• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
miri: tenhle článek mi posílala mamka mejlem, mooooc se mi líbil :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Jak se vede? Trable s chlapama? Hm, klasika i u nás :-/ Je toho hodně, potřebují si odpočinout, my ne, jsme přece pořád doma ...
Jinak u nás nic nového, krev na genetiku mi vyšla dobře, tak snad to bude opravdu OK ... na ten velký UZ ale asi pojedu do ČB ... Nevolnosti přetrvávají, už budu končit 16tt, tak se snad brzy dočkám :frowning2:
Leni, nebo holky co jste těhu nebo ještě máte v paměti,neobjednávali jste přes net nějkaé těhu kalhoty? Odkud?
4. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
s tělískama zkušenosti nemám, ale taky by mě to zajímalo..
pavli: to je fakt nepříemné ještě v 16 tt, tak držím palečky nech to konečně přejde...
a neboj mimčo je určitě ok... :wink:
4. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Zuzi, jo, jo pak jsme to zjistila. měla jsem telefon dole a neměla jsem ho sebou. S tělískama taky nemám zkušenost, takže nevím. :wink:

pavli- tak to je fajn, že vše vyšlo dobře. Dej si týdny do pasu, ať víme, jak jsi na tom. Na velký ultrazvuk jdu 28. května. a to máte blíže do ČB? mys¨lela jsem, že jsi od Jihlavy? těhu kalhoty mám z jidnoho obchodu s těhu věcičkama a pak dvoje z CaA, takže jsem přes net nic neobjednávala. raději si to vždycky vyzkouším.
4. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Pavli, já měla nejhorší nevolnosti (opravdu rána strávená s hlavou v záchodě... :confounded:) přesně do 16tt... :wink: Pak mi sice bývalo ještě chvilku špatně občas, ale už to bylo mnohem lepší! :wink: Tak věř v krásné zítřky, ať si užiješ druhý trimestr, jak se patří! :wink: Jinak já nakupovala tak jen v kamenných obchodech... Kalhoty jedny z CaA a druhý z Tesca (mají tam nějakou "značkovou" módu mateřskou a byly zrovna slevněný na 500,- :wink:

Zuzi s tělískama zkušenost jen přes mamku... Ale za to bohatou! Několikrát jí vypadlo (jednou jsem z toho byla já - to bylo po1., pak už si na to dávala pozor... :-P) - ovšem toť před 25 lety, od té doby došlo k nějakému pokroku... Pak si pamatuju, že nějaký nesnesla - a něco mi říká právě ta Mirena - dráždilo ji to, krvácela v podstatě non-stop... Pak dlouho byla na HA, teď má zase nějaký, ale nevím jaký... Se jí můžu zeptat, zítra se s ní uvidím. Je v tomhle otevřená... :wink: Jen si pamatuju, (nasazovala to cca před rokem... Že byla dva dny jak po porodu, nemohla ani chodit... Ale říkala, že si za to může sama, že se to má nasazovat během menzes a ona přišla pozdě, nebo co... :-P Já rozhodně tak uvažuju o tělísku :wink: Na ty hormony a chemii obecně moc nejsu a "guma" mě teda moc nebaví... Sorry za otevřenost, snad to nevadí... :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
ahojek.....Pavli, já objednávala akorát na doma z Litexu.....a všecko mi bylo dost velké, tak o jedno číslo.....:(( jinak nosím M, ale Litex musím mít S, tak bacha na to.

s tělískama bohužel neporadím, jsem byla na HA
5. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
no jo tělíska za dob našich byly opravdu o něčem jiném a hlavně nebylo nic jiného...
5. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
přihazuju pár nových fotek
5. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
ty jo Jakoubek už je taky velký, nějak nám ty děti rychle rostou.... :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
Miri- jé, moc to tam Kubíčkovi sluší. Šikula. teda to fakt letí. a jak jste na tom s pohybem? vím, že jsi psala, že začíná nějak lézt?
6. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
no jo, už lezeme, stojíme, obcházíme nábytek.....pohodička, za chvilku mi uteče lumpík..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ivi: to budeš moc hodná :wink: Já se pořád nějak nedokážu rozhodnout

pavli: holky tenkrát objednávaly přes MMB, tak zkus zapátrat :wink: paní tam napíšeš míry a ona Ti podle toho vybere velikost, vím, že holky byly spokojený

miri: Kuba už je taky chlapák :slight_smile: A tu modrou kšiltovku máte stejnou jako my, akorát my máme tu nejmenší pro Vendelínka :slight_smile: Ještě ji máme v béžovým :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahojte, tak jednám o kalhotech od nextu, tak uvidím ... já si minulé těhu vyzkoušela v obchodě a pak na ně narazila na netu, tak jsem koupila .. nové stály 1300,- :frowning2: C CA jsem nic nevybrala, mi to přišly takové divné materiály :frowning2:

S tělískem taky nemám zkušenost :frowning2: Ale kamarádky maminka přes něj taky otěhotněla 2krát (už je to teda též 20let) a pakjí ho našli pořád uvnitř :astonished:
Zuzi a ty nechceš HA? Já to pak budu řešit taky, nechci HA, nai tělísko ... no uvidím, co bude v nabídce :slight_smile:)

Leni, jj jsem od Jihlavy ... ale změnila jsem mudru a ta raději posílala na tenhle UZ v 20tt ke genetikům ... ten další už si dělá sama. Já jduna kontrolu 17tého, tak se budem domlouvat :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Miri- tak to je šikula. my to měli taky tak. :slight_smile:
8. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
jo my tuhle čepičku podědili po synovci....máme ještě druhou, ale taky modrou, jen tmavší....no ale teďko už kupuju věcičky sama, pač máme po Vojtovi jen do 74.....tak teď nakupuju tepláčky a trika a mikinky a děsně mě to baví....jen jsem nesehnala ještě optimální bundičku :slight_smile:)
8. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahojte, Miri malý je fakt šikula :slight_smile: pěkný fotečky máte. :wink:
Zuzi, tak jsem sondovala. A mamka měla ty problémy s jinou danou... Teď má právě Mirenu a je s ní spokojená. Ona má teda prý kombinovanou - jako že obsahuje i nějaký hormon, který se postupně uvolňuje... :confused: Tak to by bylo asi stejný... Tím je asi účinek zesílen. Navíc prý teda téměř nemá menzes (a to pamatuju, že měla někdy i 10 dní a celkem silný...), jen tak zlehka zašpiní jeden den a je to :grinning: Tak na to se teda těším! (jsem se jí ptala, jestli to není přechodem už a prej o tom pochybuje, že její máti ho měla až 57... - mamce je 45 :wink:). Takže pokud Ti jí doporučila Tvá MUDr., bych se toho asi nebála. :wink:

Pavli a co bys chtěla potom ty? Já teda nejvíc uvažuju o tělísku, ale se bojím toho pocitu, že "tam" pořád něco mám... Ovšem HA taky nechci... On je i nějaký jiný způsob? (krom kondomu... -ble- mě napadá jen pesar, což je mu příliš nápadně podobný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
9. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Jo Miri a jsem chtěla říct, že bublifuk je fakt vděčná hračka, co? Lukášek, jak ho vidí, tak nedá pokoj :wink:
9. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Ivi, děkuju moc :wink: To bude přesně to, co mi doporučovala dr, právě díky tomu hormonu se skoro nekrvácí, někdo vůbec a někdo slabě, ten hormon prý působí na sliznice, že téměř nenarůstá. Jenže stojí 6000, což je najednou hodně, ikdyž to pořád vyjde levněji než prášky, já už je nechci ani vidět. A navíc by mi ta mirena právě pomohla i proti anemii, já mám MS hrozně silnou, za chviličku mám plnej kalíšek nebo durch ten největší tampon i vložku, nemůžu jít pořádně ani nikam ven dýl jak na dvě hoďky a i to už je tak tak :frowning2:

miri: já bundičku koupila na MMB :slight_smile:

jinak vám zkopíruju příspěvek z vedlejší diskuze, ať to nemusím datlit znova :frowning2:
Ahoj holky Jsem se sem dřív nedostala, tak teprve popíšu páteční zážitek. Byli jsme na té rhb ve špitále, přes hodinu nám Venouška vyšetřoval no a závěr je takový, že v tom stacíku byli úplně vedle Venoušek měl prý z toho rychléhop porodu zablokovaný krček, takže mu odblokovával páteř, bylo to teda hrozný, jak mu tahal za hlavičku a to byl myslím ještěš hodně jemnej Brečela jsem tam s Venouškem. Ta opatření, co nám dali ve stacionáři prý byl úplný nesmysl a mohli bychom malému ještě ublížit, tak jsem z toho docela hotová, co by se třeba mohlo stát, kdybych to ddržovala delší dobu a ne jen ty dva dny, než jsme šli k dr do špitálu. A ono se mu to chudáčkovi fakt nelíbilo, teď je mnohem spokojenější. Ale tím, jak měl zablokovanou páteř, má chudáček rozhašený celý tělíčko a budeme muset cvičit Vojtu, to si teda pobrečíme oba, ale já vím, že to musí být, abychom ho dostali zase do normálu Říkal dr, že tak za ty tři týdny, co budeme cvičit, by měl být v pořádku a všechno dohnat, tak kéž by.....
A aby toho nebylo málo, tak mi dědu ve čtvrtek odvezla sanitka, doma upadl, tak mamka volala sanitu, odvezli ho na chíru, že má zlomený krček, v noci jim pak začal zvracet krev, takže mu dělalo gastroskopii a zjistili perforaci žaludečního vředu, tak musel na sál, je po resekci žaludku a je v umělém spánku. Mám o něj hrozný strach, je mu už 87, tak si to asi dokážete představit. Jenže on byl ještě nedávno úplně fit, chodil na pochoďáky, truhlařil a dělal fakt všechno a najednou tohle Ještě před pěti lety jsem měla oba dědy i obě babičky a teď mi zbyl už jen tenhle děda.........
10. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, dodatečně všechno nejlepší k svátku maminek! :slight_smile: Ať se vámd daří a dítka vás moc nezlobí, ani manžílci... :wink:

Nechodím sem, bo nemám co psát, ale občas vás přečtu a držím palce všem novým těhulkám, aby vše probíhalo v pořádku a bez problémů a všem přeji ať děti krásně rostou a prospívají a málo zlobí... :slight_smile:
10. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Zuzi, týjo, co to čtu... držím palce, ať je Venoušek zase brzo v pořádku a cvičení mu pomůže... držte se! A s tím dědečkem je mi to moc líto... snad bude taky brzo fit!!!! Hodně síly!

Jinak se dívám na vaše TT u těhulek, týjo, toto letí!!!!

Miri, Kubík je už vážně velkej, krásný fotky! A je to šikulka!

Ivi, díky za fotečky na mail. :wink:
10. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Zuzi- to mě moc mrzí. Teda koukám, co všechno se může u dr. stát. Ach jo. tak ať je líp. drž se. oslavily jste narozky? asi bylo hodně návštěv, viď? dědovi držíme palce.

leni- přijď častěji za náma. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Leni, jak se má Lukášek. to to letí, že?
10. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
zuzi: to je mi líto... ať je všechno co nejdřív v pořádku...
6000,- je dost, ale je to asi na dost dlouhou dobu ne?
10. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojek, Zuzi, držím place dědečkovi i Venouškovi, aby to co nejlíp oba chlapi zvládli a ty se drž....je to těžké, když má dítko nějakou bolístku, co? jsem si myslela že budu povznesená a taky nejsem :((

Lenajsek: jak nemáš co psát, když máš doma Lukáška? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je tak krásný...zkoukla jsem fotky a vede ta 4. z ateliéru...krásně se tam směje. tak až budeš mít chvilku, napiš jak se máte......
10. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Zuzi, tyjo nemám přehled co bylo malému :frowning2: Ale tak hlavně že se to odblokovalo, on se musí o vše člověk pořád zajímat, jaký jsou i jiné možnosti :frowning2:

No já HA nechci, bo po ní mám problémy ... ikdyž doktoři na mě zatím koukali jak na trubku. Zatím jsme někde četla článek o těch spermicidních gelech a čípkách no :frowning2: Jinak jsem se o to víc nezajímala, ale moje nová doktorka má na svých stránkách upoutávku na antikoncepci na míru ...
11. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
A vůbec nevím, kde bych si měla nastavit to nové těhu ... :-/ ale takjá chodím jen sem za váma :slight_smile: To tady nějak poměnili ...
11. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, to mě fakt mrzí, že má malý problémy... Určitě to bude O.K. co nevidět :wink: A taky věřím, že děda bude zase čilej a fit! :slight_smile:
Mamaka řkala taky, že platila dost (tvrdila teda 5000,-, ale to mohla nějak zaokrouhlit, blbě si zapamatovat...), ale prej je to na 5 let. :wink: Asi bych do toho teda šla - už proto, že to asi na intezintu i délku menzes má fakt vliv... :wink:
11. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jo Pavli, ty gely asi taky nejsou špatnej nápad.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to jsem zapomněla.. :wink: Jen nevím, jak je to se spolehlivostí...? :confused: Ale zase mně by víc dětí nevadilo... (naopak chci aspoň 3... - zatím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
11. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
přiznám se, že o tělísku jsem ¨nikdy nepřemýšlela, :astonished:
12. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky, jak se máme? Máme se fajně, Lukinek už má za sebu 5. měsíc, za chvilku bude mít půl roku a já študuju a sbírám rady ohledně přikrmování, zatím plně kojím, poté co jsme měli problémy s kojením na začátku bych nikdy nevěřila, že se někdy dočkám toho, že budu plně kojit a Lukinovi to bude stačit.
Už se přetáčí ze zad na bříško z obou stran, konečně už nebojkotuje pobyt na bříšku, takže krásně pase koníky, i když teda po nějaké době začne mrčet, že se mu to už nelíbí, řehní se, vykládá, piští radostí, všechno sleduje, pozoruje, bere do ruk a následně strká do pusy... No je to zlatíčko, i když pořád hodně ukňouraný, ale už to zdaleka není takový s tím pláčem, jako dřív...

Nemám co psát, bo už se tady rozvíjí témata, ke kterým nějak nemám co říct, už skoro všechny budete mít druhý dítko a to první už je o hodně větší než je Lukinek teď, navíc, chodím na víc témat tady, tak nějak sem prostě nechodím. Myslím že si pokecáte i beze mně. :wink:

Děkuju moc za pochvalu fotek, sem jich už moc nedávám, mám hlavní fotoalba na facebooku.

Nic kočky, loučím se, krásný den všem, i když to u nás vypadá na totální slejvák... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všechny zdravím!
12. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.