kámoška v 7.m těhotenství lyžovala jak o závod... No tak jsem jí pogratulovala k odvaze a v duchu k nezodpovědnosti a jinak jsem to přešla celkem bez komentáře... Mno sdílím zcela Tvůj názor a když se teď dívám na Lukáška a vybavím si pár chvilek, kdy jsem třeba špatně došlápla na schod a zavrávorala a málem spadla ze schodů, tak si říkám, že při mé neohrabanosti... A neumím si a ani nechci představit, že by tady třeba nemusel být... Nejsem nijak přehnaně přecitlivělá ani nepatřím mezi hypochondry, ale v těhotenství není myslím opatrnosti nikdy dost. :slight_smile: Tak jsem ráda, že jste tady takový rozumný (dle mého názoru) a taky neblázníte. :slight_smile: Jinak teda musím říct, že jak teď byly ty Vánoce a tak nějak asi měsíc v jendom kole, jsem úplně vyvalila oči, že už jsi 34tt!!! :dizzy_face: :astonished: Fakt to utíká, tak užívej a neměj z porodu žádný stres, i kdyby chtěl Venoušek na svět už teď, tak se nic nestane :wink: Však se podívej na Leňu s Ondráškem... No ne? Chce to jen pozitivní myšlení! :sweat_smile: :slight_smile: :sunglasses:
8. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ivi- klidně se běžte vyfotit už teď. Určitě to stojí za to. Já toho nikdy nlituju. je to fakticky bezvadný. :slight_smile: už se těším, až půjdeme příště.Jinak s tebou sdílím stejný názor, že to není odvaha v 7 měs. jít lyžovat, ale hazrd se zdravím. vím sama, když jsme byli na horách, jak jsem kolikrát spadla a když si představím, že bych byla těhu a měla jít lyžovat, to asi teda ne. hlavně někde v cizině, kde nevíš, jaká je zdravotní pomoc. :astonished: Máš pravdu, dyž bude chtít Venoušek na svět, asi s tím nikdo nic neudělá. já si taky říkám, že při uhým těhu, jestli vydržím do finiše? těžko říct. :slight_smile:
9. led 2010 v 11:36  • Odpověz
no já teda loni taky ještě v 7. měsíci lyžovala, ale jen na běžkách, a než běh tak to spíš byl jen takový pochod :slight_smile:) člověk musí opatrně.....vědět co dělá. ale sjezdovky bych nedala, bych se bála, že do mě naboří někdo okolo......
9. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Zuzi, tak co nezapadli jste? Jak jste se měli?
Jak to řešíte se zpaím budeme mít 2 postýlky?
10. led 2010 v 19:44  • Odpověz
včera jsme byli konečně na běžky.....Kubík tatínka pěkně proháněl ve vozíčku, pořád hulákal, když se zastavil vydýchat.... tak Petr jezdil jak čamrda sem a tam, aby na mně počkal, pač jsem stejně pomalejší, i když on má zátěž.....marně jsem to sváděla na špatnou mázu....no ale jsem ráda, že to funguje a už se těším na příště.
11. led 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
Ahojíík holčiny :wink:
tak se hlásíme zpátky z hor, bylo to tam fakt perfektní, v okrese, co bydlíme, je sněhová kalamita ještě dneska, vesnice zapadaný a odříznutý, ale aspoň tu jde elektrika. A my si užívali na horách, tam spadlo jen pár cenťáčků, fakt bezva, moc jsme si to užili, ikdyž já to jistila spíš z chaty, ale byla jsem i venku, na chvíli :slight_smile: jakoubek si užil sáňky s taťkou, ten pohled, jak zářil, no, zářili oba, byl úžasnej a jsem strašně ráda, že jsme jeli :slight_smile: Dávám pár foteček do albíčka :wink:
Ale jako když jsme ve zrpávách viděli, co se děje, tak jsem teda strach měla, abych někde po cestě nezačala rodit a nemusela do porodky letět vrtulníkem :grinning: ale cesty už byly OK

peti: už dvě postýlky máme, velká by se nám do ložnice nevešla, tak tam budeme mít dvě dětské. Já mám postýlky ještě po našich a vypadají pořád krásně, jen jsou obroušený a natřený, tak jsme nemuseli nic shánět.

miri: jste na běžkách jezdili s croozrem? To muselo být super :wink:
11. led 2010 v 09:54  • Odpověz
jé tak to bude mazec mít 2 postýlky v ložnici, to my by jsme se tam ani nehli a dost bych se bála že se budou o to víc nnavzájem budit... T. už spí ale v pokojíčku... jen tu postýlku ještě dokoupíme... :wink:
to je super že jste si to užili... :wink:
11. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
no máme chariot coougar 1, ale je skoro to samé.....na sáňkování už se taky těším. tak te´d zuzi hodně odpočívej. dneska jsme byli nakupovat větší oblečky....no před chvílí se narodil a už nakupujeme 86 :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
spetra: no já budu s mimi asi nejdřív obýváku, ale jen nevím, jak se na tom našem rozvrzaným gauči vyspím..... My pokojíček ještě nemáme aještě dlouho asi mít nebudeme....

miri: My dávali taky na půl roce 80 a 86, takže v tom nejsi sama :wink: teď už nosíme 98 a někdy i 104, ale beru to pozitivně, oblečky jsou po Jakoubkovi jako nový :slight_smile: Kde jste byli nakupovat hadříky? Já chodím většinou do Tesca,a le teď je to bída, poslední dobou tam nic moc nemají :frowning2:
11. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
no tesco, ted nam otevreli HM....a krámek s kojo potrebami, anebo na cestách si vestinou neco privezeme jako suvenýr.....já teda zatím měla nejvíc po synovci, a tedko budu zacínat teprve nakupovat....a 86uz moc u mimin. nemají, takze budu zacínat hledat krámky s detskym oblecenim :slight_smile:)
12. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
miri: tak to je mazec, 86 začínám kupovat teprve teď, a ještě kupuju i 80....
zuzi: no vydíš to je fakt výhoda já mám 56, 62 a většinu 68 jako novou a 74 je skoro nepoužitelná - jak po 10 dětech, flekatá.... nosil ji 3/4 roku...
já teď koupila nějaké oblečky v ca - krásné slevy - košile, svetr, ryfle a kalhoty a stálo to jen něco málo přes 300,-- a bude z něj fakt frajer...
13. led 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
spetra: týýýjo, to jsi udělala teda super kup :wink: My 74 měli jen snad pět věciček, jinak jsme ze 68 skočili zrovna do 80 :slight_smile: 56 jsem měla jen soupravičku do porodky, jinak nic a dobře jsem udělala. Teď jsem od kamarádky dostala úžasný bodýčko v 56, tak doufám, že ho na něj navlíknu aspoň na cestu z porodky :slight_smile:

jinak holky, prý mají v Tescu ubrousky NIvea tripack asi za 144 :wink: já mám Niveu nejradši, kamarádka mi kupuje 2 balíky, když se teď nikam nedostanu :slight_smile:
13. led 2010 v 09:33  • Odpověz
jo tak to je dobrá cena.....já kupuju Johnsons, to je 4balení, v globusu za 150....
13. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
johnsons mám taky ráda, minule je měli v DM za 129 4balíky, no nekup to :slight_smile: Teď se musím nazásobit, bude veeeliká spotřeba :slight_smile:
14. led 2010 v 08:43  • Odpověz
nám 56 vydržela šestinedělí... :wink:
14. led 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
spetra: týýýjo, ani neštvi :grinning: :wink:
14. led 2010 v 11:35  • Odpověz
holky, jak píšete o těch velikostech. je to mazec. o vánocích jsem poklízela věcičky, co mám po malým a je to něco, když vidím ty 56- dala bych si říct. :slight_smile: :wink:

zuzi, je super, že jste si to užily. jak se cítíš?

Miri- jak to jde na běžkách s crozrem?

¨včera jsem udělala pěkný nákup v Dmku. ubrousky pampers 4 pack za 189 kč a k tomu slevu 50 kč, takže jedno balenáí vyjde super. ještě tam měli další slevy, k tomu kupónky. takže jsme spokojená.
15. led 2010 v 18:11  • Odpověz
já když to vidím v obchodě ty 56 tak taky uplně nevěřím... :wink:
V DM dávají teď slevovovou knížku pro každého stálehé zákazníka bez odečtu bodů... :wink:
15. led 2010 v 18:19  • Odpověz
jo, jo tu slevovou knížku mám doma. jsou tam pěký slevy., :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.