• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Zuzi, držíme pěstičky. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Zuzi, dneska se mi zdálo, že rodím. :slight_smile: Nemá to nějakou souvislost? :wink: Myslím na Tebe! :dizzy_face:
13. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Peti, malej to fakt nechce. Prostě si vymýšlí.. I když, když máme něco, co mu fakt chutná, tak to 2x zvládne.. Většinou to ale musím prostřídat a to už mu nevdí ... :wink: A polívku zvládne i tři dny po sobě... Tak aspoň tak. Taky jsem z toho byla překvapená.. A možná to byla náhoda, ale nenutím mu to.
13. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, začíná to vypadat, že tu budu asi ještě dlouho, nakonec snad budu přenášet..... začala jsem lemtat maliník ve velkým, a to by bylo, aby se to nepohlo. Teda já připravená jsem, ale miminku se v bříšku asi tuuuze líbí :slight_smile: teď prý můžeme zase až ve středu, no, to je tak, když má člověk za manžela manažera :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Zuzi, tak to budeš asi zase přenášet. To je ani neznám co to je. :wink: Tak a´t už je to brzy za tebou.
15. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
třeba čeká přesně na termín :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
jo, jo Zuzi, máš pravdu. :slight_smile: mimi je ukázněný.
15. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
a nebo čeká na jaro :slight_smile:) Ikdyž to teda nevím, jak letos dopadne :grinning:
16. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
ahojky holky. tak vám chci napsat radostnou zprávičku. :slight_smile:
Dnes v 8.40 Zuzka dojela do porodky a v 9.40 byl Venoušek na světě, s váhou 3240 g a délkou 49 cm. :slight_smile: Moc vás všechny pozdravuje. Byla to rychlovka. Tatínek to nestihl. :wink:
18. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tak se nikdo nepřišel kouknout? :astonished:
18. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
jůůů, už jsem tu. zrovna akorát....Zuzi, velikánská gratulace, Venouškovi do života vše nejlepší, ať se má čile k světu....
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj, po dlouhé době nakukuju a vidím krásnou zprávičku, že Zuzka už má druhého synka na světě!! Zuzi, moc moc gratuluju, ať Venoušek krásně roste, prospívá, má se k světu, ať má krásný život plný radosti a ať Vám dělá jen a jen radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotečky. :wink:

Všechny moc zdravím, už sem moc nechodím, nějak nemám o čem psát... Krásný pohodový víkend všem!
20. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Lenajsek- jak tobě se daří? co malej?
20. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jééé, tak až teď zjišťuju tu radostnou novinku. Teda vzorné miminko! :sunglasses: Gratuluju Zuzi a přeju, ať to chlapákovi vydrží. :wink:
22. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
tak nám po týdnu jde konečně internet a letím s podívat jak je na tom Venoušek... :wink:
takže moooc blahopřeju a těšíme se na zprávy jak je a jak to všechno zvládáte....
22. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
jdu vás pozdravit, Kuba je s taťkou venku a Venoušek spinká, ale za chvilku ho už zase poběžím kojit, je to malej saveček :slight_smile: Porod jsem měla fakt dobrý, za hodinku od chvíle, co jsem zazvonila na příjmu, byl Venoušek venku, nějak se mi ráno nezdály kontrakce, tak jsme raději jeli, nechala jsem se vysadit u hlavní brány, protože parkování je na dlouho a než Venda stačil zaparkovat a dát Kubu babičce, která pracuje taky ve špitále, už byl Venoušek venku a taťka to ani nestihl, naštěští viděl aspoŇ ošetření miminka, tak aspoň něco. O den jsme si to portáhli, protože malej měl žloutenku, tak teď si leží na lehátku u okna a chytáme bronz :slight_smile: Zítra na něj otevřu okno a pozítří už bychom chtěli zkusit ven, tak se těším. Jinak to asi bude masakr, vůbec si nedovedu představit, jak to budu stíhat, až budu doma sama.
23. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Zuzi drž, myslím na tebe, ať vše zvládneš. Porod jsi teda měla opravdu rychlej. :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
zuzi: tak to je hezký, a já zrovna chtěla říct, že tatínek si určuje termíny a když Venoušek poslechl tak to stejně nestihl....
trochu si zvykneš a určitě to půjde, i když flákárna to určitě nebude, držím palečky, do kdy budeš mít pomocníky? A co Jakoubek jaké byly první reakce na miminko? To víš jsem zvědavá, nechci tě zahlcovat máš toho hodně, ale ráada bych věděla co mě za 4 měsíce čeká...
23. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
peti: nojo, myslím, že to nečekal nikdo, že to bude až takovej fofr. A to na mě na příjmu koukala, jako, že si vymýšlím, a co tam jako hledám, když nemám pravidelný kontrakce :grinning: A já už byla otevřená přes 7 cm :slight_smile:
No první reakce byly spíš ignorace, teď se na něj chodí koukat, dělá mu malá a pak ho začne tahat za nos, leze mu do postýlky, a tak, no náš Kuba, no :slight_smile: Venda má dovču tenhle týden, apak tu budu mít mamku ještě nevím, jestli týden nebo dva, to uvidíme, jak budu zvládat.
24. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
no mě se dnes asi na základě tvé zkušenosti z porodu zdálo, že jsem měla nějaké mini kotrakce tak jsem radši jela a když jsem vešla do porodnice tak nic... :frowning2:
hlavně že to tak dobře dopadlo.... já se obávám obou variant dlouhého i krátkého (že to nestihnu, nepoznám) porodu...
jinak porod ok, bez komplikací?
to já se bojím že ho T. bud láskou uškrtí nebo po něm bude všechno házet....
24. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
tak hlásím, že miminko je dle velkého ultz v pořádku a bude to kluk... :wink:
25. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
http://www.babycorner.cz/fotosoutez.php?page=1&poradi=
Holky, mohla bych váprosit, zda byste mohli ondrášěkovi dát jedene hlas. Jde to pouze jeden hlas z každého počítače. Moc děkujeme.postoupily jsme do finále v časopisu Miminko. :slight_smile: Ondráška určitě poznáte. není to tam nijak označené.ale je to atéliérové foto, má u sebe ty vláčky a autíčka. Díky moc. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
lestep: hotovo... :wink:
27. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
spetra- díky. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Zuzi, to je paráda :slight_smile: Moc jsem Ti přála hladký porod a ono to fakt vyšlo. :sunglasses: Navíc to vypadá, že Kubík si třeba taky zvykne na mimi, což? I když je asi brzy soudit. Moc na vás myslím, ať je vše o.k.! Držte se! :wink:

Peti, na Tebe taky myslím, gratuluju k utz, to je úleva. :wink: Jejda, už Ti to taky utíká! Holky, měly bysme začít něco dělat, ať se vystřídáme ve štafetě! Já se přiznám, že bych teda zrovna v březnu otěhotnět nechtěla (porod kolem Vánoc - Silvestra...), ale pak už bych ráda začala pokoušet štěstí. Snad i manža začíná pomalu roztávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám,že se některá přidáte! :wink:

Leni - hlas jsem poslala :wink: A gratuluji k finále :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
ivi- já rodila před vánoci a super. :slight_smile: bylo to nejkrásnější vánoce, jaké jsme kdy zažila.díky za hlásek. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Já věřím, že rodiče si to užijí :wink: Ale kvůli prckovi... Se mi zdá, že musí pak moc dlouho čekat na dárkovou příležitost, příp. později opíjecí akci. :wink: Ani ten náš leden není ideální... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tak se přidáte Leni? Pojďme si dát do pasu snž. :wink: (I když u nás to ještě fakt není pravda. :confused: )
28. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ivi- Ondrášek měl původně termín 7. ledna a narodil se o měsíc dříve. Vánoce jsme si moc užily. Návštěvy jezdily v průběhu ještě dalšího půl roku, protože máme rozvětvenou rodinu. Bylo to fajn. Opíjecí akci jsme měli u nás v březnu na konci. Už bylo pěkně. měli jsme to ve velké místnosti, co máme jako posilovnu. Bylo to úžasný Ondrášek už byl větš, v noci krásně spinkal u babi a dědy přes dvorek v domečku, nakojila jsem ho večer a spinkaldo 5h do rána, kdy jsem ho nakojila a spaly jsme dál. Určitě jsem si to moc užila. Jak už byl větší a vydržely jsme řádit až do 4h do rána. Kecaly jsme, zpívaly, blbly jsme. Když jsme začaly s příkrmy, tak bylo jaro. Nabídka zeleniny byla obrá. Už nám pomalu dozrávala mrkev na naší zahrádce, takže pro mě je to ideální doba, když se dítko narodí takhle na podzim a v zimě. :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jenom jsem rychle zaskočila, mám tady mamku, tak jsem využila situace :slight_smile:
Já říkám, že tenhle porod byl za odměnu, všem bych přála takové porody :slight_smile: Doktroka říkala, že kdyby takhle rodily všechny maminky, že by to bylo príma :slight_smile: Jinak už Venoušek vysttrkuje růžky, v noci bývá tak 2,5 - 3 hodiny vzhůru a zlobí nás bříško, takže jsem docela hotová a budu čekat, až mu bude měsíc, abych mohla nasadit probio kapičky.....
peti: tak gratulace, Tys to tušila, že to bude taky chlapák, viď? Nějak tu máme přechlapíno :slight_smile:
ivi: tak držím palce ke snažilkování :wink:
1. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Zuzi, já na probiokapky najela ve dvou týdnech :slight_smile:)

Lestep: splněno

jinak máme za sebou s manželem první den bez Kubíčka...teda den, jen 4 hodky, vyrazili jsme si na běžky sami a hlídala kamarádka, která tu byla na víkend....a Kubíček naprosto v poho. takže on si prostě vybírá, s kým bude a s kým ne...a s babičkou holt prostě nebude :confounded: no nenadělám nic, že?
příští týden jedu s ním na týden k našim, tak snad nebude moc zlobit, moje mamka by to teda asi těžce nesla....
1. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.