• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
Ahoj kočky, chci pogratulovat ještě jednou Zuzce k Venouškovi, je moc krásný! :slight_smile: A porod jsi měla fakt super, ještě, že to šlo tak dobře a rychle. K bolení bříška, Lukinovi kolikrát pomůže jen rourka, zkoušeli jsme už vše možný, Sab nepomáhal, homeopatika taky ne, probiotický kapky na Lukina působily zase hrozně průjmově, takže taky nic. Pomohl až Baby calm, na ten fakt nedám dopustit. Teď ho má Lukáš necelej týden a musím říct že je to fakt o hodně lepší, sice někdy ještě rourku musím dát, ale už úplně minimálně než předtím, a ty večery kdy plakal, že ho bolelo bříško jsou už díky bohu pryč... tak zkus nejdřív ten Baby calm, než investovat do probiotických kapek, ty bych po naší zkušenosti dala až by nezabralo nic jinýho. Máme ty z Polska, koupeny přes MMB. JE to levnější než tady, ale pořád dražší než ten Baby Calm. A taky máme ten pytlík s třešňovýma jádrama z DMka, to Lukinovi občas taky pomůže. Tak držím palce, ať je líp s tím bříškem. :wink:

Leni, obrovská gratulace k srdíčku, to je parááááááda!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať jde vše bez problémů a potíží a máš pohodový těhotenství!!!! Je to krásná zpráva, gratuluju! :wink:
Jinak jak ses ptala jak se máme, teď momentálně jsme nachcípaní, Lukin má hroznou rýmu a asi má i něco s krkem, bo pokašlává a jeho hlásek je hodně nakřáplej, mně je blbě od včera od večera, bolí v krku a hlavu mám jak cizí, ale to zvládnem a bude dobře. Lukin je bohužel už podruhé nachlazenej, tak odsavačka valí pořád naplno... nedá se nic dělat. A to kojím, ale i tak zase marodí... :frowning2:
Jinak už měl tři měsíce, už má kolem šesti kilo, krásně povídá, usmívá se, je hrozně vnímavej, všechno chce vidět, pozorovat, o všechno se zajímá... je to zkrátka naše zlatíčko, i když někdy zazlobí, ale který dítko ne... :slight_smile:

Nemám moc času psát ještě sem, tak se omlouvám, kdo si chcete počíst jak se nám daří, tak mě najdete na Vyškovačkách, tam píšu nejvíc.

Jinak už za chvilku budeme slavit dva roky od svatby, že? Toto letí... některý z vás už mají druhý dítko, některý jsou těhotný a všechny už máme své vytoužené zlatíčka... je to krásný a na letošní výročí se fakt těším, jak se projdem po zámecké zahradě s kočárkem, konečně!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jen do šatů se nevlezu, moje poprsí se bohužel hodně zvětšilo, tak se šatama mám útrum... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, hlavně, že máme malýho, vše ostatní je nepodstatný. :slight_smile:

Pokud možno fajn neděli všem přeji, doufám že jste zdravý, i vaše dítka a máte se fajn.

Všechny zdravím!
7. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
leni: no, moc nevím jak to řešit, napadá mě jen ta alternativa se šátkem, jak jsem psala,a le to taky nejde furt :frowning2:

lenajsku: Leni, moc díky :wink: Jojo, Baby calm už mám taky koupený, to víš, od Kuby už tohle všechno znám :slight_smile: Taky budu mít probiotický z Polska, ale doveze mi je mamčina kolegyně, tak to budu mít osobně. Já na ně teda nedám dopustit, na Jakoubka mi nic jiného nepomohlo a dodneška mu probiotika dávám kvůli imunitě. Třešinky máme taky, dávám mu je do zavinovačky :slight_smile: A furt cvičíme a cvičíme s nožičkama, to se pak taky docela vyprdíkuje :slight_smile: Tak přeju, ať jste brzy zdraví, vždycky mi trhá srdce, když musím odsávat :frowning2:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
kryserko: jj, to je problém s dopravou... na krátké vzdálenosti to asi jde ale na delší s takovýma prckama si to nedovedu představit, proto jdeme do sourozeneckého kočárku.... ale je to bohužel investice... :frowning2:
kryserko: držím palečky nech probio kapičky pomůžou...
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
lenajsek- tak ať se malej brzy uzdraví. S probio kapkama jsme měli tky dobrý zlušenosti a pak baby calm. Ondrášek naštěstí moc netrpěl, takže jsme to zvldáli dobře. :slight_smile: děkuji za gratulaci. :slight_smile: jo, jo letí to. nevad, že se nevejdeš do šatů, hlavně, že máte doma dětátko. Co tatínek, jak si to užívá?

Zuzi, držte se.

Spetra a ten očárek už máte vyhlídnutý? psala jsi mě typ, jo, jo. kouknu na něj na netu.
12. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
tak se nám naskytl taky sourozenecký kočár,kamarádky kamarádka ho prodává, ještě jsem ho teda neviděla, ale jestli bude aspoň trochu co k čemu, tak do něj půjdeme, budeme si ho nechávat u manžových rodičů a Hradec budu mít vyřešený.

spetra: jaký budete kupovat?
12. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
Zuzi a jaký je to typ kočárku? a kolik vás bude stát?
13. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
ještě jsem ho neviděla, slíbila mi poslat fotky, ale zatím nic nepřišlo. Nechá nám ho prý za 1500
15. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Zuzi, tak to je krásná cena. :slight_smile: to bych si dala taky říci.
15. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
no my koupíme phil teds... moc výběr ani nemáme, protože do našeho pidi výtahu se jiný ani nevejde.... :frowning2:
ale jinak si myslím že to je jedno hlavně že je nějaký..... takže za 1500 si myslím že to ušetření nervů stojí... :wink:
15. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
tak ten bude kupovat i kamarádka, taky kvůli prostoru, že z něj můžeš udělat i klasický jednokočár.
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj, přesně tak to se mi na něm líbí, že kdykoliv z něj může být jednokočár... samozřejmě není ideální, to ostatně není asi žádný...
16. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
spetra a to budete kupovat nový nebo od někoho? koukala jsem na něj an netu. Vypadá dobře. :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
spetra: přesně tak, vždycky musíš něčemu ustoupit, ale tenhle vypadá fakt dobře z hodně hledisek. Jen ta cena, viď? Ale zase takový kočár pak v pohodě prodáš
17. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
lestep: chtěli jsme použitý, ale neboť se prodává dost málo a za dost peněz, tak půjdeme asi do nového.... (ta nejlevnější verze se dá koupit za 8500,-- tu ale manžel nechce, prý ne červený kočár... tak půjdeme asi do SP to je o 2000,-- dražší...) www.petto.cz, tady je mají za super ceny.... chceme náš současný prodat, takže počítám s tím že s tímto budu jezdit minimálně 2 roky...
17. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojte holky, jsem tu jak v Jířikově vidění. :dizzy_face: Pěkně to vylepšili, jen si na to asi budu muset trošku zvyknout... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakpak se vede v tyto krásné konečně jarní dny? Já jsem lehla, tak jel manža s Lukáškem k rodičům pomáhat stěhovat a já ležím v posteli... Tak vám přeju, ať jste všichni zdraví. :wink:
20. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
jo, jo taky na to koukám,a le snad si zvyknu.

ivi- brzy se uzdrav :wink:
21. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
i já jsem jak v Jiříkově vidění, asi mi bude chvíli trvat, než si na novou verzi zvyknu....

Ivi: už je Ti líp?

peti: tak snad budete spokojení :wink:

jinak se musím pochlubit, ve čtvrtek jsme tu měli paní doktorku na čtyřech týdnech a už máme 4 kila, mlíčko moc chutná :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
tak kočárek zatím nebude... už je zdražili tak uvidíme.... zatím máme času dost....
zui: tak to je super :wink: Venoušek je šikula, a co jak zvládáte bez pomoci?
23. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Holky, krásné jaro všem přejieme s Lukáškem! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
jj, je to super, jsme byli celé dopoledne na procházce... a odpoledne půjdem znova.. :wink:
23. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
krásné jaro všem. :slight_smile:

spetra a kolik teď stojí?

Zuzi- šikulky. :slight_smile: jen tak dál.
23. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
peti: o kolik je zdražili? To je pech, viď? Já už snad zítra budu mít kočárek doma, už, aby to bylo, jak je krásně, tak mě to pořád táhne ven :slight_smile:

dneska jsme byli přes noc sami, večer to bylo teda náročné, zvládla jsem to bez nějakého většího řevu,. tak jsem na sebe byla sobecky hrdá :grinning:

leni: koukám, že už Ti týden zase poposkočil, za chvíli budeš mít nejkritičtější období za sebou, to je prima :wink:
24. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahojte, snad to jaro nebo co, ale už je mi celkem fajn a bylo to snad jen na den. :slight_smile: Dneska frčíme de Brna do školy a už se nemůžu dočkat, až zase vytáhnem paty z baráku!!! Je tam nádherně - KONEČNĚ!!! :wink: Jen aby to vydrželo!
Peti třeba nakonec nebude nový kočár potřeba :wink: Třeba zvládne Tomášek capkat po svých. :wink:
24. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
o cenuz toho sedátka pro druhé dítě, takže cca 2000,-- mají ho ale už jen červený a ten MM za boha nechce... tak uvidíme, třeba se ještě do porodu naskytne nějaká pěkná akce, nebo koupíme použitý...
ivi: no možná by zvládl, ale já bych to nezvládla... ptřebuju občas nakoupit nebo tak... nemůžu s ním jít po chodníku podél silnice, on je fakt horzně aktivní a rychlý,.. a neposlechne... měla bych fakt strach... lidem skáče pod nohy, pod auta...
byla jsem dnes v poradně, tak všechno v pořádku... :wink:
24. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
spetra- teda to je pech. třeba se ještě nějaký kočárek naskytne. uvidíš. :slight_smile: to je fajn, že poradna je ok, :slight_smile: já jdu za týden. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
maminky, jak se všichni máte? dneska jsem přesazovala pokojovky a kaktusy, byl to fajn relax. ale teda jsme unavená, tak nějak příjemně. :slight_smile: bříško už začíná pěkně vykukovat, tak čekám, kdo se zeptá. :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Peti: to mi něco připomíná :slight_smile: Taky nemáme sebemenší pud sebezáchovy..... Takže do Hradce bez kočáru by to s ním bylo o nervy.... už Ti ty týdny zase pěkně naskakují, jen, co je pravda....

my měli víkend náročný, samá návštěva, v sobotu jsme tu ještě měli karneval, ale ten byl bezva, Kuba se super vyřádil :slight_smile:
29. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Holky já vás s tím kočárem začínám chápat... :sunglasses: Lukyn se vybarvuje jako pěknej exot! Do kočáru ho absolutně nedostanu, pokud ho jednou dostanu. Před cestou má zatím respekt, to si dá říct, když mu vyhrožuju, ale chodí zásadně na opačnou stranu než já... :angry: No to bude teda asi ještě vtipný... Stejně se ale obávám, že ho časem do kočáru nedostanu vůbec, tak nevím, jak to budem řešit... :confused:

Zuzi, byli jste na karnevale? To je paráda! Se těším, že bysme mohli taky za rok jít :wink:. A to byl Kubík za andílka? :grinning: Ses spletla, ne? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když na té fotce se tak teda i tváří :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
nojo, našeho ďáblíka jsme ustrojili za andílka, příští rok půjde za piráta :slight_smile:
29. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ivi- sousedka přestala chodit s malou ven s kočárkem, jsem si říkala, že ho asi má v opravně a ona ejhle. malá se rozhodla, že teda v kočárku nebude ani spát, ani jezdit. spí jí 20 min přes poledne a jinak ani ránu. takže mazec. taky nás to čeká :astonished:

Zuzi, jé tak to jste si užily návštěv. někdy je to masakr co? co malej, prdíky už lepší? ve čvretk jdu do poradny, tak zase písnu. :slight_smile:
Tak co Ivi, nepřidáš se jako těhulka?
29. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.