• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Zuzi, drž se a vše zvládej. Snad na prdíky brzy pomůžou probio kapičky. co sam simplex? ten se může ne?

Miri- díky za bodíky. :slight_smile: tak to je fajn, že jste si užily odpoledne bez malýho. koukám, že mu je 9 měs. teda o fakt letí. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jejda Zuzi, to je nepříjemný, tak ať je prckovi brzo líp! Lukynek to měl nejhorší až kolem druhého měsíce (jsme nasadili probio) do té doby jsme masírovali a dalo se. :wink: Tak ať je hodný a hlavně zdravý. (co kojo u durhýho mimi? Probíhá stejně, jako u prvního?)

Zuzi, to je škoda, že malej nechce být s babičkou. Lukynek je teda u našich úplně šťastnej. Na víkend už tam byl sám před Vánocema a za týden jede zas. :wink: (Druhá babička ho zatím nechce, ale asi si to brzo rozmyslí.) Ale je fajn, že zvládne aspoň kamarádku. Taxi užívejte! :sunglasses:

Leni, já myslela spíš, že bych sama nechtěla mít narozeniny kolem Vánoc... Manžel je na začátku února a už tak jsem ho litovala (navíc má svátek na začátku března - vše během 1/4 roku...) Ale jinak je to celkem jedno samozřejmě, kdy se dítě narodí, hlavně ať je vše O.K., že? :wink: Zatím se ale mezi snž napsat nemůžu, pže bych tomu jinak sama uvěřila a my se fakt ještě nesnažíme a byla bych nervní, že proč ještě nejsem těhotná... :grinning:
1. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
Miri- to je škoda, že malej nechce být u babi. To moje máma neměla malýho ani jednou. nějak nemá zájem. :confounded:

Ivi- jasně, to jo. S těma narozkama máš pravdu. já mám v říjnu, brácha v září, moje mamka v listopadu. zase z manželovi strany jsou březen, květen, červen. no nevybereš si. třeba se manžel moudří a brzo tam budeš mít snž. :astonished:
1. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
zuzi: aspoň někde je přechlapákováno... :wink: všechny mé kamarádky mají holčičky....
hlavně aby kapičky pomohly, nám nepomohlo nic, jo možná trochu babywak... doufám, že tentokráte to bude lepší.... držím palečky nech se s prdíky vypořádáte!!!
moje mamka by sice hlídala, ale T. s ní brečí... když je tady na dýl tak třeba hodku hlídá, ale na víkend bych jí ho nedala.... sere mě hlavně že nerespektuje mé pravidla... cpala by do něj kila čokolády apod.
to že s ní nechce být si dělá dost sama, trhá mi ho z ruky když k ní nechce a tak... a pak jsi ještě vyslechnu že ho rozmazluju... prostě si musí dokázat že to zvládne, přece vychovala 3 děti... :frowning2:
1. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
spetra- je to smutné, když máma nedokáže pomoci- :frowning2: moje mamka by se o malého nepostarala a ani bych jí ho tam nenechala. nemá o něj ani zájem.je zahleděná sama do sebe- :unamused:
1. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
lestep: ty to máš fakt hrozné.. :frowning2: moje mamka by pomáhala ráda, ale ne podle mých představ... :frowning2: prostě mě vůbec nerespktuje... můj způsob výchovy a tak... její heslo je že babičky jsou na rozmazlování... to samé říkali i moje babičky, moje mamka to brala, ale já to překousnout nemůžu...
2. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
miri: fakt? A nevíš, asi nevadí, když mu budu dávat ty ze Slovenska? Ono by to mělo být to stejné,a le na těch tady v čr je psáno, že se mohou dávat od jednoho měsíce a na těch slovenských od tří. Jenže vypadají úplně stejně, akorát na slovensku je mají o polovinu levnější :angry:

no on je Kuba s mamkou rád, akorát prostě hrozně závislačí na mě. Včera se nechal nakrmit, tak to bylo v pohodě :slight_smile: On má prostě svoji makovičku, no, po kom asi..... :grinning:
2. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
spetra- je to blbé, ale nic s tím nenadělám. Aspoň tchánovci jsou fajn. Tchán je sice po úraze páteře, ale snaží se, co to jde, přece jen na malýho sám už nestačí, ale pohraje si s ním a čte si knížky, což je fajn. Je to blbé, pokud tě máma nerespektuje. :unamused:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
No podle mně jsou to úplně stejné probiokapky, takže neva....a nám teda zabral Babycalm...doporučuju.

tak co s ním dělá tchýně, když tam nejsem, to netuším, ale když jsem u toho, tak se k péči nestaví a moc si nehrajou, spíš by ho chtěla chovat a on to nechce, že?

moje mamka zase hend jak začne brečet to vzdává, že je prý měkota...no takže smůla :slight_smile:)
2. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
miri: dávala jsi taky od BIO Gaia? Jojo, ten znám Kubovi jsem ho k těm probiotickejm kapičkám dávala snad půl roku. Ale babycalm je myslím taky až od měsíce?
3. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
babycalm je od měsce, nebo aspoň tak jsme ho dávaly. ty probio budou asi stejný.
3. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak vám hlásím návrat od Dr. z ultrazvuku. Jsem 7+3 a je tam jeden bobíšek, naštěstí. měla jsem strach, aby nebyly dva. A krásně nám tluče srdíčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak máme moc velkou radost.Za 3 týdny na krev a pro průkazku. :astonished: :astonished: :astonished:
Ivi- takže už si do pasu nenapíšu snažilka. nevadí? :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
jupííííí jupíííííí, další těhulka je tady, to bude dětí jako smetí :slight_smile: tak co Leni, bude to chlapeček nebo holčička, co myslíš? :wink:
4. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Zuzi, někdy i říkám, že chlapeček, někdy holčička. :slight_smile: tak se necháme překvapit. :slight_smile: díky. co vy, jak válčíte? máš tam ještě mámu? :slight_smile: jedniný co si říkám, jaký budeme mít kočárek?je to ještě daleko, tak uvidíme. :slight_smile: co vy a skate? zkoušela jsi?
4. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jééééééééééééééééééééééé :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Leniiii gratulacéééé!!!

Nádhera nádhera! Jaktože jsi nic neřekla! Žádný náznak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jéééé, mám fakt radost! :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Jo a jinak teda musím pochválit naše, pže Ti jsou fakt bezvadní v hlídání. Občas mám sice nějaký výhrady, ale jak se tk na to dívám, jsou to prkotiny... :slight_smile: A nakonec ani tchánovci asi nebudou bez zájmu a určitě se nebudu bát jim tam prcka nechat, jsou v pohodě, jen se bojí... Tak musím říct, že vás lituju, když nemáte kam prďoly poslat "na prázdniy". A i když se to asi časem spraví, i teď si určitě občas rodiče zaslouží odpočinek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
leni: o skatu mi ani nemluv, jsem tam psala, jestli se hodí na náš kočárek, psali mi, že ano, ale nejde to, takže jsem vyhodila peníze a ještě budu mít starosti s tím, ho zkusit prodat :frowning2: jsem z toho fakt vytočená :frowning2:
4. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Zuzi a jak poznám, že na náš kočárek jde skate? to se musí asi vyzkoušet, že?to ti věřím, že tě to vytočilo.
4. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ivi- no, přece jen jsme měla strach,aby bylo vše ok. :slight_smile: chtěla jsem vám to napsat, až po ultrazvuku. :wink: tak mě těší, že jsem to vydržela, vám to neříci. :wink: Je super, že se můžeš na rodiče spolehnout. :wink:
4. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Zuzi, to půjde určitě vrátit, ne? Já dokonce jednou internetovýmu prodejci vracela zboží jen tak - bez důvodu (teda pro to, že jsem totéž dostala za týden od našich...) a byli v pohodě, vrátili peníze. :wink: tak to taky zkus. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ivi: už to zkouším vyřizovat, problém je, že je to pár dní přes měsíc :frowning2:

Leni: musí mít takovou tu hubenou osu, přepošlu Ti email, tam to budeš mít popsaný :wink:
4. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
zuzi: to je k naštvání s tím skatem, a myslíš že by ti na tom Kubík vydržel stát, já se bojím že jsou na to ještě moc malý... že prostě když nebudou chtít tak tam nepostojí...
4. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Zuzi, díky. zatím se v tom moc nevyznám. :slight_smile:

spetra- já mám podobný obavy, ale ještě je na závěry opravdu čas. vždyť Ondrášek ještě sám nechodí.
4. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zuzi, tsk to je blbý... Ale stejně by Ti mohli vyjít vstříc, přece jen je to jejich vina a navíc je to nepoužitý, že... No držím palečky...
Se skatem má známá vcelku dobrou zkušenost. Starší syn je sice od mladší dcerky o cca 18 měsíců, ale od začátku buď capká po svých nebo stojí ukázkově na skatu. Nutno ovšem dodat, že je to zlaté klidné dítě... Takže to asi záleží na povaze. :slight_smile: Věřím ale, že se to naučí každý, když mu nic jinýho nezbyde... :sunglasses:
4. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
ivi- ta malej je sice, klidné a hodné dítko, jak říkají všichni kolem,ale jestli se to na skatu načí, to je ve hvězdách.pak vám časem písnu. :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
já právě neslyšela nic dobrého co se týká skejtu a dětí okolo 2 let, prý je to neštěstí.... že je opravdu k ničemu... ale přesně je to dítě od dítěte....
4. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Kuba je právě docela velkej, takže by na tom skatu mohl jezdit v pohodě, spíš jde o to, aby na něm vydržel. Tak jsem to s nima včera řešila a řešila a když došlo na to, aby mi odpověděli, jestli jim ho teda můžu poslat zpátky, tak už se mi nikdo neizval :frowning2: No dfneska je nechám, ale v pondělí je budu zase bombardovat mejlama. Nicméně kdybyste třeba věděly o někom, kdo by skate chtěl, tak mi porsím dejte vědět, vidím to bledě :frowning2:
5. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
my s velkou pravděpodobností půjdeme do sourozeneckého kočárku.... na skate asi nemám nervy... ale ještě uvidíme...
5. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
holky, tak se mi ozvali a představte si, že mi to uznali a vrátí mi peníze, tak snad to půjde v pohodě, musím to poslat poštou a peníze mi mají vrátit na účet, tak z toho mám trochu obavy, no, ale doufám, že to bude OK.
Jen teda nevím, jak to budu řešit dál, asi holt do hradce budu muset s golfákama a malýho nýst v šátku, jinak teda nevím. Přece nebudu furt zavřená na vesnici, to bych asi zcvokla :frowning2:
5. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Zuzi, tak snad ti to vemou a vrátí penízky. To by ani nešlo, abys byla pořád s dětma doma. :astonished: nějak to pořešíte, až ta zima skončí.
6. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.