• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
jj, tak náš T. byl na karnevalu za čerta a ještě k tomu dělal krásně blll... :grinning: opravdu se k němu maska super hodila... :grinning:
29. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
leni: no to mi povídej, ještě, že je Venoušek takový zlatíčko :slight_smile: Prdečky zlobí, ale s těma kapičkama je to o dost lepší,dávám babycalm i bio gaia, objednala jsem si jich 5 balení, tak máme zásobu, pak přejdu asi na laktobacílky

peti: tak nám ukaž foto :wink:
29. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Nekterym z vas byly smazany profilove fotky, takze si prectete pravidla a dejte si fotky v souladu s nimi nebo zadne.
http://www.modrykonik.sk/nastavenia/aka-fotka-je-ok/
Dekuji za pochopeni
29. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jé, vy jste byli snad všichni na karnevale... Tak o tuhle radost jsem Lukynka letos připravila.. Přijde mi na to ještě malej, ale možná by z toho už něco měl... :slight_smile: Za to jsem ho ale vzala na první kolotoč :grinning: - na labuťe (i když to byly želvy Ninja). Chvilku ho to bavilo, se i smál, ale za chvilku ho zajímala páčka na zvedání, bezpečnostní zámek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je na to ještě malej... Skákací hrad si ale užil. :slight_smile:

Leni, dneska jsem si změnila profil na snažilku... Končí mi ovulace a věřím, že tu příští se o něco pokusíme, ale nevim nevim. Těhu ještě teda nejsu... :wink:

A co se týká profilových fotek, tak jsem si ju změnila dřív, než jsem našla tenhle odkaz... A asi to opět není v souladu s pravidly, ale teď na to kašlu, možná si ju změním za čas...
31. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ivi- moc hezká fotečka. Nevím, proč s tím dělají takové drahoty, ohledně těch fotek.ale co naděláme, že? jé, my taky nebyly na karnevale. myslím, že je na to ještě brzy. :slight_smile: na pouti jsme byli v neděli, ale na nic jsme malýho nedávaly. přijde mě na to ještě malej. :wink:jé, tak snailka, to je super. :wink:držím pěstičky.

Zuzi, a probitické kapky nedáváš? lactobacílky od swisu nebo jiné?
31. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
ivi: to mám radost, že spadáš do klubu snažilek... :wink:
31. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
leni: právě píšu, že dávám ty kapičky bio gaia, laktobacílky budu dávat, až bude větší, přesně ty od swissu, dávám je Kubovi :slight_smile:

Ivi: jůů, tak moc moc držíme palečky :wink:
1. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Byla jsem v poradně. Máme průkazku. Odpovídáme 12 tt, jinak vše ok a já taky, tak jsme ráda. Příští týden jdu ještě jednou na nějaký podrobnější ultrazvuk.
1. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Paráda Lani, jen tak dál :wink: To už by Ti mohli za ten týden třeba říct pohlaví, když to bude vidět... :wink: Máš nějaký tip? Chtěla bys holčičku?
1. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
ivi- myslím, že tam regulérně lze poznat pohlaví až kolem 18 tt. v tom 12 tt nám říkaly na fakultě, že je to spíše hádání. taky jsou dvě možnosti, že? kluk nebo holka. Je mě to celkem jedno. Vím, že to už teď neovlivním. Ale podvědomě, asi možná holčičku. :slight_smile:
Ivi- kde jste se byli fotit v ateliéru a kolik malému bylo? moc hezké fotečky. my byly v roce a těším se, až zase pojedeme s bříškem. :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
Leni, já byla právě ve 13.tt na "lepším" utz a MUDr si tím byl teda celkem jistej a teda měl pravdu. :wink: Já jsem slyšela, že kluk se pozná snáz. Že u holky je to "hádání" pže tam není nic vidět... Zatímco, když se kluk pěkně vystaví, je to jasný :wink: Taky bych podvědomě chtěla radši holčičku :wink: Ale samo je mi to jedno. Já bych totiž stejně chtěla dva kluky... no a k tomu jednu holku a ta by mohla přijít teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fotili jsme v Brně v Babyfoto. Je to kousek od Úvozu a jsme moc spokojení. Bylo to teda drahý, ale fotky jsou fakt povedený. Přidám je sem, ale musím je hodně zmenšit... :sweat_smile:
2. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Jo a Lukynkovi byl taky rok :wink: Bylo to dokonce součástí oslavy u našich :D
2. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že už lze vkládat i větší fotky, takže je to tam :wink:
2. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
ivi: krásný fotky... to jsem ještě neviděla takovou hezkou velké rodiny z ateliéru... :wink:
2. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj po delší době, já teda internet vůbec nestíhám a když už, tak nám hapruje připojení.....Kubík konečně leze po čtyřech, v deseti měsících no....nejdřív se teda naučil stát...no nenadělám nic, on si to tak prostě rozhodnul...ale je s ním prča, je vidět, jak už pěkně rozumí, co se děje a reaguje, jen promluvit.
dočíst nestíhám, jen jsem zkoukla fotky Ivě...moooc krásné.
4. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
hezké velikonoce... :wink:
holky čím čistíte kočár, hlavně boudičku?
5. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojky.
¨
Ivi- fotečky oprvadu nádhera. kochám se. nesmírně vám to tam sluší. :slight_smile: jo, jo babyfoto znám. můžu se zeptat, kolik jste platily? kámoška tam byla dala za to celkem 5 tisíc. My právě máme známýho, co nám fotil svatbu, i těhu fotky a s Ondráškem jsem u něj byly taky už vlastně dvakrát a chystáme se s bříškem. je to fajn. ráda se fotím i ráda fotím druhé. je to můj koníček. před měsícem jsme nechali udělali fotoknihu- Ondráškův první rok a je krásný na to koukat. :slight_smile:

miri- jé, šikula. to vůbec nevadí, kdy začal mal lézt. :wink: je to krásné objevovat svět kolem sebe.,

spetra- nečistím jí ničím. a od čeho jí máš?
5. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
spetra- spodek kočáru dávám do pračky, ten jde oddělat, jinak jsem ještě kočár nečistila ničím. nebyl potřeba.
5. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
já kartáčkem a mýdlem.....což mi připomíná, že jsem to chtěla udělat :slight_smile:) ale dneska ne, dneska odpočívám.....
5. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
lestep: ani nevím od čeho pořádně je, jsem to zatím nečistila ale vnitřek boudy je bílý, jsou tam světle hnědé mapy... a dolů je otapkaná....
já boudičku mám večně složenou, takže na ní není moc vidět, ale uvažujeme o prodeji kočárku tak pokud jo, tak ho budeme muset vyčistit... tak se ptám... :wink:
5. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: Já z kočárku stáhnu úplně všechno a házím do pračky, vždycky to přežilo v pohodě :wink: Jdu okouknout Ivullčiny fotečky
7. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
no fotky jsou náááádherný :slight_smile: Něco takového by se mi také moc líbilo, jen teda nevím, ajk bychom Kubíka udrželi chvíli v klidu :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
já to taky házím do pračky, ale boudička bohužel nejde... :frowning2:
7. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahojky holky. tak vás zdravím. Hlásím, že máme ultrazvuk za sebou. Jsem zklamaná, protože tam byla ta neschopná doktorka co minule. Málem mě omývaly, když jsem viděla, že jde do dveří. Manža tam byl s malým se mnou. Manža jako kdyby tam nebyl. Neřekla mu jedinou věc, aby se podíval, nic nevysvětlila, mě taky ne, ale to už jsem si zvykla od minule. Ultrazvuk dělala vaginálně, takže se ve mě takovou dobu rýpala. Mimi se nechtělo otočit, pořád mě masírovala podbřišek, pa se mě z toho chtělo úplně na záchod. No mazec. :frowning2: Takže jestli tam je vše v pořádku si být jisti nemůžeme. Řekla, že si myslí, že je to vše v pořádku. Že by mělo být. Doufám, že tam nebude příště. Jestli jo, tak už řeknu, že si nepřeju od ní ošetřit. :angry: :angry: ach jo. těšila jsem se, že z toho manža bude mít aspoň zážitek jako u Ondráška a zatím veliké zklamání..
7. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Holky, co pořád těm prckům vaříte? nějak mě dochází inspirace. :sunglasses:
7. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
lestep: to je mi líto, určitě bude mimi v pořádku!
jo s vařením, to jsem na tom taky bledě... :frowning2:
8. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
spetra- díky, co ty jak se cítíš? co to spaní, už je to lepší? taky jsem to u malýho měla, ale spíše jsem se hodně budila a nemohla zabrat- teď spím zatím dobře. vyspím se krásně. chodím spát brzy. kolem 21.30. předtím si už ěkně hovím u TV a manža malýho uspí. ráné vstáváme kolem 7.30. v noci jdu 1x na záchod, kolem půlnocit, takže spíme zatím dobře. tak snad nám to vydrží :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
lestep: tak to je super, krásné spaní... dnes jsem spala dobře... :wink: tak snad bude aspon některé dny líp... :wink:
10. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, vůbec te´d nestíhám,a le dneska jsem se rozhodla, že až kluci usnou, sednu si na chvíli k netu, že si tu trochu relaxace taky zasloužím :slight_smile: Přidala jsem pár foteček do albíček, tak můžete juknout, jak nám ti kluci rostou :slight_smile:

jakpak se chystáte na oslavy výročí? Venda mi slíbil, že si zkusíme zajet na oběd, tak jsem zvědavá, jak to zvládnem, Venoušek to doufám prospí a Kubovi budeme muset zacpat pusu :slight_smile:
12. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
chvilku jsem přemýšlela o jakém výročí to mluvíš... :sweat_smile: my asi nic zvláštního, ale třeba se ještě něco naskytne... :wink:
tak jsem manžela zpracovala a budeme mít sourozenecký kočárek v červené barvě, za ty super penízky... to mi to ale dalo zabrat, nemohl překousnout že pro dva kluky budeme mít červený kočárek... mě ta barva byla fakt jedno, šlo mi o účel a penízky.. :wink: tak příští týden ho tu budu mít..
zuzi: krásné fotky, nejkrásnější jsou ty spící Venouška a nádhera je jak Jakoubek podává dudlík, to mi příjde něco úžasného... na to se nejvíc těším... :wink:
12. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.