• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky z beremese, duben 2008

(Zamčená)
12. listopadu 2010 
autor
Ahoj holky :wink:
včera jsme zase byli na rhb, dostali jsme vlikou pochavlu, že za ty dva dny udělal hodně veliký pokrok, že mám vydržet a prý tam už půjdeme jen párkrát, že je to na dobré cestě, tak kéžby :slight_smile: S dědou ale pořád stejný :cry:
Odpoledne jsem si udělala radost a byla po osmi měsících u kadeřnice, tak se konečně cítím zase jako člověk, vlasy zkrátila o deset čísel :slight_smile:

Ovi, Pavli: jsem četka, že ty gely a čípky bohužel mají menší spolehlivost než kondom :frowning2:
13. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz
to je super - Venoušek je šikula... :wink:
13. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
no kéž by to tak pokračovalo.......
14. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
zuzi, to je dobře. jen tak dále. :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak děda včera umřel :cry:
18. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Zuzi, to je mě moc líto. :frowning2: drž se. upřímnou soustrast. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojte, Zuzi, chtěla jsem reagovat na Venouška, že dělá pokroky, jakej je šikula a pak čtu o dědovi. Moc mě to mrzí. :frowning2: Opravdu upřímnou soustrast a užívej si kluky! :pensive:
18. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
díky holky, včera mi volal taťka a přeje si, abych nejezdila na pohřeb, tak vůbec nevím, co mám dělat :cry:
19. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj Zuzi, to Ti asi neporadím... Já osobně bych tam asi chtěla být... :pensive: Jenže tohle by sis měla nejspíš rozhodnout Ty... ani taťka ani nikdo jiný... Každopádně bych tam asi nebrala kluky, přinejmenším Kubíka... (nevím, jak je to daleko, jestli by sis mohla jen "odskočit".) Každopádně se drž!
19. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
no je to 80km daleko, takže na děti daleko dost :frowning2: Měla jsem to vymyšlené, že by kluky venku hlídal Venda, no ale teď fakt vůbec nevím
19. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
zuzi: to je mi líto.... rozhodnout se musíš sama, ale je pravda že L"rozloučit" se můžeš s dědečkem i jinak než pohřbem...
drž se!
19. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Zuzi, drž se. Asi bych se taky s dědem chtěla rozloučit. je to tedy dost daleko.
19. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky, zuzi, ot j mi moc líto s dědečkem, upřímnou soustrast....je fakt, že pro Kubíčka by to mohlo být dost stresující, protože když pojedete, tak se určo nevyhne kontaktu s truchlícími svými blízkými lidmi......já bych asi nejela, jen bych poslala kytku a v době pohřbu bych na dědeča vzpomínala a třeba si o něm s kluky povídala....ale je to samo na tobě.
19. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak právě má děda ten pohřeb :wink: Včera jsem tady měla mamku a domluvily jsme se, že zůstaneme doma. Zapálila jsem mu svíčku a myslím na něj, kluci spinkají, oba mi usnuli v autě po cestě z fakultky, tak mám klid na přemýšlení a je mi moooc smutno :cry: Za měsíc se bude ukládat urna, tak uvidíme, jak to všechno bude......
21. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
zuzi, já myslím, že jsi to vyřešila úplně nejlíp......
jinak jsme dneska byli i zubaře, zítra roční preventivka, samá pozitiva :slight_smile:) jo a máme nějaký průjem, teda jen K.....už týden dietí a asi už mu mrkev s rýží leze i ušima, tak mu už začnu dávat trochu i to co má rád, snad se zase nerozjede zpátky.....

jinak mám teďko taky trošku těžkou duši, máme za sebou víkendovou hádku s m....pač jeho rodiče mají chalupu, máma chce, aby ji Petr vozil každou neděli nebo sobotu z chalupy domů, tam jezdí vlakem, táta s ní už nejezdí, zdrav. nezvládá, švagrovka má ručičky od práce odvrácené, ta tam jezdí, jen když je houbová sezona, navíc je nezaměstnaná, takže minimum práce....chalupa je bez tek. vody, suchý záchod, v jediné obytné místnosti se topí kotlem, co stojí uprostřed.....jinak je to skladiště nepotřebných věcí...pro batole na tři věci akorát tak....babi je na P naštvaná, že jí tam nepomáhá, takže mi sdělil, že pro ni bude jezdit po obědě a sekat tam trávu.....takže náš režim: od pondělí do pátku my s K sami doma od rána do večera, v soboty nákup a Petrovo sportování, v neděli Petrův odjezd na chalupu...tak jsem řekla a dost, trávu může sekat nezaměstnaná sestra. takže hádka. tichá domácnost, fakt netuším, proč si vlastně pořizoval syna...já ho te´dko v podstatě musím "tlačit" k tomu, aby se mu věnoval...na náš společný vztah zbývá kapacita přesně 0.....tak už toho mám akorát tak a momentálně nevím, co s tím budu dělat......peklo zase až do podzimu.
jo a k tomu ještě nutno dodat, že my jsme kupovali byt, protože domek, event. i blbá řadovka s mini zahrádkou je "neúnosná, protože m. přece nebude svůj volný čas trávit na zahradě sekáním trávy, on chce sportovat a cestovat......
tak jsem si poplakala, asi s tím nic víc neudělám
24. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
miri: chuděrko, to mě moc mrzí, že máš zase trápení.... Snad to brzy vyřešíte nějakým rozumným způsobem, protže mě by teda z něčeho podobného brzy asi taky kleplo :cry: Tak pak písni, jak jste zvládli roční :wink:
25. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz
Miri- to mě moc mrzí. Jsou to ale dilemata. Těžko co na to říci. Snad jen to, že manža zjistí, že má taky rodinu, o kterou se musí start více, než o svou matku. je to sice hnusné, ale přece nemůže být pořád ta¨m a na vás kašlat. neříkám, že někdy nepomoct, to zase jako ne, ale takhle pravidelně, to se fakt už ani neuvidíte. myslím na tebe, drž se.
25. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak preventivka mě celkem překvapila, 9,4kg, 79cm, a šikulka, jak jinak...předvedl komplet repertoár včetně tygra a paci paci :slight_smile:) ...jsem sice čekala, že to bude přes 10kg, ale co bych asi mohla chtít, když to moje díko moc nejí a lítá jak šus, že?
25. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
miri: to jsou krásné míry! bud ráda že nemá přes 10 kg... :wink:
25. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
miri: jůů, náhodou pěkný :wink: Jinak radši gratukuju k ročku předem, abych pak nezapomněla :slight_smile: Že Jakoubkovi posíláme pusinku, ať si oslavu i s maminkou a snad i s tatínkem pěkně užije :wink:

jinak holky moravský, Ivi, Leni, Lenajsku, jak to u vás vypadá s vodou? Vždycky, když to vidím ve zprávách, tak si na vás vzpomenu a doufám, že jste v pořádku.... A Miri, Ty tam máš myslím rodiče také, viď?
26. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
no naši byli hodně na nervy, protože jičinka dost hrozila a ještě nepřešla depka z té loňské povodně, ale zatím se drží, i když máma říkala, že zase jim hlásí bouřky, takže vlastně by mohlo hrozit to co loni, ani neví, jestli přijedou na víkend Kubíčkovi na oslavu...vlastně tu od loňských záplav nebyli, tak z toho jsem smutná zase já :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zuzi, u nás naštěstí povodně nejsou, ale těch lidí je mě vždycky hrozně líto. :frowning2:

miri- míry jsou krásný, však to s¨tačí necelých 10 kg. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
v páteke jdeme na 3d ultrazvuk, tak se moc těšíme.
26. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
miri: to musí být hrozné s těmi povodněmi, to my co to okolo nemáme, si nedovede ani představit....
lestep: taky se těším, na super zprávičky z utz... :wink:
27. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahojky...
Zuzi, přijmi prosím upřímnou soustrast, je mi to mo líto... :frowning2: Drž se! S tím pohřbem jsi to udělala asi nejlíp jak jsi mohla, byl by to stres pro Tebe i Kubíka, navíc dálka... dědeček určitě ví, že na něj myslíš a to je nejdůležitější. Hodně síly!

Miri, co dodat... jak to napsala Lenča, manželovi snad brzo dojde, že má doma milující rodinu a snad vám dá přednost před sekáním trávy u maminky... je to s těma chlapama potíž, ach jo... :frowning2: Snad to bude brzo lepší a váš vztah se taky brzo zlepší... mrzí mě to.
Jinak taky předem gratuluju Jakoubkovi k roku, letí to neuvěřitelně! A má krásný míry, však 10kg bude mít co nevidět, je zdravej, co víc si přát... :wink: A co jsi myslela tím tygříkem? Paci paci vím co je, ale tygřík mi zatím nic neříká, promiň mou neinformovanost... :slight_smile:

Leni, užijte si 3D UZ a jen dobrý zprávičky přeju! :wink: Už byste se asi měli i dozvědět, co čekáte, že? Necháte si to říct, nebo ne?

Zuzi, tak u nás ve Slavkově byly 2x přívalový deště s mega bouřkou, nás to zasáhlo jen trošku a to, když se zaplavilo parkoviště mezi paneláky bahnem a vodou z polí, ucpaly se kanály a málem to nateklo do auta, ale naštěstí někdo otevřel ty kanály a pak to klesalo, ale ještě centimetr a měli jsme ten hnus v autě. Lidi v rodinných domcích hned pod kopcem u polí na tom byli daleko hůř, tam to musel být pěknej humus. Ale neviděla jsem to, jen jeden domek z auta. Zámecká zeď je prý podmáčená a rozbořená v jedné části a domky u polí mají nebo měly zaplavený sklepy, jak ta půda už neměla kam tu vodu vsakovat... tyhle přívalový deště jsou fakt asi nejhorší, za necelou půl hodinu totální spoušť. Ale snad už to bude v pohodě, země snad trošku vyschne a příští déšť už to nebude tak hrozný.

Mějte se pokud možno fajn, všechny zdravíme!
27. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Leni, jo, jo dozvíme se snad co to bude, jestli se nebude schovávat. každopádně těhu je úplně jiný, než u ondráška. Pohyby také cítím trochu jinak, tak uvidíme. :slight_smile: ale říci si to necháme. :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojte holky... Se dívám, že minulý příspěvek se mi tu nezobrazil... :frowning2: Jsem psala asi předvčírem... Ve zkratce: Zuzi, taky myslím, že takhle to bylo nejlepší, vzhledem k dálce. Miri, teda užíváš si... :frowning2: To mě fakt mrzí... Ale myslím, že velký podíl viny na tom verou i rodiče, tedy mamka, která by to po něm prostě neměla chtít... Ono je to potom těžký, odmítat rodiče, že? :rolling_eyes: Tím nechci manžela obhajovat, on sám by měl nejvíc vědět, že už má novou "svoji" rodinu, na které mu přece teď záleží nejvíc a měl by se podle toho chovat... Těžko se v tkové situci radí, co bys měla dělat ty... Fakt mě nic nenapadá, co bych Ti poradila... Je to těžký. Upřímně bych se asi nebála nějakýho psychologa... Ono to možná i manžela zarazí, že se asi teda fakt něco děje a třeba se zamyslí nad sebou, i když bys k němu šla "pro radu" třeba sama... Já teda takovou zkušenost s odborníkem nemám, ale občas si říkám, že bych si někdy k někomu zajít měla... Taky mi někdy vstávají hrůzou vlasy na hlavě... :confused:

Jinak dneska rodila manželova sestra... Musela jít na vyvolání, pže jí našli protilátky v krvi, ale byla už stejně v termínu (první termín zítra, druhý v úterý...) O půl deváté prý dostala tabletu, o půl druhé se ještě moc neotvírala a měla už silný kontrakce, tak ju museli říznout císařák. Teď je na JIPce, malýho ještě ani neviděla... (hrozili jí, že mu možná budou muset po porodu měnit krev... :frowning2:) Manžel ho teda měl u sebe půl hodiny, ale jinak mu taky neřekli nic. Báli se, že bude mít hned žloutenku, tu prý nemá... Mno ale neví nic... Prej by jí navíc malýho už donesli, ale že mají moc práce s dalšími porody a kdesi cosi. Tak ho ještě ani nepřikládala... No je mi jí teda líto, ani ho neviděla, jen na fotkách, pže z narkózy se probrala až ve tři... Jo ale měl prý 52cm a 3410, tak aspoň nějaká hezká zpráva :slight_smile:
27. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla potvrdit, co psala Leňa... Jsme tu pěkně slití, ale v podstatě se nás to přímo netýká... Odnesla to Slavkovská zámacká zeď a několik rodinných baráků... My jsme teda hnedka utekli do Brna, pže jsem měla včera dvě zkoušky, tak jsem tam jelaa už ve středu odpoledne, vpodstatě hned, jak to spadlo... Byla to hrůza, ale proti Troubkám a spol. jen v podstatě sem tam občas větší kaluž. (i když jsem viděla chlapa u baráku a měl vody po tadek... :frowning2:) Nás se to v paneláku v 1. patře netýká vůbec :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojek, holky ze slavkova, mysleli jsme na vás s K ráno, pač už jste byli i v televizi, ale říkala jsem si, že myslím že bydlíte v panelácích, tak snad vaše rodinky jsou v pohodě. naši nakonec rozhodli, že na Kubíkovy narozky dorazí, snad teda letos už je ta voda vynechá, když se drží dva týdny....od loňských povodní u nás nebyli....no tak to taky dost těžko snáším, jojo, představa ještě loni touhle dobou byla úplně jiná, ale život mění.
Ivi, trefila jsi přesně hřebík na hlavičku: on má prostě "svoji" rodinu pořád tam...ale jak to vidím, asi za to nemůže, je prostě takhle vedený.....jeho máma to tak taky prostě bere.....jo a musím ji pochválit, abych řekla taky nějaká pozitiva: včera prvně hlídala dle mých představ...přišla odpolko, vzala K na hřiště a byli tam dvě hodiny...on si to užil, já stihla vygruntovat před velkou návštěvu..domů se vrátil spokojený Kuba trošku znavená babička..ale takhle to má být, přece to děláme pro to dítě, že? jo a psycholog to nehrozí, když s m. mluvím, tak on je takhle spokojený, žádný problém nevidí, to jen já furt hysteřím a nevím, co chci.
jinak se te´d už zase snaží, no...
28. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
já na vás holky musím pořád myslet, ty deště letos snad vůbec nepřejdou :frowning2: :cry:

miri: jasně :slight_smile: proč máme být z dětí furt ztahaný jenom my :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.